Ir, aišku, galite išdėti į šuns dienas nepatinkančius naujienų šaltinius
![Smile :)](./images/smilies/icon_smile.gif)
Tiesiog atsirado didesnis pasirinkimas, ką žiūrėti/skaityti, todėl žmonės ir renkasi vartoti tą informaciją, kuri jiems patinka. Pvz., jei kažkam labiau patinka naujienas ir įžvalgas apie pasaulinę politiką gauti iš Elono Musko, tai prašom, yra tokia pasiūla.Vilius wrote: ↑2024-11-29 21:35Kas dar įdomu, kad praraja pradėjo aiškiai matytis nuo 2004-ų - kas šiaip gana keista, nes tada prezidento rinkimus laimėjo (respublikonas) Bušas. Tai panašu, kad čia susiję labiau ne su valdžia, o būtent su medijomis. Tai kas ten atsitiko tokio dramatiško tais laikais? Šiaip maždaug tuo metu pradėjo rastis pirmieji socialiniai tinklai internete.. Gal čia tas kažkokią rolę suvaidino?
Pasiūla išaugo visiems. Tai vis tiek lieka neatsakytas klausimas, kodėl demokratai išlaikė pasitikėjimą tradicinėmis medijomis, o respublikonai ir "nepriklausomi" jį prarado.
Nes didžioji dalis tradicinių medijų yra kairuoliškos, o žmonėms paprastai labiau patinka vartoti jų pačių politines pažiūras atspindinčią informaciją.