Vargšai reklamščikai

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-07-12 13:17

Vilius wrote:
2019-07-12 13:13
Su tavo batais irgi toli nenueičiau, nes būtų didelis diskomfortas nuolat kovoti su gėdos dėl neadekvataus apsirengimo jausmu :)
No problem, basam mieste vaikščioti kur kas adekvačiau.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-12 13:25

Lionginas wrote:
2019-07-12 13:06
Opa, laikas atsinaujinti:
Oi ne, žinok.. Mano senukas (su 2700K procesorium) vis dar turi daugiau galios nei dauguma laptopų.. Ir net jam tenka skaičiuoti tuos paveiksliukus paromis. Tiesiog unbiased path tracer algoritmai yra nežmoniškai godūs resursams. Kažkiek juos galima pagreitinti, bet tada reikia daryti visokius kompromisus dėl paveikslėlio tikslumo/kokybės. Ko aš stengiuosi vengti, kiek tik įmanoma.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-12 13:28

Lionginas wrote:
2019-07-12 13:17
No problem, basam mieste vaikščioti kur kas adekvačiau.
Šiaip.. jo :) Nu bent galėtum apsimesti, kad darai tai dėl kokių keistų natūralistinių ar dvasinių sumetimų.. Eidamas su tokiais batais neturi net tokio pasiteisinimo.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-07-12 13:49

Vilius wrote:
2019-07-12 13:28
Lionginas wrote:
2019-07-12 13:17
No problem, basam mieste vaikščioti kur kas adekvačiau.
Šiaip.. jo :) Nu bent galėtum apsimesti, kad darai tai dėl kokių keistų natūralistinių ar dvasinių sumetimų.. Eidamas su tokiais batais neturi net tokio pasiteisinimo.
Na ir laikų sulaukėme, kai išdidus baltas vyras jaučia pareigą teisintis dėl avimų batelių...
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-07-12 19:59

Aš vaikystėje - paauglystėje droždavau basas ištisus kilometrus, ir keliais ir miškais. Pripratus tikrai nieko tokio, nebent turbūt jei kur ant stiklų ar panašaus gėrio pataikai, būdingo moderniai Lietuvos gamtai. Bet man vienintelį sykį susipjaustyti padus pasitaikė ežere, kur ir kiti žmonės batų neavi, išskyrus nebent Vilių nesu tikras.

O batų stilius tai pas mane paprastas, keliaujant vasarą sandalai kad vėdintųsi, kasdienybėj ir darbe paprasti bateliai. Esu beje keliavęs ir su kedais, vieną vienintelį sykį. Po savaitės tranzavimų po Europą pėdos tiek sušuto, ištino ir nusipūslėjo, kad daugiau gyvenime nebenoriu. Bet neilgiem pasivaikščiojimam miške gal ir gerai.

Viliau, tu rimtai esi taip žiauriai insecure dėl savo rimto suaugusio žmogaus įvaizdžio? Žinok atrodo truputį patetiškai, ir sakau truputį kad skambėtų mandagiau :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-07-12 20:50

Pas mane ofise kai kurie basi vaikšto, tai nelabai įsivaizduoju, ką ten galėčiau batais šokiruoti. Vienas kolega buvo, tai apskritai su pilna trekingo ekipuote ateidavo, su termorūbais ir membraninėmis kelnėmis, bachilų betrūko, tai man dar toloka iki to.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-12 22:47

Seianus wrote:
2019-07-12 19:59
Viliau, tu rimtai esi taip žiauriai insecure dėl savo rimto suaugusio žmogaus įvaizdžio?
Gal kažkiek.. Bet iš kitos pusės man atrodo, kad žmonės (ypač šiuolaikiniai jauni vyrai) per daug užtikrintai presumina, kad vien reikiamo amžiaus pasiekimas jiems automatiškai tą įvaizdį sukuria.

Pamenu, Mad Men buvo viena vieta, kur Donas Draperis lankėsi pas kažkokius neaiškius žmones - gerai nepamenu, bet ten lyg ir buvo kažkas apie narkotikus. Tai va, tada staiga už durų pasigirsta policijos sirenos ir triukšmas. Donas pasisuka eiti pro duris, bet vienas iš tų neaiškių draugelių jį sulaiko sakydamas "Tu negali ten eiti". Į ką Donas atsako "Ne. Tai tu negali ten eiti". Tada užsideda skrybėlę, ir išeidamas pasisveikina su policininkais. Tai va. Moralas toks, kad vienas iš jų vilkėjo kostiumą, o kitas visiškai neformalius (bet spėju gana patogius) hipiškus rūbus :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-07-12 23:25

Vilius wrote:
2019-07-12 22:47
Pamenu, Mad Men buvo viena vieta, kur Donas Draperis lankėsi pas kažkokius neaiškius žmones - gerai nepamenu, bet ten lyg ir buvo kažkas apie narkotikus. Tai va, tada staiga už durų pasigirsta policijos sirenos ir triukšmas. Donas pasisuka eiti pro duris, bet vienas iš tų neaiškių draugelių jį sulaiko sakydamas "Tu negali ten eiti". Į ką Donas atsako "Ne. Tai tu negali ten eiti". Tada užsideda skrybėlę, ir išeidamas pasisveikina su policininkais. Tai va. Moralas toks, kad vienas iš jų vilkėjo kostiumą, o kitas visiškai neformalius (bet spėju gana patogius) hipiškus rūbus :)
Turėsiu omeny, jei kada prekiausiu narkotikais. Čia manau labai teisingas moralas, aš irgi daug kur skaitęs/girdėjęs, kad pvz., JAV teismuose labai svarbu, ar teisiamasis atrodo padoriai su kostiumu ar banditiškai, nes tas įtakoja prisiekusiųjų nuomonę ir tuo pačiu verdiktą. Todėl advokatai suveikia ginamiesiems kostiumus ir pan., jei jie patys neturi, o visokie gatvės banditukai paprastai neturi. Better Call Saul irgi berods tą rodė, kai Kim pradėjo užsiiminėti Pro bono.

Bet kol tesu programeris ir bendrauju su kitais programeriais bei normaliomis, ne poserių įmonėmis, neturiu problemų rengdamasis bet kaip. Su policija ar kitokių.
Gal kažkiek.. Bet iš kitos pusės man atrodo, kad žmonės (ypač šiuolaikiniai jauni vyrai) per daug užtikrintai presumina, kad vien reikiamo amžiaus pasiekimas jiems automatiškai tą įvaizdį sukuria.
Žmonės, ypač šiuolaikiniai vyrai, tiesiog nesirūpina nereikšmingais dalykais. Jei nesi politikas, mafijozas, TV žvaigždė ar kokis narcizas poseris, tavo įvaizdis niekam nerūpi ir tau pačiam irgi neturėtų perdėtai rūpėti. Renkis taip, kad patiktum pats sau ir na per daug neišeitum iš visuomenės normų, nerekomenduoju eiti į darbą apsirengus sen. romėnų toga ar actekų jaguar warrioru, bet kitais atžvilgiais nematau kuo rūpintis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-13 20:49

Seianus wrote:
2019-07-12 23:25
Jei nesi politikas, mafijozas, TV žvaigždė ar kokis narcizas poseris [..]
Matai.. Sakai, kad tau rūbai "nerūpi", bet pasižiūrėk pats - kiek čia prirašei asociacijų, kurias tau kelia klasikinis kostiumas. Iš karto pradedi jį dėvintį žmogų asocijuoti su politine galia, nusikaltėliais ir garsenybėmis - all the exciting things.
Tai va, hikinimo rūbai irgi aplinkiniams kelia tam tikras asociacijas.. Tik jos tikrai nėra tokios palankios, kaip tavo asociacijos kostiumo atveju. Geriausia ko gali tikėtis yra "nu, jis matyt mėgsta gamtą.."
Seianus wrote:
2019-07-12 23:25
[..] tavo įvaizdis niekam nerūpi [..]
.. išskyrus tuos visus žmones, kuriuos sutinki pirmą kartą, ir tavo išvaizda yra beveik visa informacija, kokią jie apie tave turi.
Seianus wrote:
2019-07-12 23:25
Renkis taip, kad patiktum pats sau ir na per daug neišeitum iš visuomenės normų [..]
Matai, jei niekad nepabandysi išeiti iš tų (savo paties imposintų) normų, tai niekada nesužinosi, kokio jos iš tiesų yra pločio.
Seianus wrote:
2019-07-12 23:25
[..] nerekomenduoju eiti į darbą apsirengus sen. romėnų toga ar actekų jaguar warrioru
Įdomu, kad čia paminėjai rūbus, kuriuos nešiojo dabar jau išnykusių civilizacijų vyrai.. :)
Last edited by Vilius on 2019-07-13 20:53, edited 1 time in total.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-07-13 20:52

Vilius wrote:
2019-07-13 20:49
Seianus wrote:
2019-07-12 23:25
Jei nesi politikas, mafijozas, TV žvaigždė ar kokis narcizas poseris [..]
Matai.. Sakai, kad tau rūbai "nerūpi", bet pasižiūrėk pats - kiek čia prirašei asociacijų, kurias tau kelia klasikinis kostiumas. Iš karto pradedi jį dėvintį žmogų asocijuoti su politine galia, nusikaltėliais ir garsenybėmis.
Čia ne asociacijos, o vietos, kur kostiumas mano nuomone gali būti naudingas, off the top of my head.
Tai va, hikinimo rūbai irgi aplinkiniams kelia tam tikras asociacijas.. Tik jos tikrai nėra tokios palankios, kaip tavo asociacijos kostiumo atveju. Geriausia, ko gali tikėtis yra "nu, jis matyt mėgsta gamtą.."
Tai man px net jei tu ir teisus, bet greičiausiai aišku nesi teisus.
Įdomu, kad čia paminėjai rūbus, kuriuos nešiojo dabar jau išnykusių civilizacijų vyrai.. :)
O kas tame įdomaus? :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-13 21:30

Seianus wrote:
2019-07-13 20:52
[..] off the top of my head.
Būtent. Pirmos mintys, kurios tau atėjo į galvą, buvo - galia, grėsmė ir populiarumas. Įdomu, kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei tu pradėtum kelti panašias mintis aplinkiniams?..
Seianus wrote:
2019-07-13 20:52
Tai man px [..]
Netikiu. Tas "px" yra tik tavo būdas apsiginti nuo vidinio balso, kuris vis uždavinėja tą klausimą, kurį aš uždaviau praeitoje pastraipoje.
Seianus wrote:
2019-07-13 20:52
O kas tame įdomaus? :)
Gal europietiškas kostiumas netrukus irgi taps vienu iš tų rūbų, kuriuos kažkada nešiojo išnykusios civilizacijos vyrai. Ir dėl to būsi kaltas tu :D
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-07-13 21:42

Vilius wrote:
2019-07-13 21:30
Būtent. Pirmos mintys, kurios tau atėjo į galvą, buvo - galia, grėsmė ir populiarumas. Įdomu, kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei tu pradėtum kelti panašias mintis aplinkiniams?..
Ne, pirmos mintys kurios atėjo man į galvą buvo kur kostiumas galėtų praversti arba kur jo reikalaujama. Nieko bendro su galia, grėsme ir populiarumu. Eilinis telepatijos failas, jau manau galima nurašyti telepatiją pseudomokslams ;)

Netikiu.
Tas man irgi px :)
Gal europietiškas kostiumas netrukus irgi taps vienu iš tų rūbų, kuriuos kažkada nešiojo išnykusios civilizacijos vyrai. Ir dėl to būsi kaltas
Greičiausiai taps, niekas negyvuoja amžinai, nei aprangos taisyklės nei civilizacijos. Bet kostiumas lažinuosi išnyks anksčiau, nei civilizacija. Kaip jau išnyko pudruoti perukai :) Ar jautiesi labai nesolidžiai nedėvėdamas pudruoto peruko? Nes iš šalies tai tikrai atrodai nesolidžiai. Kaip koks mėgstantis gamtą. Susirūpink įvaizdžiu :D
Post Reply