IQOS

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Post Reply
kordas
naujokas
Posts: 1
Joined: 2022-10-03 13:20
Contact:

2022-10-03 13:27

Sveiki,

mano aplinkoje žmonės, kurie anksčiau rūkė įprastas cigaretes, perėjo prie iqos ir panašių variantų. Čia gal nieko tokio kažko išskirtinio tame nebūtų, jeigu ne paskutiniu metu pastebėta tendencija - visi kaip vienas susitarę man porina, jog čia visai nekenksminga. Iš pradžių nekreipiau dėmesio, bet kai kone visas ofisas ir šiaip bet kas, kas rūko, pradėjo tą pačią dainelę dainuoti, pagalvojau, kad jau gal aš ir pats iš medžio iškritęs ir kažko čia nesuprantu?

Pasigooglinus, radau tokį straipsnį - vlmedicina.lt: kaitinamasis-tabakas--iqos-pripazintas-maziau-kenksmingu-nei-iprastos-cigaretes

Faktas, kad čia yra užsakytas straipsnis, bet gal galit man paaiškinti, kas darosi su žmonėmis, kad juos taip lengva apgauti :D ? Ta prasme, gal netolimoj ateity sulauksim kokių nors kokaino kaitinimo įrenginių, kur bus maksimaliai eliminuota narkotikų sukeliama žala ir išryškintos pačios geriausios jų savybės xD?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-10-03 19:37

Žmones lengva apgauti, nes for the most part jie yra patiklūs durneliai. Žinau, kad čia ne atsakymas tik perfrazavimas to paties kitais žodžiais, bet visos antropologinės-psichologinės-socialinės priežastys kodėl taip yra, ne mano kompetencijai nagrinėti :)

Jei įdomu, tokia visokias tūpas dažniausiai su maisto ruošimu susijusias nesąmones debunkinanti australė yra išleidusi video ir apie vapinimą.
https://youtu.be/bAD3tHU6Gss?t=397 su jai žinomų problemų ir tyrimų santrauka. TL;DR nikotinas sukelia vėžį, e-cigaretėse dažnai klaidingai nurodomi ar visai nenurodomi sveikatai žalingi ingridientai, ne taip retai sprogsta į veidą dėl galbūt brokuotų baterijų, Australijoje uždrausta.
Post Reply