Filmų rodymo laikas užkniso juodai

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Post Reply
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2008-05-28 20:50

Sveiki,

turbūt esate pastebėję, kad gerus filmus televizijos dažnai rodo tokiu laiku, kad nei pačiam pažiūrėt, nei kitam pasakyt - atsiprašant, po 23h. Nesąmoningos "pramoginės laidos", priešingai, rodomos pačiu geriausiu laiku. Kodėl taip yra?

Ar gali būti taip, kad televizijos meno veikėjai tiesiog nežino vartotojų nuomonės? Galbūt reiktų paraginti žmones aktyviau siųsti atsiliepimus televizijoms, o ne laukti, kol kažkas pasikeis?

(D3monas, be abejo, patars pasekti Gajaus Fokso pavyzdžiu) :)
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2008-05-28 21:10

Negi aš toks nuspėjamas?.. (aš tik šiaip piromanas...)
User avatar
Bitininkas
skeptikas
Posts: 817
Joined: 2007-12-14 17:53
Location: Vilnius

2008-05-29 11:19

O gal čia kažkaip susijęs nepilnamečių apsaugos nuo žalingos informacijos poveikio įstatymas?

Atnaujinta:

Seimas linkęs vėlinti suaugusiems skirtų programų transliavimo laiką
Ketvirtadienį Seimas po pateikimo pritarė konservatorių pateiktam įstatymo projektui, kuriuo siūloma vėlinti suaugusiems skirtų programų transliavimo bei retransliavimo laiką ir tokias programas rodyti tik nuo vidurnakčio iki 6 valandos ryto.

Projektą, parengtą Seimo narės Vidos Marijos Čigriejienės pateikė Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymo 7 straipsnio papildymo ir pakeitimo įstatymo projektą toliau paskirti svarstyti Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, papildomais – Žmogaus teisių ir Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetai. Projektą svarstyti pavesta ir Šeimos ir vaiko reikalų komisijai. Kaip teigiama Seimo išplatintame pranešime spaudai, preliminari svarstymo Seimo posėdyje data – pavasario sesijoje.


Anot V. M. Čigriejienės, programos, netinkamos vaikams ir nepilnamečiams, galinčios pakenkti jų fiziniam, psichiniam ar moraliniam vystymuisi ir daryti neigiamą įtaką jų socializacijos procesui, bendravimui su pasauliu, neturi būti rodomos tokiu metu, kai tikėtina, jog daug mažų ir labai jaunų žiūrovų susirenka prie televizoriaus.
Šiuo metu suaugusiems skirtas programas transliuoti galima nuo 23 iki 6 valandos.
http://www.alfa.lt/straipsnis/156669
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2008-05-30 17:22

Vajezus wrote:turbūt esate pastebėję, kad gerus filmus televizijos dažnai rodo tokiu laiku, kad nei pačiam pažiūrėt, nei kitam pasakyt - atsiprašant, po 23h. Nesąmoningos "pramoginės laidos", priešingai, rodomos pačiu geriausiu laiku. Kodėl taip yra?
Gal dėl to, kad nesąmoningos pramoginės laidos surenka daugiau žiūrovų nei patys geriausi filmai.
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-05-30 21:13

Vajezus wrote: turbūt esate pastebėję, kad gerus filmus televizijos dažnai rodo tokiu laiku, kad nei pačiam pažiūrėt, nei kitam pasakyt - atsiprašant, po 23h. Nesąmoningos "pramoginės laidos", priešingai, rodomos pačiu geriausiu laiku. Kodėl taip yra?
O čia pats nusprendei, kad po 23h - tai jau blogas laikas? Man, pavyzdžiui, jis visai geras. :)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2008-05-31 08:25

Singuliaras wrote: O čia pats nusprendei, kad po 23h - tai jau blogas laikas? Man, pavyzdžiui, jis visai geras. :)
Atsižvelgiant į tai kokiu laiku keliasi labai nemaža dalis Lietuvos piliečių ir pilietybės neturinčių į mokslus ar darbus, beigi rekomenduotiną miego normą, laikas tikrai IMHO yra ne koks.
Viktorija
naujokas
Posts: 4
Joined: 2008-08-19 20:35

2008-08-21 19:31

kol daugumos Lietuvos pilieciu isprusimo lygis bus toks, kad jiems labiausiai patinka visokie meksikieciu serialai, nekviestos meiles, oknos, radzio koncertai, nesamoningos amerikieciu komedijos ir pan. dalykai, tol gerus filmus ziuresim kino teatruose...
User avatar
Legionas
senbuvis
Posts: 2539
Joined: 2004-11-03 12:17
Location: Sask

2008-08-21 22:45

Singuliaras wrote: O čia pats nusprendei, kad po 23h - tai jau blogas laikas? Man, pavyzdžiui, jis visai geras. :)
Man irgi 11 geras laikas. Niekada neziuriu filmu pries 11.
Post Reply