Akcija prieš homeopatiją

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-04-06 17:43

Apeliavimas į įstatymą šiuo atveju yra mandagus pasiuntimas ant 3 raidžių ir tiek. Tiesiog koks jai skirtumas ar homeopatija veikia ar ne.
User avatar
NSO
pradedantis
Posts: 159
Joined: 2011-03-23 23:19

2011-04-06 18:53

VYTS wrote:Apeliavimas į įstatymą šiuo atveju yra mandagus pasiuntimas ant 3 raidžių ir tiek. Tiesiog koks jai skirtumas ar homeopatija veikia ar ne.
as tai buciau bybi ciulpti pasiules, jei gauciau laiska su is lietuviskos wiki nukopinta pastraipa. arba tiesiog nereagaves.

atvirai snekant, nesuprantu, kodel reiketu kazkokia cenzura uzsiimineti. gal dar koki gestapa isteikite, kad rusiuotu, kas atitinka moksla, o kas ne.

laisve ir yra tai, kad gali buti issakomos ivairios nuomones, net jei tau ji nepatinka, atrodo debiliska ar "neatitinka mokslo". ta pacia laisve daudojantis galima skambineti ir klausineti nepatogius klausimus arba patiems kurti paskaitas apie antihomeopatija. bet drausti? tai jau krastutine priemone, kone fasistine ar fanatiska. taipm, matyt, ir pagalvojo LRT atsove. jai kaip zurnalistei laisve vis tik svarbiau.
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-04-06 19:35

NSO wrote:atvirai snekant, nesuprantu, kodel reiketu kazkokia cenzura uzsiimineti. gal dar koki gestapa isteikite, kad rusiuotu, kas atitinka moksla, o kas ne.
Prie ko čia cenzūra? Tiesiog LRT veikėjai informuoti kad jie šūdą mala. Neturiu nieko prieš ir mokslinį "gestapą". Nemanau, kad siūlyti nesąmones kaip vaistus yra prigimtinė teisė ar pan.
NSO wrote:laisve ir yra tai, kad gali buti issakomos ivairios nuomones, net jei tau ji nepatinka, atrodo debiliska ar "neatitinka mokslo". ta pacia laisve daudojantis galima skambineti ir klausineti nepatogius klausimus arba patiems kurti paskaitas apie antihomeopatija. bet drausti? tai jau krastutine priemone, kone fasistine ar fanatiska. taipm, matyt, ir pagalvojo LRT atsove. jai kaip zurnalistei laisve vis tik svarbiau.
Kur tu matai draudimą? Lygiai taip pat tu bandai drausti rašyti laiškus ir piktintis tada.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2011-04-07 18:24

Prisėdau prie duomenų bazių naršymo ir pastebėjau, kad yra be galo daug straipsnių, kurie "įrodo" homeopatijos veikimą. Neesmė, kad metodinės klaidos ir tendencingai daryti tyrimai, bet vis tiek... Kiek daug šlamšto, į kurį visi homeopatai gali baksnoti, žinodami, jog vis vien mažai kas tuos kliedesius skaitys.
Hubertas
pradedantis
Posts: 203
Joined: 2008-12-27 15:19

2011-04-08 21:39

D3monas wrote:per tą laidą bus galima skambinti ir uždavinėti klausimus, tai gal visi draugiškai paskambinkime po vieną klausimą paklausti.
geriau visi skambinkim ir šnopuokim į ragelį.
D3monas wrote:Pavyzdiniai klausimai...
Tai kad per Delfi konferenciją, man rods, iš tų kompromituojančių klausimų homeopatas kaip šliužas lengvai išsprūsdavo, bet šiaip jo, turbūt, reikia atkakliai neduot ramybės jiems ir gal net pati LRT surengs antihoemopatinę laidą.
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-04-08 22:19

Hubertas wrote:
D3monas wrote:Pavyzdiniai klausimai...
Tai kad per Delfi konferenciją, man rods, iš tų kompromituojančių klausimų homeopatas kaip šliužas lengvai išsprūsdavo, bet šiaip jo, turbūt, reikia atkakliai neduot ramybės jiems ir gal net pati LRT surengs antihoemopatinę laidą.
Matai, toje konferencijoje jis galėjo pasirinkti klausimus. Pvz jei tiesioginiame eteryje pradėtų kaip tas kliedėti apie tai kad Nobelio laureatas įrodė homeopatiją būtų galima paskambinti ir papasakoti ką jis iš tikrųjų nuveikė (gan juokinga istorija manau).
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-09 16:15

Klausimas temos autoriui, koks kovos tikslas ?

Mąsčiau pats kokį galima būtų iškelti.Iš vienos pusės būtų neblogai jei homeopatija tiesiog dingtų, bet kol bus norinčių pirkti, tol bus norinčių parduoti, kas reiškia, kad dingtis toli.Uždrausti nėra nei didelio preteksto nei priežasties, visgi už laivę mes, pardavinėti neveikiančias vaistų imitacijas.Geriausia kas šovė į galvą buvo patvarkyti reklamos klausimus, kaip daroma su alkoholiu ir tabaku.(Iš vienos pusės manau, kad vaistai, maisto papildai ar pan išvis neturėtų būti reklamuojami, kai negaluoji reikia eiti pas daktarą, o ne pačiam diagnozavus į parduotuvę nusipirkti nevaistų.Kita, dar puikesnė idėja, vėl pavogta iš tabako gaminių:įdiegti privalomą užrašą pusės pakuotės dydžio su valstybės nustatytu dizainu, kad nepaslėptu kažkur 5fonto raidėmis susiliejusiomis į foną, jog šis preparatas nėra vaistas ir nieko negydo.Galima būti pridėti nuoroda į faq oficialų.Manau tai geriausia ką galima padaryti, toliau jei žmonės perka ir vartoja niekas neatsakingas už kvailumą
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-04-09 16:25

Rated wrote:Klausimas temos autoriui, koks kovos tikslas ?
Žmonės moka pinigus už vaistus, kurie neveikia, nežinau, koks čia gali būt tikslas... Dogmatikai esam ir viskas.
User avatar
nnavakas
pradedantis
Posts: 371
Joined: 2007-03-12 17:44
Location: Vilnius

2011-04-09 19:53

7x wrote:
Rated wrote:Klausimas temos autoriui, koks kovos tikslas ?
Žmonės moka pinigus už vaistus, kurie neveikia, nežinau, koks čia gali būt tikslas... Dogmatikai esam ir viskas.
Tavo pinigus?..
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-04-09 20:12

viewtopic.php?f=9&t=1650&start=196

Bet geriau atsakinėk pirmadienį, per šį savaitgalį reikia pabaigt darbą, mirštu.
User avatar
nnavakas
pradedantis
Posts: 371
Joined: 2007-03-12 17:44
Location: Vilnius

2011-04-09 20:23

4:19 Gražu, rodo man savo atviras žaizdas. Ar tavo pinigus leidžia, klausiu?..
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-10 02:48

nnavakas wrote:4:19 Gražu, rodo man savo atviras žaizdas. Ar tavo pinigus leidžia, klausiu?..
Mano. Is pasalpu gyvenantys zmones perka vaistinei neveikiancius vaistus uz mano pinigus.

EDIT: tai kaip man jaustis?
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-04-10 03:00

fizikanas wrote:
nnavakas wrote:4:19 Gražu, rodo man savo atviras žaizdas. Ar tavo pinigus leidžia, klausiu?..
Mano. Is pasalpu gyvenantys zmones perka vaistinei neveikiancius vaistus uz mano pinigus.

EDIT: tai kaip man jaustis?
Kaip? Jei jie nepirktų placebo, pašalpos sumažėtų ar ką?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-10 03:19

VYTS wrote:
fizikanas wrote:
nnavakas wrote:4:19 Gražu, rodo man savo atviras žaizdas. Ar tavo pinigus leidžia, klausiu?..
Mano. Is pasalpu gyvenantys zmones perka vaistinei neveikiancius vaistus uz mano pinigus.

EDIT: tai kaip man jaustis?
Kaip? Jei jie nepirktų placebo, pašalpos sumažėtų ar ką?
Isivaizduok, duodi savo vaikui 10 litu ir matai, kad jis uz juos nusiperka knyga. Arba alaus. O isivaizduok prieina prie lauzo ir juos sudegina.
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-04-10 12:23

fizikanas wrote:
VYTS wrote:Kaip? Jei jie nepirktų placebo, pašalpos sumažėtų ar ką?
Isivaizduok, duodi savo vaikui 10 litu ir matai, kad jis uz juos nusiperka knyga. Arba alaus. O isivaizduok prieina prie lauzo ir juos sudegina.
Nu gerai, bet dėl homeopatijos egzistavimo tu neprarandi pinigų (bent kol kas neparodei kad prarandi) bo gavę pinigus žmonės vis tiek juos išleistų kur nors ir tau atgal neatiduotų.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-10 12:46

VYTS wrote:
fizikanas wrote:
VYTS wrote:Kaip? Jei jie nepirktų placebo, pašalpos sumažėtų ar ką?
Isivaizduok, duodi savo vaikui 10 litu ir matai, kad jis uz juos nusiperka knyga. Arba alaus. O isivaizduok prieina prie lauzo ir juos sudegina.
Nu gerai, bet dėl homeopatijos egzistavimo tu neprarandi pinigų (bent kol kas neparodei kad prarandi) bo gavę pinigus žmonės vis tiek juos išleistų kur nors ir tau atgal neatiduotų.
Tai as kaiptik ir daviau toki pavyzdi, kur kazkas isleidzia mano pinigus (ir man neatiduoda) betkokiu atveju, bet vienu atveju as lieku labiau patenkintas nei kitu.
User avatar
bro1
pradedantis
Posts: 362
Joined: 2005-06-25 19:42
Location: Velingtonas, NZ
Contact:

2011-04-13 11:53

Rated wrote:Klausimas temos autoriui, koks kovos tikslas ?
O koks tikslas kovoti prieš mergaičių genitalijų žalojimą? O koks tikslas kovoti prieš žmogžudystes? O koks tikslas kovoti prieš kitus sukčius?

T.y. kai pardavinėja žinomai neveikiančius vaistus, tai jau sukčiavimas.
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-13 12:02

O koks tikslas kovoti prieš mergaičių genitalijų žalojimą? O koks tikslas kovoti prieš žmogžudystes? O koks tikslas kovoti prieš kitus sukčius?
Todėl ir klausiu, kad tai nėra genitalijų žalojimas ar žmogžudystės ar sukčiai.Kovos prieš tuos tikslas yra sustabdyti tai, kad tai nebevyktų.Homeopatija nesuteikia jokios tiesioginės žalos, negali uždrausti pardavinėti vandens su cukrum, todėl ir klausiu koks tikslas, kadangi uždraudimo jau atkrenta
Post Reply