Noriu griesciausios kritikos mano Homeless tribe!!!

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Post Reply
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-15 18:59

HomelessTribe wrote:pritariu sitama teiginiui, del mano nepriklausomybes ir asmenines galios as labai nerimtai imu kalbas ir komunikacija su kitais, del to akivaizdu, kad as neturiu uzastrintus kalbinius sugebejimus. vistiek manau, kad turiu tuos sugebejimus daugiau nei uztektinai gerus ir suprantamus ir nera jokio reikalo turet geresnius.
Taigi ir šioje srityje tu nesi maksimaliai efektyvus. O tai kokioje esi?
HomelessTribe wrote:o del kad sneku nesamones, tai del to cia atejau isgirst argumentu, kodel senku nesamones ir kur mano klaidos/klaida? toks teiginys kaip sneka nesamones tiktu kokiame neskeptiku forume, o seip kur, bet cia skeptikas.org mane paviliojo butent del to jog teoriskai cia turetu zmones nevartoti sneka nesamones, o duoti argumentus :/
Argumentas toks ir yra - tavo teorija praktikoje neveikia. Akmens amžiuje buvo tas pats - jokių namų, mažos gentys, ir nulinis progresas. O kadangi daug prisigyrei, tai ir esi prašomas parodyti, ką esi pasiekęs. Aš irgi galiu prisigirti, kad plaktuku konstruosiu nanorobotus, bet nesitikėčiau, kad kas nors man rimtai dėl tokiu ketinimų argumentuos. Tikėčiausi būti išjuoktas.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-01-16 05:41

HomelessTribe wrote:[..], benamis tiesiog reiskia jog neturi oficialaus privataus nekilnojamo turto.
Tai visi žmonės gyvenantys nuomuojamuose būstuose yra benamiai? Tada aš irgi benamis :)
wdp
naujokas
Posts: 81
Joined: 2007-11-14 15:31

2014-01-16 11:14

HomelessTribe wrote:
wdp wrote: Tačiau kalba nerišliai,neargumentuodamas ir šneka nesamones.
...
o del kad sneku nesamones, tai del to cia atejau isgirst argumentu, kodel senku nesamones ir kur mano klaidos/klaida? toks teiginys kaip sneka nesamones tiktu kokiame neskeptiku forume, o seip kur, bet cia skeptikas.org mane paviliojo butent del to jog teoriskai cia turetu zmones nevartoti sneka nesamones, o duoti argumentus :/
Ponas benami,namini (juk įrašus darai namie) - juk žemiau ir pateikti argumentai apie nesamones - tu negali pagaminti procesoriaus, tu negali pagaminti roboto. Jei klystu - pateik įrodymus, jei ne, sakau dar kart, kalbi nesamones.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-16 16:02

fizikanas wrote:
HomelessTribe wrote:o del kad sneku nesamones, tai del to cia atejau isgirst argumentu, kodel senku nesamones ir kur mano klaidos/klaida? toks teiginys kaip sneka nesamones tiktu kokiame neskeptiku forume, o seip kur, bet cia skeptikas.org mane paviliojo butent del to jog teoriskai cia turetu zmones nevartoti sneka nesamones, o duoti argumentus :/
Taigi taves paprase parodyti, kaip pagaminsi procesoriu, toki pat gera, koki galima nusipirkt. Kol sito nepademonstruosi ar bent jau kazko panasaus, niekas nemato prasmes gaisti laiko galvojant kitus argumentus. Cia situacija analogiska:
-ei ziurekit, as moku virsyti sviesos greiti!
-na parodyk?
-tai cia lengva terejkia siektiek lipnios juostos, keliu metru ilgio vamzdzio ir siektiek keptos duonos
-na tai parodyk?
-ne nu tai, zmones jus gi cia skeptikas org, kur jusu argumentai, kur as nesmaones sneku?
thread title aiskiai yra noriu kritikos mano homeless tribe. visiskai neturiu jokiu noru kad butu kritikuojama mano sugebejimai daryti kazka kita. Jai nori kritikuoti viena is homeless tribe siulomu ideju apie individualia gamyba from scratch(kaip lietuviskai? nes nuo nulio ne tas pats), tai argumentuok kuom grupine gamyba yra geriau? esi dares ka nors sudetingo? kas reikalauja pilnu pastangu? manau jai esi dares tai vienas pats ir tada su kuom nors grupeje, manau tau bus aisku, kad kuo daugiau nariu kurybineje grupeje tuo labiau spjauni ant to ir ano ir visas projektas tampa griozdu. Nereikia tik to maisyti su ziurejimu ka kiti daro, nes tai naudinga ir butina. bet kai tu darai tik viena dali tu prarandi betkokia galia patobulinti visa reikala, tu uztstriksi ties tos dalies gerinimu ir niekada nebusi efektyvus, lyg piestum tik katino uodega kiti galva, kuna, kojas ir tada sumetat viska i kruva, net jai turit koki supervisor kur padaro pirmini viso brezini vistiek bus katinas nelabai dailus, tuo tarpu kai vienas dailininkas imasi visko jis turi laisve keisti pozicijas, perspektyva, kompozicija ir buti tikras kad galuinis katino piesinys bus vientisas ir perteikiantis jo ideja.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-16 16:15

Lionginas wrote:
HomelessTribe wrote:pritariu sitama teiginiui, del mano nepriklausomybes ir asmenines galios as labai nerimtai imu kalbas ir komunikacija su kitais, del to akivaizdu, kad as neturiu uzastrintus kalbinius sugebejimus. vistiek manau, kad turiu tuos sugebejimus daugiau nei uztektinai gerus ir suprantamus ir nera jokio reikalo turet geresnius.
Taigi ir šioje srityje tu nesi maksimaliai efektyvus. O tai kokioje esi?
esu efektyvus Galios kaupime, deja kalba daug galios neduoda, nei dainavimas, nei piesimas, nei dar daug kas, ko pasekoje pasisemiu is tu dalyku tiek galios kiek galiu(pvz piesimas padejo suprasti kaip mes mokomes, o kalbu zinojimas padeda panardyti kitu galvose, buvau praleides laikotarpi kai apsimesdavau nebyliu, nes jau buvo uzpise aiskinti zmonems kodel? kaip? kas?, ir turiu pasakyti, kad efektas buvo zjbys kaip nustojus ziuret zinias, tiesiog maziau purvo gyvenyme, bet kadangi mano tikslas valyt purva tai tenka kalbas vartoti ir nagrineti purva :D) ir einu toliau.
Lionginas wrote:Argumentas toks ir yra - tavo teorija praktikoje neveikia. Akmens amžiuje buvo tas pats - jokių namų, mažos gentys, ir nulinis progresas. O kadangi daug prisigyrei, tai ir esi prašomas parodyti, ką esi pasiekęs. Aš irgi galiu prisigirti, kad plaktuku konstruosiu nanorobotus, bet nesitikėčiau, kad kas nors man rimtai dėl tokiu ketinimų argumentuos. Tikėčiausi būti išjuoktas.
as labai aiskiai paaiskinau kodel akmens amzius ne tas pats. tikrai nesikartosiu. mano tisklas ne girtis, o skatinti jus mastyti, ko nors demonstravimas cia neturetu jokios vertes, nes mano tikslas nutraukti jus nuo aklo demonstraciju sekimo(dabartinis jusu gyvenimas) ir mastyti savo galva.

PAVYZDYS. jai pademonstruoju kad kalbu kinietiskai, visu pirma jus nezinosit ar as tikrai kalbu kinietiskai ar apsimetu, visu antra jus del to nesimokysit kalbeti kinietiskai, visu trecia kalba eina apie ar zjbys kalbeti kinietiskai ar ne, o ne apie ar as moku ar ne.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-16 16:18

Vilius wrote:
HomelessTribe wrote:[..], benamis tiesiog reiskia jog neturi oficialaus privataus nekilnojamo turto.
Tai visi žmonės gyvenantys nuomuojamuose būstuose yra benamiai? Tada aš irgi benamis :)
ne, nes nuomininkas turi laikina kontrakta su nuomotoju, kad jis tures nors ir laikinai namus. taip pat jai kas gyvena pas tevus, jie irgi turi teise kaip seima buti ten.

ir dar mano praktikuojama benamyste skiriasi nuo bendrines tuom jog as savanoriskai atsisakau bet kada noreti, ar tureti, ar planuoti tureti bet kokia oficialia privacia nuosavybe. Aisku klimato verciamas as pilnai pasistatau bakuze, bet ant popieriaus as nebusiu joks savininkas.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-01-16 16:19

HomelessTribe wrote:thread title aiskiai yra noriu kritikos mano homeless tribe. visiskai neturiu jokiu noru kad butu kritikuojama mano sugebejimai daryti kazka kita.
Ok, supratau, pasitaisysiu: Homeles tribe ideja yra prasta, nes ne kiekvienas zmogus, kuriam reikalingas procesorius sugeba toki pasigaminti "nuo nulio". Tiesa netgi pats didysis homeles tribe sumanytojas, kuris nori visiems buti pavyzdziu, to nemoka, tai ko tiketis is eilinio bomzo.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-16 16:22

wdp wrote:
HomelessTribe wrote:
wdp wrote: Tačiau kalba nerišliai,neargumentuodamas ir šneka nesamones.
...
o del kad sneku nesamones, tai del to cia atejau isgirst argumentu, kodel senku nesamones ir kur mano klaidos/klaida? toks teiginys kaip sneka nesamones tiktu kokiame neskeptiku forume, o seip kur, bet cia skeptikas.org mane paviliojo butent del to jog teoriskai cia turetu zmones nevartoti sneka nesamones, o duoti argumentus :/
Ponas benami,namini (juk įrašus darai namie) - juk žemiau ir pateikti argumentai apie nesamones - tu negali pagaminti procesoriaus, tu negali pagaminti roboto. Jei klystu - pateik įrodymus, jei ne, sakau dar kart, kalbi nesamones.

dazniausiai irasus darau ne "namie"(parkelyje, free wifi). o kai darau juos "namie", ten ne mano namai. del tu demonstraciju jau aiskinau virsutiniuose atsakymuose...
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-16 16:27

fizikanas wrote:
HomelessTribe wrote:thread title aiskiai yra noriu kritikos mano homeless tribe. visiskai neturiu jokiu noru kad butu kritikuojama mano sugebejimai daryti kazka kita.
Ok, supratau, pasitaisysiu: Homeles tribe ideja yra prasta, nes ne kiekvienas zmogus, kuriam reikalingas procesorius sugeba toki pasigaminti "nuo nulio". Tiesa netgi pats didysis homeles tribe sumanytojas, kuris nori visiems buti pavyzdziu, to nemoka, tai ko tiketis is eilinio bomzo.
is eilinio bomzo reikia tiketis, kad jis pabandys pirma pries snekedamas. kad nesugeba cia akivaizdu, taip pat akivaizdu, kad net to nesiekia. ne tik TO, bet nieko nesiekia, tik ilyst i kokia silta terpe kur gales siltai lindeti. As primesiu jog tu teigi, jog uzuot siekus nepriklausomybes ir galios, reikia tiesiog ciulpti is papo visa gyvenyma, o ka daugiau? uztenka. deja viduj jauti jog tuscia, ir taip pat jauti jog mano viduje netuscia. nors tavo logine mastysena to nejaucia, nes yra ilgai ir krupsciai isdresuota neigti prigimti ir sekti banda.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-01-16 16:46

HomelessTribe wrote: kuom grupine gamyba yra geriau?
Pigiau, greičiau, efektyviau. Siaura specializacija į vieną komponentą leidžia jį maksimaliai ištobulinti. Vieno žmogaus galvoje netelpa tiek daug žinių ir gebėjimų, kad jis vienas galėtų suprojektuoti ir sumontuoti sudėtingą aparatą (tarkime, asmeninį kompiuterį). Taip pat iškyla resursų gavybos, perdirbimo, apdorojimo klausimai. Prieš darydamas kompiuterį turi pasidaryti industrinį grąžtą ar kombainą, kad išsikastum reikalingus metalus, tada turi pasistatyti liejyklą, kad tuos metalus apdorotum. Galiausiai, reikia pasigaminti kiekvieną įrankį (elementarų atsuktuvą ar lituoklį, ar dar bala žino ką), todėl reikia kalvės. Taip pat, žinoma, reikia kaip nors išsikasti naftos ir pakaitinti, kad ant viršaus nusėstų dyzelis - kaip kitaip grąžtą ir kombainą įjungsi. O dar elektros poreikis... Galima nuo to paties kombaino pajungti - negi dar ir elektrinę statytis reikės? Ir visa tai yra laikantis pozicijos, kad tamsta išmanote kaip pagaminti asmeninį kompiuterį ir visus jo komponentus.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-16 17:12

HomelessTribe wrote:esu efektyvus Galios kaupime, deja kalba daug galios neduoda, nei dainavimas, nei piesimas, nei dar daug kas, ko pasekoje pasisemiu is tu dalyku tiek galios kiek galiu(pvz piesimas padejo suprasti kaip mes mokomes, o kalbu zinojimas padeda panardyti kitu galvose, buvau praleides laikotarpi kai apsimesdavau nebyliu, nes jau buvo uzpise aiskinti zmonems kodel? kaip? kas?, ir turiu pasakyti, kad efektas buvo zjbys kaip nustojus ziuret zinias, tiesiog maziau purvo gyvenyme, bet kadangi mano tikslas valyt purva tai tenka kalbas vartoti ir nagrineti purva :D) ir einu toliau.
O tai kada supratai, kad jau esi guru, ir laikas mokyti kitus?
HomelessTribe wrote:as labai aiskiai paaiskinau kodel akmens amzius ne tas pats. tikrai nesikartosiu.
Ok, taigi turime internetą, kompiuterius, mašinas, robotus, ir galime viską efektyviai pasigaminti patys, individualiai. Ir dar efektyviau, nei įprastu būdu. Čia perfrazuoju tavo paaiškinimą. Tokiu atveju individuali gamyba yra labai lengvai pademonstruojama, ar ne? Visos priemonės yra, pirmyn. Ar gali parodyti procesą pats, ar bent duoti kokių realių pavyzdžių?
HomelessTribe wrote:mano tisklas ne girtis, o skatinti jus mastyti, ko nors demonstravimas cia neturetu jokios vertes, nes mano tikslas nutraukti jus nuo aklo demonstraciju sekimo(dabartinis jusu gyvenimas) ir mastyti savo galva.
Tai tame ir esmė - mąstau savo galva. Ir puikiai matau, kad tau viskas paprasta tik todėl, kad niekada nesi bandęs normaliai įsigilinti į jokią sritį. Paviršutiniškai ką nors pačiupinėji ar pagooglini ir galvoji, kad tai - paprasta. Ir robotą tu gali pasigaminti, ir dūmus lengva paversti naudinga žaliava, ir smegenis tikriausiai galėtum operuoti, kas gi ten sudėtingo - prapjauni, pamaigai, pravalai, užsiuvi... Tu net teorijos normalios neturi - ji susideda iš pezalų, kaip paprasta pasigaminti ką tik nori. Na tai tuos pezalus ir kritikuojame, nes daugiau kritikuoti nėra ką.
HomelessTribe wrote:PAVYZDYS. jai pademonstruoju kad kalbu kinietiskai, visu pirma jus nezinosit ar as tikrai kalbu kinietiskai ar apsimetu, visu antra jus del to nesimokysit kalbeti kinietiskai, visu trecia kalba eina apie ar zjbys kalbeti kinietiskai ar ne, o ne apie ar as moku ar ne.
Tai tu robotą pademonstruok, o ne kinų kalba. Ar irgi nesuprasime, kad robotas, o ne šiaip koks š? Tai tada ką nors žiauriai paprasto. Pavyzdžiui, kaip from scratch pasidarai kojines. Ar jau ir šito neišeina parodyti?
Last edited by Lionginas on 2014-01-16 18:04, edited 1 time in total.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-01-16 18:02

HomelessTribe wrote:is eilinio bomzo reikia tiketis, kad jis pabandys pirma pries snekedamas. kad nesugeba cia akivaizdu, taip pat akivaizdu, kad net to nesiekia. ne tik TO, bet nieko nesiekia, tik ilyst i kokia silta terpe kur gales siltai lindeti. As primesiu jog tu teigi, jog uzuot siekus nepriklausomybes ir galios, reikia tiesiog ciulpti is papo visa gyvenyma, o ka daugiau? uztenka. deja viduj jauti jog tuscia, ir taip pat jauti jog mano viduje netuscia. nors tavo logine mastysena to nejaucia, nes yra ilgai ir krupsciai isdresuota neigti prigimti ir sekti banda.
Tai kam prasai kritikos, jeigu ja gaves vistiek ignoruoji? Siekia nesiekia, viduj tuscia pilna, cia abstraktus klausimai, be aiskios prasmes, o svarbiausia niekuo nesusije su mano issakyta kritika.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-16 18:03

HomelessTribe wrote:thread title aiskiai yra noriu kritikos mano homeless tribe. visiskai neturiu jokiu noru kad butu kritikuojama mano sugebejimai daryti kazka kita. Jai nori kritikuoti viena is homeless tribe siulomu ideju apie individualia gamyba from scratch(kaip lietuviskai? nes nuo nulio ne tas pats), tai argumentuok kuom grupine gamyba yra geriau? esi dares ka nors sudetingo? kas reikalauja pilnu pastangu? manau jai esi dares tai vienas pats ir tada su kuom nors grupeje, manau tau bus aisku, kad kuo daugiau nariu kurybineje grupeje tuo labiau spjauni ant to ir ano ir visas projektas tampa griozdu. Nereikia tik to maisyti su ziurejimu ka kiti daro, nes tai naudinga ir butina. bet kai tu darai tik viena dali tu prarandi betkokia galia patobulinti visa reikala, tu uztstriksi ties tos dalies gerinimu ir niekada nebusi efektyvus, lyg piestum tik katino uodega kiti galva, kuna, kojas ir tada sumetat viska i kruva, net jai turit koki supervisor kur padaro pirmini viso brezini vistiek bus katinas nelabai dailus, tuo tarpu kai vienas dailininkas imasi visko jis turi laisve keisti pozicijas, perspektyva, kompozicija ir buti tikras kad galuinis katino piesinys bus vientisas ir perteikiantis jo ideja.
Tu čia teisus. Bėda tik ta, kad dabar ne da Vinčio ar Niutono laikai, kai vienas žmogus darė viską, ir daug ką darė gerai. Jokioje srityje nebėra vienišų herojų. Dabar praktiškai viskas, kas sudėtinga, daroma komandose. Ne todėl, kad taip geriau ar patogiau, o todėl, kad kitaip neišeina. Jei manai, kad išeina - parodyk. Jei negali parodyti pats - parodyk, kas gali parodyti.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-01-16 18:06

Lionginas wrote:Jei negali parodyti pats - parodyk, kas gali parodyti.
Sakyciau cia perdaug nuolaidziauji. Juk pagal jo teorija KIEKVIENAS - BETKA turi galeti pasigaminti pats. Tai nebent jis pats yra kazkokia isimtis (na gal pavyzdziui per didelis intelektas trukdo), tai jis ir pats turetu sugebeti parodyti, kaip ta procesoriu pasigaminti.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-16 18:31

fizikanas wrote:Sakyciau cia perdaug nuolaidziauji. Juk pagal jo teorija KIEKVIENAS - BETKA turi galeti pasigaminti pats. Tai nebent jis pats yra kazkokia isimtis (na gal pavyzdziui per didelis intelektas trukdo), tai jis ir pats turetu sugebeti parodyti, kaip ta procesoriu pasigaminti.
Na jis sakė, kad vieni žmonės yra protingi ir viską gali patys nuo nulio, o kiti yra debilai, ir negali. Tai aš ir noriu tuos protingus pamatyti - ar jį, ar ką nors kitą, nesvarbu. Žinoma, neužtenka, kad parodytų kaip susitepa sumuštinį, iškrausto šiukšlių konteinerį ar pahackina su Javascriptu. Visai pakaktų ir kokios nors paprastos kombinacijos, pavyzdžiui, žmogaus, kuris nuo nulio pasigamina batus (ką nors patogaus, ne kokias ten klumpes), dantų protezus, ir tarkime pakrovėją telefonui, tai manau, kad būčiau visai patenkintas. Na dar gerai būtų, kad tai nebūtų toks atvejis, kad kol jis metus gamina batus, kažkas jį maitina - čia jau būtų komandinis darbas.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-16 20:03

D3monas wrote:
HomelessTribe wrote: kuom grupine gamyba yra geriau?
Pigiau, greičiau, efektyviau. Siaura specializacija į vieną komponentą leidžia jį maksimaliai ištobulinti. Vieno žmogaus galvoje netelpa tiek daug žinių ir gebėjimų, kad jis vienas galėtų suprojektuoti ir sumontuoti sudėtingą aparatą (tarkime, asmeninį kompiuterį). Taip pat iškyla resursų gavybos, perdirbimo, apdorojimo klausimai. Prieš darydamas kompiuterį turi pasidaryti industrinį grąžtą ar kombainą, kad išsikastum reikalingus metalus, tada turi pasistatyti liejyklą, kad tuos metalus apdorotum. Galiausiai, reikia pasigaminti kiekvieną įrankį (elementarų atsuktuvą ar lituoklį, ar dar bala žino ką), todėl reikia kalvės. Taip pat, žinoma, reikia kaip nors išsikasti naftos ir pakaitinti, kad ant viršaus nusėstų dyzelis - kaip kitaip grąžtą ir kombainą įjungsi. O dar elektros poreikis... Galima nuo to paties kombaino pajungti - negi dar ir elektrinę statytis reikės? Ir visa tai yra laikantis pozicijos, kad tamsta išmanote kaip pagaminti asmeninį kompiuterį ir visus jo komponentus.
AUKSINIS POSTAS MAN :D!!!! viskas ka pasakiai yra apibudinimas grupines gamybos ir grupines gamybos trukumai :D, kadangi neturite ziniu ir patirties as pabandysiu pavyzdI pateikti.

PAVYZDYS:
NORIM BENZINO!!!
GRUPINE GAMYBA: kadangi vien benzinu negyvensi, daug grupes nariu tures rupintis maistu, irankiais, daiktais etc, to pasekoje bus mainai, ko pasekoje apsimoka tik eiti paciu primitiviausiu keliu - iskasti supuvusius medzius ir dinozaurus hahaha ir distiliuoti. Aisku ne visur gali ta kasti, del to iskart reikia ir armijos ginti resursui ir orgnizacijos ir mokesciai etc.... GYVAS VELNIAS kur vaikuciai nieko nedaro, tik varztukai systemoje.
INDIVIDUALI GAMYBA: visu pirma viskuom apsirupini pats, nera reikalo mainyti, nereiskia kad negaliu mainytis reiskia kad man nesvarbu tas. visu antra tereikia mazo kiekio asmeniniam vartojimui, net jai reikia didelio tiesiog pakeisi metoda padidinsi apsukas kaip sakant... nebereikia ieskoti "dinozauru", benzinas paprastas anglies ir vandenilio junginys, del geresnio degimo sakotas, o ne tiesus(oktaninis skaicius). Ji galima gauti is cheminio misinio kuris gaunamas deginant kad ir paprasciausia sakali bedeguoneje aplinkoje. bedeginant sakali, panasiai kaip ir nafta distiliuojant, gauname ir daug kitu organiniu anglies junginiu! kuriuos mes nepardavinejam, o suvartojam! :D, KUR ESMINIS SKIRTUMAS? tame, kad man reikes ismokti kaip ka nors deginti, kaip gauti bedeguone aplinka, kas per venias ta organine chemija ir visokie junginiai ir taip toliau, ismokti labai lengva, cia tau ne grupiniu asmenu mokykla, cia bandymai ir klaidos :D, del to ismoksti greitai ir forever, ir kas svarbiausia ka ismokai ant kupros nenesioji, o ismoktas zinias gali pritaikyti toliau testi savo gamybos sugebejimus! kaip pvz plastikai butu geras kitas zingsnis.

REALYBES CHECK: prasome nepamirsti, kad visa industrine grupine gamyba pasiseme visas zinias is individualios(kokio mokslininkelio) gamybos!
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-16 20:15

nebeturiu laiko atsakyti i kitus postus, atsakysiu veliau, bet uzmeciau aki ir vis matau ta demonstraciju prasyma

MANO TIKSLAS IS JUSU BETA SUNYS PADARYT ALFA VILKA, KA TAI REISKIA? O GI TA KAD JUS JOKIU DEMONSTRACIJU IR MAGU IR KT SUDO NESEKAT, O DIRBAT SAVO GALVA!

tarkim as pademonstruoju koks as kietas, ir? ar jus nuo to pasidarysit protingesni?

NE

vienintelis budas tapt protingesniu yra "susipurvint rankas", zaisti, lysti i katila!!! apeshit, siausti!!! chaosas!!!

PAVYZDYS: daznas turi tevus ar mociutes ar dar ka vyresnios kartos, ar net jaunesnes, nesvarbu, kurie niekaip neismoksta gerai kompiuteri vartoti, ir daugelis is jusu ismokot be pastangu tiesiog zaisdami, darydami, bandydami.... ar jusu kompiuteriniu sugebejimu demonstracija paskatina ta antikompiuterasta pradeti jabalinti su kompais? ne, NES JIE UZSIDARE SAVO GALVAS BEKOMPIUTERINEM PASAULY IR SEIP PASAULY KUR JIEMS NIEKO NAUJO NEREIKIA, JIE PAVALGO IR BE KOMPU, NORS IR AKIVAIZDU KAD KOMPAI VALDO...sitaip as jauciuosi su jumis, jus tiesiog nenorite ko nors daryti, nebent jms bus pazadeti aukso kalnai, kai jus savo SVEIKU PROTU TURETUMET SUPRASTI JOG GALETI KA NORS YRA VISADA GERAI, IR AS KA TEIGIU, TAI KAD ISMOKTI GALETI TURETU BUTI NUMERIS VIENAS PRIORITETAS ZMOGAUS GYVENYME, O TAI SUDAS IR BYBYS :D

ok iki turiu begti bomzo reikalai hahahaha
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-16 20:27

Tai kaip visada - tik pezalai. Visi tie robotai, kompai ir nafta nuo nulio - tik pezalai. Nieko tu nemoki, esi paprastas vidutiniokas su vidutiniškais sugebėjimais. Didis nusivylimas.
Post Reply