Noriu griesciausios kritikos mano Homeless tribe!!!

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-11 16:38

kadangi tik drabstote suda, o ne sakot argumentus tai as laimejau skaitau! :D Praloset kova skeptikai :D

bet taip esat pilnai teisus kad turiu rodyt ant stalo ka darau, pilnai sutinku, bet as cia atejau ne del to, as cia atejau del argumentu.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-11 16:44

iki kol sugalvosit argumentu eikit palosti http://postandrate.com/9sky.html mano zaidima :D
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-11 17:51

HomelessTribe wrote:kadangi tik drabstote suda, o ne sakot argumentus tai as laimejau skaitau! :D Praloset kova skeptikai :D
Gali skaityti ką tiktai nori. O realiai laimėsi tada, kai kažkokius tikrus pasiekimus pademonstruosi. Chemijos prikimštas jogurtas iš šiukšlyno - anoks čia pasiekimas, aš tokio ir už dyką nevalgau. O žaidimėlio, jei nesi asilas, net neįmanoma pralaimėti. Tai kur tie dronai, kur tie dūmų surinkėjai? Ar esi realiai ką nors gero pasiekęs, ar tik plepi? Pasigirk kuo nors mums, namuose gyvenantiems, išpaikintiems ir negražiems žmonėms.
HomelessTribe wrote:bet as cia atejau ne del to, as cia atejau del argumentu
O tai kam tau argumentai iš tų, prieš kuriuos tu esi ženkliai pranašesnis, ir dar visose įmanomose srityse? :mrgreen:
User avatar
nesvarbu
pradedantis
Posts: 164
Joined: 2013-10-21 21:19
Location: Uostamiestis

2014-01-11 19:55

HomelessTribe wrote:kadangi tik drabstote suda, o ne sakot argumentus tai as laimejau skaitau! :D Praloset kova skeptikai :D

bet taip esat pilnai teisus kad turiu rodyt ant stalo ka darau, pilnai sutinku, bet as cia atejau ne del to, as cia atejau del argumentu.
Nesupratau apie kokius argumentus čia kalbi? Argumentai kokiu reikalu? Dėl tavo "homeless tribe" tai mums viskas aišku - piešti tau neišeina, undinėlės nemyli, robotų neturi. Benamių gentis pasmerkta likti prie prasmirdusio konteinerio rinkti šiukšles, prie turgaus vartų prašyt išmaldos. :smoke:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-01-12 07:44

HomelessTribe wrote:kadangi tik drabstote suda, o ne sakot argumentus tai as laimejau skaitau! :D Praloset kova skeptikai :D
Jau sprunkat į krūmus (atsiprašau - į konteinerį)? Taip ir neparodysit, kaip nuo nulio gaminat procesorius, robotus ir dar ten ką?
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-13 17:42

Naujas video is manes :D:D:D:D:D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=N6cXSuuP7sQ
User avatar
nesvarbu
pradedantis
Posts: 164
Joined: 2013-10-21 21:19
Location: Uostamiestis

2014-01-13 18:10

HomelessTribe wrote:Naujas video is manes :D:D:D:D:D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=N6cXSuuP7sQ
Iš tavęs? Norėjai pasakyti "nuo tavęs"? Ten sėdi ant gražios sofos jaukiame buto/namo kambaryje. Nepanašu, jog benamis kalbėtų. Pasirašęs sau kalbą, deda kaip koks kunigas iš sakyklos. :lol:
Galėtum parašyti lietuvišką savo monologo variantą čia kur nors, oratoriau. :guilty:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-13 18:57

Maksimaliai efektyvus skaitymas iš lapo :mrgreen:
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-01-13 23:05

Labai skatinu homeless tribe sumanytoją atlikti bendrą sveikatos patikrą, tuo tarpu ir pas psichologą užsukti. Jokiu būdu nesakau, kad kas nors su autoriumi negerai, tačiau ekscentrizmas gali kilti ne vien nuo asmenybės gilumo ir komplikuotumo.
wdp
naujokas
Posts: 81
Joined: 2007-11-14 15:31

2014-01-15 09:46

D3monas wrote:Labai skatinu homeless tribe sumanytoją atlikti bendrą sveikatos patikrą, tuo tarpu ir pas psichologą užsukti. Jokiu būdu nesakau, kad kas nors su autoriumi negerai, tačiau ekscentrizmas gali kilti ne vien nuo asmenybės gilumo ir komplikuotumo.
O aš, nors ir ne gydytojas, manau, kad čia asmenybės sutrikimas (tiesa nematau, kad būtų kenksmingas aplinkiniams). Tačiau kalba nerišliai,neargumentuodamas ir šneka nesamones. Nors čia (skeptikų puslapyje), norisi "šviežio vėjo" ir tokie keisti žmonės pritraukia nemažai žmoniu pašnekesiams. Be to linksma - aš pasijuokiau skaitydamas jo blevyzgas kaip jis "galėtų" robotą pastatyti, kaip jis "galėtų" tranzistorius sujungti laidininku ir t.t. :) Man jis panašus i kai kuriuos žmones forume kurie kalba ka jų Dievas mėgsta, ką jis veikia ir su kokiu šaukštu valgo.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2014-01-15 14:16

ir randa visi cia sedintys laiko aptarineti "internetini troli". gi zmogus trolina. jis nei anglu nemoka (artikeliu visai nenaudoja) ir per youtube tik skaito lauzyta ir sunkiai istariama kalba. ir koks dar benamis gali tureti stoga virs galvos kamera interneto kabeli ir buti pastoviai nusiprauses (kas kad apsepes).

homeless jei visa tai nera tik pokstas (trolinimas) siulau nors kuriam laikui atitrukti nuo interneto (puslapiu kurimo youtube bei formumu) ir tiesiog keleta dienu pasivaikscioti po miesta. neprosal butu ir su benamiais pabendrauti ir ju idiotisku pasakojimu paklausyti (yra teke dar paauglystej daryti socialini - menini projekta apie siuklsyno zmones). kompiuteris gerai bet nepatartina ne darbo reikalais prie jo sedeti daugiau nei valanda kitaip trolinimas virsta gyvenimo budu (ar diagnoze kaip cia kai kurie jum jau piesia).
O jei tai tik pokstas - tai jau gana (uzpiso) beje ir skyriuj "prie alaus" turetu buti.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-01-15 14:30

son wrote:kompiuteris gerai bet nepatartina ne darbo reikalais prie jo sedeti daugiau nei valanda kitaip trolinimas virsta gyvenimo budu
Cia gal is kokiu bobuciu pasaku is tu laiku, kai dar realiai egzistavo toks dalykas, kaip laiko leidimas, nemiegant, ne prie klavaituros ir be mobilaus irenginio rankose? :)
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2014-01-15 14:40

fizikanas wrote: Cia gal is kokiu bobuciu pasaku is tu laiku, kai dar realiai egzistavo toks dalykas, kaip laiko leidimas, nemiegant, ne prie klavaituros ir be mobilaus irenginio rankose? :)
aciu kad privertet mane dieduku pasijusti:) bet manau kai kam isties retsykiais praverstu bobulyciu patarimai
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-15 16:59

nesvarbu wrote:
HomelessTribe wrote:Naujas video is manes :D:D:D:D:D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=N6cXSuuP7sQ
Iš tavęs? Norėjai pasakyti "nuo tavęs"? Ten sėdi ant gražios sofos jaukiame buto/namo kambaryje. Nepanašu, jog benamis kalbėtų. Pasirašęs sau kalbą, deda kaip koks kunigas iš sakyklos. :lol:
Galėtum parašyti lietuvišką savo monologo variantą čia kur nors, oratoriau. :guilty:
jau aiskinau, jog tavo benamiu stereotipas neturi nieko bendro su realybe.

lietuvisko monologo nematau reikalo rasyti, nes sis ~5 zmoniu forumas vienintele lietuviska publika... ir jus turite asmenini priejima prie manes :D
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-15 17:01

D3monas wrote:Labai skatinu homeless tribe sumanytoją atlikti bendrą sveikatos patikrą, tuo tarpu ir pas psichologą užsukti. Jokiu būdu nesakau, kad kas nors su autoriumi negerai, tačiau ekscentrizmas gali kilti ne vien nuo asmenybės gilumo ir komplikuotumo.
kuom as ekscentriskas? kuom man 'naminis' psichologas padetu? pasakytu, kad nustok but benamis, nes as niekada juom nebuvau ir nezinau nei kas tas yra, bet negali but gerai?
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-15 17:06

wdp wrote: Tačiau kalba nerišliai,neargumentuodamas ir šneka nesamones.
pritariu sitama teiginiui, del mano nepriklausomybes ir asmenines galios as labai nerimtai imu kalbas ir komunikacija su kitais, del to akivaizdu, kad as neturiu uzastrintus kalbinius sugebejimus. vistiek manau, kad turiu tuos sugebejimus daugiau nei uztektinai gerus ir suprantamus ir nera jokio reikalo turet geresnius.

o del kad sneku nesamones, tai del to cia atejau isgirst argumentu, kodel senku nesamones ir kur mano klaidos/klaida? toks teiginys kaip sneka nesamones tiktu kokiame neskeptiku forume, o seip kur, bet cia skeptikas.org mane paviliojo butent del to jog teoriskai cia turetu zmones nevartoti sneka nesamones, o duoti argumentus :/
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-15 17:13

son wrote:ir randa visi cia sedintys laiko aptarineti "internetini troli". gi zmogus trolina. jis nei anglu nemoka (artikeliu visai nenaudoja) ir per youtube tik skaito lauzyta ir sunkiai istariama kalba. ir koks dar benamis gali tureti stoga virs galvos kamera interneto kabeli ir buti pastoviai nusiprauses (kas kad apsepes).

homeless jei visa tai nera tik pokstas (trolinimas) siulau nors kuriam laikui atitrukti nuo interneto (puslapiu kurimo youtube bei formumu) ir tiesiog keleta dienu pasivaikscioti po miesta. neprosal butu ir su benamiais pabendrauti ir ju idiotisku pasakojimu paklausyti (yra teke dar paauglystej daryti socialini - menini projekta apie siuklsyno zmones). kompiuteris gerai bet nepatartina ne darbo reikalais prie jo sedeti daugiau nei valanda kitaip trolinimas virsta gyvenimo budu (ar diagnoze kaip cia kai kurie jum jau piesia).
O jei tai tik pokstas - tai jau gana (uzpiso) beje ir skyriuj "prie alaus" turetu buti.
trollio konceptas realybeje neegzistuoja, o tik naminiu disneylende...jai neaisku ar as rimtai ar ne tiesiog patikrini su savo patirtimi, jai patirties nera, tada protingas realybes zingsnis butu patyleti.

jai as benamis nereiskia, kad negaliu pas drauga i namus uzeiti? ar cia jau man kaip velniui kryziaus reikia vengti bet kokio pastato? ir duog diev jai tik koks kompiuteris prisipisa degint ji!!!

kada tu sakai benamiais, turi omeny padugnes, benamis nera lygu padugne, benamis gali but auksu apsipyles ir protishkai pazenges, benamis tiesiog reiskia jog neturi oficialaus privataus nekilnojamo turto.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-01-15 17:16

HomelessTribe wrote:o del kad sneku nesamones, tai del to cia atejau isgirst argumentu, kodel senku nesamones ir kur mano klaidos/klaida? toks teiginys kaip sneka nesamones tiktu kokiame neskeptiku forume, o seip kur, bet cia skeptikas.org mane paviliojo butent del to jog teoriskai cia turetu zmones nevartoti sneka nesamones, o duoti argumentus :/
Taigi taves paprase parodyti, kaip pagaminsi procesoriu, toki pat gera, koki galima nusipirkt. Kol sito nepademonstruosi ar bent jau kazko panasaus, niekas nemato prasmes gaisti laiko galvojant kitus argumentus. Cia situacija analogiska:
-ei ziurekit, as moku virsyti sviesos greiti!
-na parodyk?
-tai cia lengva terejkia siektiek lipnios juostos, keliu metru ilgio vamzdzio ir siektiek keptos duonos
-na tai parodyk?
-ne nu tai, zmones jus gi cia skeptikas org, kur jusu argumentai, kur as nesmaones sneku?
Post Reply