DrHarisLacan vs skeptikai..IQ

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-12 20:26

Augustas wrote:Tamsta pasirodo ir poetas esate. :thumbsup:
Sitiek keliu keleliu praeita su tamstele.. Moralinis isitikinimas, ir isikunyjimas.. Pavydalu ar baime? Kuom motyvuotas buvai, pries sventos marijos dangun emimo atlaidus?:) ar cukerka pirkai? ir ar negali ta bobulencijum verdictum greiciau salygot to, kas yra tikras mano pencijos kreditas?:) Moraline JUDAIZMO baime, ir yra, tai ko tu nesuvoki;) konkreciai diskriminanto salyga.........., 2 centai imetami, pries moraline baime, keturi po 2 ;)iki investicijos pradzios, o kai sinusas savaime perauga, i monoteistine kritika, tai kreipiames i visagali, tuo tikru vardu;) pati pradzia tos kurybines dvasios.. vertikaliai krito, ar tik istrizaines kampu 15/5? ;-)
Mano teizmas realus, as objektyvus, ir as esu..
Turiu savo Vienatini Viespati! (Ir realistini)
O, jeigu as save isreiksciau tiesiai, ko gero net abstrakciai tiesai!
Prie stalo apskrito susesim, ir su Tavo kapelionu sviesim/
Kad butu sazine dora! Priimk tu mus O`Marija.. ja i O`Klounu tiesas irasius, ka gautume?:) Ar tikra ir sventa tiesa? :thumbsup: :) :lol: :D
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-10-13 10:52

DrHarisLacan, gal rimtai pabandykite savo rašinius realizuoti kaip grožinius kūrinius? Manau, atsirastų skaitytojų, kuriems jie patiktų grynai estetine prasme, nepaisant turinio. Tipo Ulisas v2.0 :)
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-13 13:19

Vilius wrote:DrHarisLacan, gal rimtai pabandykite savo rašinius realizuoti kaip grožinius kūrinius? Manau, atsirastų skaitytojų, kuriems jie patiktų grynai estetine prasme, nepaisant turinio. Tipo Ulisas v2.0 :)
:roll: skeptikas-ateistas, pavirto skeptiku-pozityvistu;) As grynai is meiles sau, neleidziu sau sitaip uzriesti nosies, iki to vadinamo kronogramo su tikru skeptiku;) Ar paprasta literaturos kritika, nesudaro sis argumentum be faktum? Zinoma, kad realizuociau, jeigu buciau ne cinikas..Dabartine false..false..logika?:) Ar vilkas tikrai neslypi uz motyvo?:)noretusi ir realizuot, ir net realistiskai pazvelgt;) ko gero.. as taip sau leidziu.. salygojama 2 euru moneta, jau uzkliuvo uz pozityvios baimes? ;) tiek to.. kas nerizikuoja, tam nesiseka;) o as ?:) kombinatorikos ideja, kuri yra de morgum asperum;)? :D :wink: :cry: :D
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-13 16:43

:cry: :lol: :D
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-13 16:44

Pencijos butu per maza isreikst savo dziaugsma pergalej! :lol: O alus butu per silpnas, suzadint aistra! svenciant! O skepticizmo butu per daug, lenkiant medi;) ir kritikos negaileciau is tiesu, suprantant pasaulio pazinima, o gerciau tikrai ne su kiekvienu, bet ir su paciu garbingiausiu;) o ar pasaulis butu tobulas? :mrgreen: :mrgreen: :D
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-10-14 20:20

DrHarisLacan wrote:Pencijos butu per maza isreikst savo dziaugsma pergalej!
Jei jums tik tiek tereikėjo iki džiaugsmo, tuomet sveikinu, ir linkiu kuo geriausios kloties karjeroje bei asmeniniame gyvenime :D

Visgi realybė yra tokia, kad jūs atėjote į mūsų forumą, prirašėte pusę paklodės teksto, kurio niekas nepajėgė iššifruoti. Tada dar truputį pasidarkėte, ir užskaitėte sau pergalę, nors niekas net gerai nesuprato, kokia yra jūsų iššūkio esmė.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-15 15:48

O visgi,kas i mesta issuki atsakys, nes 2 ct ekvivalenti tiesa, ir galioja mastymui;) as realistas, teigiu, kad niekas nenores rizikuot savo pingines vertybemis;) ir iki paskutinio cento lost, su ta tiesa, kuri akivaizdi;)mano moralinis isipareigojimas po pergales, ne tik svest, bet ir suvokt, koks yra siauras sito puslapio poziuris;) ar tas vadinamas skeptikas, is tiesu atitinka zodzio skeptikas apibrezima?:) :lol: :cry: :D tikra tiesa, kad pries keturias nuokalnes viliaus, nieko daugiau nesugebat pries pastatyt? ;) argumentas is naivumo:) kad suprasit gyvenimo tiesa, i kaip ta bobute-skeptikas, pradesit skelbt turgaus tiesa?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-10-15 17:05

DrHarisLacan wrote:O visgi,kas i mesta issuki atsakys, nes 2 ct ekvivalenti tiesa, ir galioja mastymui;) as realistas, teigiu, kad niekas nenores rizikuot savo pingines vertybemis;) ir iki paskutinio cento lost, su ta tiesa, kuri akivaizdi;)mano moralinis isipareigojimas po pergales, ne tik svest, bet ir suvokt, koks yra siauras sito puslapio poziuris;) ar tas vadinamas skeptikas, is tiesu atitinka zodzio skeptikas apibrezima?:) :lol: :cry: :D tikra tiesa, kad pries keturias nuokalnes viliaus, nieko daugiau nesugebat pries pastatyt? ;) argumentas is naivumo:) kad suprasit gyvenimo tiesa, i kaip ta bobute-skeptikas, pradesit skelbt turgaus tiesa?
Va tau mano iššūkis. Jei sugebėsi savo iššūkį užrašyti taip, kad suprastų bent 3 skeptikai, pervesiu 50 eurų į tavo sąskaitą.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-15 17:10

Vilius wrote:
DrHarisLacan wrote:O visgi,kas i mesta issuki atsakys, nes 2 ct ekvivalenti tiesa, ir galioja mastymui;) as realistas, teigiu, kad niekas nenores rizikuot savo pingines vertybemis;) ir iki paskutinio cento lost, su ta tiesa, kuri akivaizdi;)mano moralinis isipareigojimas po pergales, ne tik svest, bet ir suvokt, koks yra siauras sito puslapio poziuris;) ar tas vadinamas skeptikas, is tiesu atitinka zodzio skeptikas apibrezima?:) :lol: :cry: :D tikra tiesa, kad pries keturias nuokalnes viliaus, nieko daugiau nesugebat pries pastatyt? ;) argumentas is naivumo:) kad suprasit gyvenimo tiesa, i kaip ta bobute-skeptikas, pradesit skelbt turgaus tiesa?
Va tau mano iššūkis. Jei sugebėsi savo iššūkį užrašyti taip, kad suprastų bent 3 skeptikai, pervesiu 50 eurų į tavo sąskaitą.
priesingu atveju? :) ir aisku, kad tu skeptiku turetu atsirast;)nes mano isvestas diskriminantas, be abejones jau sutrumpino nervus visai bobuciu-skeptiku organizacijai;):D
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2015-10-15 17:18

DrHarisLacan wrote:
Vilius wrote:
DrHarisLacan wrote:O visgi,kas i mesta issuki atsakys, nes 2 ct ekvivalenti tiesa, ir galioja mastymui;) as realistas, teigiu, kad niekas nenores rizikuot savo pingines vertybemis;) ir iki paskutinio cento lost, su ta tiesa, kuri akivaizdi;)mano moralinis isipareigojimas po pergales, ne tik svest, bet ir suvokt, koks yra siauras sito puslapio poziuris;) ar tas vadinamas skeptikas, is tiesu atitinka zodzio skeptikas apibrezima?:) :lol: :cry: :D tikra tiesa, kad pries keturias nuokalnes viliaus, nieko daugiau nesugebat pries pastatyt? ;) argumentas is naivumo:) kad suprasit gyvenimo tiesa, i kaip ta bobute-skeptikas, pradesit skelbt turgaus tiesa?
Va tau mano iššūkis. Jei sugebėsi savo iššūkį užrašyti taip, kad suprastų bent 3 skeptikai, pervesiu 50 eurų į tavo sąskaitą.
priesingu atveju? :) ir aisku, kad tu skeptiku turetu atsirast;)nes mano isvestas diskriminantas, be abejones jau sutrumpino nervus visai bobuciu-skeptiku organizacijai;):D
Priešingu atveju Tamsta negaus 50 eurų, dr.Lacan'ai. Tai priimat Viliaus iššūkį ar nepriimat? :)
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-15 17:31

Priešingu atveju Tamsta negaus 50 eurų, dr.Lacan'ai. Tai priimat Viliaus iššūkį ar nepriimat? :)[/quote]
priimta, o salygos, kurios turi buti uzkaitomos issukiui apibrezti?:) ar diskriminanto atveju, sugebetum suprasti, kad tai a) diskriminantas, ir jo salyga;) b) realybe, kuri yra apibrezta;) net nuokalne padarius, galeciau tau apibrezt savo salygas;) :D nori suprasti, ir suprast, kas yra tas issukis? dar mano issukis;) Jeigu irodau 5 pries 5;) sisteminej logikoj, ir visa amplitude?:) breziam tokia ekvivalencija? 10 ct aversu..
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-15 19:19

:cry: neracionalu butu reikalaut, ir sintezes variacijos;) bet ar factum de morgum! is tiesu isvedamas, is laipsniuotos realybes?:) aisku, as pagrysiu, kiekviena prielaida;) ar diskriminanto isvedimo salygomis, yra reikalaujama pagryst logiskai, tai kas akivaizdu? pries IQ dvikova, turbut tik tie, kurie salygoja, kad diskriminantas, yra irodytas, o tokiu dar neatsirado;) Ko gero salygas as priemu, bet pabandyk isivaizduot, koks gali but racionalus pagryndimas, o ne tik apeliuok, i autoriteta, ir bandyk isvengti savo nelogiskumo ;) ;] norint suvokti logika, reikia laipsniuot, iki realybes, ir realistinio as?:)pirmas mano pagryndimas, kad tu tik bandaj isvest teze, kurios net nesalygoji;) ar prancuziskai irgi primta sneket?:) :cry: :( net realybe sako,kad pralaimesit.. :D
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-10-15 20:13

Kaip matau, kol kas mano 50 eurų saugūs :)
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-16 11:27

Vilius wrote:Kaip matau, kol kas mano 50 eurų saugūs :)
Net neabejodamas juos pasiimsiu ;) ko gero, tai paprastos salygos, su kuriomis tu sutinki?:)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2015-10-16 13:30

Vilius wrote:Kaip matau, kol kas mano 50 eurų saugūs :)
Man atrodo, kad tiesiog neatsiras 3 skeptikų, kurie bent jau permestų akimis tą... tekstą?, ne tai, kad bandytų jį suprasti. :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-10-16 13:40

RB wrote:Man atrodo, kad tiesiog neatsiras 3 skeptikų, kurie bent jau permestų akimis tą... tekstą?, ne tai, kad bandytų jį suprasti. :)
Tame ir yra pointas. Man (marginaliai) smalsu, kas tame tekste užkoduota (ir - ar užkoduota), todėl ir bandau paskatinti OP, kad parašytų suprantamiau. Skeptikų tai rasim kaip nors.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-16 14:33

Vilius wrote:
RB wrote:Man atrodo, kad tiesiog neatsiras 3 skeptikų, kurie bent jau permestų akimis tą... tekstą?, ne tai, kad bandytų jį suprasti. :)
Tame ir yra pointas. Man (marginaliai) smalsu, kas tame tekste užkoduota (ir - ar užkoduota), todėl ir bandau paskatinti OP, kad parašytų suprantamiau. Skeptikų tai rasim kaip nors.
O isizadetum skeptiko vardo, jeigu tai butu paaiskinama, ir poziuriu butu visiskai pagrysta? :D :cry: :D
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2015-10-16 14:50

Vilius wrote:Tame ir yra pointas. Man (marginaliai) smalsu, kas tame tekste užkoduota (ir - ar užkoduota), todėl ir bandau paskatinti OP, kad parašytų suprantamiau. Skeptikų tai rasim kaip nors.
O jei pritaikius metodus kuriuos antropologai naudoja istoriniu civilizaciju tekstams iskoduoti?
Post Reply