Būrėjos

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2009-08-14 11:39

Progresyvesni vakarietiški burtininkai naudoja psichologiją ir NLP. T.y. „buria“ dėl dalykų, kuriuos nulemti gali pats žmogus, tik gal per mažai tiki ar turi per mažai ryžto. Kątik vieną pažįstamą pas tokį burtininką nuėjusį teko debriefint ;) Tai ką, džiaugiuosi, kad pas tokį burtininką nuėjo. Į gera išeis, ne į bloga :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4705
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2009-12-12 17:30

Astrologijos kursai – „ant bangos“ (nors niekuo neypatinga ir nešviežia info, bet prie progos įdedu šiaip - pasiskaitymui).
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-12-13 21:25

ko niekas cold reading'o nepaminėjot? Tai pagrindinis tokių šarlatanų metodas :) jau nekalbant apie tai, kad žmogus iš prigimties yra linkęs prisiminti tik tuos atvejus, kai burėjai pasiseka ką nors atspėt ir pamiršta nepavykusius spėjimus. Wishful thinking.
User avatar
xxbm10
naujokas
Posts: 37
Joined: 2010-02-10 00:11
Location: klaipeda

2010-02-14 02:34

pries beveik 7 metus buvau pas bureja taurageje. kainavo 40 pinigu. ji manes nieko neklausinejo(nors sito tikejausi) dave nukelti kortu kalade i tris dalis, tada, atrodo, dar dave nukelti, o veliau "bure" is delno. jos zodziai:
a) esi atvykes is didelio miesto :dry:
b) siuo metu tavo sirdies drauge yra sviesi(plauku spalva), bet matau netolimoj ateity tamsia mergina :?
c) turesi dideli grazu automobili, ratai blizges is tolo :lol: :roll: 8)
d) siuo metu neturi savo busto, bet per keturis metus turesi
e) 7 metu laikotarpyje is senyvos moters gausi palikima, bet tik tuo atveju, jeigu ja dabar rupinsies ir priziuresi ja

bandom protingai apzvelgt:
a) gali buti akivaizdu gal del aprangos, tarmes ar dar ko. gali buti spejimas
b) galejo pamatyti pro langa, nes atejau ten su savo antraja puse, del tamsios merginos- gali buti spejimas
c) koks pacans nesvajuo apie bnv su nikelias... simple (lengva pataikyti)
d) jaunas- kogero neturi, veliau- kogero turesi (spejimas)
e) mane tuo metu labai smarkiai sunervino kad tiek ilgai reikes laukti :lol:

faktai:
a) pataike
b) su tuometine issiskyriau po 2 metu, veliau bendravau su juodaplauke (panasu kad pataike), taciau veliau keliai suvede vel atgal pas buvusiaja (va cia nebezinau kaip vertinti)
c) po 2 metu buvau pats kieciaus bakurs kiemi su bnv e38 ir netgi ratai nikeliniai (sakykim pataike)
d) neturejau, turiu (pataike)
e) va cia tas idomiausias dalykas, isties nesenai butu buvus galimybe gauti ta jos zadeta palikima(man tai niekiek nerupi), tik faktas, jog as tuo zmogum isties nesirupinau ir kaip veliau paaiskejo pries mirti buvo kazkas kalbeta apie testamento perrasyma man

pagal jos spejimus as negyvenau, ju nelaukiau ir specialiai nesistengiau padaryti taip, kad jie issipildytu, o isejes is tos burtininkes tuos briedus buvau ir uzmirses, taigi praejo beveik 7 metai(nevisai nes, buvo vasara, dar liko keli men) ir ka mes turim- visiskos nesamones nepasake, bet ir nezinau kaip vertint :|
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2010-02-15 09:59

kchem, tai ką tau ji "išpranašavo" tiktų bent 80 proc. žmonių.
visiskos nesamones nepasake
Na kaip gi? Apžvelkim kritiškiau tos būrėjos "spėjimus".

a) esi atvykes is didelio miesto

tą nuspėt gali bet kas, bent 10 metų gyvenantis Lietuvoje. Pažinti atvykėliui nereik didelių gabumų, tad čia skirta tik tave sudominti ir suteikti daug vilčių. O be to, iš kokio miesto tu? Lietuvoje jų bent trys, o ir tas pasakymas "didelis" gana subjektyvus. Vilnius, Kaunas, Klaipėda. 1/3.

b) siuo metu tavo sirdies drauge yra sviesi(plauku spalva), bet matau netolimoj ateity tamsia mergina

ojoj, koks spėjimas, fifty-fifty galima sakyti :D pasakymas "matau tamsią merginą" gali tikti nuo šatenės (rudų plaukų) iki brunetės, o gal ir išvis juodaodės merginos. Nebūk naivuolis. Jos spėjimai per daug bendrinio pobūdžio.

c) turesi dideli grazu automobili, ratai blizges is tolo

kas šiais laikais iš jaunimo nenori turėti didelio ir gražaus automobilio??? Spėjimas toks bendrinis, kad tiktų 9 vaikinams iš 10.


d) siuo metu neturi savo busto, bet per keturis metus turesi

na, jei jau sukrapštei pinigų tokiai kvailai pramogai kaip būrėja, nujausti, kad tėveliai (arba tu pats) "prie bapkių" nėra labai sunku. O ir žvelgiant iš tavo aprangos nesunku nuspėt socialinį/finansinį statusą netgi. Beje, per kiek laiko įsigyjai būstą? Tikrai jau per 4 metus nuo "būrimo seanso" turėjai butą(namą)? Ar supranti, kad tai nėra taip neįgyvendinama? Pakanka, kad tėvai paimtų paskolą iš banko ir tau nupirktų, arba pakanka, kad tėvai išsikraustytų į mažesnį būtą ir tau paliktų namą ar butą ir pan. Variantų yra ir daugiau.

e) 7 metu laikotarpyje is senyvos moters gausi palikima, bet tik tuo atveju, jeigu ja dabar rupinsies ir priziuresi ja

mano giminėje irgi ne kartą mirė senyva moteris, senyvas vyras, irgi esu gavęs palikimą. Pfff.. tinka absoliučiai bet kuriam žmogui. O tas rūpinimasis ir prižiūrėjimas... argi kas (šneku bendrai) rūpinasi dar kažkuo be savo šeimos? Abejoju.


Taigi, spėjimai vaikiški. Dar turėk omeny, kad žmonės prisimina tik tuos dalykus, kurie ATSITINKA (sutampa) ir labai lengvai pamiršta neatspėtas pranašystes.

Paprasčiausias cold-reading'as ir tiek. Pasitreniravęs "būrėju" gali būti bet kas.
User avatar
xxbm10
naujokas
Posts: 37
Joined: 2010-02-10 00:11
Location: klaipeda

2010-02-15 12:34

MaikUniversum wrote:Dar turėk omeny, kad žmonės prisimina tik tuos dalykus, kurie ATSITINKA (sutampa) ir labai lengvai pamiršta neatspėtas pranašystes.
nagi pagalvojau dar ir prisiminiau:
f) matau nesvarius dokumentus, jeigu susidesi su negerais zmonem- tavo dokumentai taps nesvarus (ar kazkaip panasiai) :lol: - sita nesamone tikrai buvau primirses
Post Reply