Karštų jausmų kampelis

Naujas temas kurkite čia
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-04-10 08:04

Seianus wrote:
2019-04-10 06:58
Anksčiau laikiau tave rimtu žmogumi..
- užsienio forumuose:

a) draudžiama vieno nario "moderavimas" pagal kito nario nuomonę. Galima tik apskųsti nepatikusį asmenine žinute moderatoriui.

b) net moderatorius neturi teisės viešai "tyčiotis" iš pažeidusio taisykles. Nusižengėlis perspėjamas asmenine žinute, iki pašalinimo (blokavimo) visam laikui ar laikinai.

d) netinkami temai ir forumo taisyklėms komentarai bei temos trinami be viešų paaiškinimų, pranešant asmenine žinute autoriui.

Kodėl: Moderatorius yra šeimininkas, kaip elgtis jo forume yra jo reikalas. Nepatinka? Sukurk savo forumą ir būk moderatoriumi! Tačiau vis tiek veikiantys bendri juridiniai įstatymai yra aukščiau forumo taisyklių.

:(
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-04-10 10:35

Seianus wrote:
2019-04-10 06:58
au au au
:lol:
o forumo valdžia pademonstravo, kad jam tai leidžiama, neleidžiama tik man, tai nemanau, kad kažkas keisis ir ateityje.
:lol: :lol: :lol:
Anksčiau laikiau tave rimtu žmogumi, kuris negrasina kitiems žmonėms, ir jau ypač negrasina tuo, ko neturi galimybės įgyvendinti.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-04-10 13:26

Seianus wrote:
2019-04-10 06:58
Nebloga mintis turėti atskirą temą, kur dalbajobas Stormas galėtų purkštauti ir putotis, bet realiai prasmės nedaug, kol jis tą darys ir visose kitose temose. Pridurkas jau pademonstravo, kad į mėginimus bendrauti gražiai tesugeba atsakyti tolimesniais įžeidimais, o forumo valdžia pademonstravo, kad jam tai leidžiama, neleidžiama tik man, tai nemanau, kad kažkas keisis ir ateityje.
Šaudai kažkur visiškai į šoną su savo projekcijom. Bus smagu, jei Stormas parodys, kad klydai (kaip klydai ir su kitų žmonių vertinimu). Greičiausiai Stormas tiesiog turi principą į jerkiškus užgauliojimus atsakyti tuo pačiu. Negi negali priimti, kad ir kitas žmogus gali turėti principus, kaip ir tu? Taip ir nesupratau, kodėl tu pikdžiugiškai tampei Stormą už šito?
Seianus wrote:
2019-04-10 06:58
Svetimas wrote: blokuosiu naudotoją (su įspėjimu arba ne) arba abu (nesvarbu, kad antrasis tik atsakinėjo į provokacijas) kokiai savaitei ar mėnesiui laiko, kad pailsėtumėt vienas nuo kito ir nuo forumo.
Anksčiau laikiau tave rimtu žmogumi, kuris negrasina kitiems žmonėms, ir jau ypač negrasina tuo, ko neturi galimybės įgyvendinti.
Eilinį syki nesupratau, ką norėjai pasakyti. Gal paaiškinsi? Nematau logikos tavo žodžiuose.
Gal kartais kokį vvv2, kuris visiškai su jūsų situacija nesusijęs, turi galvoje? Arba radai kokią techninę skylę? :)
Negrasinau, o paprasčiausiai iš anksto iškomunikavau savo nusiteikimą. Kaip norėčiau, kad ir su manim būtų pasielgta prieš kažkokius mane galbūt įtakojančius veiksmus.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-04-10 13:35

Svetimas wrote:
2019-04-10 13:26
Arba radai kokią techninę skylę? :)
Na taip rado, gi pries tai ji Vilius buvo uzbanines, tai prisiregistravo su kitu niku.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-04-10 13:40

fizikanas wrote:
2019-04-10 13:35
Svetimas wrote:
2019-04-10 13:26
Arba radai kokią techninę skylę? :)
Na taip rado, gi pries tai ji Vilius buvo uzbanines, tai prisiregistravo su kitu niku.
Svetimas wrote:
2019-04-09 10:01
Feniksinius naudotojus, blokavimo laikotarpyje, trinsiu su visomis jų parašytomis žinutėmis.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-04-10 14:57

Šaudai kažkur visiškai į šoną su savo projekcijom. Bus smagu, jei Stormas parodys, kad klydai (kaip klydai ir su kitų žmonių vertinimu). Greičiausiai Stormas tiesiog turi principą į jerkiškus užgauliojimus atsakyti tuo pačiu. Negi negali priimti, kad ir kitas žmogus gali turėti principus, kaip ir tu? Taip ir nesupratau, kodėl tu pikdžiugiškai tampei Stormą už šito?
Aš labai džiaugčiausi, jei Stormas turėtų tokius pačius principus, kaip aš, tuomet būtų normalus žmogus, su kuriuo nesunku susikalbėti. Bet jis yra tiesiog asilas. Paimkime pavyzdžui kad ir paskutinį kliedesį, kilusį jo karščiuojančioje galvoje:
Aš pradedu suprasti iš kur tos fobijos musulmonams
Ten visi savižudžių sprogdinimai, nulinės moterų teisės, apskritai atsilikusios pažiūros, neapykanta kitatikiams, prievartavimų epidemijos ir kiti su islamu siejami smagumai, ir dalbajobas vis tiek nesupranta, kodėl normalūs žmonės nemėgsta musulmonų. Jis ieško paaiškinimo kažkokiose įsivaizduojamose mano fobijose. Net iš toli nepanašu į tokius pačius principus, kaip turiu aš. Nekalbant jau, kad man ir dvi savaites išlaikyti nuoskaudą jau yra daug, dvidešimt metų net neįsivaizduoju :lol: Tai teoriškai pritariu, kad būtų smagu jei klysčiau dėl jo, bet praktikoje netikiu, kad pavyks jam ilgiau kaip pora žinučių ištempti be asmeninių įžeidinėjimų. O su kokių kitų žmonių vertinimu klydau? Nepamenu, kad kada būčiau klydęs.
Eilinį syki nesupratau, ką norėjai pasakyti. Gal paaiškinsi? Nematau logikos tavo žodžiuose.
Nu blin, dar niekur man netekę tiek aiškinti elementarių dalykų, kaip šiame forume.
OK aiškinu: pirma, grasinti yra žema ir grasinimais dažniausiai tepasieksi priešingo rezultato, nei norėtum. Antra, tu neturi jokių galimybių enforcinti savo baną, kas grasinimą daro dar juokingesniu.

That said, šita teorija taptų praktika tik tada, jei mane per daug užknistum, pvz., persistengdamas su grasinimais, asmeniškumais ir visokiais intrigų žaidimais. Kol taip neįvyko, tau nereikia manęs net baninti, užtektų paprašyti, ir daugiau čia neberašyčiau :)
Feniksinius naudotojus, blokavimo laikotarpyje, trinsiu su visomis jų parašytomis žinutėmis.
Tebūnie palaiminti naivieji nes tai jie paveldėjo skeptikų forumą. (Bezdiejaus 5:5)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-04-10 15:50

Seianus wrote:
2019-04-10 14:57
Aš pradedu suprasti iš kur tos fobijos musulmonams
Ten visi savižudžių sprogdinimai, nulinės moterų teisės, apskritai atsilikusios pažiūros, neapykanta kitatikiams, prievartavimų epidemijos ir kiti su islamu siejami smagumai, ir dalbajobas vis tiek nesupranta, kodėl normalūs žmonės nemėgsta musulmonų.

Ir kiek musulmonų tu gyvenime esi sutikęs, kad visus tuos smagumus, kurie iš tiesų yra kažkurioje radikalios musulmonų dalyje, esi gyvai pamatęs? Nes aš esu gyvenęs šalyje kur musulmonų ir katalikų yra daugmaž po lygiai. Ir ką, tų smagumų nematyt, vietoj to mačiau žmones su lygiai tokiom pat problemomis kaip ir turi žmonės Lietuvoje.
Tai jeigu nesugebi suprasti jog yra daugybė musulmonų kuriems tie smagumai yra svetimi, tai tiesiog stigmatizuoji žmones
Jis ieško paaiškinimo kažkokiose įsivaizduojamose mano fobijose.
Na laikiau tave pakankamai protingu, kad to paaiškinimo ieškoti fobijose. Bet galima rasti paaiškinimą ir elementariam bukume.
Nekalbant jau, kad man ir dvi savaites išlaikyti nuoskaudą jau yra daug, dvidešimt metų net neįsivaizduoju :lol:
Jau kelis syk kartojau kad jokios nuoskaudos nebuvo, bet ką čia..
Ir toks šūdukas kaip tu net stengdamasis negalėtų manęs įžeist, nes man visiškai px ką apie mane galvoja kažkoks šūdas.
Nepamenu, kad kada būčiau klydęs.
Tai iš tikro daug ką paaiškina :lol:
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-04-10 15:51

Stormas wrote:
2019-04-10 15:50
Au au au au
kas nors davė komandą balsas?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-04-10 16:21

Seianus wrote:
2019-04-10 15:51
Stormas wrote:
2019-04-10 15:50
Au au au au
kas nors davė komandą balsas?
Tai kad loji tu čia tik tu, ir dar kitoj temoj sugebėjai prilot, nors aiškiai prašė tavęs nuo to susilaikyti.

Pas tave yra kažkokia kondicija bandyti iš savęs nuskriaustąjį suprojektuoti :lol:
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-04-10 20:44

Stormas wrote:
2019-04-10 16:21
au au au
Sėdėt
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-04-10 22:31

Seianus wrote:Nu blin, dar niekur man netekę tiek aiškinti elementarių dalykų, kaip šiame forume.
Pralinksminai.
Seianus wrote:OK aiškinu: pirma, grasinti yra žema ir grasinimais dažniausiai tepasieksi priešingo rezultato, nei norėtum.
Kur matai grasinimą? Tik nubrėžiau tam tikras ribas. Sprendimas tavo rankose.
Arba turi progą pasiūlyti kitą geresnį sprendimą, kad kvailų apsižodžiavimų būtų mažiau.
Seianus wrote:Antra, tu neturi jokių galimybių enforcinti savo baną, kas grasinimą daro dar juokingesniu.
Kodėl?
Seianus wrote:That said, šita teorija taptų praktika tik tada, jei mane per daug užknistum, pvz., persistengdamas su grasinimais, asmeniškumais ir visokiais intrigų žaidimais. Kol taip neįvyko, tau nereikia manęs net baninti, užtektų paprašyti, ir daugiau čia neberašyčiau :)
Absoliučiai neturiu nieko prieš Sejanų, kuris normaliai bendrauja. Jau tavęs labai draugiškai prašiau prisukti savo toksišką bendravimą. Kažką gal blogai iškomunikavau? Progų tau sužinoti tiek mano motyvus, tiek tau paaiškinti man tavuosius motyvus lyg ir suteikiau.
Seianus wrote:Tebūnie palaiminti naivieji nes tai jie paveldėjo skeptikų forumą. (Bezdiejaus 5:5)
Man mano naivumas visumoj patinka. Kažkas negerai? :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-04-11 22:11

Svetimas wrote:
2019-04-10 22:31
Kur matai grasinimą? Tik nubrėžiau tam tikras ribas. Sprendimas tavo rankose.
Arba turi progą pasiūlyti kitą geresnį sprendimą, kad kvailų apsižodžiavimų būtų mažiau.
Na aš parašiau, kaip tą interpretuoju aš. Ginčytis, kuri interpetacija teisingesnė nematau prasmės :) Vis tiek praktikoje nieko nekeis.
Kodėl?
Paliksiu susiprasti pačiam.
Absoliučiai neturiu nieko prieš Sejanų, kuris normaliai bendrauja. Jau tavęs labai draugiškai prašiau prisukti savo toksišką bendravimą. Kažką gal blogai iškomunikavau? Progų tau sužinoti tiek mano motyvus, tiek paaiškinti man savuosius lyg ir suteikiau.
Tai aš jį ir prisukęs, va su tavimi bendrauju lyg ir beveik netoksiškai, ir su fizikanu, ir su Lionginu, ir net su Viliumi, ir su vv2, ir su kas čia dar kartais apsilanko, sakyčiau suapvalinus praktiškai su visais bendrauju netoksiškai, kurie nebendrauja toksiškai su manimi, tai jei su visais išeina bendrauti gal ne many problema kaip manai? Gal ne ten ieškai problemos šaltinio? Pavyzdžiui žinai ten kaip rašei esą prisipažinau jog mėgstu erzinti Vilių kai iš tiesų buvo atvirkščiai, gal ir vėl kažkaip panašiai mėginti išversti viską aukštyn kojomis dėl man nežinomų priežasčių?

Man mano naivumas visumoj patinka. Kažkas negerai? :)
Man irgi patinka ;)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-04-11 22:51

Seianus wrote:
2019-04-11 22:11
Tai aš jį ir prisukęs, va su tavimi bendrauju lyg ir beveik netoksiškai, ir su fizikanu, ir su Lionginu, ir net su Viliumi [..]
Tai jo.. Mudu tiesiog puikiai sutariam. Aš tavęs vengiu, o tu bent kartą į savaitę randi progą pasiskųst, kaip aš tave vargšiuką skriaudžiau, kai buvau adminas. Tiesiog #BestFriendsForever #DuokBučkį :love:



(Taip, sveikas protas visaip įtikinėjo, kad nesikiščiau į šią temą. Ne, nepaklausiau :))
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-04-12 00:00

Vilius wrote:
2019-04-11 22:51
Tai jo.. Mudu tiesiog puikiai sutariam. Aš tavęs vengiu,
Skamba kaip tavo problema. Mes čia su Svetimu kalbėjome apie mane, nes jam užkliuvau aš. Na bet jei tau trūksta dėmesio ir nori sudalyvauti, tai welcome. Svetimas gal pagelbės jis mėgsta aptarinėti kitų elgesį, paprašyk aptars ir tavo. Aš irgi nieko prieš, kad atsip15tų nuo manęs ir aptarinėtų ką nors kita, ypač, kas nusipelnė.
o tu bent kartą į savaitę randi progą pasiskųst, kaip aš tave vargšiuką skriaudžiau, kai buvau adminas.
Tai kad nei karto tuo nesiskundžiau per paskutines daug savaičių. Nei karto. Matyt būsi nesupratęs ničnieko apie ką ir kodėl kalbėjau, bet vis tiek labai magėjo sudalyvauti :) Na arba gal prisisapnavo kas nors.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-04-20 18:16

fizikanas wrote:
2019-04-20 16:23
Stormas wrote:
2019-04-20 09:12
Tu nebijok, prasiplėsk 8)
Eik gal su Sejanium padiskutuot 😉
Jam prieš diskutuojant su manimi vis dar reikia įrodyti, kad nėra dalbajobas, bet turbūt jau nebesulauksiu :)
Seianus wrote:
2019-04-10 15:46
Galimai dalbajobas Stormas wrote: tai būk mielas ir malonėk įrodyt man ir visuomenei, kad tu nesi dalbajobas.
Būk mielas ir iš pradžių tu malonėk įrodyti man, kad nesi dalbajobas.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-04-20 20:38

Seianus wrote:
2019-04-20 18:16
Jam prieš diskutuojant su manimi vis dar reikia įrodyti, kad nėra dalbajobas, bet turbūt jau nebesulauksiu :)
Tuoj vėl gausi baną ir vėl galėsi verkti koks esi vargšas nuskriaustas vyras* :lol:

* - nors labai abejoju kad esi vyras vyriškumo prasme
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-04-20 20:51

fizikanas wrote:
2019-04-20 16:23
Eik gal su Sejanium padiskutuot 😉
Kad pas jį net elementarios bendravimo kultūros nėra, kaip su juo diskutuot? :lol:

Bet anyway, ką norėjai pasakyti jog "statistika iškalbinga" ? Gali ir nesiplėsti 8)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-04-20 22:33

Stormas wrote:
2019-04-20 20:38
* - nors labai abejoju kad esi vyras vyriškumo prasme
Sejanau, va tau mano pasiūlymas. Jei tu neatsakysi į šitą kvailą repliką, aš tau kada nors prie progos pastatysiu tris alaus. Kaip tau toks dealas?
Post Reply