LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-04-24 11:01

Lionginas wrote:
2019-04-24 09:02
Per daug skaitai visokių angelų ir demonų :)
Neskaiciau.
Lionginas wrote:
2019-04-24 09:02
Eik tu Šance tu, kas tau su ta C visur vietoj S :D
Jau taip nerandi prie ko prisikabint? :D
Lionginas wrote:
2019-04-24 09:02
Prieš tai sakei, kad jie neturi jokių galimybių net jei stengtųsi.
Tai ir narkomanas turi visas galimybes rasti darba ir pradeti normalu gyvenima. Bet bukim realistai.
Lionginas wrote:
2019-04-24 09:02
Dabar galimybės atsirado. Klausimas dabar, ar palyginti nedaug apsivesdina, nes labai stengiasi bet nieko nesigauna, ar nesistengia nes galvoja kad nesigaus, ar nesistengia nes nenori?
Tai del to ir nenori, kad reiktu stengtis, o naudos palyginus nera. Kur matei, kad kas nors savo noru stengtusi?
Lionginas wrote:
2019-04-24 09:02
Tarkime, JAV baltų vyrų yra 38%, tuo tarpu kongrese ir senate juos atstovauja 60% ir 70% baltų vyrų.
Ai, pasirodo kalbi ne bendru atveju, o apie gerokai isskirtini JAV varianta, kur valdzioje del manes galetu sedeti vien indenai. O paemus bendrai, tai praktiskai visame pasaulyje nera jokio baltuju pranasumo - ten, kur zmones balti, ten ir valdzia balta, ten, kur zmones juodi, ten ir valdzia juoda. Kiekvienam savo.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-24 11:21

fizikanas wrote:
2019-04-24 11:01
Tai del to ir nenori, kad reiktu stengtis, o naudos palyginus nera. Kur matei, kad kas nors savo noru stengtusi?
Galėtum apibūdinti tas "pastangas"? Na, kokius sunkius žingsnius, reikalaujančius pastangų, reikia atlikti homoseksualui, kad susirastų priešingos lyties partnerį ir susituoktų?
fizikanas wrote:
2019-04-24 11:01
Ai, pasirodo kalbi ne bendru atveju, o apie gerokai isskirtini JAV varianta, kur valdzioje del manes galetu sedeti vien indenai. O paemus bendrai, tai praktiskai visame pasaulyje nera jokio baltuju pranasumo - ten, kur zmones balti, ten ir valdzia balta, ten, kur zmones juodi, ten ir valdzia juoda. Kiekvienam savo.
O kas čia per "bendras atvejis"? Turėjau atsižvelgti ir į visokius klasės seniūnų rinkimus Proxima Centauri b? :D

Faktas lieka faktu - ten, kur pagrinde gyvena baltieji, balti vyrai yra atstovaujami gausiau už kitas grupes. Baltam vyrui JAV yra visiškai dzin, kokia valdžia yra Nigerijoje. Jam geriau nebus ir jei visos kitos valstybės išrinks baltus vyrus.

Kas tau? Pavasaris?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-04-24 16:31

Lionginas wrote:
2019-04-22 15:26
Augustas wrote:
2019-04-18 16:09
Argumentas ne tas, kad homoseksualai vaikų negimdo, bet tas, kad heteroseksualai nenori sudarinėti santuokų. Ir jei dar bus įteisintos homosantuokos, tai heteroseksualams santuoka iš viso neteks prasmės, ir jie jos nesudarinės iš viso. Čia yra mano pagrindinis argumentas, jei dar nesupratai.
Ir tai yra vienas kvailiausių mano kada nors girdėtų argumentų. Ir dar akivaizdžiai prieštaraujantis faktas. Štai tau žemėlapis, kuriame parodyta (tamsiai mėlynai), kuriose šalyse įteisinga tos pačios lyties asmenų santuoką. Bakstelk man prašau į šalį, kurioje heteroseksualai santuokų nebesudarinėja. Ačiū.

Image
Tiksliai, pamiršai pasižiūrėti, kiek procentų heterosantuokų sudaroma šiose šalyse ir kiek procentų heteroporų gyvena be heterosantuokų.
Augustas wrote:
2019-04-18 16:09
Visai geras argumentas. Iš girtuoklių atiminėjamos teisės vairuoti. Iš neišlaikiusių vairavimo egzaminų iš viso niekam tos teisės vairuoti nesuteikiamos. Tai jei aš matau, kad jie neišlaikys, tai kodėl turėčiau duoti teisę vairuoti (arba susituokti, jei jau apie tai kalbam)?
Tu nematai, kad jie neišlaikys. Tik daug ką apie save įsivaizduoji.
Tikrai nematau?Pasižiūrėk pats, kokia ten homosantuokų statistika, kaip jie gyvena susituokę ir pan. Pamatysi, ko nematęs. :(
Augustas wrote:
2019-04-18 16:09
Žinoma, nesituokia. :)
Sveikas atvykęs į realybę,tau daug kas čia bus nauja ir netikėta.
Abejoju, ar tikrai čia realybė, o ne, tarkim, koks nors Tavo vaizduotėje gimęs įsivaizdavimas, jog čia tikrai yra realybė. :roll:
Augustas wrote:
2019-04-18 16:09
O kodėl tie žmonės turi kentėti nuo savo nesupratingų giminaičių? :roll: Aš bent jau juos išlaisvinsiu iš tų kančių, kurias teko man patirti, ir tos pačios lyties santuokų neduosiu.
Tu su kiekviena nauja savo žinute užsirekomenduoji kaip didžiausias šio forumo komuniaga. Anie irgi labai gerai žinojo, kas reikalinga kiekvienam žmogui, "kiekvienam pagal poreikį", taip sakant. Tau belieka laukti, kol ateis tie, kurie žinos, kad tau geriau bažnyčioje nesilankyti, nes nuspręs tau sutaupyti brangų laiką. Turint omeny tavo mentalitetą, greičiausiai prisijungsi prie jų.
Na, argi aš slepiu, kad žinau, koks yra laimės receptas? :D O ar sekti mano atrastu receptu, ar bandyti sugalvoti kažką savo, čia jau kiekvieno atskiro žmogaus reikalas. Prievartos šiuo atveju tikrai netaikau, skirtingai nei Tu. :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-04-24 21:54

Lionginas wrote:
2019-04-24 11:21
Galėtum apibūdinti tas "pastangas"? Na, kokius sunkius žingsnius, reikalaujančius pastangų, reikia atlikti homoseksualui, kad susirastų priešingos lyties partnerį ir susituoktų?
Pirmiausia tai reikia pakviesti i pasimatyma, tada padaryti ispudi, tada pirkti geles, tada susipazinti su tevais ir visas tas darbas tam, kad gautum viena sekso partneri visam gyvenimui? Kai gali tureti nauja gejuka kiekviena nakti, be jokiu pastangu? Nejuokauk.
Lionginas wrote:
2019-04-24 11:21
O kas čia per "bendras atvejis"? Turėjau atsižvelgti ir į visokius klasės seniūnų rinkimus Proxima Centauri b? :D
Ne, galejei tiesiog paimti betkuria is 195 valstybiu, kuri nera JAV.
Bet nieko, as galiu tau parinkti tu pavyzdziu.
Kinija:
Image

Indija:
Image

Turkija:
Image

Vis dar ieskau baltuju vyru platesnio atstovavimo.
Lionginas wrote:
2019-04-24 11:21
Faktas lieka faktu - ten, kur pagrinde gyvena baltieji, balti vyrai yra atstovaujami gausiau už kitas grupes.
O tai kaip turetu buti? :D
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-25 09:55

fizikanas wrote:
2019-04-24 21:54
Pirmiausia tai reikia pakviesti i pasimatyma, tada padaryti ispudi, tada pirkti geles, tada susipazinti su tevais ir visas tas darbas tam, kad gautum viena sekso partneri visam gyvenimui? Kai gali tureti nauja gejuka kiekviena nakti, be jokiu pastangu? Nejuokauk.
Jei manai, kad homoseksualūs santykiai tokie puikūs ir atperkantys visas patyčias, AIDS grėsmę ir t.t., kodėl pats nesi homoseksualus?
fizikanas wrote:
2019-04-24 21:54
Ne, galejei tiesiog paimti betkuria is 195 valstybiu, kuri nera JAV.
Man rodos, tau reikia prisėsti ir kažkiek pamąstyti, gal pagooglinti kas yra overreprezentacija ar pananašiai... Nes nepatogini mane versdamas aiškinti elementarius dalykus.

Ir kodėl aš turiu rinktis valstybes, kuriose beveik nėra baltųjų vyrų? Juk dėl savo problemų verkšlena būtent JAV, Europos, Lietuvos baltieji vyrai. Ir jie savo valstybėse yra atstovaujami kur kas gausiau nei kitos žmonių grupės, pavyzdžiui, baltosios moterys. Ir jei ką, tai atstovavimo gausumas matuojamas ne absoliučiais dydžiais, o procentais. Jei tarkime Lietuvoje baltų vyrų yra 46%, tai Seime jų yra beveik 80%. Nigerijos ar Turkijos parlamentai čia ne prie ko, nes jų nariai niekaip neatstovauja Lietuvos vyrų nepriklausomai nuo savo rasės ar lyties. Lietuvos baltųjų vyrų atstovavimas valdžioje nei trupučio nepadidėtų net jei visose pasaulio šalyse, išskyrus Lietuvoje, valdžioje sėdėtų vien balti vyrai.

Tikiuosi, plius minus aišku, nes aš prastas pedagogas ir kantrybės turiu nulį.
fizikanas wrote:
2019-04-24 21:54
Lionginas wrote:
2019-04-24 11:21
Faktas lieka faktu - ten, kur pagrinde gyvena baltieji, balti vyrai yra atstovaujami gausiau už kitas grupes.
O tai kaip turetu buti? :D
Adekvatus reprezentavimas būtų, jei baltų vyrų procentas valdžioje būtų toks pats, kaip ir tos valstybės, kurioje jie gyvena. O turėtų būti toks, kokį šalies gyventojai išrenka, be abejo. Bet tai nekeičia akivaizdaus fakto, kad baltieji vyrai visose valstybėse, kur jie gyvena (ir baisingai skundžiasi) yra overreprezentuojami, įskaitant tą pačią Švediją.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-25 10:06

Augustas wrote:
2019-04-24 16:31
Tiksliai, pamiršai pasižiūrėti, kiek procentų heterosantuokų sudaroma šiose šalyse ir kiek procentų heteroporų gyvena be heterosantuokų.
Čia jau tavo darbas pateikti skaičiukus. Parodyk prašau, kuriose valstybėse, kur yra įteisingos tos pačios lyties santuokos, heteroseksualai nesituokia arba tuokiasi mažiau dėl homoseksualių santuokų įteisinimo. Nes kas liečia mano žinias, tai jie pradėjo tuoktis mažiau kur kas anksčiau, nei buvo įteisintos homoseksualų santuokos, apie kokius 1970, kai kuriose valstybėse anksčiau arba vėliau.
Augustas wrote:
2019-04-24 16:31
Abejoju, ar tikrai čia realybė, o ne, tarkim, koks nors Tavo vaizduotėje gimęs įsivaizdavimas, jog čia tikrai yra realybė. :roll:
Tai kad pilna aplink labai blogų vyrų ir labai blogų žmonų, aiškiai nesutvertų ir negabių santuokai. Sakyti, kad negabūs nesituokia, tai tas pats, kas sakyti, kad pedofilai nestoja į kunigų seminarijas :D
Augustas wrote:
2019-04-24 16:31
Na, argi aš slepiu, kad žinau, koks yra laimės receptas? :D O ar sekti mano atrastu receptu, ar bandyti sugalvoti kažką savo, čia jau kiekvieno atskiro žmogaus reikalas.
Tikrai tik to žmogaus reikalas? Tai kodėl draudi tuoktis su savo lyties atstovu? Na ir veidmainis.
Augustas wrote:
2019-04-24 16:31
Prievartos šiuo atveju tikrai netaikau, skirtingai nei Tu. :)
Kokią konkrečiai prievartą aš taikau? Siūlydamas pasirinkimo laisvę? :D
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-04-25 10:51

Šiaip klausimas. O kodėl daugumoje šalių yra draudžiamas viešas nuogumas? Pvz., jei vidury dienos į gatvę išeitų visiškai nuogas žmogus (ypač - vyras), tai net labai tolerantiškose šalyse jis gana greitai baigtų savo kelionę areštinėje. Bet kodėl? Kam ir kokią žalą jis daro? Negi tai nėra tik jo reikalas, kaip atrodyti einant iš namų? Kodėl aplinkiniai negali tiesiog nežiūrėti, jei jiems nepatinka tokia išvaizda?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-25 11:30

Vilius wrote:
2019-04-25 10:51
Šiaip klausimas. O kodėl daugumoje šalių yra draudžiamas viešas nuogumas? Pvz., jei vidury dienos į gatvę išeitų visiškai nuogas žmogus (ypač - vyras), tai net labai tolerantiškose šalyse jis gana greitai baigtų savo kelionę areštinėje. Bet kodėl? Kam ir kokią žalą jis daro? Negi tai nėra tik jo reikalas, kaip atrodyti einant iš namų? Kodėl aplinkiniai negali tiesiog nežiūrėti, jei jiems nepatinka tokia išvaizda?
Istoriškai taip susiklostė, kad visiškas nuogumas nėra toleruojamas, kai kur ir dalinis, o kai kur ir už minimalų apsinuoginimą gresia sankcijos. Visumoj tai manau, kad anksčiau ar vėliau tai taps norma ir baigsis visos areštinės. Iš principo tai aš neturiu nieko prieš, jei būtų leista tą daryti ir dabar. Bet tiesiog nėra žmonių, labai forsuojančių šitą klausimą, tai matyt viskas klostysis natūraliai, sava eiga, be skubinimų.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-04-25 12:06

Lionginas wrote:
2019-04-25 10:06
Augustas wrote:
2019-04-24 16:31
Tiksliai, pamiršai pasižiūrėti, kiek procentų heterosantuokų sudaroma šiose šalyse ir kiek procentų heteroporų gyvena be heterosantuokų.
Čia jau tavo darbas pateikti skaičiukus. Parodyk prašau, kuriose valstybėse, kur yra įteisingos tos pačios lyties santuokos, heteroseksualai nesituokia arba tuokiasi mažiau dėl homoseksualių santuokų įteisinimo. Nes kas liečia mano žinias, tai jie pradėjo tuoktis mažiau kur kas anksčiau, nei buvo įteisintos homoseksualų santuokos, apie kokius 1970, kai kuriose valstybėse anksčiau arba vėliau.
Bingo, Lionginai. :thumbsup: O aš noriu, kad heterosantuokos grįžtų į pirminį lygį, koks buvo prieš 1970 metus. Kaip padės tą tikslą pasiekti homosantuokų įteisinimas? :roll: O gal nepadės, gal tik pakenks?
Augustas wrote:
2019-04-24 16:31
Abejoju, ar tikrai čia realybė, o ne, tarkim, koks nors Tavo vaizduotėje gimęs įsivaizdavimas, jog čia tikrai yra realybė. :roll:
Tai kad pilna aplink labai blogų vyrų ir labai blogų žmonų, aiškiai nesutvertų ir negabių santuokai. Sakyti, kad negabūs nesituokia, tai tas pats, kas sakyti, kad pedofilai nestoja į kunigų seminarijas :D
Na, tai pabandyti niekas nedraudžia - nei pedofilams stoti į kunigų seminarijas, nei negabiems heteroseksualams tuoktis. :) Bet tokie negabieji paprastai ir nesituokia, o tik laksto paskui sijonus, net negalvodami tuoktis.
Augustas wrote:
2019-04-24 16:31
Na, argi aš slepiu, kad žinau, koks yra laimės receptas? :D O ar sekti mano atrastu receptu, ar bandyti sugalvoti kažką savo, čia jau kiekvieno atskiro žmogaus reikalas.
Tikrai tik to žmogaus reikalas? Tai kodėl draudi tuoktis su savo lyties atstovu? Na ir veidmainis.
Žinoma, privačiai jie gali save laikyti, kuo tik nori. Aš tam visiškai netrukdau. Netrukdau netgi susirasti (arba įkurti) kokią nors gnostikų bažnyčią, kurioje tie norintys galėtų imti ir susituokti. Aš tam visiškai netrukdau. Bet įstatymiškai žodžio "santuoka" perprasminimas jau reikštų mano aktyvų pritarimą jų gyvenimo būdui.O tai kertasi su mano atrastu laimės receptu. Tad veidmainis būčiau kaip tik tuo atveju, jei sakyčiau"tuokitės ir būkite laimingi", kai iš tikrųjų manyčiau "susituokę jūs būsite nelaimingi".
Augustas wrote:
2019-04-24 16:31
Prievartos šiuo atveju tikrai netaikau, skirtingai nei Tu. :)
Kokią konkrečiai prievartą aš taikau? Siūlydamas pasirinkimo laisvę? :D

Kokią laisvę siūlai? Pasirinkimo? O kur tada mano pasirinkimo laisvė Tavo laisvių sistemoje? :roll:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-04-25 12:21

Lionginas wrote:
2019-04-25 09:55
Jei manai, kad homoseksualūs santykiai tokie puikūs ir atperkantys visas patyčias, AIDS grėsmę ir t.t., kodėl pats nesi homoseksualus?
O kodel tu nevartoji heroino?
Lionginas wrote:
2019-04-25 09:55
Nes nepatogini mane versdamas aiškinti elementarius dalykus.
Man reikejo tau aiskinti kaip susirasti zmona.
Lionginas wrote:
2019-04-25 09:55
Ir kodėl aš turiu rinktis valstybes, kuriose beveik nėra baltųjų vyrų?
Tai gali imti, kur baltuju vyru yra labai daug - pvz Lietuva. Situacija bus ta pati, kaip ir likusiame ~95% pasaulio - valdzioje sedi tos pacios spalvos zmones, kokie ir gyvena toje valstybeje. Jokio baltuju isskirtinumo siuo klausimu nera.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-25 12:33

Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
Bingo, Lionginai. :thumbsup: O aš noriu, kad heterosantuokos grįžtų į pirminį lygį, koks buvo prieš 1970 metus. Kaip padės tą tikslą pasiekti homosantuokų įteisinimas? :roll: O gal nepadės, gal tik pakenks?
Tai daug kas nepadės grąžinti santuokų iki pre-1970 lygį. Skiepai nuo tymų nepadės. Duobių lopymas keliuose nepadės. Tos pačios lyties asmenų sanuotkos nepadės. 5G ryšys nepadės. Ir ką? Viso to daryti nereikia, nes nepadės pasiekti kažkokio visiškai nesusijusio tikslo? :)

Heteroseksualų santuokos yra heteroseksualų reikalas, skatink juos tuoktis ar neskatink, irgi tavo reikalas. Bet nepainiok į tai nesusijusių žmonių, jų teisės neturėtų būti varžomos vien todėl, kad tu ten surandi kažkokį menamą saryšį, kurio net nesiteiki pademonstruoti jokiais skaičiais. Tiesiog naglai tvirtini, kad heteroseksualai nebesituokia nes homoseksualai gali tuoktis ir psio. Tai dar žydus apkaltink. Arba Landsbergį. Suradai mat atpirkimo ožius.
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
Na, tai pabandyti niekas nedraudžia - nei pedofilams stoti į kunigų seminarijas, nei negabiems heteroseksualams tuoktis. :) Bet tokie negabieji paprastai ir nesituokia, o tik laksto paskui sijonus, net negalvodami tuoktis.
Puiku, tai kodėl vieniems nedraudžiama pabandyti, o kitiems draudžiama?
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
Žinoma, privačiai jie gali save laikyti, kuo tik nori. Aš tam visiškai netrukdau. Netrukdau netgi susirasti (arba įkurti) kokią nors gnostikų bažnyčią, kurioje tie norintys galėtų imti ir susituokti. Aš tam visiškai netrukdau. Bet įstatymiškai žodžio "santuoka" perprasminimas jau reikštų mano aktyvų pritarimą jų gyvenimo būdui.O tai kertasi su mano atrastu laimės receptu. Tad veidmainis būčiau kaip tik tuo atveju, jei sakyčiau"tuokitės ir būkite laimingi", kai iš tikrųjų manyčiau "susituokę jūs būsite nelaimingi".
Tai kad tau nereikia nieko jiems sakyti, tu laisvas manyti ką nori, įskaitant ir kad jie bus nelaimingi. Tu taip pat laisvas žodį "santuoka" vartoti taip kaip tau patinka, nes žodyno joks civilinis kodeksas nereglamentuoja.
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
O tai kertasi su mano atrastu laimės receptu.
O jei su mano laimės receptu kertasi tavo teisė išpažinti savo religiją? Jei aš manau, kad tu nebūsi laimingas ją išpažindamas? Tokiu atveju, ar norėtum, kad tokie geradėjai kaip aš gautų daugumą ir savo laimės receptą užforsuotų tau?
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
Kokią laisvę siūlai? Pasirinkimo? O kur tada mano pasirinkimo laisvė Tavo laisvių sistemoje? :roll:
O kaip būtent aš tave varžau savo laisvių sistemoje? Matau tik vieną suvažymą - tavo laisvę varžyti kitus pagal tavo asmeninį laimės receptą.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-25 12:42

fizikanas wrote:
2019-04-25 12:21
Lionginas wrote:
2019-04-25 09:55
Jei manai, kad homoseksualūs santykiai tokie puikūs ir atperkantys visas patyčias, AIDS grėsmę ir t.t., kodėl pats nesi homoseksualus?
O kodel tu nevartoji heroino?
Nes nemanau, kad tai puiku. Taip pat nemanau, kad puiku būti homoseksualu. Tuo tarpu tu gana gerai tą homoseksualumą pareklamavai, parodei jo puikiąsias savybes, kurios gerokai nusveria blogąsias. Iš čia natūraliai ir klausimas - kodėl tuomet nesi homoseksualus?
fizikanas wrote:
2019-04-25 12:21
Man reikejo tau aiskinti kaip susirasti zmona.
Ir labai tuo mane nuvylei, nes tikėjausi kažko oho, o čia buvo tik maždaug tai, ką beveik visi pasaulio vyrai padaro, kai kurie ir po kelis kartus per gyvenimą.
fizikanas wrote:
2019-04-25 09:55
Tai gali imti, kur baltuju vyru yra labai daug - pvz Lietuva. Situacija bus ta pati, kaip ir likusiame ~95% pasaulio - valdzioje sedi tos pacios spalvos zmones, kokie ir gyvena toje valstybeje. Jokio baltuju isskirtinumo siuo klausimu nera.
Vis dar siūlau prisėsti ir pagalvoti.

Tavo pateiktose nuotraukose matomas vyrų overreprezentavimas, nes odos spalva daugmaž proporcingai atitinka tose šalyse gyvenančių žmonių odos spalvą. tuo tarpu JAV senate ir kongrese labai ryškus baltųjų vyrų overreprezentavimas. Europoje turbūt labai ryškus tik vyrų overreprezentavimas, bet čia matyt kaip kurioje valstybėje
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-04-25 13:15

Lionginas wrote:
2019-04-25 12:33
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
Bingo, Lionginai. :thumbsup: O aš noriu, kad heterosantuokos grįžtų į pirminį lygį, koks buvo prieš 1970 metus. Kaip padės tą tikslą pasiekti homosantuokų įteisinimas? :roll: O gal nepadės, gal tik pakenks?
Tai daug kas nepadės grąžinti santuokų iki pre-1970 lygį. Skiepai nuo tymų nepadės. Duobių lopymas keliuose nepadės. Tos pačios lyties asmenų sanuotkos nepadės. 5G ryšys nepadės. Ir ką? Viso to daryti nereikia, nes nepadės pasiekti kažkokio visiškai nesusijusio tikslo? :)

Heteroseksualų santuokos yra heteroseksualų reikalas, skatink juos tuoktis ar neskatink, irgi tavo reikalas. Bet nepainiok į tai nesusijusių žmonių, jų teisės neturėtų būti varžomos vien todėl, kad tu ten surandi kažkokį menamą saryšį, kurio net nesiteiki pademonstruoti jokiais skaičiais. Tiesiog naglai tvirtini, kad heteroseksualai nebesituokia nes homoseksualai gali tuoktis ir psio. Tai dar žydus apkaltink. Arba Landsbergį. Suradai mat atpirkimo ožius.
Na, homosantuokos ir yra vienas iš atpirkimo ožių (kai pagrindinis atpirkimo ožys yra konsumistinis hedonizmas). Todėl jas ir kritikuoju.
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
Na, tai pabandyti niekas nedraudžia - nei pedofilams stoti į kunigų seminarijas, nei negabiems heteroseksualams tuoktis. :) Bet tokie negabieji paprastai ir nesituokia, o tik laksto paskui sijonus, net negalvodami tuoktis.
Puiku, tai kodėl vieniems nedraudžiama pabandyti, o kitiems draudžiama?
Na, todėl, kad su tais kitais viskas ir taip aišku. Aišku iš anksto, kad jiems nepavyks. :( Tai kam dar beviltiškai stengtis kažką išspausti iš tų žmonių?
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
Žinoma, privačiai jie gali save laikyti, kuo tik nori. Aš tam visiškai netrukdau. Netrukdau netgi susirasti (arba įkurti) kokią nors gnostikų bažnyčią, kurioje tie norintys galėtų imti ir susituokti. Aš tam visiškai netrukdau. Bet įstatymiškai žodžio "santuoka" perprasminimas jau reikštų mano aktyvų pritarimą jų gyvenimo būdui.O tai kertasi su mano atrastu laimės receptu. Tad veidmainis būčiau kaip tik tuo atveju, jei sakyčiau"tuokitės ir būkite laimingi", kai iš tikrųjų manyčiau "susituokę jūs būsite nelaimingi".
Tai kad tau nereikia nieko jiems sakyti, tu laisvas manyti ką nori, įskaitant ir kad jie bus nelaimingi. Tu taip pat laisvas žodį "santuoka" vartoti taip kaip tau patinka, nes žodyno joks civilinis kodeksas nereglamentuoja.
Aha. O tai kaip Tu ketini panaikinti "draudimą" tuoktis, jei aš laisvas manyti (apie santuoką), ką noriu?
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
O tai kertasi su mano atrastu laimės receptu.
O jei su mano laimės receptu kertasi tavo teisė išpažinti savo religiją? Jei aš manau, kad tu nebūsi laimingas ją išpažindamas? Tokiu atveju, ar norėtum, kad tokie geradėjai kaip aš gautų daugumą ir savo laimės receptą užforsuotų tau?
Tokie geradėjai jau buvo. Pamiršai visai neseną Lietuvos istoriją? Tai pirma. O antra. Prievartos mano atveju tikrai nėra.Jei žmogus nori, pvz., vartoti alkoholį ar tabaką, aš neprieštarauju. Aš neprieštarauju, jei du ar daugiau tos pačios lyties žmonių nori gyventi kartu. Aš tam jų norui gyventi kartu neprieštarauju (štai koks aš liberalus žmogus :D ). Bet aš atsisakau tik tuo atveju, jei iš manęs prašo įstatymo pakeitimų, norėdami, kad aš paremčiau jų gyvenimo būdą dar ir įstatymiškai.Tik tada aš atsisakau teikti paramą. Bet ir tai nėra absoliutus atsisakymas.
Augustas wrote:
2019-04-25 12:06
Kokią laisvę siūlai? Pasirinkimo? O kur tada mano pasirinkimo laisvė Tavo laisvių sistemoje? :roll:
O kaip būtent aš tave varžau savo laisvių sistemoje? Matau tik vieną suvažymą - tavo laisvę varžyti kitus pagal tavo asmeninį laimės receptą.
Aš nevaržau niekieno teisės gyventi, kaip jam atrodo geriau. Jei žmogui atrodo, kad jis bus laimingas gyvendamas su tos pačios lyties žmogumi, kaip ir jis pats, aš jam tikrai netrukdau to daryti. O Tu nori suvaržyti mano teisę remti, ką noriu, nes aš noriu remti tik heterosantuokas.
Last edited by Augustas on 2019-04-25 13:27, edited 1 time in total.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-25 13:27

Augustas wrote:
2019-04-25 13:15
Na, homosantuokos ir yra vienas iš atpirkimo ožių. Todėl jas ir kritikuoju.
O ką pagal tave reiškia "atpirkimo ožys"?
Augustas wrote:
2019-04-25 13:15
Na, todėl, kad su tais kitais viskas ir taip aišku. Aišku iš anksto, kad jiems nepavyks. :( Tai kam dar beviltiškai stengtis kažką išspausti iš tų žmonių?
O galėtum kuo nors pagrįsti šią savo nuomonę? Nes statistika rodo, kad susituokusios gėjų poros skiriasi rečiau, nei heteroseksualios, kai kuriose valstybėse ir ŽENKLIAI rečiau (https://en.wikipedia.org/wiki/Divorce_o ... orce_rates). Reiškia, viskai gerai jiems sekasi su santuoka. Tu turi kitokių skaičių, ar čia tik tavo asmeninė niekuo neparemta nuomonė?
Augustas wrote:
2019-04-25 13:15
Aha. O tai kaip Tu ketini panaikinti "draudimą" tuoktis, jei aš laisvas manyti (apie santuoką), ką noriu?
Draudimas tuoktis panaikinamas, o tu manai, ką tinkamas. Maždaug taip.

Augustas wrote:
2019-04-25 13:15
Tokie geradėjai jau buvo. Pamiršai visai neseną Lietuvos istoriją?
Aš nepamiršau, bet tu, panašu, kad pamiršai, nes pats dabar kaip ir esi panašaus plauko geradėjas su laimės receptu.
Augustas wrote:
2019-04-25 13:15
Tai pirma. O antra. Prievartos mano atveju tikrai nėra.Jei žmogus nori, pvz., vartoti alkoholį ar tabaką, aš neprieštarauju. Aš neprieštarauju, jei du ar daugiau tos pačios lyties žmonių nori gyventi kartu. Aš tam jų norui gyventi kartu neprieštarauju (štai koks aš liberalus žmogus :D ). Bet aš atsisakau tik tuo atveju, jei iš manęs prašo įstatymo pakeitimų, norėdami, kad aš paremčiau jų gyvenimo būdą dar ir įstatymiškai.Tik tada aš atsisakau teikti paramą. Bet ir tai nėra absoliutus atsisakymas.
Tavęs niekas neprašo teikti paramos. Tavęs prašo netrukdyti.
Augustas wrote:
2019-04-25 13:15
Aš nevaržau niekieno teisės gyventi, kaip jam atrodo geriau. Jei žmogui atrodo, kad jis bus laimingas gyvendamas su tos pačios lyties žmogumi, kaip ir jis pats, aš jam tikrai netrukdau to daryti. O Tu nori suvaržyti mano teisę remti, ką noriu. O aš noriu remti tik heterosantuokas.
Tai remk tu jas kiek tik nori. Kitų gali neremti. Bet tiesiog netrukdyk ir kitiems turėti tas pačias teises, kaip turi ir kiti.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-04-25 13:40

Lionginas wrote:
2019-04-25 13:27
Augustas wrote:
2019-04-25 13:15
Na, homosantuokos ir yra vienas iš atpirkimo ožių. Todėl jas ir kritikuoju.
O ką pagal tave reiškia "atpirkimo ožys"?
Kaltininkas, dėl kurio kaltės heterai mažiau tuokiasi.
Augustas wrote:
2019-04-25 13:15
Na, todėl, kad su tais kitais viskas ir taip aišku. Aišku iš anksto, kad jiems nepavyks. :( Tai kam dar beviltiškai stengtis kažką išspausti iš tų žmonių?
O galėtum kuo nors pagrįsti šią savo nuomonę? Nes statistika rodo, kad susituokusios gėjų poros skiriasi rečiau, nei heteroseksualios, kai kuriose valstybėse ir ŽENKLIAI rečiau (https://en.wikipedia.org/wiki/Divorce_o ... orce_rates). Reiškia, viskai gerai jiems sekasi su santuoka. Tu turi kitokių skaičių, ar čia tik tavo asmeninė niekuo neparemta nuomonė?
Taip, ir mano skaičiai rodo, kad visi jie vienas kitam neištikimi.
Draudimas tuoktis panaikinamas, o tu manai, ką tinkamas. Maždaug taip.
Vadinasi, aš galiu palaikyti "draudimą" tuoktis ir toliau. Tad dar kartą klausiu, kaip Tu ketini panaikinti šį "draudimą", jei aš manau, ką tinkamas, t.y., manau, kad "draudimas" tuoktis yra reikalingas.
Aš nepamiršau, bet tu, panašu, kad pamiršai, nes pats dabar kaip ir esi panašaus plauko geradėjas su laimės receptu.

Tavęs niekas neprašo teikti paramos. Tavęs prašo netrukdyti.
Ne, manęs prašo būtent įstatymo pakeitimų, kurie parems jų gyvenimo būdą. Kitaip tariant, manęs prašo paremti jų siūlomus įstatymo pakeitimus, kurie reikalaus paramos jų gyvenimo būdui. Ar Tu bent supranti, ko jie iš manęs prašo?
Tai remk tu jas kiek tik nori. Kitų gali neremti. Bet tiesiog netrukdyk ir kitiems turėti tas pačias teises, kaip turi ir kiti.
Bet pala. Įstatymo pakeitimai, kurių jie nori, kaip tik reikalauja, kad aš remčiau ir homosąjungas. Negi Tu šito nesupranti? :roll:
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-04-25 14:10

Lionginas wrote:
2019-04-25 11:30
Vilius wrote:
2019-04-25 10:51
Šiaip klausimas. O kodėl daugumoje šalių yra draudžiamas viešas nuogumas? Pvz., jei vidury dienos į gatvę išeitų visiškai nuogas žmogus (ypač - vyras), tai net labai tolerantiškose šalyse jis gana greitai baigtų savo kelionę areštinėje. Bet kodėl? Kam ir kokią žalą jis daro? Negi tai nėra tik jo reikalas, kaip atrodyti einant iš namų? Kodėl aplinkiniai negali tiesiog nežiūrėti, jei jiems nepatinka tokia išvaizda?
Istoriškai taip susiklostė, kad visiškas nuogumas nėra toleruojamas, kai kur ir dalinis, o kai kur ir už minimalų apsinuoginimą gresia sankcijos. Visumoj tai manau, kad anksčiau ar vėliau tai taps norma ir baigsis visos areštinės. Iš principo tai aš neturiu nieko prieš, jei būtų leista tą daryti ir dabar. Bet tiesiog nėra žmonių, labai forsuojančių šitą klausimą, tai matyt viskas klostysis natūraliai, sava eiga, be skubinimų.
- viliuosi, Jūs turite mintyje gražias jaunas nuogas panas ir jaunus dailius nuogus vyrukus? Tačiau diskriminacija pagal amžių draudžiama įstatymu, todėl sakykim parduotuvėse pasipiltų seni bomžai su dar stovinčiais purvinais smirdinčiais peniais bei senos storos bjaurios pilvotai moterys, su kabančiais plaukais tarp kojų.

p.s.
.. o jei rimčiau, tai pagrindinė ribojimo priežastis yra žmogaus automatinis inkstinktas, jis yra ne pas visus, bet vis tik dauguma arabų kraštų vyrų giliai susijaudina pamatę pravirą europietės krūtinę. Jis to nenori, bet inkstinktas liepia prievartauti, gi ji pati rodė krūtinę!

:)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-25 14:15

Augustas wrote:
2019-04-25 13:40
Lionginas wrote:
2019-04-25 13:27
O ką pagal tave reiškia "atpirkimo ožys"?
Kaltininkas, dėl kurio kaltės heterai mažiau tuokiasi.
Varge varge... Maniau, kadangi ši metafora kilusi iš Biblijos, tai žinosi. Atpirkimo ožiu vadinamas asmuo ar asmenų grupė, kuriai suverčiamos svetimos nuodėmės.
Augustas wrote:
2019-04-25 13:40
Taip, ir mano skaičiai rodo, kad visi jie vienas kitam neištikimi.
Prašau pateikti skaičius.
Augustas wrote:
2019-04-25 13:40
Vadinasi, aš galiu palaikyti "draudimą" tuoktis ir toliau. Tad dar kartą klausiu, kaip Tu ketini panaikinti šį "draudimą", jei aš manau, ką tinkamas, t.y., manau, kad "draudimas" tuoktis yra reikalingas.
Tai mat tave galas, bus tas draudimas panaikintas ir be tavęs, kaip buvo panaikintas ir kitur.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-04-25 14:17

vvv2 wrote:
2019-04-25 14:10
- viliuosi, Jūs turite mintyje gražias jaunas nuogas panas ir jaunus dailius nuogus vyrukus? Tačiau diskriminacija pagal amžių draudžiama įstatymu, todėl sakykim parduotuvėse pasipiltų seni bomžai su dar stovinčiais purvinais smirdinčiais peniais bei senos storos bjaurios pilvotai moterys, su kabančiais plaukais tarp kojų.
Nebuvo būtina taip vaizdžiai aprašyti.. Bet tarkim :)

Spėju, kad Lionginas čia sakytų, jog net ir tokiu atveju yra ne nuogalių problema, kad kitiems žmonėms nepatinka jų kūnai. Jei negražu - tegul tiesiog nežiūri. O jei kas nors drįstų dėl to piktintis, juos, matyt, tektų įstatymais priversti būti tolerantiškesniais.
Post Reply