LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-05-22 12:03

Vilius wrote:
2019-05-22 11:39
Seianus wrote:
2019-05-21 23:31
Klausimas: kokia procento dalis heteroseksualų žmonių įsivaikina ir kiek kartų ji mažesnė už 13% :)
Tradicinėms šeimoms dažniausiai nėra jokio reikalo įsivaikinti, nes jie turi gerokai smagesnį ir mažiau biurokratišką būdą susiveikti tų vaikų. O iš tų, kurie dėl kažkokių priežasčių negali turėti vaikų, tai tikrai didelė dalis bent pabando įsivaikinti. Skaičių nežinau, bet spėju, kad ten ne 13%.
Įsivaikinti pabando apie 2%. O apie įsivaikinimą galvoja maždaug toks pat procentas, kaip ir LGBT žmonių.

Didelis paveiksliukas, bet please neskųsk adminui, turėsiu rimtų bėdų.

Image
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-05-22 14:09

Lionginas wrote:
2019-05-22 12:03
Įsivaikinti pabando apie 2%.
Jau sakiau - daugumai tradicinių šeimų nieko nereikia vaikintis, tai todėl jie ir nebando. Čia reikėtų lyginti tik su tais heteroseksualais, kurie irgi negali turėt vaikų (pvz dėl medicininių priežasčių).
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-05-22 15:44

Vilius wrote:
2019-05-22 14:09
Lionginas wrote:
2019-05-22 12:03
Įsivaikinti pabando apie 2%.
Jau sakiau - daugumai tradicinių šeimų nieko nereikia vaikintis, tai todėl jie ir nebando. Čia reikėtų lyginti tik su tais heteroseksualais, kurie irgi negali turėt vaikų (pvz dėl medicininių priežasčių).
Nes savo vaikų galintiems turėti heteroseksualams teisė įsivaikinti nereikalinga?

Homoseksualai nėra nevaisingi, jie gali turėti savo vaikų ir kai kurie turi.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-05-22 16:12

Lionginas wrote:
2019-05-22 15:44
Nes savo vaikų galintiems turėti heteroseksualams teisė įsivaikinti nereikalinga?
Tiksliau sakant - neaktuali.
Lionginas wrote:
2019-05-22 15:44
Homoseksualai nėra nevaisingi, jie gali turėti savo vaikų ir kai kurie turi.
Tai gal dėl to jie ir nesiveržia vaikintis tų našlaičių - kurie nori vaikų, randa kaip pasidaryti ir savų - gi yra visokios surogatinės mamos ir spermos donorai.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-05-22 16:52

Vilius wrote:
2019-05-22 16:12
Lionginas wrote:
2019-05-22 15:44
Nes savo vaikų galintiems turėti heteroseksualams teisė įsivaikinti nereikalinga?
Tiksliau sakant - neaktuali.
Leisk atspėsiu.. Nes tu taip pasakei?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-05-22 21:06

Vilius wrote:
2019-05-22 11:39
Teoriškai - gal. Bet praktikoje tai mes turime ir kitų (arguably - opesnių) problemų, kurių gvildenimu galėtume užsiimti.. Jei to laiko neišnaudotume bandydami iškovoti kažkokią teisę laaabai mažai grupei žmonių, kurie - panašu - net nelabai nori ta teise pasinaudoti.
Tai gi jie nori ta teise pasinaudoti plius minus tiek pat, kiek tą teisę jau turintys, apie ką tu čia kalbi. Net jei tavo argumento prielaidos būtų teisingos, tai būtų argumentas už kuo skubesnį teisės suteikimą ir perėjimą prie svarbesnių dalykų. Bet neteisinga nei prielaida apie norinčiųjų skaičių, nei pats principas kad žmonės neturi teisių kol jų neduodame, o duodame pagal norinčiųjų skaičių.

Žinoma, gali būti kitų, rimtų priežasčių tos teisės nesuteikti. Bet konkrečiai ši vadinamoji priežastis, kad nedaug kas nori, yra absurdas ir sueitų nebent viešuose debatuose masėms įtikinti.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-05-23 01:17

Vilius wrote:
2019-05-22 16:12
Lionginas wrote:
2019-05-22 15:44
Nes savo vaikų galintiems turėti heteroseksualams teisė įsivaikinti nereikalinga?
Tiksliau sakant - neaktuali.
Labai įdomus požiūris, šiaip nors jau ir turim 2 vaikus, bet aš jau senai galvoju apie galimą įsivaikinimą. Tai iš tikro čia tik gal tau neaktuali?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-05-23 21:46

Ok Ok, pasiduodu.. Jau galit baigt čia signalizuoti savo toleranciją :D
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-05-25 09:43

Seianus wrote:
2019-05-06 14:31
Kažkodėl šito nepakomentavai ir Vapulos pavyzdžiu vėl paveiksliukus pateikinėji. Kokiu tikslu tai darai? Iliustracija tam, ką jau sakiau? Tarkim, jog tam tikri vaizdai ir emociniai dirgikliai gali stipriau paveikti tam tikrus žmones nei loginiai argumentai. Neabejoju, kad kokiam nors "antitolerastiškame" "echo chamberyje" tokių paveiksliukų ir pan. galima nesunkiai prisirinkti visą kolekciją. Net jei ir nesąmoningai tie "echo chamberiai" tais dalykais užsipildo.
Tiesiog nemačiau, kad šitą jau pakomentavai. Neskaitau visų žinučių, dažniausiai tik tas, kurios tiesiogiai atsako man :)

Paveiksliukai tai yra kaip ir daiktiniai įrodymai, jei tau kelia neigiamas emocijas ir dirgina, tai labai apgailestauju. Dažnai faktai žmones dirgina, bet tradiciškai skepforume tai nelaikoma svarbiu dalyku ;)

Kad prisirinkti galima visą kolekciją ir aš neabejoju, man nereikėjo nė echochamberių užteko paieškos internete. Džiugu, kad sutinkame dėl elementarių faktų: tokių paveiksliukų yra daugybė. Vadinasi, neturėtų stebinti, kodėl žmonėms kyla asociacijos su nuogybėmis.
Faktai yra gerai. Bet be konteksto ir interpretacijų iš faktų neretai yra mažai naudos. Pvz. ten tas Vapulos paveiksliukas parodė, kad kažkokio trolio specialiai sufotoshopintas paveiksliukas su Ukrainos vėliava išsidaugino kaip koks virusas ir pakliuvo į gausybę visokių keistų puslapių, kur žmonės kaip taisyklė kažkuo piktinasi. Bent jau man, tai gan įdomus faktas.

Beje, iš to, kad Operacija I ir kiti tolerantiški nuotykiai temoje rašei, jog:
kasdien internete užtinku įvairių linksmų įdomybių iš tolerantų gyvenimo (ar šiaip susijusių su „tolerancija“)
panašu, jog ir pats esi "įmerkęs savo smegenis" kokiame nors echo chamberyje. Arba bent jau bandai sudaryti tokį įspūdį.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-05-25 10:01

Vilius wrote:
2019-05-23 21:46
Ok Ok, pasiduodu.. Jau galit baigt čia signalizuoti savo toleranciją :D
Jei tu jautrus tolerancijai, tai gal dėl to "oponentai" ir "dubasina" su ja tave.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-05-25 10:07

Lionginas wrote:
2019-05-12 13:28
fizikanas wrote:
2019-05-11 00:46
Turbut ir pomidora vadini uoga, o ne darzove?
Turbūt šitą savo analogiją supranti tik tu pats. Prašau paaiškinti.
Tai, kad formaliai pomidoras yra uoga, bet pagal jo skoni, ir su kuo valgomas, jis dazniau vadinamas darzove.
Lionginas wrote:
2019-05-12 13:28
Prieštarą vis dar matau - homoseksualumu tu laikai tik elgesį, bet tik žmonių atveju. Kitų gyvūnų atveju tu homoseksualumu jų homoseksualaus elgesio nelaikai, nors skirtumų kaip ir nėra.
Gyvunu elgesys dazniausiai yra toks, koki nuleme naturali atranka per milijonus metu. Analogija su homoseksualiu elgesiu butu, peliu utopijos ekperimentas, kur gyvunams sudarius nenaturalias salygas, ju "uzprogramavimas" pradeda duoti visai kitus rezultatus, kurie galiausiai baigiasi visos kolonijos susinaikinimu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Behavioral_sink
Lionginas wrote:
2019-05-12 13:28
Dabar viską kažkaip bandai pritempti prie palikuonių turėjimo ar neturėjimo, bet kas tau iš to visiškai neaišku - palikuonių norinčios tos pačios lyties poros turi galimybių jų susilaukti ir jomis pasinaudoja.
"tos pačios lyties poros" - neblogas kalamburas. Geju santykiai nebuna monogaminiai, apie ka cia jau buvo prisneketa daug lapu.
Lionginas wrote:
2019-05-12 13:28
Ir gamtoje piln pavyzdžių, kai homoseksualūs individai susiporuoja su priešinga lytimi tik tam, kad susilauktų palikuonių, o vėliau seksu užsiima su savo lyties atstovais.
Kai toki varianta gejams siule Augustas, tai labai piktinaisi.
Lionginas wrote:
2019-05-12 13:28
Lyg tavo gyvenimo sėkmė priklausytų nuo to, gailėsiuosi aš dėl savo sprendimų ar ne.
Nebutina kitiems primetineti savo individualistines pasauleziuros. Gal nustebsi, bet ne visi, daro viska, tik del naudos sau.
Lionginas wrote:
2019-05-12 13:28
fizikanas wrote:
2019-05-11 00:46
Homoseksualumas yra spirituotas vynas is plastikines taros.
Prašau paaiškinti ir šitą analogiją. Kažkaip pastaruoju metu pamėgai vietoj normalių argumentų pažerti kokių nors be ryšio analogijų, lyg slėptumeisi už jų. Gal aš neteisus, bet taip atrodo.
Spirituotas vynas yra vienas pigiausiu skaiciuojant kaina uz gryna alkoholi ir ji gali gerti neuzsigerdamas. Tai maziausiai pastangu reikalaujantis budas patenkinti priklausomybe nuo alkoholio. Kaip ir gejiski santykiai yra maziausiai pastangu reikalaujantis budas patenkinti priklausomybe nuo sekso.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-05-25 10:41

fizikanas wrote:
2019-05-25 10:07
Kaip ir gejiski santykiai yra maziausiai pastangu reikalaujantis budas patenkinti priklausomybe nuo sekso.
Man kažkodėl atrodo, kad tu su šita "gėjiški santykiai = priklausomybė nuo sekso" pet hipoteze trolini, kaip ir trolini su savo bandymais apginti vvv2.
Kažkodėl nesitiki, kad tavo galvoje šituo klausimu gali būti tiek atsiveržę pažintine/pasaulėžiūros prasme.
Ir vėl elinį sykį pamiršti biseksualus. Kaip į šitą tavo keistą pet hipotezę įsipaišo biseksualai?
Pvz. tie žmonės, kurie skirtingais savo gyvenimo etapais turi ar turėjo monogamiškus santykius su skirtingų lyčių žmonėm?
Taip pat į tavo hipotezę visiškai neįsipaišo gėjai, kurie realiai neturi/neturėjo jokių kitų pašalinių partnerių be savo antrųjų pusių.
Pvz. bent jau aš manau, esu įsitikinęs, kad pažįstu mažiausiai keturias tokias gėjų poras.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-05-25 11:09

Svetimas wrote:
2019-05-25 10:41
Man kažkodėl atrodo, kad tu su šita "gėjiški santykiai = priklausomybė nuo sekso" pet hipoteze trolini, kaip ir trolini su savo bandymais apginti vvv2.
Bet kokia nuomone, su kuria nesutinki laikyti trolinimu - labai tiesus kelias uzsibarikaduoti savo burbule.
Svetimas wrote:
2019-05-25 10:41
Kažkodėl nesitiki, kad tavo galvoje šituo klausimu gali būti tiek atsiveržę pažintine/pasaulėžiūros prasme.
Kas atsiverze? Varztai? :D Idomus budas istoti i diskusija - isvadinant oponenta debilu. Gera tona uzduoda moderatorius ;)
Svetimas wrote:
2019-05-25 10:41
Ir vėl elinį sykį pamiršti biseksualus. Kaip į šitą tavo keistą pet hipotezę įsipaišo biseksualai? Pvz. tie žmonės, kurie skirtingais savo gyvenimo etapais turi ar turėjo monogamiškus santykius su skirtingų lyčių žmonėm?
Tai butent tu man ir paaiskink sita reiskini kaip nors kitaip, nei mano hipoteze. Kodel vyras turetu monogaminius santykius, su kitu vyru, jeigu moterys ji irgi traukia? Na tikrai ne del noro sukurti seima.
Svetimas wrote:
2019-05-25 10:41
Taip pat į tavo hipotezę visiškai neįsipaišo gėjai, kurie realiai neturi/neturėjo jokių kitų pašalinių partnerių be savo antrųjų pusių.
Pvz. bent jau aš manau, esu įsitikinęs, kad pažįstu mažiausiai keturias tokias gėjų poras.
Kazkur girdejau anekdota apie geju santykiu statistika - jei esi gejus ir esi istikimas, tai tavo partneris nera :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-05-25 11:35

fizikanas wrote:
2019-05-25 11:09
Svetimas wrote:
2019-05-25 10:41
Man kažkodėl atrodo, kad tu su šita "gėjiški santykiai = priklausomybė nuo sekso" pet hipoteze trolini, kaip ir trolini su savo bandymais apginti vvv2.
Bet kokia nuomone, su kuria nesutinki laikyti trolinimu - labai tiesus kelias uzsibarikaduoti savo burbule.
Svetimas wrote:
2019-05-25 10:41
Kažkodėl nesitiki, kad tavo galvoje šituo klausimu gali būti tiek atsiveržę pažintine/pasaulėžiūros prasme.
Kas atsiverze? Varztai? :D Idomus budas istoti i diskusija - isvadinant oponenta debilu. Gera tona uzduoda moderatorius ;)
Svetimas wrote:
2019-05-25 10:41
Taip pat į tavo hipotezę visiškai neįsipaišo gėjai, kurie realiai neturi/neturėjo jokių kitų pašalinių partnerių be savo antrųjų pusių.
Pvz. bent jau aš manau, esu įsitikinęs, kad pažįstu mažiausiai keturias tokias gėjų poras.
Kazkur girdejau anekdota apie geju santykiu statistika - jei esi gejus ir esi istikimas, tai tavo partneris nera :)
Debilu tavęs niekur nevadinau. Neįsijautrink per daug. Bet iš tavęs paskutiniu metu matau mažai argumentų ir daug man gan keistos diskutavimo manieros. Pvz. kad ir aukščiau pacituotoj daly.
fizikanas wrote:
2019-05-25 11:09
Svetimas wrote:
2019-05-25 10:41
Ir vėl elinį sykį pamiršti biseksualus. Kaip į šitą tavo keistą pet hipotezę įsipaišo biseksualai? Pvz. tie žmonės, kurie skirtingais savo gyvenimo etapais turi ar turėjo monogamiškus santykius su skirtingų lyčių žmonėm?
Tai butent tu man ir paaiskink sita reiskini kaip nors kitaip, nei mano hipoteze. Kodel vyras turetu monogaminius santykius, su kitu vyru, jeigu moterys ji irgi traukia? Na tikrai ne del noro sukurti seima.
Nors argumentacijos naštą kažkodėl permetinėji man, bet vienas iš mano paaiškinimų yra labai paprastas: įsimylėjimas/meilė.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-05-25 13:13

Svetimas wrote:
2019-05-25 11:35
Bet iš tavęs paskutiniu metu matau mažai argumentų ir daug man gan keistos diskutavimo manieros. Pvz. kad ir aukščiau pacituotoj daly.
Jeigu tavo tikslas yra, kad as ar kasnors kitas suprastu kuo cia piktiniesi, tai turesi pasistengti gerokai labiau. Imk pavyzdi is Viliaus, jis net sukure atskira tema paaiskinti, kuo jam nepatinka kai kurios, kai kuriu forumo nariu diskutavimo manieros.
Svetimas wrote:
2019-05-25 11:35
Nors argumentacijos naštą kažkodėl permetinėji man, bet vienas iš mano paaiškinimų yra labai paprastas: įsimylėjimas/meilė.
Primatu, is kuriu issivyste zmones, visuomenese motinos augindavo vaikus vienos. Tai, kad vaikas nepabegtu nuo motinos, o motina nuo vaiko, uztikrindavo stiprus emocinis rysys tarp ju, kuri mes vadinam meile. Kazkuriuo evoliucijos momentu sitas rysys "mutavo" ir suauge vyrai pradejo sugebeti isimyleti moteris, kurios nera ju motinos. Del to pasilikdavo su jom net po apvaisinimo ir padedavo uzauginti vaikus, kas ir suteike tokiam jausmui evoliucini pranasuma. Kad tokia pati meile gali egzistuoti vyrui, man sunku patiketi, kadangi tam nera jokio evoliucinio pagrindo. Turiu itarima, kad tai tiesiog igytas seksualinis potraukis, kuris yra klaidingai vadinamas meile. Bet net jei evoliucija siuo atveju nera tokia griezta, kaip as galvoju ir meile imanoma jausti vyrams, ka tai keicia? Juk meile betkuriuo atveju anksciau ar veliau isblesta, ir visada gali isimyleti kazka kita. Tai kam tada paaukoti savo gyvenima buti su vienu zmogum, kuri myleti vistiek nustosi ir su kuriuo net nera galimybiu sukurti seimos?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-05-25 14:25

Taip pat į tavo hipotezę visiškai neįsipaišo gėjai, kurie realiai neturi/neturėjo jokių kitų pašalinių partnerių be savo antrųjų pusių.
Pvz. bent jau aš manau, esu įsitikinęs, kad pažįstu mažiausiai keturias tokias gėjų poras.
Gaila, bet realybėje tokių vyrų porų nėra. Arba būna tik labai trumpą laiką. Ir taip yra paprasčiausiai todėl, kad jiems nėra motyvo būti vieni du ilgesnį laiką.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-05-25 15:41

fizikanas wrote:
2019-05-25 13:13
Kad tokia pati meile gali egzistuoti vyrui, man sunku patiketi, kadangi tam nera jokio evoliucinio pagrindo.
Man visai patiko toks paaiškinimas, kurį kažkur kažkada nugirdau, bet jau nepamenu šaltinio.

Jei visi individai stengsis susilaukti palikuonių tik su pačiais geriausiais kitos lyties individais, tai bus baisi konkurencija dėl tų kelių būrio devinkių/dešimkių, o dauguma ne tokių patrauklių partnerių iš viso liks be vaikų - nes jie patys iššvaistys laiką stengdamiesi susiporuoti su geresniais už save, ir plius jų lygio partneriai irgi bus per daug užsiėmę vaikydamiesi tą vienintelę pačią gražiausią beždžionikę ar beždžionį. Kad to išvengtų, evoliucija pasirūpino, kad visi turėtų laaaaabai skirtingas seksualines preferencijas. Vienus traukia tas gražiausias ir šauniausiais alfa patinas/patelė, kitus - tas tylesnis beždžioniukas, kuris turi kokį retą skillą. Trečius iš viso traukia iš pažiūros visai netikę partneriai, ir t.t. Ir rezultate visi lieka daugmaž patenkinti - jei ir negauna tos dešimkės su idealiais genais, tai bent jau gauna tai, kas juos iš tiesų jaudina ir veža.

Bet čia yra problema, kad evoliucija iš anksto nežino, kurios poros galės susilaukti palikuonių, o kurios - ne. Todėl kartais tas suporavimo algoritmas neišvengiamai failina, ir sumatchina individus, kurie garantuotai negalės turėti vaikų.. Kaip pvz. - tos pačios lyties individai.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-05-25 16:09

Svetimas wrote:
2019-05-25 10:01
Jei tu jautrus tolerancijai, tai gal dėl to "oponentai" ir "dubasina" su ja tave.
Ką reiškia "jautrus tolerancijai"? Ir kas čia ką "dubasina"? Tiesiog (pašnekovų padedamas) galiausiai supratau, kad ta skaičių linija niekur neveda, tai ir nurašiau ją į nuostolius. Galėjau dar kelis puslapius pasitampyt, bet pagalvojau, kad neverta.
Post Reply