LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-06-03 09:01

Seianus wrote:
2019-05-31 04:48
Svetimas wrote:
2019-05-30 17:47
Na, nežinau. Pvz. kokie nors Šventojo Tėbų kariuomenės būrio ar poetės Sappho iš Lesbo salos (keli šimtai metų prieš Kristų, Karlai) istoriniai pavyzdžiai lyg ir nepanašūs į politkorektiškumo ir buvimo trendy pavyzdį. :)
Kodėl ne?
Tai yra pavyzdžiai, kalbantys apie dalykus prieš 2K metų. Nepanašu į "trendy". Nesu stiprus istorijos žinovas, bet mane domina daugelis istorinių dalykų. Besidominčių istorija žmonių nuomonė, vienokiu ar kitokiu klausimu, man visuomet įdomi.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-06-03 09:10

fizikanas wrote:
2019-06-01 14:37
Svetimas wrote:
2019-05-30 17:47
Na, nežinau. Pvz. kokie nors Šventojo Tėbų kariuomenės būrio ar poetės Sappho iš Lesbo salos (keli šimtai metų prieš Kristų, Karlai) istoriniai pavyzdžiai lyg ir nepanašūs į politkorektiškumo ir buvimo trendy pavyzdį. :)
Nezinau, nei kokios mados buvo tais laikais, nei ka jie turejo omeny sakydami kazkoki zodi, kuri mes isvertem, kaip meile. Tai manau nelabai prasminga tuos istorinius pavyzdzius nagrineti.
Savišvietai ir akiračio praplėtimui nekenkia, bet galim istorinių pavyzdžių ir nenagrinėti.
Tik norėjau pabrėžti, jog tai, kaip žmonės intepretuoja su jais vykstančius dalykus (kad ir tą patį seksualumą), labai smarkiai priklauso nuo juos supančios kultūros ir juos supančių naratyvų. Pvz. labai gali būti, kad labai ilgas homoseksualumo negatyvaus vertinimo laikotarpis yra "trendas" atsiradęs dėl krikščionybės, islamo ar pan. įtakos.
fizikanas wrote:
2019-06-01 14:37
Svetimas wrote:
2019-05-30 17:47
Vienas iš daugybės galimų paaiškinimų galėtų būti, kad kai "chemija" (kuri liaudyje turbūt daugiau siejama su įsimylėjimu) daugiau ar mažiau atslūgsta, gali likti tam tikra partnerystė, prisirišimas, draugystė, saugumo jausmas, viens kito palaikymas ir kiti dalykai, kurie žmogaus gyvenime yra nemažiau svarbūs.
Tai to paties biseksualas negali jausti su moterimi? Jei gali, tai kokia problema isviso tie homo santykiai sprendzia?
O tu negali jausti to paties, ką jauti savo antrąjai pusei, su kita moterimi? Kam apsistojai tik ties savo antrąja puse?
fizikanas wrote:
2019-06-01 14:37
Svetimas wrote:
2019-05-30 17:47
Kitas pavyzdys dėl tavo siūlomų santykių be "chemijos" su moterimi. Nežinau, ar tu turi antrą pusę, bet jei tau kas pasiūlytų gyventi su visai kita mergina/moterim (nei tavo antroji pusė), su kuria nebūtų, nėra arba nebuvo jokios "chemijos", spėju, jog ir tu nesutiktum.
Jeigu alternatyva butu likti visa gyvenima vienam ir/arba niekada netureti vaiku, tai tikrai nesimaivyciau.
Tai jau ir sakiau, kad greičiausiai didelė dalis pirminių homo porų su biseksualais ir subyra dėl vaikų bei daugybės kitų priežasčių gan dinamiškose įvairių privalumų/trūkumų euristinėse svarstyklėse. Ir, šiaip, ne visiems vaikų turėjimas yra itin svarbus, kažką nulemiantis faktorius. Ir apskritai žmonių santykiai nėra ta sritis, kur būtų labai prasminga išvedinėti kažkokias naudingumo fukcijas ar pan. Jau minėjau, jog čia ne kokia fizika ar matematika.
fizikanas wrote:
2019-06-01 14:37
Svetimas wrote:
2019-05-30 17:47
Šiaip, turiu principą vengti apie tai kalbėti, kol kalba apie tai labai tiesiogiai nepasisuka, bet gan įdomus sutapimas, jog aš pats per savo gyvenimą buvau įsimylėjęs tiek vaikiną, tiek merginą ir subjektyviai jokio esminio skirtumo (atmetus lytį) tarp tų savo įsimylėjimų nesu patyręs. Bus tau gan sunku su manim šitoj vietoj ginčytis.
Tai, kad man ir nereikia cia su tavimi gincytis - savo pavyzdziu puikiai parodai, ka as ir noriu pasakyti. Meile vyrui jei ir uzeina, tai vistiek praeina ir niekas netrukdo kurti laimingus, stabilius ir vaisingus santykius su moterimi. Nebent nenori iskaudinti savo draugu geju pasirinkdamas toki nemadinga balto heteroseksualaus vyro gyvenimo buda :)
Tu šiek tiek pametei pagrindinę mintį šioje vietoje. :) Aš prieš tai kritikavau tavo "homoseksualumas = priklausomybė", "tarp vyrų nėra meilės" net nežinau ką.
Niekas netrukdo kurti laimingus, stabilius ir vaisingus santykius su moterimi, kaip ir niekas netrukdo kurti laimingus, stabilius ir vaisingus santykius su vyru. Tai yra individualu. Žmonės turi savo galvą ir širdį, yra patys atsakingi už savo gyvenimą ir patys nuspręs su kuo ir kaip kurti savo santykius. Beje, kodėl tu savo pajuokavime paminėjai, kad balto heteroseksualaus vyro gyvenimo būdas nemadingas ir jis įskaudintų mano draugus gėjus?
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-06-03 12:56

Svetimas wrote:
2019-06-03 08:48
.. Tai kodėl RKB priešinasi tam, kad homo santuokos/partnerystės LGB žmonėms valstybės būtų įteisintos civiliniam lygyje (net ne bažnytiniam)? Čia tik dėl to, kad kažkur šventuosiuose tekstuose yra kokia nors eilutė, kad homo santykiai yra blogai?
- kaip teisingai minėjo Grb. "fizikanas", visiškai neaišku kaip suprato įvairius žodžius senais istoriniais laikais. Bet ta pati problema ir šiandien, sakykim tamstos terminą "santykius" kiekvienas supranta savaip:

a) dar ir šiandien yra žmonių, kuriems pokalbis su jo žmona yra neleistinas "santykis".
b) taip pat daugelis netiki, kad egzistuoja vadinami "draugiški santykiai", kuriems lytis nesvarbi.
c) kilus triukšmui dėl gėjų, niekas nepaaiškina kokių "santykių" įteisinimo jie siekia?

p.s.
.. sakykim lytinių santykių imitavimas tarp vienos lyties individų sunkiai paaiškinamas moksline biologija, greičiau sietinas su nenatūraliu moraliniu "išsituštinimu".

.. kas liečia mišrias santuokas, tai visų jų tikslas yra šeimos sukūrimas, kur terminas "šeima" reiškia palikuonis. Jei partneriai neturi palikuonių, jie šeima nevadinami, o tik "sutuoktiniais". Jei sutuoktiniai imasi auginti našlaičius, jie vadinami "šeimyna".
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-06-03 14:35

Svetimas wrote:
2019-06-03 09:10
Pvz. labai gali būti, kad labai ilgas homoseksualumo negatyvaus vertinimo laikotarpis yra "trendas" atsiradęs dėl krikščionybės, islamo ar pan. įtakos.
Jau sioje temoje dejau linka i gentis, kurios ne tai, kad ziuri i homoseksualizma negatyviai, o tiesiog net neisivaizduoja tokio reiskinio ir neturi net zodziu jam apibudinti. Greiciausiai tokie buvo zmones, iki kol trendai, kaip kulturinis reiskinys atsirado isviso. Tai chronologija tiketinai galejo buti mazdaug tokia: jokiu trendu ir jokio homo elgesio > kazkokie trendai > homo elgesio trendas > negatyvaus poziurio i homo elgesy trendas, kaip kulturines evoliucijos deka atsiradusi strategija, padejusi Islamui ir Krikscionybei kovoje pries konkuruojancias ideologijas.

Svetimas wrote:
2019-06-03 09:10
O tu negali jausti to paties, ką jauti savo antrąjai pusei, su kita moterimi? Kam apsistojai tik ties savo antrąja puse?
O kokia problema issprestu neapsistojimas?
Svetimas wrote:
2019-06-03 09:10
Ir, šiaip, ne visiems vaikų turėjimas yra itin svarbus, kažką nulemiantis faktorius.
Labai sunkiai evoliuciskai tiketinas teiginys. Gali buti, kad vaiku turejimas tau neatrodo svarbus dabar, bet kazkada taps svarbus. Taciau gali atsidurti situacijoje, kai tuo metu jau busi suinvestaves labai daug i homo santykius - pvz. susituokes, pasiemes bendra buto paskola, nusipirkes 3 sunis, ir gal net isivaikine vaika. Tada viska mesti, nors jau ir noresi tureti vaiku, bus begalo sudetinga. Todel visada saugiau kurti santykius iskarto su priesingos lyties atstovu, net jei siuo metu nematai didelio skirtumo.
Svetimas wrote:
2019-06-03 09:10
Tu šiek tiek pametei pagrindinę mintį šioje vietoje. :) Aš prieš tai kritikavau tavo "homoseksualumas = priklausomybė", "tarp vyrų nėra meilės" net nežinau ką.
Palyginimui paimkime kita reiskini - gilia japonu tradicija tuoktis su virtualiais piestiniais personazais:
https://www.asiaone.com/asia/japanese-m ... vr-wedding
As tiesa sakant nenustebciau, kad ta meile, kurie jie jiems jaucia yra tikra ir nuosirdi. Ta prasme, zmogaus smegenys yra tik kompas, kompai daznai veikia blogai. Mano klausimas butu tas, ar matai ka nors blogo tokioje santuokoje? Jei turetum vaiku, ar noretum, kad jie tuoktusi ir gyventu su virtualiaias personazais? Jei turetum pasirinkima, tarp santuokos su zmogumi ir su personazu, nors ir jaustum abiems vienoda meile, kuri varianta rinktumeisi ir kodel? Ar manai, kad tokios santuokos turi koki nors biologini pagrinda ir nera tiesiog mados reikalas ar keista priklausomybe?
Svetimas wrote:
2019-06-03 09:10
niekas netrukdo kurti laimingus, stabilius ir vaisingus santykius su vyru.
Wait, what?
Svetimas wrote:
2019-06-03 09:10
Beje, kodėl tu savo pajuokavime paminėjai, kad balto heteroseksualaus vyro gyvenimo būdas nemadingas ir jis įskaudintų mano draugus gėjus?
Del madingumo, cia jau sitam forume daug visokiu pavyzdziu buvo mineta, kad ir su skustuvu reklamom ir t.t. tai nesiplesiu.
Del iskaudinimo, tai manau gana akivaizdu. Juk kaip minimum keisis interesai ir pokalbiu temos. Isivaizduok, jei geju vakarelyje pradesi kalbeti apie savo vaikus. Kaip iskarto visi pasijaus nepatogiai. Ir kaip visi gejai, kurie tikejo, kad esi vienas is ju, prades taip nebegalvoti, apkalbines uz nugaros, dramatizuos, pasijaus isduoti ir t.t. Visiems bus labai nepatogu ir liudna ir sunku paskui gatvei susitikus i akis paziuret. Gresia baisus nepatogumo jausmas visiems. Arba issivaizduok jei koks gejus draugas rasines zinutes, kurios gal tiesiog draugiskos, bet tavo zmonai gali paskui kilti visokiu itarimu ir tada reiks rinktis, ar draugui nemandagiai atsakyti, kad neberasinetu, ar susirasineti zmonai nezinant ar dar kaip. Man net galvoti apie tai darosi nepatogu. O dar veliau, kai tu jau turesi vaiku ir anuku, o tavo seni draugai gejai bus vienisi ir liudni, ir prades tau guostis, kaip jiems blogai, o tau bus tai taip neidomu, bet ir labai gaila ju bus ir nezinosi vel, kaip bendraut cia. Zodziu nelinkiu visu situ nepatogiu, nejaukiu socialiniu situaciju :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-06-03 14:41

Svetimas wrote:
2019-06-03 09:01
Tai yra pavyzdžiai, kalbantys apie dalykus prieš 2K metų. Nepanašu į "trendy". Nesu stiprus istorijos žinovas, bet mane domina daugelis istorinių dalykų. Besidominčių istorija žmonių nuomonė, vienokiu ar kitokiu klausimu, man visuomet įdomi.
Tai vis tiek - kodėl tuo metu tai negalėjo būti trendy?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5551
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-06-03 15:13

fizikanas wrote:
2019-06-03 14:35
O dar veliau, kai tu jau turesi vaiku ir anuku, o tavo seni draugai gejai bus vienisi ir liudni, ir prades tau guostis, kaip jiems blogai, o tau bus tai taip neidomu, bet ir labai gaila ju bus ir nezinosi vel, kaip bendraut cia.
Juokingiausia, kad dažnai vienišumu skundžiasi senyvi žmonės, turintys vaikų, ir savu laiku tikriausiai tikėjęsi, kad senatvė nebus tokia vieniša, kad vaikai atvyks dažniau nei kartą per metus per antrą Kalėdų dieną ir t.t. Tai sėdi jie vieni liūdni, žiūri pro savo daugiabučių langus, ir spėlioja, kas pirma pasirodys - vaikai ar mirtis :)

Na bet naivumas yra kiekvieno teisė.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-06-03 15:19

Lionginas wrote:
2019-06-03 15:13
Tai sėdi jie vieni liūdni, žiūri pro savo daugiabučių langus, ir spėlioja, kas pirma pasirodys - vaikai ar mirtis :)
Dziaugiesi, kad neteks spelioti? :D
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-06-03 16:37

Svetimas wrote:
2019-06-03 08:48
Augustas wrote:
2019-05-30 17:53
Atsiprašau, kad nepaaiškinau plačiau. Aš pažįstu gėjų porų daug (įtariu, kad netgi daugiau negu Tu), bet iš jų yra tik viena pora "pastoviųjų" gėjų (ta mano minėta aukščiau vyrų porelė). Likusios mano pažįstamos gėjų poros yra nepastovios, t.y., pusmetis, metai, pusantrų metų bendro gyvenimo, ir viso gero. Net nežinau, kodėl ne, pvz., penki metai arba bent jau du-trys metai. :roll: Aišku, gal galima ir jauną amžių kaltinti (vyrukai daugiausiai jauni, kokių 25-30 metų amžiaus). Taigi...
Šiek tiek keista, Augustai, kad tu pažįsti daug gėjų. Paprastai eilinis hetero lietuvis jų pažįsta palyginti labai mažai.
Tai aš esu neeilinis hetero lietuvis, jei dar nesupratai. :)
Įdomu, kad tavo pažįstamos gėjų poros gyvena kartu maždaug tiek, kiek maždaug sąlyginai trunka ir "chemija". Kodėl taip yra, tavo manymu?
Nuostabu, kad tai pastebėjai. :thumbsup: O kodėl taip yra? :roll: Mano manymu, taip yra todėl, kad homoseksualiems žmonėms nėra motyvo ilgiau likti kartu ir gilinti tarpusavio santykius toliau. Aistra išblėso (t.y., "chemija" baigėsi), ir tolesnis buvimas kartu jiems jau nebeturi prasmės (vaikų vis tiek nebus), nes santykiai iš anksto buvo pastatyti tik ant "chemijos".
Augustas wrote:
2019-05-30 17:53
Jokių problemų, Svetime. :) Pirmiausia pilnesnė piniginė, nes apsaugos priemonių nereikia pirkti, taip pat ir baliaus su alkoholiniais gėrimais ruošti. Antras privalumas yra tas, kad nepanaudotą homoerotinėms praktikoms energiją galima panaudoti kitose srityse, pvz., mene. Trečias privalumas, kad nebus frustracijos dėl daugybės neišsipildžiusių lūkesčių.
Pilnesnė piniginė dėl apsaugos priemonių yra labai silpnas motyvas. Dėl baliaus su alkoholiniais gėrimais, nesu tikras, kad supratau, ką turi galvoje...
Sutinku, kad šiuo atveju apsaugos priemonės nebūtinos. Tik kad po to užsikrečiama įvairiomis lytiniu keliu plintančiomis ligomis, ir tada vis tiek turi papildomų išlaidų vaistams. Tad klausimas, kas geriau ir pigiau, išlieka aktualus. Pigiausias šiuo atveju yra celibatas.
O dėl alkoholio, tai aš irgi nelabai supratau, kam jiems alkoholis, bet jie realiai perka jo daug. Visos sociologų pastangos tą reiškinį paaiškinti taip ir lieka hipotezėmis (kol kas).
O dėl "frustracijos dėl daugybės neišsipildžiusių lūkesčių", tai celibatas daugeliui jau garantuotai reiškia ambicijų nebuvimą, neišsipildžiusius lūkesčius ir prėską gyvenimą.
Ir tas daugelis čia daro labai didelę klaidą. Iš tikrųjų celibatas, jei įžvelgiama jo gilesnė prasmė, kaip tik reiškia didesnes nei vidutinės ambicijas profesiniame gyvenime, papildomą energiją profesiniams ir socialiniams projektams bei daug geresnę gyvenimo kokybę (dėl geresnės gyvenimo kokybės tai jau ir mano paties asmeninė patirtis).
Augustas wrote:
2019-05-30 17:53
Taip, siūlau ir heterams celibatą. Ypač tada, kai jų laukia didelė įtampa darbe.
Kodėl?
Daugiau energijos susidorojimui su sunkumais gaunama. :)
Augustas wrote:
2019-05-30 17:53
P.S.
Na, visų pirma, tai nėra seksualinių poreikių užspaudimas (aka išstūmimas į pasąmonę). Tai yra, psichologijos terminais kalbant, seksualinių poreikių sublimavimas. Kitaip tariant, tą pačią energiją gali panaudoti įvairiai, gali panaudoti seksui (na, arba homoerotinėms/autoerotinėms praktikoms), gali panaudoti profesiniam darbui, gali panaudoti socialinei veiklai/meninei kūrybai, gali panaudoti sportui ir t.t.
Aš turiu gan pagrįstų įtarimų, kad adekvati ir normali fiziologiniame lygyje seksualinė "energija" (neišliejant tos "energijos" tam tikru pavidalu) nelabai pasiduoda sublimavimui. Gal tos "energijos" sublimavimas per celibatą daug visokių nepatogumų (šlapi sapnai ar pan.; kas rodytų, jog net organizmui toks jam primestas seksualinės "energijos" apytakos lygis nepatinka) ar net kokias ligas gali sukelti? Gali pateikti daugiau rimtesnės informacijos apie tai, kad seksualinė "energija" pasiduoda sublimavimui iki nulinio seksualinės "energijos" apytakos lygio (celibato)?
Žinai, Svetime, man čia kyla įtarimas, kad Tu niekad nebuvai pavargęs iki tokio lygio, kur apie jokį seksą nė pagalvoti nesinori, tik norisi kuo greičiau susirasti/pasiekti lovą ir nugriūti. Ar aš atspėjau? :roll:
Augustas wrote:
2019-05-30 17:53
Tik RKB dvasininko profesija sunkiai pasiekiama, ir dabartiniais laikais mažai kas jos siekia, todėl vyskupams natūraliai kyla pagunda sumažinti reikalavimus kandidatams (išjungti mano aukščiau minėtus filtrus), ir todėl realiai yra galimybė prasmukti ir netikusių polinkių turintiems žmonėms. Šitai reikia žinoti ir būti budriems.
Aš turiu keletą savo prielaidų, kodėl "RKB dvasininko profesija sunkiai pasiekiama". Celibatas, manau, yra viena iš jų.
Nebūtinai celibatas. Pvz., Rytų ortodoksų bažnyčiose dvasininkų celibatas nebūtinas. Ir ką? Stojančių ten irgi mažai, stoja gal net mažiau negu į RKB seminarijas.
Last edited by Augustas on 2019-06-03 17:42, edited 1 time in total.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-06-03 17:06

Bet ne čia esmė. Nenukrypstant per daug nuo temos, turiu tau klausimą.
Man įdomu, kodėl ir kaip RKB sugeba išvesti, kad LGB žmonės, kurie nori homo santuokų, taip skatina neva kažkokį blogį ir yra stabilių monogaminių hetero šeimų-santuokų, už ką RKB lyg ir pasisako, priešai.
Aš šito nesuvedu. Man kaip tik atrodo, kad LGB žmonės, kalbantys apie homo santuokas/partnerystes ir jų aktualumą jiems, tik prisideda prie stabilių hetero monogaminių šeimų-santuokų ir vertybių propagandos. Tai kodėl RKB priešinasi tam, kad homo santuokos/partnerystės LGB žmonėms valstybės būtų įteisintos civiliniam lygyje (net ne bažnytiniam)? Čia tik dėl to, kad kažkur šventuosiuose tekstuose yra kokia nors eilutė, kad homo santykiai yra blogai?
Bažnyčia šiuo atveju nėra tokia dogmatiška, kaip Tau (ir kitiems) galbūt atrodo. Visos tos eilutės pačios savaime senuosiuose Raštuose Bažnyčiai reiškia labai nedaug ir taip buvo nuo pat Bažnyčios pradžios (pvz., Bažnyčia labai lengvai atsisakė apipjaustymo apeigų, kurios pagal Senąjį Testamentą buvo labai svarbios, nes reiškė žmogaus priėmimą į Dievo išrinktąją tautą). Bažnyčiai svarbus yra tik pats esminis principas. Kitaip tariant, Bažnyčia kelia klausimą, ar tai esminis principas, ir jei tai nėra esminis principas, tai Bažnyčia gali laisvai tą dalyką pakeisti.
Tad Bažnyčia tikrai pakeistų savo požiūrį į homosantuokas, jei tai nebūtų esminis dalykas. O esminių dalykų homosantuokose yra du:
1)tas, kad turinys neatitinka pirminio apibrėžimo;
2) tas, kad homosantykiai (kaip tokie) iš esmės siekia utopinių dalykų.
Dėl pirmo punkto, tai bala nematė, galima su tuo nesunkiai susitaikyti. Nes argi mažai sąvokų pakeitė savo pirminę prasmę istorijoje, pvz., substancijos sąvoka anksčiau reiškė kokio nors dalyko esmę, o dabar tai reiškia tiesiog cheminę medžiagą.
O štai dėl antrojo punkto gali ir pats nuspręsti, ar kokia nors utopija verta kritikos, ar ne.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5551
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-06-03 19:41

fizikanas wrote:
2019-06-03 15:19
Lionginas wrote:
2019-06-03 15:13
Tai sėdi jie vieni liūdni, žiūri pro savo daugiabučių langus, ir spėlioja, kas pirma pasirodys - vaikai ar mirtis :)
Dziaugiesi, kad neteks spelioti? :D
Prie ko čia aš? Tik sakau, kad vaikų turėjimas ir vienatvė senatvėje yra dažnas reiškinys. Beje, net ir gyvenant su vaikais - gyvenimas kartu anaiptol nereiškia, kad su vaikais bus palaikomi prasmingi ir gražūs santykiai. Jei kas nors gimdo vaikus tam, kad išvengtų vienišos senatvės, tai čia šiokia tokia loterija, galinti nesunkiai nuvesti į sugriautas iliuzijas. Manau, kad mėgstamas užsiėmimas ir artimas bendraminčių ratas yra kur kas patikimesnis būdas užsitikrinti nevienišą senatvę. Deja, bet kai prasideda vaikai, tie dalykai patraukiami į šoną ar atidedami ateičiai, taip "pakeliant stafkes".
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-06-04 09:43

Lionginas wrote:
2019-06-03 19:41
Prie ko čia aš?
Nezinau, net neissivaizduoju, kodel cia triggerinaisi, kai prabilau apie vienisa senatve. Gal pats man atsakyk? :)
Lionginas wrote:
2019-06-03 19:41
Jei kas nors gimdo vaikus tam, kad išvengtų vienišos senatvės, tai čia šiokia tokia loterija, galinti nesunkiai nuvesti į sugriautas iliuzijas.
Taip, ir kuo daugiau bilietu pirksi, tuo didesni sancai laimeti sioje loterijoje. Kazkuris gal net neemigruos is miestelio, net jei gyveni ne Vilniuj. O ir siaip, kuo daugiau vaiku, tuo daugiau apsilankymu per metus, net jei kiekvienas besirdis atvaziuoja vos karta. Dar nepamirsk anuku, kurie irgi megsta atvaziuoti pas mociute skaniai pavalgyti, ypac studiju metais. O ju kiekis, nuo vaiku kiekio dideja eksponentiskai.
Lionginas wrote:
2019-06-03 19:41
Manau, kad mėgstamas užsiėmimas ir artimas bendraminčių ratas yra kur kas patikimesnis būdas užsitikrinti nevienišą senatvę.
Kazin ar kuris is bendraminciu paduos stikline vandens, kai busi 80ties?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5551
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-06-04 10:10

fizikanas wrote:
2019-06-04 09:43
Nezinau, net neissivaizduoju, kodel cia triggerinaisi, kai prabilau apie vienisa senatve. Gal pats man atsakyk? :)
Kad aš lyg ir visai normaliai įsijungiau į diskusiją, ir nelabai suprantu, kodėl tau taip aktualu viską suvesti į mano asmenį.
fizikanas wrote:
2019-06-04 09:43
Taip, ir kuo daugiau bilietu pirksi, tuo didesni sancai laimeti sioje loterijoje. Kazkuris gal net neemigruos is miestelio, net jei gyveni ne Vilniuj. O ir siaip, kuo daugiau vaiku, tuo daugiau apsilankymu per metus, net jei kiekvienas besirdis atvaziuoja vos karta. Dar nepamirsk anuku, kurie irgi megsta atvaziuoti pas mociute skaniai pavalgyti, ypac studiju metais. O ju kiekis, nuo vaiku kiekio dideja eksponentiskai.
O tai keliems metams reikia visiškai apleisti save ir savo poreikius, kad šitas sėkmės scenarijus senatvėje išsipildytų? Ta prasme, nepradėkime įsivaizduoti, kad šitie loterijos bilietai yra nemokami. Jei galvoji, kad pavyks paimti kiekiu, tai nėra taip jau paprasta užauginti daug vaikų. Užtaisyti - taip, paprasta, bet tai mažiausias iš būsimų darbų.
Lionginas wrote:
2019-06-03 19:41
Kazin ar kuris is bendraminciu paduos stikline vandens, kai busi 80ties?
Jei žmogus yra tokios būklės, kad jam reikia paduoti stiklinę vandens, tai neužteks ją paduoti kartą per metus ar kartą per savaitę, reikalinga nuolatinė priežiūra.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-06-04 22:27

Interviu su beveik žavingai atviru Kanados musulmonu.

Pažiūrėkit iki galo - ten yra juokingų vietų, kai pribėga liberalios dūšelės, ir bando jį (atvirai už gėjų egzekucijas pasisakantį musulmoną) apginti nuo tikrojo blogio (Rebel Media žurnalisto).

So 2019..
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-06-05 00:38

Vilius wrote:
2019-06-04 22:27
Interviu su beveik žavingai atviru Kanados musulmonu.

Pažiūrėkit iki galo - ten yra juokingų vietų, kai pribėga liberalios dūšelės, ir bando jį (atvirai už gėjų egzekucijas pasisakantį musulmoną) apginti nuo tikrojo blogio (Rebel Media žurnalisto).

So 2019..
Tu čia taip kalbi nes nesi gyvenęs tarp musulmonų būtum pagyvenęs suprastum, kad karti gėjus ar tuoktis su vaikais ar liept moterims rengtis kaip Hollywoodo nindzėms yra normalių žmonių bruožas :thumbsup:
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-06-05 00:58

Seianus wrote:
2019-06-05 00:38
Tu čia taip kalbi nes nesi gyvenęs tarp musulmonų būtum pagyvenęs suprastum, kad karti gėjus ar tuoktis su vaikais ar liept moterims rengtis kaip Hollywoodo nindzėms yra normalių žmonių bruožas :thumbsup:
tu čia kažkaip toli bandai ieškoti, pasidairęs ir Lietuvoje rastum krūva tokių eksponatų
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-06-05 02:24

Stormas wrote:
2019-06-05 00:58
tu čia kažkaip toli bandai ieškoti, pasidairęs ir Lietuvoje rastum krūva tokių eksponatų
Krūvą? Kas dar, be tavęs?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-06-05 07:20

Seianus wrote:
2019-06-05 00:38
Tu čia taip kalbi nes nesi gyvenęs tarp musulmonų [..]
Esu gyvenęs :)
Tik tų šalių musulmonai buvo gana nuosaikūs, ir nieko neegzekutino..
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-06-05 07:36

Vilius wrote:
2019-06-05 07:20
Seianus wrote:
2019-06-05 00:38
Tu čia taip kalbi nes nesi gyvenęs tarp musulmonų [..]
Esu gyvenęs :)
Tik tų šalių musulmonai buvo gana nuosaikūs, ir nieko neegzekutino..
- esu apie savaitę praleidęs oficialiai Islamą išpažįstančioje šalyje:

1. nepastebėjau nei vieno, kaip nors demonstruojančio Islamizmą.
2. tiek moterys, tiek vyrai 90% atvejų apsirengę europietiškai.
3. išsivystymo lygis pagal automobilius, mobilius, TV, pastatus atitinka vidutinį europietišką.

išvada: kažkas mėgina sukurstyti "religinius karus", tam imdami tai gėjus, tai musulmonus, tai katalikus tai atėjistus.

:(
Post Reply