LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-06-07 13:35

Jo, ir aš dar laukiu iš tavęs komentarų dėl sterilių žiedų, labai norėjai apie biologiją pakalbėti.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-06-07 16:09

Lionginas wrote:
2019-06-07 13:35
Jo, ir aš dar laukiu iš tavęs komentarų dėl sterilių žiedų, labai norėjai apie biologiją pakalbėti.
- kaip pats ir paaiškinai, jie atlieka svarbų ir reikšmingą vaidmenį "hetero žiedų" palaikymui, nes "hetero žiedams" yra žymiai žymiai sunkiau gyventi.

:)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-06-08 01:06

Lionginas wrote:
2019-06-07 11:42
Prasmė tokia, kad tavo aprašytas charakteris, kurį pateiki kaip įrodymą,
Aš jo nepateikiu kaip THE įrodymą. Tik kaip vieną iš kelių faktų, dėl kurių manau kaip manau.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-06-09 10:37

Ar eitumėt į Straight pride eitynes, jei jos vyktų jūsų mieste? Taip/ne/kodėl.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-06-09 12:22

Vilius wrote:
2019-06-09 10:37
Ar eitumėt į Straight pride eitynes, jei jos vyktų jūsų mieste? Taip/ne/kodėl.
Prisipažinsiu, man labai gėda, jog aš turėjau googlinti, kad sužinočiau, kas tai yra tas Straight pride. :oops: O šiaip priklausytų nuo dalyvių šūkių. Jei šūkiai būtų maždaug tokie kaip "Naikinti gėjus" ir panašūs, tada tikrai neičiau.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-06-09 15:53

Augustas wrote:
2019-06-09 12:22
Prisipažinsiu, man labai gėda, jog aš turėjau googlinti, kad sužinočiau, kas tai yra tas Straight pride. :oops: O šiaip priklausytų nuo dalyvių šūkių. Jei šūkiai būtų maždaug tokie kaip "Naikinti gėjus" ir panašūs, tada tikrai neičiau.
O ten buvo tokių šūkių?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-06-09 20:55

Vilius wrote:
2019-06-09 10:37
Ar eitumėt į Straight pride eitynes, jei jos vyktų jūsų mieste? Taip/ne/kodėl.
Ne, nes nesu retardas. Ko man ten eiti ir ko man čia didžiuotis savo normalia lytine orientacija.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-06-10 12:29

Vilius wrote:
2019-06-09 15:53
Augustas wrote:
2019-06-09 12:22
Prisipažinsiu, man labai gėda, jog aš turėjau googlinti, kad sužinočiau, kas tai yra tas Straight pride. :oops: O šiaip priklausytų nuo dalyvių šūkių. Jei šūkiai būtų maždaug tokie kaip "Naikinti gėjus" ir panašūs, tada tikrai neičiau.
O ten buvo tokių šūkių?
Nežinau, ar buvo Straight pride' e kada nors tokių šūkių. Aš gi sakiau, kad turėjau googlinti, kad sužinočiau, kas tai per renginys.
Ko man ten eiti ir ko man čia didžiuotis savo normalia lytine orientacija.
Nors Sejanus irgi teisus. Tam tikra prasme didžiuotis, kad esi normalus, yra kvailokas užsiėmimas.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-06-10 13:08

Seianus wrote:
2019-06-09 20:55
Ne, nes nesu retardas. Ko man ten eiti ir ko man čia didžiuotis savo normalia lytine orientacija.
Eitynėse aš pats irgi turbūt nedalyvaučiau, dėl lygiai tos pačios priežasties, kaip ir tu.. Bet pažiopsoti turbūt nueičiau, ypač jei būtų reali tikimybė, kad ten ateis tų eitynių priešininkai, ir pademonstruos savo neribotą toleranciją kitokiai nei jų seksualinei orientacijai.

Neseniai patingėjau nueiti pažiūrėt geltonliemenių protesto, kuris vyko vos už poros metro stotelių nuo namų.. Ir vis dar dėl to gailiuosi :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-06-10 13:54

Seianus wrote:
2019-06-08 01:06
Aš jo nepateikiu kaip THE įrodymą. Tik kaip vieną iš kelių faktų, dėl kurių manau kaip manau.
Supratau, na tuomet ne kažką tie įkalčiai, ypač kai yra gana solidi alternatyva: kad daugumą tokių komentarų parašo žmonės, turintys tokią nuomonę, ir kurių Lietuvoje yra gana daug. Nauda vardan pinigų taipogi abejotina, niekas neduoda skaityti komentarų prašydamas pinigų, greičiau neša parodyti apkausų duomenis ir panašiai. Žodžiu, neatrodo solidūs tie faktai, soriukas.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-06-10 19:16

Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Kol kas dar nematau solidaus argumento. Jeigu papasakotum detaliau, kokiu būdu tas straipsnis yra in-line su tuo, ką numato evoliucijos teorija, tai gal ir matyčiau, apie ką galėčiau su tavimi padiskutuoti šiame kontekste.
Evoliucijos teorija numato, kad paplis tie genai, kurie nulemia didziausia reproduktyvuma toje aplinkoje. Matematiskai, tai butu daugmaz, kiek vidutiniskai individas su tokiais genais, susilauks palikuoniu, kurie isgyvens iki vaisingo amziaus. Zinome, kad genai nulemiantys homo santykius turetu 0-line reproduktyvumo funkcija, todel tokiems isplisti bendru atveju nera galimybiu. Su kulturine evoliucija yra kazkas panasaus, tik vietoje genu cia plinta moralines normos, zinios, konsepcijos ir t.t. Todel homo santykiu konsepcijos neegzistavimas skamba labai logiskai is kulturines evoliucijos perspektyvos.
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Ir man keistas tavo peršokimas nuo biologinės evoliucijos teorijos prie "kultūrinės evoliucijos". "Kultūrinė evoliucija" nėra šventa karvė. Tai, kad krikščionybė ir islamas nugalėjo kovoje prieš kitas konkuruojančias ideologijas, nereiškia, kad kai kurios jų "normos" yra geros, nekritikuotinos, pragmatiškos ir nekenkiančios žmonių well-being.
Ne, bet tai reiskia, kad jos greiciausiai nugales kulturineje kovoje pries maziau dauginimasi skatinancias ideologijas. Matome, kaip Islamas verziasi i prieki, ten, kur Krikscionybe uzleido savo pozicijas.
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Pvz. didelė dalis krikščionybėje buvusių normų (pvz. užmėtimas akmenimis dėl kažkokio nieko) jau ir taip, besikeičiant mūsų civilizacijoms, tapo nebeaktualios. Kaip ir atrodytų visai neblogomis galinčios būti normos ar principai (pvz. tam tikri puikybės nuodėmės ar auksinės taisyklės suracionalinti konceptai) mūsų civilizacijose kažkaip vis sunkokai prigyja ir kristalizuojasi. Galybę to pavyzdžių galima prisirankioti ir šitame forume.
Na taip, kulturine evoliucija todel ir yra evoliucija, kad tos normos pastoviai evoliucionuoja. Bet tai nereiskia, kad ji bus atlaidi visoms "mutacijoms" vienodai. Nepavydziu vaiku nesusilaukima skatinanciai normai kulturineje evoliucijoje, taip pat, kaip nevaisinguma skatinanciam genui biologineje evoliucijoje.
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Ta "negalėjimo turėti vaikų problema", kaip jau sakiau, ne visiems yra pati svarbiausia jų santykiuose. Kam labai svarbi, tas tegul ir darosi išvadas.
Jeigu tau nesvarbiausia, tai pagalvok, kas tau svarbiausia, ir, kad tas dalykas, kai tu numirsi, greiciausiai niekam nebebus svarbus.
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Jei specialiai stengiesi triggerinti
Never.
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Tiesiog, pamačius tavo analogiją, automatiškai pagalvojau: "Ir vėl tas nusibodęs ir beprasmis dalykas". Ir man keista, kad tu nenori patobulinti savo diskutavimo stiliaus. Įtariu, jog su laiku didelę dalį tavo komentarų su panašiom analogijom rimtesni pašnekovai tiesiog ignoruos. Bent jau aš tai tikrai taip ir darysiu.
Jeigu, tai jau toks prastas diskutavimo stilius, tai turetu buti labai lengva kontraargumentuoti. Su laiku as tiesiog pats nustociau tas analogijas naudoti, kai matyciau, kad jas taip lengvai sutarso. Bet, kad niekas nesutarso. Nebent pabando kazkokia meta - kontraargumentacija, kad matai diskutavimo stilius prastas. Tai dziaukis, kad prastas. Jei net tokio prasto nepavyksta atremti, kas butu jei pradeciau "rimtesnius" argumentus naudoti? :)
O siaip, tai analogijos yra vienas paprasciausiu budu perteikti sudetingus argumentus. Vargu ar be analogiju cia kazkokios rimtesnes diskusijos vyktu isviso. Ne visi cia Elonai Muskai ir gali diskutuot is pirminiu principu.
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Na, taip. Ir ką? Niekas ir nedraudžia tėvams to nenorėti. Asmeninis tėvų ir vaikų reikalas, dėl kurio jie patys tarpusavyje ir išsiaiškins (arba ne; pvz. susipyks).
Link ko lenkiu - jei bandytum argumentuoti, kodel nenori, kad tavo vaikai gyventu su virtualiais sutuoktiniais, neisvengiamai atsimustum i tai, kad tektu naudoti tuos pacius ar labai panasius argumentus, kaip tie tevai, kurie nenori, kad ju vaikai gyventu homo santykiuose. "Nenaturalu", "iskrypeliska", "nebus anuku", "ka zmones pagalvos" ir t.t. Siaip butu idomu jei sugalvotum argumentu pries VR santykius, kurie nebutu pritaikomi homo atveju. Tuo tarpu tau kontraargumentuotu, velgi labai panasiai, kaip ir homo atveju - "meile yra meile", "tavo poziuris pasenes", "as toks gimiau", "jei negausiu ko noriu, nusizudysiu" ir t.t.
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Todėl, pvz., vienas dvynis gali būti dešiniarankis, o kitas - kairiarankis. Identiškiems dvyniams tas smegenų raidos skirtumas, žinoma, būna mažesnis nei neidentiškiems. <..>
Bet smagumas iš to tam gėjui turbūt bus menkas.
Na turbut panasiai, kaip ir kairiarankui ismokusiam naudotis desine ranka - toks pats smagumas, kaip ir desniarankiui. Tiesiog pripranta ir nebesuka galvos del tokios smulkmenos, su kuria ranka raso.
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Geras klausimas. Jei susikniso dėl kultūrinių priežasčių ir tai nekenkia žmogaus well-being, tai irgi kol kas nematau prasmės žmogų permetinėti per jėgą ir su didelėm trintim į "teisingąją" kultūrą, nes yra rizika, kad tas gali gerai ir nepavykti. Beje, tas turbūt tinka ne tik gėjam, bet ir gėjų nekentėjam.
O tarkim nekenkia zmogaus well-being(bent jau iki ~40ties), bet ir nepadeda, bet kenkia visuomenes well-being, per sumazejusi gimstamuma ir padidejusi ligu plitima?
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Na, ačiū tau, jei bandai apginti ir apsaugoti tuos žmones, kurie pasirenka bevaikį gyvenimą, vien todėl, kad jie nenori iškristi iš draugų rato. Bet man kažkodėl atrodo, kad tokių žmonių yra nykstamai mažai.
Tai nebutu pirmas atvejis istorijoje, kai iseiti is bendruomenes yra problematiska. Atsiminkim pvz sektas.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-06-10 19:57

Lionginas wrote:
2019-06-07 12:17
Krikščionybėje užmėtymas akmenimis niekada nebuvo norma. Gal ir buvo fanatikų, kurie siekė atstatyti senojo testamento kodeksą, bet kad būtų pavykę, tai nežinau.
Ir man taip atrodo, bet Svetimas gal būt turi tikslesnių duomenų, geriausia palaukime jo.
Taikaus islamo kraštuose užtat tai pasitaiko, kai kur neoficialiai, o kai kur irr oficialiai, pavyzdžiui, JAE, nuo šiemet balandžio - ir Brunėjuje :ok:
Tu tiesiog niekada negyvenai JAE ar Brunėjuje tai nesupranti, kad užmėtyti gėjus akmenimis yra normalių žmonių bruožas.
(No its never gonna get old)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-06-17 21:55

fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Kol kas dar nematau solidaus argumento. Jeigu papasakotum detaliau, kokiu būdu tas straipsnis yra in-line su tuo, ką numato evoliucijos teorija, tai gal ir matyčiau, apie ką galėčiau su tavimi padiskutuoti šiame kontekste.
Evoliucijos teorija numato, kad paplis tie genai, kurie nulemia didziausia reproduktyvuma toje aplinkoje. Matematiskai, tai butu daugmaz, kiek vidutiniskai individas su tokiais genais, susilauks palikuoniu, kurie isgyvens iki vaisingo amziaus. Zinome, kad genai nulemiantys homo santykius turetu 0-line reproduktyvumo funkcija, todel tokiems isplisti bendru atveju nera galimybiu.
Turėk omeny, kad gyvūnų evoliucijoje gali veikti ne tik individuali atranka, bet ir grupinė atranka (kuri bendruomeniniuose gyviuose nėra nesvarbus dalykas ir gan smarkokai komplikuoja visą vaizdą). Šiaip nesu girdėjęs, kad mokslininkai būtų aptikę kažkokį rimtesnį mokslinį paaiškinimą žmonių homoseksualumo potraukio egzistavimui. Rimtesnio konsensuso šitoj vietoj nėra, nors yra ir gan nemažai visokių eklektiškų, netvirtų pastebėjimų. Pvz.:
[+] show hidden text
https://en.wikipedia.org/wiki/Biology_a ... rientation
Female fertility
In 2004, Italian researchers conducted a study of about 4,600 people who were the relatives of 98 homosexual and 100 heterosexual men. Female relatives of the homosexual men tended to have more offspring than those of the heterosexual men. Female relatives of the homosexual men on their mother's side tended to have more offspring than those on the father's side. The researchers concluded that there was genetic material being passed down on the X chromosome which both promotes fertility in the mother and homosexuality in her male offspring. The connections discovered would explain about 20% of the cases studied, indicating that this is a highly significant but not the sole genetic factor determining sexual orientation.
Taigi siūlau ir tau neskubėti su išvadom.
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
[...]Su kulturine evoliucija yra kazkas panasaus, tik vietoje genu cia plinta moralines normos, zinios, konsepcijos ir t.t. Todel homo santykiu konsepcijos neegzistavimas skamba labai logiskai is kulturines evoliucijos perspektyvos.
Matau šitoje vietoje tam tikrą loginį šuolį iš tavo pusės ir pamečiau tavo pagrindinę mintį. Gali paaiškinti detaliau, kur link suki?
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Ir man keistas tavo peršokimas nuo biologinės evoliucijos teorijos prie "kultūrinės evoliucijos". "Kultūrinė evoliucija" nėra šventa karvė. Tai, kad krikščionybė ir islamas nugalėjo kovoje prieš kitas konkuruojančias ideologijas, nereiškia, kad kai kurios jų "normos" yra geros, nekritikuotinos, pragmatiškos ir nekenkiančios žmonių well-being.
Ne, bet tai reiskia, kad jos greiciausiai nugales kulturineje kovoje pries maziau dauginimasi skatinancias ideologijas. Matome, kaip Islamas verziasi i prieki, ten, kur Krikscionybe uzleido savo pozicijas.
[...]
Na taip, kulturine evoliucija todel ir yra evoliucija, kad tos normos pastoviai evoliucionuoja. Bet tai nereiskia, kad ji bus atlaidi visoms "mutacijoms" vienodai. Nepavydziu vaiku nesusilaukima skatinanciai normai kulturineje evoliucijoje, taip pat, kaip nevaisinguma skatinanciam genui biologineje evoliucijoje.
Aš tavo vietoje labiau nerimaučiau ne dėl mažesnį dauginimąsi skatinančių ideologijų, o dėl žmonių nesugebėjimo priešintis visokio plauko primityvumą, tamsumą ir žmogiškas silpnybes išnaudojančioms ir kaip virusas plintančioms idėjoms, galinčioms pakenkti žmonių well-being. Netikiu, kad dauginimosi varžybos yra tinkamiausias būdas "kovoti su Islamo kultūra". Jeigu konservatoriai ir kairieji pešis tarpusavyje lygioje vietoje (pavyzdžiui, LGBT klausimais) tai tik liks mažiau laiko dorotis su rimtesniais dalykais.
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Ta "negalėjimo turėti vaikų problema", kaip jau sakiau, ne visiems yra pati svarbiausia jų santykiuose. Kam labai svarbi, tas tegul ir darosi išvadas.
Jeigu tau nesvarbiausia, tai pagalvok, kas tau svarbiausia, ir, kad tas dalykas, kai tu numirsi, greiciausiai niekam nebebus svarbus.
Tikiuosi tai bus svarbu tavo vaikams, kuriuos tu tinkamai išauklėsi ir perduosi tinkamą "mūsų kultūrą", o LGBT žmonės prisidės prie šito keldami BVP ir švietimo lygį "mūsų kultūros" viduje. Ir nėra "mūsų kultūra" tokia jau silpna, kad vien tik gėjų nesidauginimas ją galėtų sužlugdyti. Ir vien tik smarkesnio dauginimosi strategija nėra jau tokia visagalė. Be to, liberaliojoje demokratijoje yra tam tikri teisiniai saugikliai, neleidžiantys konstitucinės teisės pakeisti kokia nors Šariato teise. Ir nemanau, kad piktiems muhamedams bus lengva bent kiek smarkiau ištumti vietinį elitą iš svarbesnių politinių ar visuomeninių postų. Niekas jų taip lengvai neužleis.
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Tiesiog, pamačius tavo analogiją, automatiškai pagalvojau: "Ir vėl tas nusibodęs ir beprasmis dalykas". Ir man keista, kad tu nenori patobulinti savo diskutavimo stiliaus. Įtariu, jog su laiku didelę dalį tavo komentarų su panašiom analogijom rimtesni pašnekovai tiesiog ignoruos. Bent jau aš tai tikrai taip ir darysiu.
Jeigu, tai jau toks prastas diskutavimo stilius, tai turetu buti labai lengva kontraargumentuoti. Su laiku as tiesiog pats nustociau tas analogijas naudoti, kai matyciau, kad jas taip lengvai sutarso. Bet, kad niekas nesutarso. Nebent pabando kazkokia meta - kontraargumentacija, kad matai diskutavimo stilius prastas. Tai dziaukis, kad prastas. Jei net tokio prasto nepavyksta atremti, kas butu jei pradeciau "rimtesnius" argumentus naudoti? :)
Tai neretai ir lengva kontraargumentuoti. Pasakai, kad neadekvati analogija, jog kalbą apie X dalyką bandai asociatyviai neadekvačiai pakeisti Y dalyku ir tiek žinių. Tai ir pradėk naudoti tuos savo rimtesnius argumentus. Kam girtis anksčiau laiko, kaip pavarytum be analogijų? Parodyk klasę. Nustebink mus. :)
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
Siaip butu idomu jei sugalvotum argumentu pries VR santykius, kurie nebutu pritaikomi homo atveju.
Virtualus išgalvotas personažas nėra gyvas žmogus. Čia jau tau reikėtų pagrįsti, kad šis skirtumas šios temos kontekste nėra svarbus (primenu, kad "mind upload" kol kas yra tik fantazijos ;) ).
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Todėl, pvz., vienas dvynis gali būti dešiniarankis, o kitas - kairiarankis. Identiškiems dvyniams tas smegenų raidos skirtumas, žinoma, būna mažesnis nei neidentiškiems. <..>
Bet smagumas iš to tam gėjui turbūt bus menkas.
Na turbut panasiai, kaip ir kairiarankui ismokusiam naudotis desine ranka - toks pats smagumas, kaip ir desniarankiui. Tiesiog pripranta ir nebesuka galvos del tokios smulkmenos, su kuria ranka raso.
Primenu, jog šiuolaikinėse normaliose visuomenėse nebesukama galvos dėl kairiarankių ir nebesistengiama jų permokinti būti dešiniarankiais.
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Geras klausimas. Jei susikniso dėl kultūrinių priežasčių ir tai nekenkia žmogaus well-being, tai irgi kol kas nematau prasmės žmogų permetinėti per jėgą ir su didelėm trintim į "teisingąją" kultūrą, nes yra rizika, kad tas gali gerai ir nepavykti. Beje, tas turbūt tinka ne tik gėjam, bet ir gėjų nekentėjam.
O tarkim nekenkia zmogaus well-being(bent jau iki ~40ties), bet ir nepadeda, bet kenkia visuomenes well-being, per sumazejusi gimstamuma ir padidejusi ligu plitima?
Jeigu tu siūlai pamažinti tam tikrų žmonių well-being, kad labai abejotinai padidintume visuomenės well-being, tai man toks argumentas neveikia. Va dėl ligų tavo pastaba gera, bet šią problemą galima mažinti gėjų "kultūros" tobulinimo metodais.
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Na, ačiū tau, jei bandai apginti ir apsaugoti tuos žmones, kurie pasirenka bevaikį gyvenimą, vien todėl, kad jie nenori iškristi iš draugų rato. Bet man kažkodėl atrodo, kad tokių žmonių yra nykstamai mažai.
Tai nebutu pirmas atvejis istorijoje, kai iseiti is bendruomenes yra problematiska. Atsiminkim pvz sektas.
Tavo eilinę neadekvačią analogiją ignoruoju. :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-06-17 22:00

Seianus wrote:
2019-06-07 11:06
Svetimas wrote:
2019-06-07 08:22
Pvz. didelė dalis krikščionybėje buvusių normų (pvz. užmėtimas akmenimis dėl kažkokio nieko)
Kada ir kur užmėtymas akmenimis krikščionybėje buvo norma?
Jo. Suklydau ir nusikalbėjau šitoj vietoj su savo pavyzdžiu krikščionybės kontekste. Ačiū už pastabą. Turėjau galvoje tam tikras senojo testamento eilutes.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-06-18 06:24

Svetimas wrote:
2019-06-17 21:55
fizikanas wrote:
2019-06-10 19:16

Tai nebutu pirmas atvejis istorijoje, kai iseiti is bendruomenes yra problematiska. Atsiminkim pvz sektas.
Tavo eilinę neadekvačią analogiją ignoruoju. :)
Tokios organizacijos kaip TJA ir yra iš esmės kultas, priglaudžiantis ir išnaudojantis emociškai pažeidžiamus žmones. Net ir ideologiją kad visas pasaulis prieš juos turi. Tipo būk su mumis mes vieninteliai tavo draugai aplink vien homofobai.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-06-18 08:24

Seianus wrote:
2019-06-18 06:24
Tokios organizacijos kaip TJA ir yra iš esmės kultas, priglaudžiantis ir išnaudojantis emociškai pažeidžiamus žmones. Net ir ideologiją kad visas pasaulis prieš juos turi. Tipo būk su mumis mes vieninteliai tavo draugai aplink vien homofobai.
KKK irgi yra kaip ir savotiškas kultas. Irgi galvoja, kad aplink vien nigeriai ir pasaulis prieš juos. Irgi priglaudžia emociškai pažeidžiamus žmones.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-06-19 00:01

Lionginas wrote:
2019-06-18 08:24
KKK irgi yra kaip ir savotiškas kultas. Irgi galvoja, kad aplink vien nigeriai ir jiems besilankstantys tolerastai ir pasaulis prieš juos. Irgi priglaudžia emociškai pažeidžiamus žmones.
šiek tiek pataisiau :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-06-19 05:46

Lionginas wrote:
2019-06-18 08:24
Seianus wrote:
2019-06-18 06:24
Tokios organizacijos kaip TJA ir yra iš esmės kultas, priglaudžiantis ir išnaudojantis emociškai pažeidžiamus žmones. Net ir ideologiją kad visas pasaulis prieš juos turi. Tipo būk su mumis mes vieninteliai tavo draugai aplink vien homofobai.
KKK irgi yra kaip ir savotiškas kultas. Irgi galvoja, kad aplink vien nigeriai ir pasaulis prieš juos. Irgi priglaudžia emociškai pažeidžiamus žmones.
Pilnai sutinku. Labai geras palyginimas.
Post Reply