Kepk su skeptiku

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-30 19:25

Kaip šioks toks kulinarijos mėgėjas, dažnai pažiūriu įvairias laidas ar paskaitinėju straipsnius. Ir ne sykį ne dešimt esu užtikęs patarimų, pamokymų, „faktų“, kurie man sukeldavo didelių abejonių. Nekalbu apie tokias abstrakcijas, kaip kad su meile ruoštas maistas skanesnis. Kalbu apie konkretesnius patarimus, susijusius su maisto ruošimu (nebūtinai tiesiogiai). Siūlau šią temą įvairių kulinarijos ir susijusių mitų debunkinimui arba paaukštinimui į faktus :)


Už temos pavadinimą visas forumas dėkingas Viliui
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-30 19:42

Džiaugiuosi dėl iniciatyvos palaikymo.

Tik vat bėda, kad nežinau anei vieno kulinarinio mito..

Ar pastebėjai, kad žodyje "skeptikas" yra žodis "kepti". Manai sutapimas? :D
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-30 19:54

Vilius wrote:
2018-03-30 19:42
Tik vat bėda, kad nežinau anei vieno kulinarinio mito..
O gal ir žinai, tik nelaikai jų mitais ;) Jei ir nežinai, tai sužinosi, kai aš jų čia parašysiu. Tik iš pradžių pasitikslinsiu originaliuose šaltiniuose, kad netyčia neprirašyčiau savo misinterpretacijų.
Ar pastebėjai, kad žodyje "skeptikas" yra žodis "kepti". Manai sutapimas? :D
Faktas, kad skeptikai yra finetuninti kepimui, o kepimas – skeptikams, tikrai nepraslydo pro mano akis. Mokyti žmonės ryšių tarp kepimo ir skepticizmo pastebėjo jau seniai ir įvairiapusių, pvz., inkvizicijos laikais šie dalykai buvo beveik neatsiejami.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-30 20:02

Va prisiminiau vieną iš lempos. Kažkur esu girdėjęs, kad negalima aštrių peilių dėti į indaplovę. Neįsivaizduoju, kodėl taip turėtų būti, tačiau vis dar iš įpročio laikausi šio patarimo.

Tame yra truputis logikos, nes bendrai indaplovės chemikalai ir karštis nėra labai į naudą plastmasiniams arba mediniams daiktams (kaip pvz., peilių rankenos). Tačiau tos legendos esmė yra, kad indaplovės kažkaip kenkia peilių ašmenims - ar tai juos atšipina, ar ten kažkokios cheminės reakcijos vyksta, ar pan.. Any ideas?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-30 20:08

Vilius wrote:
2018-03-30 20:02
Va prisiminiau vieną iš lempos. Kažkur esu girdėjęs, kad negalima aštrių peilių dėti į indaplovę. Neįsivaizduoju, kodėl taip turėtų būti, tačiau vis dar iš įpročio laikausi šio patarimo.
Šaunuolis. Aš atsakymo nežinau, namie indaplovės neturiu, darbe visi dėdavo peilius ir niekas nesiparindavo, neteko girdėti kad negalima.

Bet kiekvieną sykį, kai koks klausimas bus atsakytas beyond reasonable doubt, paredaguosiu pirmąją temos žinutę ir ten sukursiu visą mitų sąrašą su nuorodomis į #atsakymus
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-03-31 09:20

Labai paplitęs mitas, kad mėsos marinavimas ją suminkština.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-03-31 14:30

Lionginas wrote:
2018-03-31 09:20
Labai paplitęs mitas, kad mėsos marinavimas ją suminkština.
Aha. :thumbsup: Aš asmeniškai savo kailiu įsitikinau, kad tai mitas.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-04-03 17:46

Lionginas wrote:
2018-03-31 09:20
Labai paplitęs mitas, kad mėsos marinavimas ją suminkština.
Nežinau, ar suminkština. Bet žinau, kad 9 atvejais iš 10* tas marinavimas iš viso nereikalingas. Kepta mėsa ir taip dažniausiai būna labai skani. O jei ir prireikia paskaninti, tą pilnai galima padaryti tiesiog įtrinant mėsą prieskoniais. Koks pointas ją dar mirkyti rūgščiame skystyje?

* Tas dešimtas atvejis, aišku, yra lietuviški šašlykai.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-04-12 20:38

Niekada nieko nemarinavęs, tai iš asmeninės patirties nieko negaliu pasakyti.

Aš vis neprisiruošiu parankioti tų abejotinų dalykų pavyzdžių iš kulinarinių laidų, bet prisiminiau vieną kitą klausimą, kuriuo seniai norėjau paburbėti. Tai va ir paburbėsiu, šioje temoje, kad nekurti naujos. Šį kartą prieš skeptikus.

Turbūt žinot apie visokius smartassų skeptikų rengiamus eksperimentus, kur double blind testo metu tiriamieji nesugeba net atpažinti savo mėgstamiausio vyno, kuris jiems tikrai tikrai žymiai geresnis už kitus. Ar atskirti šviesaus alaus nuo tamsaus. Ar nežinodami etiketės klaidingai nusprendžia, kad vynas už 20 eurų yra žymiai skanesnis už vyną už 300 eurų, nors kai prieš gerdami mato etiketę, prisiektų atvirkščiai. Manau tokie eksperimentai duoda dvejopos naudos: padeda geriau suvokti, kaip veikia (ir kaip neveikia) žmogaus skonio suvokimas, bei gal įvaro kažkiek daugiau kuklumo visokiems degustatoriams ir egzpertamz. So far so good.

Bet kai kurie skeptikai smartassai iš to daro toliau siekiančią išvadą – kad pirkdami brangius/žinomus brandus žmonės elgiasi kvailai, nes va pasirodo dešimt kart pigesnis brendis turi tokį patį skonį. Arba nebūtinai kvailai, bet išsidirbinėja dėl prestižo ir t.t. ir t.t. Ir čia jau turime problemą. Jei žinios apie brandą įtakoja, kaip žmogus pajaučia gėrimo/valgio/cigaro skonį, kuo tai skiriasi nuo kitų būdų įtakoti, kaip žmogus pajaučia skonį? Jei atjungus vieną pojūtį – regą – skonio suvokimas jau pasidaro kitoks, tai atjungus kitus pojūčius galima tą pakeisti dar labiau. Užkimšus nosį garantuoju, kad ne tik vynų neatskirsit bet ir silkės nuo lašišos (galimai perdedu). Skonio pojūtį formuoja daugybė veiksnių, ir jei šis placebo yra vienas iš jų, ir žmonės sutinka pamokėti daugiau kad jį gautų, so what. Aš taip manau.

Kitoje kepk su skep laidoje jau tikrai tikrai nagrinėsime, ar svogūnai keptuvėje karamelizuojasi, ar steiką „prideginus“ sustabdomas sulčių ištekėjimas, ar pusžalė jautiena yra mažiau rizikinga už kitų gyvūnų pusžalę mėsą, ar marinavimas suminkština mėsą ir kitus (galimai) virtuvės mitus :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-04-12 22:19

Mes su draugais pažaisdami darėm porą "aklų" vyno degustacijų. Tai rezultatai buvo tokie, kad beveik niekas neatspėjo kurį vyną ragavo vien iš skonio (nors prieš degustaciją garsiai perskaitėm vynų aprašymus - paskui tik sumaišėm jų eilės tvarką). Kas nelabai nustebino, nes mes toli gražu ne ekspertai.. Bet. Mūsų subjektyvūs vertinimai (nu tipo 1-5 žvaigždutės) gana gerai koreliavo su vynų kainom. Tai matyt atskirti pigų vyną nuo brangaus nėra taip labai sunku. Aišku, neabejoju, kad galima parinkti kažkokius tricky vynus, kur net ekspertai susipainiotų. Bet čia išimtiniai atvejai - bendru atveju tai įmanoma.

Ką dar pastebėjau, kad iš tiesų geriausi vynai yra tie, apie kuriuos gali papasakoti daugiau, nei vien "buvo 10% akcija supermarkete". Šioje kategorijoje hands-down laimi vynai pirkti tiesiai iš ūkio. Paskui visokie suvenyriniai vynai parsivežti iš kelionių ir pan.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-04-14 00:22

Sejanus wrote:
2018-04-12 20:38
ar svogūnai keptuvėje karamelizuojasi
O tai ką jie ten daro? Šildosi šonus? :D
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-04-14 11:32

Vilius wrote:
2018-04-03 17:46
Lionginas wrote:
2018-03-31 09:20
Labai paplitęs mitas, kad mėsos marinavimas ją suminkština.
Nežinau, ar suminkština. Bet žinau, kad 9 atvejais iš 10 tas marinavimas iš viso nereikalingas. Tas dešimtas atvejis, aišku, yra lietuviški šašlykai.
- taip, būtent "šašlykams" būtinas marinavimas, nes kepant ant žarijų "šviežią" mėsą, susidaro labai stipriai koncerogeniniai junginiai! Lietuvoje buvo (yra?) labai senas paprotys, draudžiantis kepti šviežią mėsą. Galima tik virti.

:(
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-04-16 11:32

vvv2 wrote:
2018-04-14 11:32
- taip, būtent "šašlykams" būtinas marinavimas, nes kepant ant žarijų "šviežią" mėsą, susidaro labai stipriai koncerogeniniai junginiai!
O tai kepant marinuotą mėsą tie junginiai nesusidaro?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-04-25 15:39

Vakardienos kulinarinis atradimas - tuno steikas.

Padaryti labai paprasta*: paimi tuno gabalą, įtrini alyvuogių aliejumi su trupučiu citrinų sulčių, druskos ir rožinių pipirų. Sekantį kartą dar dėčiau truputį sutrinto česnako (bet vakar apie jį prisiminiau tik po fakto). Kepti po 1-2 minutes iš abiejų pusių ant labai įkaitintos grilinės keptuvės. Idealiu atveju, turi būti graži plutelė iš išorės, bet vidus dar visai raudonas. Čia reikia atsargiai, nes labai lengva perkepti.

* sunkioji dalis yra gauti gerą tuno gabalą už pakenčiamą kainą. Net ir Briusely teko truputį paieškoti.


Labai skaniai susivalgė su kuskusu ir šviežių daržovių salotomis. Prie patiekalo būtų labiausiai tikęs koks nors lengvas raudonas vynas. Bet alus irgi suėjo..


Skanaus :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-07-08 19:05

Bugs Are Coming Soon to Your Dinner Table

Ar valgytumėt tuos vabalus?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-09-09 20:55

Ką galvojat apie tą naują netikros mėsos trendą (pvz. Beyond Meat)?

Ar ragavot? Ar patiko? Ar įtrauktumėt tokius produktus į reguliarią mitybą? Ar čia tikrai labiau "ekologiška"/"sveika" už seną gerą mėsytę?


Aš pats neragavau.. Gal prie progos pabandyčiau, bet šiaip labai skersai žiūriu į stipriai perdirbtą maistą - net jei jis padarytas iš daržovių.

Ir plius spėju, kad ten deda labai daug sojos produktų (tiek tiesiogine, tiek metaforiška prasme), kas man kaip tikram apsiverkusiam vyrui yra didelis "Ačiū, ne".
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-09 22:00

Aš mielai ragaučiau ir valgyčiau, jei būtų skanu. Šiaip mėsą mėgstu, bet gaila gyvūnų. Ar labiau ekologiška nežinau, nuo daug faktorių priklauso, ar sveikiau irgi didelis klausimas. Viskas kas per daug turbūt yra nesveika.

Sojos ten nėra.

Neapsiverkęs vyras tai ne tas, kuris nevalgo sojos, o tas, kuris valgo ką nori ir deda skersą ką dėl to mano kiti, ar tai būtų steikas ar koks šleikštus veganiškas kokteilis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-09-09 23:02

Lionginas wrote:
2019-09-09 22:00
Sojos ten nėra.
Aha, paskui pasitikrinau.. Nu, mane labiau neramina ne tiek tikra soja, o labiau "soja" perkeltine prasme - t.y. tai, kaip jie bando tuos produktus pateikti. Ir jų marketinge man tikrai yra per daug to šiuolaikiško įkyraus geruoliškumo. Kas jau yra kaip reikiant nusibodę, ir kelia nemalonias asociacijas su kitom nevykusiom reklamom.
Lionginas wrote:
2019-09-09 22:00
Neapsiverkęs vyras tai ne tas, kuris nevalgo sojos, o tas, kuris valgo ką nori ir deda skersą ką dėl to mano kiti, ar tai būtų steikas ar koks šleikštus veganiškas kokteilis.
Nu tai aš ir noriu valgyti nuoširdžius tikrus dalykus. Jei valgau kruviną mėsgalį, tai ir noriu, kad jis taip atrodytų, ir kvepėtų, ir jaustųsi burnoje. Jei valgau kopūsto lapą, ar ten kokią duonos riekę, tai irgi noriu, kad tie dalykai būtų autentiški. Tuo tarpu valgydamas tą netikrą mėsą - net jei jos skonis būtų identiškas tikrai (kuo aš labai abejoju) - vis tiek visą laiką galvočiau, kad valgau kažkokias sumaltas, suklijuotas, nudažytas ir dirbtinai paskanintas daržoves.. Kas man asmeniškai sugadintų pusę valgymo malonumo.
Post Reply