LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-09 21:58

Lionginas wrote:
2019-09-09 21:42
Tu paprašei manęs patarimo, aš jį daviau. Jei manai, kad tavasis "nebūk gėjumi" patarimas yra efektyvesnis, tai :D
Manes neklausyk, pasiziurek i statistika, kaip ten su tuo efektyvumu:
Image
Kiek ten geju US buvo 1980tais?
Lionginas wrote:
2019-09-09 21:42
Prezervatyvai ir pastovūs partneriai yra sprendimas.
Tai tu ne man sakyk :D
Lionginas wrote:
2019-09-09 21:42
Tai gal šį kartą išgirsime, kiek tavo vaikai sumoka į Sodrą?
Gali paspelioti, tuo tarpu apie gejus, tai atsakyma zinai, ar ne?
Lionginas wrote:
2019-09-09 21:42
Na tai tikėkis, kad viskas baigsis kaip komunizmui.
Baigsis gerokai greiciau, nei komunizmui. Komunizmu tikejo puse pasaulio, ir juo tikejo visi, ne tik 25-30 metu didmiesciu jaunimelis, ir vienas kitas senis, norintis buti prie chebros su jaunimu.
Image
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-09 22:13

fizikanas wrote:
2019-09-09 21:58
Manes neklausyk, pasiziurek i statistika, kaip ten su tuo efektyvumu:
Image
Kiek ten geju US buvo 1980tais?
Nesuprantu ką šituo grafiku norėjai parodyti. Kad 1980-ais nebuvo gėjų?

Šiaip įtariu, reikėtų tau šiek tiek pasiskaityti apie ŽIV atradimo istoriją, nenoriu taip iš karto ridiculinti.
AIDS was first clinically observed in 1981 in the United States.
fizikanas wrote:
2019-09-09 21:58
Lionginas wrote:
2019-09-09 21:42
Tai gal šį kartą išgirsime, kiek tavo vaikai sumoka į Sodrą?
Gali paspelioti, tuo tarpu apie gejus, tai atsakyma zinai, ar ne?
Tai kad žinau atsakymą ir apie tave.
fizikanas wrote:
2019-09-09 21:58
Baigsis gerokai greiciau, nei komunizmui. Komunizmu tikejo puse pasaulio, ir juo tikejo visi, ne tik 25-30 metu didmiesciu jaunimelis, ir vienas kitas senis, norintis buti prie chebros su jaunimu.
Na tai džiaugiuosi, kad esi ramus ir turi viltį, žmogui reikia vilties :) Ar tu nori ir iš manęs išgauti patikinimų, kad tavo komanda kaip nors sugebės atsilošti? :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-10 09:26

Lionginas wrote:
2019-09-09 22:13
AIDS was first clinically observed in 1981 in the United States.
Tai perskaityk ir sekanti sakini:
The initial cases were a cluster of injection drug users and gay men with no known cause of impaired immunity who showed symptoms of Pneumocystis pneumonia (PCP or PJP, the latter term recognizing that the causative agent is now called Pneumocystis jirovecii), a rare opportunistic infection that was known to occur in people with very compromised immune systems.
Vis dar laikai neefektyviu patarimu, atsizvelgiant i tai, kad gejai, kartu su narkomanais, ir yra pats AIDS zidinys? Pagalvok - jei ne gejai, greiciausiai AIDS problemos civilizuotame pasaulyje isvis nebutu.

Taciau grizkim prie tavo patarimo - kaip tu manai, kodel jis neveikia? Ji juk visi yra girdeje. Kaip cia yra, kad net zinodami kas laukia, gejai vistiek nesirenka tureti tik viena partneri ir nesinaudoja prezervatyvais? Koks to paaiskinimas tavo pasaulio modelyje? Man rimtai idomu.
Lionginas wrote:
2019-09-09 22:13
Ar tu nori ir iš manęs išgauti patikinimų, kad tavo komanda kaip nors sugebės atsilošti? :)
Ka tau reikia suprasti, tai, kad nera tavo ir mano komandos, yra tik viena musu visu komanda.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 09:47

fizikanas wrote:
2019-09-10 09:26
Vis dar laikai neefektyviu patarimu, atsizvelgiant i tai, kad gejai, kartu su narkomanais, ir yra pats AIDS zidinys? Pagalvok - jei ne gejai, greiciausiai AIDS problemos civilizuotame pasaulyje isvis nebutu.
Arba jei jie būtų ėmęsi apsaugos priemonių, irgi nebūtų.
fizikanas wrote:
2019-09-10 09:26
Taciau grizkim prie tavo patarimo - kaip tu manai, kodel jis neveikia? Ji juk visi yra girdeje. Kaip cia yra, kad net zinodami kas laukia, gejai vistiek nesirenka tureti tik viena partneri ir nesinaudoja prezervatyvais? Koks to paaiskinimas tavo pasaulio modelyje? Man rimtai idomu.
Kodėl neveikia? Nuo AIDS piko naujų susirgimų ženkliai sumažėjo, nors homoseksualų pagal tave padaugėjo. Taip išeina, kad "mano" patarimas veikia, o taviškį deja visi ignoruoja.

Kodėl "mano" patarimas bneveikia taip gerai, kaip norėtųsi, tai galbūt dėl mano Viliui įkelto grafikėlio, kuriame matosi, kad AIDS bent JAV labiau susergama neturtingose valstijose, ir labiau suserga juodaodžiai, kurie statistiškai uždirba mažiau už kitus. Taigi AIDS kaip ir koreliuoja su pajamomis, analogiškai kaip ir Afrikoje. Neturtingi žmonės galbūt nėra tokie protingi ir galbūt jiems rūpi mažiau. Tiek "mano" patarimai, tiek ir tavo tuo labiau.
fizikanas wrote:
2019-09-10 09:26
Lionginas wrote:
2019-09-09 22:13
Ar tu nori ir iš manęs išgauti patikinimų, kad tavo komanda kaip nors sugebės atsilošti? :)
Ka tau reikia suprasti, tai, kad nera tavo ir mano komandos, yra tik viena musu visu komanda.
Nėra jokios visų komandos, kol kažkas yra dusinamas dėl abejotinų priežasčių.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-10 10:09

Lionginas wrote:
2019-09-10 09:47
Arba jei jie būtų ėmęsi apsaugos priemonių, irgi nebūtų.
Aha, o jei Hitleris butu nesaudes zydu, tai butu visai nieko dede :D
Lionginas wrote:
2019-09-10 09:47
Kodėl neveikia? Nuo AIDS piko naujų susirgimų ženkliai sumažėjo, nors homoseksualų pagal tave padaugėjo. Taip išeina, kad "mano" patarimas veikia, o taviškį deja visi ignoruoja.
Deja neveikia. Bendras mazejimas yra del greiciau mazejancio plitimo tarp heteroseksualu, tuo tarpu tarp geju plitimas tik auga:
Image
Lionginas wrote:
2019-09-10 09:47
Neturtingi žmonės galbūt nėra tokie protingi ir galbūt jiems rūpi mažiau. Tiek "mano" patarimai, tiek ir tavo tuo labiau.
O bet taciau visokius homofobus isvadinti durniais tai esi pats pirmas. Tai, kap manai, gal tarp tu kvailu ir neturtingu, sena gera homofobija butu efektyvesne priemone, nei tavo fiasko patyres lytinis svietimas?
Lionginas wrote:
2019-09-10 09:47
Nėra jokios visų komandos, kol kažkas yra dusinamas dėl abejotinų priežasčių.
Jei manai, kad susiskaldymas i "komandas", viena is kuriu sudaro nesidauginantys moteriski vyrai, bus i nauda tiems nesidauginantiems moteriskiems vyrams, tai cia yra beyond naivu :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 10:44

fizikanas wrote:
2019-09-10 10:09
Deja neveikia. Bendras mazejimas yra del greiciau mazejancio plitimo tarp heteroseksualu, tuo tarpu tarp geju plitimas tik auga:
Image
Ilgai ieškojai to vieno grafiko? Primink, kaip ten vadinasi tas reikalas, kai iš visų duomenų atrenki tik tuos, kurie patvirtina teoriją?

Žiūrime kitas šalis, tarkime JAV:

Image

Kanada:

Image

Galiausiai, ta pati UK, tik pratęstas grafikas kad includintų paskutinius metus:

Image

Nežinau, kažkas veikia, bet tikrai ne homoseksualų skaičiaus mažinimas :)
fizikanas wrote:
2019-09-10 10:09
O bet taciau visokius homofobus isvadinti durniais tai esi pats pirmas. Tai, kap manai, gal tarp tu kvailu ir neturtingu, sena gera homofobija butu efektyvesne priemone, nei tavo fiasko patyres lytinis svietimas?
Šiaip durniais ar homofobais nieko berods nevadinau, o kas nulėmė mažesnį naujų AIDS diagnozių skaičių nežinau, gal švietimas, gal dar kas nors, bet TIKRAI ne homofobija ir ne homoseksualų skaičiaus mažėjimas, nes jų tik padaugėjo, o tavo nuomone - dargi padaugėjo labai ženkliai.

Šiaip manau, kad homofobija gali tik pabloginti skaičius, nes jei žmonės neturi galimybių turėti ilgalaikių santykių su visais to atributais, kaip šeima ir panašiai, tai tų santykių greičiausiai ir neturės, nes na tiesiog nelabai realu turėti pastovius santykius, jei reikia slapstytis, negalima pasirodyti viešumoje, ir panašiai.
fizikanas wrote:
2019-09-10 10:09
Jei manai, kad susiskaldymas i "komandas", viena is kuriu sudaro nesidauginantys moteriski vyrai, bus i nauda tiems nesidauginantiems moteriskiems vyrams, tai cia yra beyond naivu :)
Šiaip, atvirai sakant, tai būtent tu priklausai tai nykstančiai komandai, kuri vis greičiau keliauja į paraštes, ir tai tau nelabai apsimoka būti atskirai nuo visų, nes nebeturi jėgų žaisti nei iš jėgos, nei iš intelektualinių pozicijų. Bet tai tavo asmeninis reikalas.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-10 11:49

Lionginas wrote:
2019-09-10 10:44
Primink, kaip ten vadinasi tas reikalas, kai iš visų duomenų atrenki tik tuos, kurie patvirtina teoriją?
Puikiai zinai, gi pats iskapstei net 3 vysnias. Tiesa ir man viena suradai :D
Lionginas wrote:
2019-09-10 10:44
Žiūrime kitas šalis, tarkime JAV:
Image
Ok, stabilus didejimo trendas nuo ~90tuju su smarkiu padidejimu 2010tais. Kaip ir patvirtina mano versija.
Lionginas wrote:
2019-09-10 10:44
Kanada:
Image
Mazejantis hetero plitimas ir homo plitimas, nuo 2008tu kintantis paklaidos ribose. Kanada keista salis, ka cia daugiau pasakyti.
Lionginas wrote:
2019-09-10 10:44
Galiausiai, ta pati UK, tik pratęstas grafikas kad includintų paskutinius metus:

Image
O pagaliau kazkas tau i nauda. Bet nesupratau, kaip tu aiskini ta staigu sumazejima pastaraisiais metais, po stabilaus kilimo daug metu pries tai? 2015 buvo tie metai, kai gejai pagaliau suprato, kad egzistuoja prezervatyvai? :D As per savo nepagydoma skepticizma, negaliu neitarti kokios nors pasikeitusios duomenu rinkimo metodologijos. Nors gal kazkas tikrai pasikeite. Gal Brexitas primine zmonems apie vertybes?
Lionginas wrote:
2019-09-10 10:44
Šiaip manau, kad homofobija gali tik pabloginti skaičius, nes jei žmonės neturi galimybių turėti ilgalaikių santykių su visais to atributais, kaip šeima ir panašiai, tai tų santykių greičiausiai ir neturės, nes na tiesiog nelabai realu turėti pastovius santykius, jei reikia slapstytis, negalima pasirodyti viešumoje, ir panašiai.
Nepagrista duomenimis. Visi tavo grafikai rodo didejanti susirgimu skaiciu tarp geju po pirmosios AIDS epidemijos. Nuo to laiko homofobija tik mazejo tose valstybese ir mazejo gana sparciai.
Lionginas wrote:
2019-09-10 10:44
Šiaip, atvirai sakant, tai būtent tu priklausai tai nykstančiai komandai, kuri vis greičiau keliauja į paraštes, ir tai tau nelabai apsimoka būti atskirai nuo visų, nes nebeturi jėgų žaisti nei iš jėgos, nei iš intelektualinių pozicijų. Bet tai tavo asmeninis reikalas.
Na jei jau nusprendei spjauti i visa geju judejimo idirbi pastaruosius desimtmecius, mazinti visuomenes susiskaldyma i komandas, tai as tam jokiu budu nepriestarausiu. Bet tada man idomu, kur seki rezultata? Ziniasklaidoje? Cia sutinku, gejai varo i vienus vartus. Facebook burbule? Na taip cai tai tikrai. Tas pats burbulas, kuris ir Simonyte isrinkti zadejo. Kas baigesi, kiek pameni, fiasko. Rinkimu rezultatai? Cia jau nevisai palanku tau. Tiek Trumpo pergale Amerikoje, tiek Brexit UK, tiek galu gale Nausedos triuskinanti pergale Lietuvoje parodo tradiciniu vertybiu grizima i arena. Nemanyk, kad su situo paketu neateis realistiskas poziuris i homoseksualius santykius.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 12:15

fizikanas wrote:
2019-09-10 11:49
...
Tuose grafikuose tu surasi visko, taip pat ir laikotarpių, kai MSM AIDS diagnozės stipriai krenta, o heteroseksualų - stabiliai auga visą dešimtmetį. Taip kad nežinau kiek tau naudos iš šito cherrypickinimo, aš irgi galiu paimti man patinkantį laikotarpį ir šalį ir įrodinėti kas tik man norisi. Bet aiškiai matyti, kad yra laikotarpių, kai naujų diagnozių skaičiai stipriai krito. Labai įdomu, kaip tu juos aiškini. Nejaugi gėjų skaičiaus sumažėjimu? :D
fizikanas wrote:
2019-09-10 11:49
isi tavo grafikai rodo didejanti susirgimu skaiciu tarp geju po pirmosios AIDS epidemijos.
Šiaip visi grafikai taip pat rodo, kad AIDS diagnozės po heteroseksualių santykių lygiai taip pat stabiliai didėjo kokius 20-25 metus iš eilės, ir tik prieš dešimtmetį pradėjo iš lėto kristi. MSM galimai šiek tiek vėluoja, bet čia jau tu pats išsiaiškink priežastis, kodėl. Dabar tai tik ištrauki vienos spalvos liniją iš grafiko savo pasirinktam laikotarpiui, ir darai keistas išvadas.

Aš tai matau tik vieną išvadą - homoseksualų tarpe AIDS yra kur kas labiau paplitęs, ir ten tubūt reikia dėti daugiau pastangų. Išvados, kad AIDS auga tik dėl homoseksualų, padaryti niekaip negaliu, nes skirtingais laikotarpiais ir skirtingose šalyse AIDS augo dėl labai įvairių priežasčių, ne vien homoseksualų.
fizikanas wrote:
2019-09-10 11:49
Na jei jau nusprendei spjauti i visa geju judejimo idirbi pastaruosius desimtmecius, mazinti visuomenes susiskaldyma i komandas, tai as tam jokiu budu nepriestarausiu. Bet tada man idomu, kur seki rezultata? Ziniasklaidoje? Cia sutinku, gejai varo i vienus vartus. Facebook burbule? Na taip cai tai tikrai. Tas pats burbulas, kuris ir Simonyte isrinkti zadejo. Kas baigesi, kiek pameni, fiasko. Rinkimu rezultatai? Cia jau nevisai palanku tau. Tiek Trumpo pergale Amerikoje, tiek Brexit UK, tiek galu gale Nausedos triuskinanti pergale Lietuvoje parodo tradiciniu vertybiu grizima i arena. Nemanyk, kad su situo paketu neateis realistiskas poziuris i homoseksualius santykius.
Čia visai geras scoreboardas:

Image

Prieš 20 metų NEI VIENA šalis nebuvo legalizavusi.

Tokių Nausėdų žaliai jau nuspalvintose šalyse buvo ne vienas ir ne du žinok :) O Trumpo korta tai jau kvepia šiokia tokia desperacija, nepanašu į patikimą lyderį, kuris galėtų pasiekti rezultato. Ne kažką paketas, jei atvirai :) Na bet tau geriau žinoti, svarbu kad ramiau jautiesi :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-10 12:43

Lionginas wrote:
2019-09-10 12:15
Čia visai geras scoreboardas:
Image
Prieš 20 metų NEI VIENA šalis nebuvo legalizavusi.
Galiu paspoilint rungtyniu rezultata:
https://www.youtube.com/watch?v=oWALXrWeDQA
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 12:49

fizikanas wrote:
2019-09-10 12:43
Galiu paspoilint rungtyniu rezultata:
https://www.youtube.com/watch?v=oWALXrWeDQA
Nežinau, kodėl tu pasirinkai būtent komunizmą, o ne kažką adekvatesnio, kaip kad rasinę ar lyčių lygybę, bet whatever - neprarask vilties :)

Jei man reikėtų rinktis tarp depresijos ir abejotinų analogijų, aš irgi galbūt rinkčiausi abejotinas analogijas, taigi good for you :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 13:00

Vilius wrote:
2019-09-09 21:51
Lionginas wrote:
2019-09-09 21:43
Oi kaip dramatizuoji. Greičiausiai viskas baigsis naujo prezidento išrinkimu ir tiek.
Oi, kaip kiši galvą į smėlį..
Tai liko nedaug, 5 metai max. Kadangi revoliuciją, kaip suprantu, turėtų kelti Trumpo gerbėjai, o valdžioje Trumpas, tai prieš ką būtent ta revoliucija turėtų kilti? Prieš opoziciją? Pensininkę Hillary? :D

Nežinau, manau, kad padėties anaiptol nevertini adekvačiai.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-10 13:24

Lionginas wrote:
2019-09-10 12:49
Nežinau, kodėl tu pasirinkai būtent komunizmą, o ne kažką adekvatesnio, kaip kad rasinę ar lyčių lygybę,
Nelabai matau adekvatumo lyginti homoseksualuma su igimtais dalykais.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 13:27

fizikanas wrote:
2019-09-10 13:24
Nelabai matau adekvatumo lyginti homoseksualuma su igimtais dalykais.
Na adekvatumas čia gal antraeilis dalykas, eigoje kaip nors išsiaiškinsi. Svarbiausia šiuo momentu yra nusiraminti ir nestresuoti. Youtube filmukas apie komunizmo žlugimą, Dambrausko "Viltis" soundtrackas ir raminanti žolelių arbata, štai kas padės.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-10 13:59

Lionginas wrote:
2019-09-10 13:27
Svarbiausia šiuo momentu yra nusiraminti ir nestresuoti. Youtube filmukas apie komunizmo žlugimą, Dambrausko "Viltis" soundtrackas ir raminanti žolelių arbata, štai kas padės.
Cia po tu paskutiniu keliu priepoliu forume teko ismokti, kaip nervais rupintis? :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 14:12

Gal ir taip o gal ir ne, bet greičiau ne :) Aš iš tiesų nervuotas būnu tik už vairo.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-09-11 22:22

Vilius wrote:
2019-09-09 07:18
Stormas wrote:
2019-09-08 23:05
Kažkaip man atrodo kad pagal oponentus jos ten yra iš vis kažkokiam kitam homoseksualiam santykyje.
Ką gali žinot, gal jų santykiai iš tiesų yra kitokie nei gėjų. Be to, visuomenė paprastai yra joms žymiai pakantesnė (gi net Naciai jas mažiau persekiojo.. O TSRS BK iš viso nebuvo straipsnio prieš homoseksualius santykius tarp moterų). Todėl tikrai nesuprantu, kam jūs taip atkakliai bandot jas įtraukti į šią diskusiją.. Gal dėl "lygybės"? Tipo seksistiška kritikuoti gėjus, bet nekritikuoti lesbiečių? :D
Nu šiaip gal dėl to kad lesbiečių santykiai irgi yra homoseksualus santykiai, bet kažkaip mažiau kliūna, nes aš darau prielaidą kad yra tiesiog mažiau bjaurus homo santykių oponentams
fizikanas wrote:
2019-09-10 11:49
Na jei jau nusprendei spjauti i visa geju judejimo idirbi pastaruosius desimtmecius, mazinti visuomenes susiskaldyma i komandas, tai as tam jokiu budu nepriestarausiu. Bet tada man idomu, kur seki rezultata? Ziniasklaidoje? Cia sutinku, gejai varo i vienus vartus. Facebook burbule? Na taip cai tai tikrai. Tas pats burbulas, kuris ir Simonyte isrinkti zadejo. Kas baigesi, kiek pameni, fiasko. Rinkimu rezultatai? Cia jau nevisai palanku tau. Tiek Trumpo pergale Amerikoje, tiek Brexit UK, tiek galu gale Nausedos triuskinanti pergale Lietuvoje parodo tradiciniu vertybiu grizima i arena. Nemanyk, kad su situo paketu neateis realistiskas poziuris i homoseksualius santykius.
Na gal gali papasakoti koks bus tas ateinantis "realistiškas požiūris į homoseksualius santykius"? Ir ypač kaip jis bus įgyvendinamas praktikoje?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-09-12 04:34

Stormas wrote:
2019-09-11 22:22
Nu šiaip gal dėl to kad lesbiečių santykiai irgi yra homoseksualus santykiai, bet kažkaip mažiau kliūna, nes aš darau prielaidą kad yra tiesiog mažiau bjaurus homo santykių oponentams
Na ir kas? Kur parašyta, kad jie turi būti vienodai bjaurūs?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-12 05:55

Stormas wrote:
2019-09-11 22:22
Na gal gali papasakoti koks bus tas ateinantis "realistiškas požiūris į homoseksualius santykius"?
Tau cia dabar visus 50+ puslapiu atpasakot?
Post Reply