Forumo blevyzgos

Naujas temas kurkite čia
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-10-17 12:47

Svetimas wrote:
2019-10-17 12:17
vvv2 naudotojas buvo blokuotas mėnesiui laiko.
Kas sekantis? Stormas?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-10-17 13:58

fizikanas wrote:
2019-10-17 12:47
Svetimas wrote:
2019-10-17 12:17
vvv2 naudotojas buvo blokuotas mėnesiui laiko.
Kas sekantis? Stormas?
Tam, kad kuris nors forumietis pasiektų vvv2 lygį (nesąmoningai, specialiai nesistengdamas arba kuomet to forumiečio kažkas neprovokuoja) reikia ypatingų savybių. Todėl manau, jog ne.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-10-17 18:51

Svetimas wrote:
2019-10-17 12:17
vvv2 naudotojas buvo blokuotas mėnesiui laiko.
O kas bus po mėnesio? Lapkritis kažkuo astrologiškai palankesnis postinimui forume?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-10-17 21:36

Seianus wrote:
2019-10-17 18:51
Svetimas wrote:
2019-10-17 12:17
vvv2 naudotojas buvo blokuotas mėnesiui laiko.
O kas bus po mėnesio? Lapkritis kažkuo astrologiškai palankesnis postinimui forume?
Gal koks vvv2 updeitas išeis? :roll:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-10-19 13:30

Seianus wrote:
2019-10-17 18:51
Svetimas wrote:
2019-10-17 12:17
vvv2 naudotojas buvo blokuotas mėnesiui laiko.
O kas bus po mėnesio? Lapkritis kažkuo astrologiškai palankesnis postinimui forume?
Na, nebūk tu toks niurzga. :) Pagyvensim ir pamatysim.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-10-19 20:40

Svetimas wrote:
2019-10-19 13:30
Pagyvensim ir pamatysim.
Taip ir įtariau.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-10-20 07:58

Seianus wrote:
2019-10-19 20:40
Taip ir įtariau.
Jei pasakei A, tai pasakyk ir B. Pasidalink tais įtarimais. Galima bus juos bent pakomentuoti.
Kas čia paskutiniu metu su jumis darosi? Pvz. fizikanas nebesugeba tiesiai atsakyti į normalius klausimus. Tau neišeina tiesiai paklausti ar pasakyti tai, ką nori išsakyti. Keistai man visa tai atrodo.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-10-21 12:42

Svetimas wrote:
2019-10-20 07:58
Jei pasakei A, tai pasakyk ir B. Pasidalink tais įtarimais. Galima bus juos bent pakomentuoti.
Kas čia paskutiniu metu su jumis darosi? Pvz. fizikanas nebesugeba tiesiai atsakyti į normalius klausimus. Tau neišeina tiesiai paklausti ar pasakyti tai, ką nori išsakyti. Keistai man visa tai atrodo.
Čia tik tu nesugebi tiesiai atsakyti į normalius klausimus. Klausimas buvo, kas bus po mėnesio? Imk ir atsakyk neišsisukinėjęs ir neprojektavęs čia. Galima bus pakomentuoti.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-10-21 22:40

Seianus wrote:
2019-10-21 12:42
Čia tik tu nesugebi tiesiai atsakyti į normalius klausimus. Klausimas buvo, kas bus po mėnesio? Imk ir atsakyk neišsisukinėjęs ir neprojektavęs čia. Galima bus pakomentuoti.
Niur niur niur, kaip įsakmiai. Kažkaip nepanašu į draugišką ir tiesų komentarą, spygliuotasai. :)
Aš nežinau, kas bus po mėnesio.
Vilius ir Lionginas išsakė savo nuomonę, kad vvv2 spamina ir dėl to nusipelno "išjungimo". Mano nuomonė apie tai daug sudėtingesnė, bet jiems irgi kažkuria dalimi pritariu. Daugiau kitų aiškių pasisakymų dėl vvv2 neišgirdau. Užblokavau vvv2 pradžiai mėnesiui su mintim, kad gal kažkas pasiges vvv2 kūrybos ir sugalvos jį pagloboti atskiroj saloj.
Ar jau pakankamai tiesiai, tavo akimis, atsakiau, ar dar matai, kur galima patiesinti? :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-10-22 11:54

Svetimas wrote:
2019-10-21 22:40
Niur niur niur, kaip įsakmiai. Kažkaip nepanašu į draugišką ir tiesų komentarą, spygliuotasai. :)
Juk pats taip pradėjai, tai kas čia per problema ;)
Aš nežinau, kas bus po mėnesio.
Būtų maloniau, jei žinotum, ką darai. Žmonių blokavimas yra pakankamai rimtas dalykas, tai smagu, kai tas blokavimas vykdomas konkrečiu tikslu su konkrečiais lūkesčiais ar panašiai. O ne šiaip sau, nežinant, kas iš to gausis.
Vilius ir Lionginas išsakė savo nuomonę, kad vvv2 spamina ir dėl to nusipelno "išjungimo".
Tai todėl ir klausiau, kas bus po mėnesio – lapkritis astrologiškai palankesnis mėnuo postinimui? Jis grįš lapkritį ir pradės bendrauti kaip visi likę žmonės? Rašyti į temą ir panašiai? Kitaip tariant, šis mėnesio laikotarpio banas išspręs problemą, kaip ją mato Vilius, Lionginas ir turbūt tu pats?
Mano nuomonė apie tai daug sudėtingesnė, bet jiems irgi kažkuria dalimi pritariu. Daugiau kitų aiškių pasisakymų dėl vvv2 neišgirdau. Užblokavau vvv2 pradžiai mėnesiui su mintim, kad gal kažkas pasiges vvv2 kūrybos ir sugalvos jį pagloboti atskiroj saloj.
Aš daug sykių sakiau, kad jį galima tiesiog ignoruoti, jei jo žinutės labai triggerina, ir nereikia nieko blokuoti. Nesakau, kad būtinai turėjai atsižvelgti į mano nuomonę kai yra ir kitokių nuomonių ir turbūt daugiau. Bet kad net „neišgirdai“ mano nuomonės tai... na, nėra netikėta.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-10-22 17:33

Aš irgi nesuprantu, kodėl po mėnesio reikėtų jį atblokuoti :)

O ignoruoti galima ir spamą, tik mažai kam rūpi spamintojų teisės viešinti savo žinią :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-10-25 22:39

Seianus wrote:
2019-10-22 11:54
Aš nežinau, kas bus po mėnesio.
Būtų maloniau, jei žinotum, ką darai. Žmonių blokavimas yra pakankamai rimtas dalykas, tai smagu, kai tas blokavimas vykdomas konkrečiu tikslu su konkrečiais lūkesčiais ar panašiai. O ne šiaip sau, nežinant, kas iš to gausis.
Gali būti ramus. Į tokio pobūdžio sprendimus žiūriu rimtai ir mano sprendimas buvo apgalvotas. "Aš nežinau, kas bus po mėnesio" reiškia, jog aš negaliu 100% prognozuoti savo sprendimo rezultatų, nes ne nuo manęs vieno jie priklauso.
Seianus wrote:
2019-10-22 11:54
Vilius ir Lionginas išsakė savo nuomonę, kad vvv2 spamina ir dėl to nusipelno "išjungimo".
Tai todėl ir klausiau, kas bus po mėnesio – lapkritis astrologiškai palankesnis mėnuo postinimui? Jis grįš lapkritį ir pradės bendrauti kaip visi likę žmonės? Rašyti į temą ir panašiai? Kitaip tariant, šis mėnesio laikotarpio banas išspręs problemą, kaip ją mato Vilius, Lionginas ir turbūt tu pats?
Čia irgi gali būti ramus. Į Viliaus ir Liongino nuomones atsižvelgiau ir į jų interesus planavau atsižvelgti bei bus atsižvelgta.
Seianus wrote:
2019-10-22 11:54
Mano nuomonė apie tai daug sudėtingesnė, bet jiems irgi kažkuria dalimi pritariu. Daugiau kitų aiškių pasisakymų dėl vvv2 neišgirdau. Užblokavau vvv2 pradžiai mėnesiui su mintim, kad gal kažkas pasiges vvv2 kūrybos ir sugalvos jį pagloboti atskiroj saloj.
Aš daug sykių sakiau, kad jį galima tiesiog ignoruoti, jei jo žinutės labai triggerina, ir nereikia nieko blokuoti. Nesakau, kad būtinai turėjai atsižvelgti į mano nuomonę kai yra ir kitokių nuomonių ir turbūt daugiau. Bet kad net „neišgirdai“ mano nuomonės tai... na, nėra netikėta.
Jeigu grubiai apžvelgtumėm, vvv2 atveju, mano galva, vyko/buvo galimos situacijos/sprendimai:

1. vvv2 niekaip neklibinamas, kitų naudotojų ignoruojamas (check).
2. Keli forumo dalyviai išreiškia savo nuomonę dėl jo spaminimo, su mintim, kad jis susiprotės (check).
3. Bandyti "užmegzti kontaktą" su vvv2 ir tiesiogiai išsiaiškinti dėl šito (buvo tai daryta ir viešai ir per PM*, bet kontakto užmegzti nepavyko).
4. Leisti vvv2 spaminti kokioje nuošalesnėje temoje/nišoje.
5. Blokuoti vvv2 kažkuriam laikotarpiui (šitą sprendimą kvestionuojam).
6. Blokuoti vvv2 amžiams.
...
X. Kokie nors kiti galimi netiesiniai sprendimai.


* vvv2 pats buvo parašęs, kad moderavimo pastabos, jo manymu, turėtų būti rašomos per PM, o ne viešai. Kai parašiau PM, nieko neatsakė, o vėliau viešai užsiminė, kad į PM nekreipia dėmesio. Man ir iki šiol neaišku, ar tos mano pastabos nuėjo iki vvv2 sąmonės lauko, ar ne.

5-as variantas man pasirodė tinkamas, nes:

A. Iš anksčiau turėjau pasigavęs nusiteikimą už nelabai rimtus dalykus blokuoti naudotoją, jį perspėti didėjančiais laiko intervalais (dviem savaitėm, mėnesiui, metams, amžinai). Tuo labiau, jog forume yra patogus blokavimo funkcionalumas "blokuoti laikui X".

B. Buvau užsiminęs vvv2, kad blokuosiu jo naudotoją, kuriam nors laikui, jei jis nesiramins. "Kuriam nors laikui" bano atveju man asocijuojasi su konkrečiu ribotu laiku, o ne amžinu banu.

C. 5-as variantas teoriškai atrodo neblogas būdas paturbinti 3-ą punktą.

E. Pagal ankstesnę patirtį įtariau, kad išjudins ir kitus forumo dalyvius pasidalinti savo mintimis dėl forumo politikos ir kas jame darosi.


Taigi, 5-as variantas man patinka ir atrodo geras. Jo kontekste apie 6-ą variantą rimčiau net negalvojau, nes darant tam tikrą humoristinę analogiją, tai man, kaip ITšnikui, 5-as variantas kažkuria prasme natūraliai atrodo kaip 6-o varianto "paleidimo į gamybą" testavimas.
Seianus wrote:
2019-10-22 11:54
Svetimas wrote:
2019-10-21 22:40
Niur niur niur, kaip įsakmiai. Kažkaip nepanašu į draugišką ir tiesų komentarą, spygliuotasai. :)
Juk pats taip pradėjai, tai kas čia per problema ;)
Problema tame, kad iš tavęs aš pastebiu sklindantį nemenką kiekį visokių neigiamų interpretacijų, keistų sneaky premis'ų, jerkiško humoro ar pan.

Šiek tiek nukrypstant į šoną, esu skaitęs apie eksperimentus, kur buvo tyrinėjamos įvairios žmonių komandos. Tuose eksperimentuose tarp eksperimeto dalyvių būdavo specialus žmogus, kurio paskirtis tuose eksperimentuose būdavo visokiausiais būdais skleisti negatyvią atmosferą komandoje ir pan. Įdomus dalykas, bet kai kurioms komandoms net vieno tokio žmogaus buvimas visoje komandoje nemaža dalimi atvejų sugebėdavo negatyviai paveikti komandą bei jos veiklą. Tavo pasisakymai forume man gan neretai primena tuos specialius komandos veiklą sabotuojančius veikėjus iš tų eksperimentų. Man panašu, kad net fizikanui kažkas galvoje atsiveržė ir kažkiek pradėjo tavo stilių mėgžioti. Rekomenduočiau tau neužsiiminėti šitais mažvaikizmais ir pakelti savo draugiškumo lygį forume. Manau, jog tai duotų tau daugiau naudos.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-10-26 17:14

Svetimas wrote: Problema tame, kad iš tavęs aš pastebiu sklindantį nemenką kiekį visokių neigiamų interpretacijų, keistų sneaky premis'ų, jerkiško humoro ar pan
Skamba kaip tavo problema. Tikiuosi ją pats ir susitvarkysi, ir atsip15i nuo manęs kai naudosiu tokį toną, kokį tu užduodi.
Tavo pasisakymai forume man gan neretai primena tuos specialius komandos veiklą sabotuojančius veikėjus iš tų eksperimentų. Man panašu, kad net fizikanui kažkas galvoje atsiveržė ir kažkiek pradėjo tavo stilių mėgžioti. Rekomenduočiau tau neužsiiminėti šitais mažvaikizmais ir pakelti savo draugiškumo lygį forume. Manau, jog tai duotų tau daugiau naudos.
O man tuos sabotuojančius veikėjus primeni tu. Nė žinutės be asmeniškumų. Net fizikanas mažiau krenta į asmeniškumus už tave. Irgi rekomenduočiau neužsiiminėti šitais mažvaikizmais, bet nerekomenduosiu, nes žinau, kad nepadės. Kita vertus, nepasakyčiau, kad man labai rūpi.
"Aš nežinau, kas bus po mėnesio" reiškia, jog aš negaliu 100% prognozuoti savo sprendimo rezultatų, nes ne nuo manęs vieno jie priklauso.
Gerai apgalvotas sprendimas su neprognozuojamais rezultatais. Got it. Kaip ten sakei, eksperimentai? tyčinis sabotavimas..? :D
6. Blokuoti vvv2 amžiams.
Šitas sprendimas būtų idealus, jei turėtum tikslą išspręsti vvv2 nusišnekėjimų ir nepataikymų į temą problemą. Nes visi supranta, kad po mėnesio grįžęs vvv2 bus nei kiek nepasikeitęs ir vėl rašinės kaip anksčiau.
Jei.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-10-27 09:20

Seianus wrote:
2019-10-26 17:14
Svetimas wrote: Problema tame, kad iš tavęs aš pastebiu sklindantį nemenką kiekį visokių neigiamų interpretacijų, keistų sneaky premis'ų, jerkiško humoro ar pan
Skamba kaip tavo problema. Tikiuosi ją pats ir susitvarkysi, ir atsip15i nuo manęs kai naudosiu tokį toną, kokį tu užduodi.
Niur niur niur, kaip įsakmiai. :) Nusiimk negatyvių emocijų kepurę mano atžvilgiu ir pabandyk suprasti, ką bandau tau pasakyti. Labai tikėtina, kad neatsi5isinėsiu nuo tavęs, kol/jei tu neprisuksi nepagrįstų negatyvių interpretacijų ir karikatūrų išmetinėjimo kitų forumo dalyvių atžvilgiu, nes man tokie dalykai nepalenda po geranorišku bendravimu.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-10-27 16:22

Svetimas wrote:
2019-10-27 09:20
Labai tikėtina, kad neatsi5isinėsiu nuo tavęs, kol/jei tu neprisuksi nepagrįstų negatyvių interpretacijų ir karikatūrų išmetinėjimo kitų forumo dalyvių atžvilgiu, nes man tokie dalykai nepalenda po geranorišku bendravimu.
Tai ne problema, aš tavo asmenines priekabes visada galiu tiesiog ignoruoti :) Lok sau į sveikatą, jei kitaip negali.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-10-27 19:19

Svetimas wrote:
2019-10-27 09:20
Seianus wrote:
2019-10-26 17:14

Skamba kaip tavo problema. Tikiuosi ją pats ir susitvarkysi, ir atsip15i nuo manęs kai naudosiu tokį toną, kokį tu užduodi.
Niur niur niur, kaip įsakmiai. :) Nusiimk negatyvių emocijų kepurę mano atžvilgiu ir pabandyk suprasti, ką bandau tau pasakyti. Labai tikėtina, kad neatsi5isinėsiu nuo tavęs, kol/jei tu neprisuksi nepagrįstų negatyvių interpretacijų ir karikatūrų išmetinėjimo kitų forumo dalyvių atžvilgiu, nes man tokie dalykai nepalenda po geranorišku bendravimu.
Taigi čia šiuolaikinė mada yra suprojektuoti pyktį ir paskui dėl to pykti :lol:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-10-28 08:14

Seianus wrote: ...
Koks tu mielas mažas užsispyręs ožiukas. :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-10-28 22:43

Svetimas wrote:
2019-10-28 08:14
Koks tu mielas mažas užsispyręs ožiukas. :)
Spėju, kad čia bus ta viena eilutė, kurios labiausiai gailėsiesi iš visos savo forumo administravimo karjeros 8)
Post Reply