LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-12-01 23:39

Vilius wrote:
2019-12-01 20:40
Pala, tai tu nori pasakyt, kad tie kitos rasės imigrantai daro nusikaltimus taip dažnai, kad juos tenka masiškai deportuoti?! Oh boy.. Gal tu tiesiog čia ir sustok, nes kuo daugiau rašai, tuo giliau klimpsti į rasizmo liūną :)
Šiaip ne rasizmo, o gal xenofobijos. Man tikrai nesvarbu kokios rasės imigrantą deportuosim. Anyway aš galvojau kad tai būtų būdas nuraminti visus patrakusius dešiniuosius ir toks gal net kažkoks problemos sprendimo būdas, nelaukiant kol išlys koks naujų dienų Adolfas :)
Žinok, turtingose gerovės šalyse yra toks dalykas, kaip nemokami ar dalinai dotuojami būstai. Ir jie paprastai skiriami tiems, kurie atitinka bent kai kuriuos iš šių kriterijų - (1) neturi kur gyventi, (2) yra biedni, (3) turi daug vaikų. Kaip manai, kuri žmonių grupė geriausiai atitinka šiuos kriterijus Vakarų šalyse?
Nu tai papasakok kokia, ir koks procentas jų iš visų atvykusių :) Iš vis man būtų įdomų sužinoti kiek ten tų visokių musulmonų, juodaodžių, indų ir azijiečių procentaliai yra normalūs ir dirbantys, kiek parazituojantis ir kiek kuriantis anklavus ir galvojantis apie pilietinį karą. Jeigu būtų nesunku gal gali atsakyt kaip įsivaizduoji?
Arba gal tu per mažai esi sutikęs lietuvių užsienyje..
Teko man irgi dirbt paprastesnius darbus kadaise vakarų Europoje, ir nemažai turiu draugų kurie dirba/dirbo vakarų Europoje. Tai pagal jų pasakojimus esame socialinių garantijų apgavysčių pirmūnai, pagal tam tikrus nusikaltimus irgi esame pirmūnai. Žinok kartais pasvėrus dar neaišku ar lietuvis, ar musulmonas yra didesnė našta vakarų Europai :)
Rimtai norėčiau bent kurį laiką pagyventi nuošalioje vietoje su minimaliu kiekiu technologijų. Tai nelabai suprantu, ko tu čia vaipaisi.
Problema, kad tik bent kurį laiką, jei jau nori kad civilizacija išliktų, tektų aukotis ir gyvent taip su visam. Tik neaišku tada kokią mes čia civilizaciją bandom išsaugot, ar ne?
Jei ji būtų konkurencinga, tai turbut nelabai reikėtų ją ir ginti, ane? Nes, žinai - logika.
Tai kad tu negini, o bandai primest savo gyvenimo supratimą kitiems. Kas, žinai - diktatūra.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-12-07 14:45

fizikanas wrote:
2019-11-25 18:16
Seianus wrote:
2019-11-25 17:56
Kaip ten pasakyta „1984“ - War is Peace, Freedom is Slavery, Straight is LGB ir žinoma svarbiausia Ignorance is Strength. Sąmokslo teorija my ass. Ieškai juoda, duoda balta, ir teisina kad juodos greičiausiai ieškojai spalvų kontekste.
Padariau eksperimenta yandex, bing ir duckduckgo paieskos sistemose. Visur ismeta nemazai geju ir lezbieciu poru paveiksleliu pirmame puslapyje. Isimtis baidu.com - ten isvis rodo random paveikslelius ne i tema.
Va toks feinmaniškai nusiteikęs fizikanas man patinka.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-12-07 14:47

Vilius wrote:
2019-11-26 01:23
Svetimas wrote:
2019-11-24 23:35
Ir manau verta dar kartą pasikartoti, jog laikau save iš esmės centro pažiūrų [..]
Man atrodo, jau esam kalbėję šiuo klausimu, tai tiesiog trumpai priminsiu savo pagrindines mintis. (1) Beveik visi žmonės save laiko centristais (kaip ir beveik visi save laiko gerais vairuotojais). Todėl ši kategorija neperduoda praktiškai jokios informacijos. (2) Politinė poliarizacija vyksta realybėje, net jei tu jai ir nepritari. Jei per ilgai bandysi blaškytis apie centrą, tai kiti žmonės (pvz. - aš) tave patys priskirs vienai ar kitai stovyklai. (3) Diskusijos, kaip ir dauguma žaidimų, būna įdomesnės kai dalyviai susiskirsto į komandas. Tai gal bent dėl sportinio intereso išsirink komandą, kuri tau arčiau širdies, ir pasistenk, kad ji laimėtų. O apie gilesnius niuansus galėsi pakalbėti, kai bus pasiekta šlovinga pergalė.
Nesutinku su tavo požiūriu.
(1) Jau minėjau, kad priklausau tam tikrai "centro" "komandai" ir niekur iš jos nesiruošiu kraustytis, nes manau, kad ši kategorija "informaciją" ir realybę perduoda geriausiai. :) O ne kažkokie suradikalėję "dešinieji" ar "kairieji", kurie neaišku ką "žaidžia".
(2) Na, gal tavo diskusinio personažo vaizduotėje kažkas ir "blaškosi". Aš tik bandau suprasti šitą keistą poliarizacijos ir žmonių nesusikalbėjimo fenomeną, nes man jis gana įdomus. Kartais kokį savo trigrašį įterpiu, kai netingiu ir turiu ką pasakyti.
(3) Sorry, bet man labai gerai ir ten kur aš dabar esu. :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-12-07 14:51

Vilius wrote:
2019-12-01 18:21
Svetimas wrote:
2019-12-01 11:04
Aš tavo diskusinio personažo paranojos problemų už jį neišspręsiu.
Užuot sukęs galvą dėl mano personažo, geriau labiau įsijausk į savąjį.. Ir tada tegul tie personažai suvaidina šią komediją iki pat finalinės uždangos :)
Šiaip nesupratau tavo minties ar juokelio. Gal galėtum šiek tiek labiau išsiplėsti, kad suprasčiau, ką norėjai pasakyti?
Vilius wrote:
2019-12-01 18:21
Svetimas wrote:
2019-12-01 11:04
Man tai klausimas pasistojo, kodėl šitoj temoj kalba pasisuko apie imigrantus?
Apie migrantus buvo kalbėta dar iki tol, kai aš perkėliau pokalbį iš naujienų gijos.. Bet kita vertus, šios temos yra susijusios vienoje svarbioje vietoje - tiek migrantai, tiek seksualinės mažumos yra tarp tų "nuskriaustųjų" grupių, kurias taip inirtingai bando apginti wokeness karžygiai.
Įdomu, kur tu tuos "wokeness karžygius" randi? Beje, su kiek "wokeness karžygių" esi gyvai bendravęs?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-12-07 16:02

Vilius wrote:
2019-11-30 23:07
Lionginas wrote:
2019-11-30 22:02
[..]tuo tarpu homoseksualumas yra bugas, nes honoseksualumas neištaisomas.
Net nesvajojau, kad toks paprastas triukas taip lengvai atskleis jūsų homofobijos lygį.. Iš pradžių Stormas siūlė (presumably - privalomą) ritualinį seksą tarp lesbiečių ir gėjų.. O dabar tu kalbi apie homoseksualumo ištaisymą. Tai nesikuklink - atskleisk mums, kokius gydymo būdus ketini taikyti. Apsiribosi psichoanalize, ar eisi visą kelią iki elektrokonvulsinės terapijos? :lol:
Šiaip jau nuomonė, jog elektrokonvulsinė terapija kuo nors veiksminga gėjų gydyme, yra pasenusi, t.y., jau seniai niekas nebegalvoja, kad elektrokonvulsinė terapija yra gėjų gydymui naudinga. Dabar gėjų reparatyvinės psichoterapijos terapeutai sako, kad geriausiai veikia geštaltistinės krypties psichoterapija. 8)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-12-09 22:24

https://www.facebook.com/nerijus.maciul ... 6959237989

Nu va neilgai teko laukti įrodymo, kokius gi ten tuos vaikus homoseksualai išaugina..
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-12-12 12:08

Stormas wrote:
2019-12-09 22:24
Nu va neilgai teko laukti įrodymo, kokius gi ten tuos vaikus homoseksualai išaugina..
Ziurek cia ilgesnis sarasas:
https://www.ranker.com/list/survivors-c ... rity-lists
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2019-12-13 14:10

Vilius wrote:
2019-12-01 20:57
...
Lietuvoje taip ir vadinas – LGBT. Čia pričiupai - su LGBT susidūręs, bet susidūręs tik epizodiškai, o su LGBT klausimu ne, nes Lietuvoje tai vienadienė „problema“ – įvyko kažkoks paradas/akcija, ir ta proga dar Gražulis pasimaskatavo. Kas garsiausiai šaukia „Gudykite vagį!!!” – pats vagis ir šaukia, mūsų atveju daleiskim latentinė LGBT persona, ir Gražulis į tokį neša. Pavydi musiet... Tokios „žinios apie išorinį pasaulį“ man iš tikro px.

Pagalvojęs prisiminiau, kad vieną gėjų pažįstu, ir visi jį žinojo dar nuo mokyklos laikų. Niekas jo nelupo ir nepizdavojo - nu gėjus tai gėjus, sukosi savo rateliuose, o šiaip bendrauti galima, nesiafišavo/nesisikundė nėkart, dabar tik atsitiktinai su juo susiduriu. Neabejoju, kad yra ir kažkoks procentas „užsimaskavusių“ LGBT-istų (tas bičas irgi buvo vedęs, berods norvegę), bet tikrai neketinu kiekvieno pažįstamo kamantinėti arba sekti – gal „išlįs“ kažkas „ne taip“. Neįdomu – norės, pats/pati pasakys, išlįs tai išlįs, px. Taip matau šį reikalą ir iš po akmens.

Ta proga apie Aleksandrą Makedonietį. Greičiausiai buvo bi, o gal ir homo, bet ar tai įtakojo jojo vaidmenį istorijoje? Kažkas (gal koks LGBT-istas) pasakys, kad net labai įtakojo ir įtakojo be abejo teigiamai, kad ir civilicacijų plėtros/sąveikos, bet toli gražu ne žlugimo linkme. Ir rutuliodamas mintį (greičiausiai) pridurs, kad, jei būtų hetero, tuomet š... būtų nuveikęs. Tokį pasiųsčiau į NATO, o pačiam vėlgi px. Aleksandras (man) imponuoja savo kone patologine drąsa, nes tas vaikinas nebijojo mirties. Vat ta prasme jis ir buvo „nenormalus“. Stendalis yra taikliai pastebėjęs, kad 2 dalykų neįmanoma suvaidinti – sąmojo pokalbyje ir drąsos mūšyje, ir Aleksandras buvo savimi visur bei pasižimėjo sąvybėmis, reikalingomis pasiekti tai, ką pasiekė. O pasiekė ką? - per 10m. pakeitė pasaulį, tik tiek. :)

O pats ilsėkis. Ramybėje. :D
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-12-14 02:09

Stormas wrote:
2019-12-01 23:39
Šiaip ne rasizmo, o gal xenofobijos.
Kaip tik tau geriau.. Tik žėk, kad perono draugai tavęs po traukiniu nepastumtų už tokius pasisakymus.
Stormas wrote:
2019-12-01 23:39
Anyway aš galvojau kad tai būtų būdas nuraminti visus patrakusius dešiniuosius ir toks gal net kažkoks problemos sprendimo būdas, nelaukiant kol išlys koks naujų dienų Adolfas :)
Negaliu kalbėti už kitus patrakusius dešiniuosius.. Bet man tai imigrantai net neatrodo tokia jau didelė problema. Kur kas didesnė yra pačių vakariečių aptingimas ir išlepimas.
Stormas wrote:
2019-12-01 23:39
Nu tai papasakok kokia, ir koks procentas jų iš visų atvykusių :) Iš vis man būtų įdomų sužinoti kiek ten tų visokių musulmonų, juodaodžių, indų ir azijiečių procentaliai yra normalūs ir dirbantys, kiek parazituojantis ir kiek kuriantis anklavus ir galvojantis apie pilietinį karą. Jeigu būtų nesunku gal gali atsakyt kaip įsivaizduoji?
Dauguma Nacių partijos narių irgi buvo "normalūs dirbantys" žmonės. Visas problemas sukėlė tas nedidelis procentas, kuris rimtai ėmėsi įgyvendinti idėjas, apie kurias ta nuosaikioji dauguma tik šiaip prie alaus bokalo pakalbėdavo. Taip ir su imigrantais - aršesniems iš jų užtenka tik to, kad likusi dauguma tyliai jiems neprieštarautų, ar kartais pusbalsiu palaikytų.

Neradau statistikos apie migrantus ir būstus, tai whatever gali užsiskaityt tašką sau..
Stormas wrote:
2019-12-01 23:39
Žinok kartais pasvėrus dar neaišku ar lietuvis, ar musulmonas yra didesnė našta vakarų Europai :)
Tai žiūrint iš vakarų perspektyvos, gal taip ir yra - lietuviai irgi yra tik vieni iš nelabai pageidaujamų (bet ekonomiškai reikalingų) atvykėlių. Gal tik iš išvaizdos ir kultūriškai panašesni į vietinius, tai todėl dėl jų mažiau ir piktinasi.
Stormas wrote:
2019-12-01 23:39
Problema, kad tik bent kurį laiką, jei jau nori kad civilizacija išliktų, tektų aukotis ir gyvent taip su visam. Tik neaišku tada kokią mes čia civilizaciją bandom išsaugot, ar ne?
O tai kaip mano išvykimas turėtų padėt gelbėti tą civilizaciją? Pamečiau čia tavo mintį..
Stormas wrote:
2019-12-01 23:39
Tai kad tu negini, o bandai primest savo gyvenimo supratimą kitiems. Kas, žinai - diktatūra.
Ką būtent aš "primetinėju"? Šeimas su mama, tėčiu ir dviem vaikais? O ne, Jėzau, tik ne tai.. :D
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-12-14 02:24

Svetimas wrote:
2019-12-07 14:47
(1) Jau minėjau, kad priklausau tam tikrai "centro" "komandai" ir niekur iš jos nesiruošiu kraustytis, nes manau, kad ši kategorija "informaciją" ir realybę perduoda geriausiai. :) O ne kažkokie suradikalėję "dešinieji" ar "kairieji", kurie neaišku ką "žaidžia".
Nu žėk, dar labiau supaprastinsiu tau šitą klausimą. Yra tik dvi pusės: ta, kuri arčiau mano pažiūrų, ir ta kita pusė - kuri pvz. palaiko Šurajevo išsišokimus. Ir bent jau šios diskusijos kontekste tu nesi mano pusėje. Jei nori, gali vadinti save "centristu" ar ten kokia "rožine pantera" - whatever. Tai vis tiek nekeičia fakto, kad tarp mūsų yra šiokia tokia idėjinė praraja. Ir bijau, kad kuo ilgiau tu išsisukinėsi nuo šito pokalbio, tuo didesnė ta praraja taps.
Svetimas wrote:
2019-12-07 14:47
(2) Na, gal tavo diskusinio personažo vaizduotėje kažkas ir "blaškosi". Aš tik bandau suprasti šitą keistą poliarizacijos ir žmonių nesusikalbėjimo fenomeną, nes man jis gana įdomus. Kartais kokį savo trigrašį įterpiu, kai netingiu ir turiu ką pasakyti.
Iš pradžių stojai mūru gindamas Šurajevą, ir visaip pravardžiuodamas tuos protestuotojus prie televizijos, o dabar jau tik "kartais įterpi trigrašį" - va tai aš ir vadinu blaškymusi. Gal vieną kartą apsispręsk - ar nori žaisti šita žaidimą, ar nori tik pažiūrėti, kaip jį žaidžia kiti?
Svetimas wrote:
2019-12-07 14:47
(3) Sorry, bet man labai gerai ir ten kur aš dabar esu. :)
Tai proverbial varlei irgi būna visai neblogai sėdėti šiltame vandenyje.. Kol jis netampa truputį per šiltas :)
Svetimas wrote:
2019-12-07 14:51
Šiaip nesupratau tavo minties ar juokelio. Gal galėtum šiek tiek labiau išsiplėsti, kad suprasčiau, ką norėjai pasakyti?
Ot nesupratingas.. Tiesiog bandau tave paprovokuoti, kad investuotum daugiau pastangų į šią diskusiją. Nes be tavęs nelabai yra kam pastovėti už tą "ne mano" pusę.
Svetimas wrote:
2019-12-07 14:51
Įdomu, kur tu tuos "wokeness karžygius" randi? Beje, su kiek "wokeness karžygių" esi gyvai bendravęs?
Nevadinčiau to "bendravimu", nes pokalbis paprastai baigiasi "nu tai aš jau ir eisiu".. Bet tikrai esu sutikęs gana daug žmonių, kurie mielai pakovotų (bent jau skambiais žodžiais) už visas nuskriaustas mažumas - aišku išskyrus baltus ir oranžinius žmones, ypač jei jie yra vyriškos lyties :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-12-14 02:38

Vilius wrote:
2019-12-01 19:46
sovijus wrote:
2019-12-01 18:43
O šeip, įdomumo dėlei, kiek vaikų turi?
Kaip jau ne kartą čia gyriausi - du. O tu?
Šitą įsidėsiu į savo juokingai neatsakytų klausimų kolekciją :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-12-15 11:40

Vilius wrote:
2019-12-14 02:24
Svetimas wrote:
2019-12-07 14:51
Įdomu, kur tu tuos "wokeness karžygius" randi? Beje, su kiek "wokeness karžygių" esi gyvai bendravęs?
Nevadinčiau to "bendravimu", nes pokalbis paprastai baigiasi "nu tai aš jau ir eisiu".. Bet tikrai esu sutikęs gana daug žmonių, kurie mielai pakovotų (bent jau skambiais žodžiais) už visas nuskriaustas mažumas - aišku išskyrus baltus ir oranžinius žmones, ypač jei jie yra vyriškos lyties :)
Mielai pakovotų ar mielai pakovoja? :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-12-15 18:41

Lionginas wrote:
2019-12-15 11:40
Mielai pakovotų ar mielai pakovoja? :)
Mielai sužinočiau, kokia šios pokalbio gijos prasmė..
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-12-15 19:37

Vilius wrote:
2019-12-15 18:41
Lionginas wrote:
2019-12-15 11:40
Mielai pakovotų ar mielai pakovoja? :)
Mielai sužinočiau, kokia šios pokalbio gijos prasmė..
Tiesiog įdomu, kiek tų kovotojų iš tiesų kovoja, ir kiek jų tik tariamai pakovotų, kas leistų daryti tam tikras prielaidas, kiek tie kovotojai realūs ir kiek sufantazuoti.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-12-15 20:45

Lionginas wrote:
2019-12-15 19:37
Tiesiog įdomu, kiek tų kovotojų iš tiesų kovoja, ir kiek jų tik tariamai pakovotų, kas leistų daryti tam tikras prielaidas, kiek tie kovotojai realūs ir kiek sufantazuoti.
Nu Ok, (kiek žinau) nesu sutikęs nei vieno aktyvaus AntiFa nario ar panašaus lygio lunatiko, jei to klausei.. Ten kur minėjau "wokeness karžygius", turėjau omeny tipiškus šiuolaikinius leftistus, kurie mėgsta žodžiais pakovoti už visas tas skambias idėjas. Ir tokie tikrai nėra retenybė šiais laikais - tame tarpe ir mano aplinkoje. Kas čia tave taip stebina?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-12-16 05:37

fizikanas wrote:
2019-12-12 12:08
Stormas wrote:
2019-12-09 22:24
Nu va neilgai teko laukti įrodymo, kokius gi ten tuos vaikus homoseksualai išaugina..
Ziurek cia ilgesnis sarasas:
https://www.ranker.com/list/survivors-c ... rity-lists
ir kuo tai susiję su homoseksualų auginamais vaikais?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-12-16 05:41

Vilius wrote:
2019-12-14 02:09
Stormas wrote:
2019-12-01 23:39
Nu tai papasakok kokia, ir koks procentas jų iš visų atvykusių :) Iš vis man būtų įdomų sužinoti kiek ten tų visokių musulmonų, juodaodžių, indų ir azijiečių procentaliai yra normalūs ir dirbantys, kiek parazituojantis ir kiek kuriantis anklavus ir galvojantis apie pilietinį karą. Jeigu būtų nesunku gal gali atsakyt kaip įsivaizduoji?
Dauguma Nacių partijos narių irgi buvo "normalūs dirbantys" žmonės. Visas problemas sukėlė tas nedidelis procentas, kuris rimtai ėmėsi įgyvendinti idėjas, apie kurias ta nuosaikioji dauguma tik šiaip prie alaus bokalo pakalbėdavo. Taip ir su imigrantais - aršesniems iš jų užtenka tik to, kad likusi dauguma tyliai jiems neprieštarautų, ar kartais pusbalsiu palaikytų.

Neradau statistikos apie migrantus ir būstus, tai whatever gali užsiskaityt tašką sau..
Žinok iš pradžių net pagalvojau, kad čia tą pavyzdį rašai apie šių laikų dešinę... :D

O šiaip tai aš nei taškų skaičiuoju, nei žiūriu ar įsivaizduoju kad yra kažkokie peronai. Čia tavo labiau sritis :)
Bet aš žinok ne statistikos klausiau, klausiau kiek tu įsivaizduoji iš tam tikrų imigrantų grupių(ypač musulmonų ir juodaodžių) yra normalių žmonių. Jei nenori čia, gali man ir pm parašyt. Man nuoširdžiai įdomu kokį įsivaizdavimą turi normalesnis dešinysis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-12-16 10:37

Visai verti dėmesio trumpi debatai tarp tipiškų Wokeness kultūros ir Naujosios dešinės balsų:

Political Correctness and Vacuous Wokeness: Douglas Murray debates Sylvana Simons
Post Reply