Prezidentas Donaldas Trampas

Naujas temas kurkite čia
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-07 16:02

Stormas wrote:
2020-02-07 14:16
Šiaip gal Vilius paaiškins kodėl tiek daug žmonių tai yra neįdomu arba jiem tiesiog nerūpi.
Tiesiog visi atbuko nuo to nuolatinio varymo ant Trampo. Gi per tuos 4 metus ant jo bandė kabinti praktiškai visus kaltinimus ir visokius ten užkeikimus.. Ir niekas nesuveikė. Tai dabar, kad ir kuo jie toliau bandytų kaltintų Trampą (net jei ir pagrįstai), visi tiesiog manys, kad čia eilinis Demokratų, CNN & co bandymas suvesti su juo politines sąskaitas - kaip dešimtis ar net šimtus kartų iki tol.

Čia kaip toj pasakoj, kur berniukas per dažnai rėkė "vilkas", kol visus užpiso, ir jie nustojo kreipti dėmesį į jo įspėjimus.. Ir pats žinai, kaip ten viskas baigėsi.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-08 03:53

Vilius wrote:
2020-02-07 16:02
Tiesiog visi atbuko nuo to nuolatinio varymo ant Trampo.
Tai, kad ne visi - https://www.bbc.com/news/world-us-canada-51403977
Tavęs irgi nelaikau "visais" :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-08 11:19

Stormas wrote:
2020-02-08 03:53
Tai, kad ne visi - https://www.bbc.com/news/world-us-canada-51403977
O, wow. Kažkoks politinis nabašnykas nerimsta dinozaurų kapinėse.. Tikrai siaubinga grėsmė Trampui :)

Nu Ok, jei tau bus ramiau, sakykim - ne "visi", o "dauguma rinkėjų". Bet rezultatas vis tiek bus tas pats - dar 4 metai su Trampu Baltuosiuose rūmuose.

Bet šiaip gerai, kad dar nemetei skaityti BBC. Dabar, kai ten po Brexito persistumdys kėdės, gali būt, kad jie vėl pradės publikuoti tikras žinias.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-02-08 15:19

Smulkių darbų fone paklausiau iš smalsumo vieno buvusio respublikonų politinio technologo Rick Wilson (bet kuris, anot jo, smarkiai nemėgsta Trump'o) pamąstymus (Saving America from Trump and Democrats from Themselves) savo naujesnės knygos pristatymo rėmuose apie demokratų opoziciją Trump'ui būsimuose prezidento rinkimuose.

Jo žodžiais, Bernie Sanders būtų blogiausias kandidatas demokratams ir lengviausias varžovas Trump'ui vėl laimėti rinkimus. Jo nuomone stipresnį atkirtį Trump'ui galėtų duoti iš esmės demokratų kandidatas, atstovaujantis arčiau link centro esančias politines pažiūras (kurios padengtų, anot jo, didžiausią demografinę grupę).

Dar iš jo pusės buvo daug šnekos, kokią reikėtų naudoti retoriką, kaip reikėtų teisingaiprofesionaliai knisti protą įvairioms rinkėjų grupėms ir žaisti ant emocijų, kad jie balsuotų taip, kaip reikia. Nes Trump'o pusė puikiai įvaldžiusi tuos metodus ir būtent tai ir darys. Prisipažinsiu, šiek tiek buvo nejauku klausyti pamąstymus (nors gal net ir pragmatiškus) apie tai, kaip reikia daryti "dešrą"/"politiką". Maždaug požiūris į rinkėjus, kaip į bandą "laisvos valios" (pagal mano supratimą) neturinčių individų.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-08 16:16

Vilius wrote:
2020-02-08 11:19
Nu Ok, jei tau bus ramiau, sakykim - ne "visi", o "dauguma rinkėjų". Bet rezultatas vis tiek bus tas pats - dar 4 metai su Trampu Baltuosiuose rūmuose.
Gal bus, o gal ir ne, sunku nuspėti ateitį.
Bet šiaip gerai, kad dar nemetei skaityti BBC. Dabar, kai ten po Brexito persistumdys kėdės, gali būt, kad jie vėl pradės publikuoti tikras žinias.
o kas šiuo metu publikuoja tikras žinias? Jeigu galima pavyzdžiais.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-08 16:38

Stormas wrote:
2020-02-08 16:16
Gal bus, o gal ir ne, sunku nuspėti ateitį.
.. kai tos ateities bijai.
Stormas wrote:
2020-02-08 16:16
o kas šiuo metu publikuoja tikras žinias? Jeigu galima pavyzdžiais.
A true master never reveals his secrets :dirol:
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-08 17:00

Vilius wrote:
2020-02-08 16:38
.. kai tos ateities bijai.
Aha, ir paskui atsiduri tokioj ateityje kur senos konservatyvios idėjos yra atnaujinamos, kaip kad Liongino pavyzdys apie Boris Johnson ir jo požiūrį į homoseksualus.
A true master never reveals his secrets :dirol:
Breitbart :lol:
aka naujienos yra tikros tik tokios kur man patinka
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-08 18:13

Stormas wrote:
2020-02-08 17:00
Aha, ir paskui atsiduri tokioj ateityje kur senos konservatyvios idėjos yra atnaujinamos, kaip kad Liongino pavyzdys apie Boris Johnson ir jo požiūrį į homoseksualus.
Tai čia viskas Ok. "Konservatizmas" yra reliatyvus dalykas, todėl kiekviena karta pati turi nuspręsti, kurios tradicinės vertybės yra vertos išlaikymo, o kurias jau laikas updatinti. Jei dėl manęs (ir kiek žinau - daugumos dabartinių konservatorių) homoseksualų teisės gali likti maždaug ten, kur yra dabar Vakaruose. Gal dėl santuokų aš asmeniškai nelabai pritariu, tačiau čia tikrai nėra tiek svarbus klausimas, kad dėl jo neičiau į kompromisą.. Šiuo klausimu aš prašau tik tiek, kad toliau neeskaluotume LGB(..) akronimo po B raidės, ir kad gerokai mažiau kalbėtume apie seksualumą apskritai, ir ypač apie netradicinį seksualumą konkrečiai.
Stormas wrote:
2020-02-08 17:00
Breitbart :lol:
Niekad nesu skaitęs to šaltinio. Tiesą sakant, net nepamenu, kada paskutinį kartą mačiau, kad dešinieji jį minėtų.. Man atrodo čia tik leftistų šiaudinė baidyklė, kurią jiems labai patinka daužyti spragilais ir visaip koneveikti. Nes, žinai, lengvas taikinys - kaip tik jų jėgoms.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-08 19:35

Vilius wrote:
2020-02-08 18:13
Tai čia viskas Ok. "Konservatizmas" yra reliatyvus dalykas, todėl kiekviena karta pati turi nuspręsti, kurios tradicinės vertybės yra vertos išlaikymo, o kurias jau laikas updatinti.
Na tai ir po kokių 30 metų bus prikišta tų naujų idėjų, dėl kurių dabar baisiesi. Progresas laimi visada 8)
Niekad nesu skaitęs to šaltinio. Tiesą sakant, net nepamenu, kada paskutinį kartą mačiau, kad dešinieji jį minėtų.. Man atrodo čia tik leftistų šiaudinė baidyklė, kurią jiems labai patinka daužyti spragilais ir visaip koneveikti. Nes, žinai, lengvas taikinys - kaip tik jų jėgoms.
Aš jau esu minėjęs, kad mano pažįstamų dešiniųjų spektras neapsiriboja vien tik šiuo forumu. Ir gal šiek tiek nuliūdinsiu, bet tu su fizikanu esate labiau centristai nei dešinieji palyginus su tais kitais :wink:
o taip pat - https://www.alexa.com/siteinfo/breitbart.com
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-08 19:58

Stormas wrote:
2020-02-08 19:35
Na tai ir po kokių 30 metų bus prikišta tų naujų idėjų, dėl kurių dabar baisiesi. Progresas laimi visada 8)
Tikrai ne visos "progresyvios" idėjos galiausiai pasiekia mainstreamą. Pvz. komunizmo avangardas irgi kažkada atrodė progresyvus Vakaruose - tačiau niekad taip ir netapo mainstreamu. Taip pat LSD ir kitų psichodelikų kultūra taip ir liko visuomenės paribiuose.. Bet šiaip tai aš ne prieš, kad po kelių dešimtmečių vėl ateitų į madą (kitos) socialinės naujovės. Tačiau dabar mums tikrai reikia nemažos pertraukos, kad visuomenė spėtų adaptuotis ir atfiltruoti, kurias iš naujausių idėjų verta pasilikti, o kurias pamiršti kaip nepavykusias trumpalaikes madas.
Stormas wrote:
2020-02-08 19:35
Aš jau esu minėjęs, kad mano pažįstamų dešiniųjų spektras neapsiriboja vien tik šiuo forumu. Ir gal šiek tiek nuliūdinsiu, bet tu su fizikanu esate labiau centristai nei dešinieji palyginus su tais kitais :wink:
Žinok, tikrai abejoju, kad tu asmeniškai pažįsti reguliariai Breitbart skaitančių dešiniųjų.. Nu, bet turėsiu patikėt tavo žodžiu.

Bet kita vertus, dabar iš smalsumo praskrolinau breitbart.com titulinį puslapį.. Ir bent jau antraštėse nieko siaubingo kaip ir nepastebėjau. Tai gal ir aš pats tik iš inercijos bijau to šaltinio? Reikės prie progos paskaitinėti.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-08 22:03

Stormas wrote:
2020-02-08 19:35
o taip pat - https://www.alexa.com/siteinfo/breitbart.com
Ką aš ten turėjau pamatyti?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-02-09 00:51

Svetimas wrote: Jo žodžiais, Bernie Sanders būtų blogiausias kandidatas demokratams ir lengviausias varžovas Trump'ui vėl laimėti rinkimus. Jo nuomone stipresnį atkirtį Trump'ui galėtų duoti iš esmės demokratų kandidatas, atstovaujantis arčiau link centro esančias politines pažiūras (kurios padengtų, anot jo, didžiausią demografinę grupę).
Na čia savaime aišku ir seniai visi nenukvakę tą kartoja. Bet ar demokratai turi tokių kandidatų, ir ar jie laimės bent jau partijos rinkimus. Gi ten muziką užsako visiškai nedekvačių fanatikų gauja šiuo metu.
Vilius wrote: Tai gal ir aš pats tik iš inercijos bijau to šaltinio? Reikės prie progos paskaitinėti.
Kaip seniai, bet nereguliariai skaitantis breitbart, susidariau nuomonę, kad tai tipiškas žiniasklaidos portalas kaip ir visi kiti. Patikimumo prasme nesiskiria nei kiek, skiriasi tik, kokias problemas akcentuoja ir kokius dalykus pabrėžinėja.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-10 04:15

Vilius wrote:
2020-02-08 19:58
Tačiau dabar mums tikrai reikia nemažos pertraukos, kad visuomenė spėtų adaptuotis ir atfiltruoti, kurias iš naujausių idėjų verta pasilikti, o kurias pamiršti kaip nepavykusias trumpalaikes madas.
Būtų tikrai įdomu, kad papasakotum plačiau.
Parodydamas gerą valią, galiu biški ir aš pradėti. Tikrai tikiuosi, kad visokie žalojimaisi, ypač veido, kurie berods populiarūs Japonijoje, išnyks. Taip pat vaikai jeigu nori persirengti kita lytim tai whatever, bet chemija kurią keičiama lytis turėtų būti uždrausta iki 18 m. (šiaip nežinau kiek čia tiesos, bet Augustas ar fizikanas kažkada minėjo, tai tarkim yra tokių atvejų). Tuo tarpu visus identifikuotuojusius delfinais ir kitokiais dalykais, galime sugrūsti į kategorija "it" ir tegu gyvena, negi gaila.
Vilius wrote:
2020-02-08 22:03
Ką aš ten turėjau pamatyti?
Bet kita vertus, dabar iš smalsumo praskrolinau breitbart.com titulinį puslapį.. Ir bent jau antraštėse nieko siaubingo kaip ir nepastebėjau. Tai gal ir aš pats tik iš inercijos bijau to šaltinio? Reikės prie progos paskaitinėti.
Na turėjai pamatyti, jog tai ganėtinai populiarus naujienų portalas. Nieko siaubingo ten ir nepastebėsi o tik sustiprinsi savo turima bias, nes ką ten tik galima pastebėti, tai tik vis įgriūnančias naujienas apie blogus imigrantus, laiminti Trumpą ir panašiai.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-10 23:46

Stormas wrote:
2020-02-10 04:15
Būtų tikrai įdomu, kad papasakotum plačiau.
Tikrai tingėjau.. Bet Svetimas sakė, kad privalau vykdyti visas jūsų užgaidas.. Tai prašom :). Bet investuosiu tik tiek pastangų, kiek tu įdėjai į savo praeitą žinutę.

Pats pagalvok, kaip stipriai pasikeitė gyvenimas per vos 30-40 metų. Dar prieš 1-2 kartas žmonės gyveno maždaug taip pat kaip 20 amžiaus pradžioje ar 19-o gale. O dabar vos per 1-2 kartas mes iš esmės disruptinom beveik visas gyvenimo sritis - komunikacijas, ekonomiką, transportą, pramogas, švietimą, šeimos struktūrą, vaikų auklėjimą, moralės vertybes, you name it. Įsivaizduok, koks crazy atrodytų mūsų pasaulis žmogui vos iš kokių 1960-ųjų. O ten gi net nebuvo seni laikai - gi jau žmonės į kosmosą buvo pradėję skraidyti.. Tai va, sakau, gal dabar atėjo laikas truputį pristabdyti su tom permainom, ir leisti, kad visuomenėje nusistovėtų nauja tvarka, naujos tradicijos, socialinės hierarchijos, ir t.t. Ir plius - per tą pertrauką galėtume kažktiek kvestionuoti ir tas naujoves - ar jos tikrai visos pasiteisino? O gal mes tik iš inercijos tęsiame progresą vardan paties progreso?
Stormas wrote:
2020-02-10 04:15
Tikrai tikiuosi, kad visokie žalojimaisi, ypač veido, kurie berods populiarūs Japonijoje, išnyks.
Nežinau, prie ko čia Japonija. Bet Vakaruose tai tikrai ką tik prasiautė mada vertis visokius šūdukus į ausis, nosis, ir dar nežinia kur. Ir aš tai tikrai abiem rankom už šitos mados pabaigą. Balti marškiniai ir kaklaraiščiai, pls.
Stormas wrote:
2020-02-10 04:15
Taip pat vaikai jeigu nori persirengti kita lytim tai whatever,[..]
Gal tik su sąlyga, kad tokiu atveju jie turėtų būti pasiruošę dealinti su socialinėmis tokio rengimosi pasekmėmis. Nes vargu, ar mums pavyks perauklėti likusią visuomenę, kad neduok-die neišsakytų vienos kitos mikroagresijos.

Su visu kitu visiškai sutinku.. Priešingai nei tavo perono draugai, kurie tuoj puls tau aiškinti, kad čia ne tavo fucking reikalas, kas ir kaip blokuoja savo mažamečių vaikų lytinę brandą.
Stormas wrote:
2020-02-10 04:15
Na turėjai pamatyti, jog tai ganėtinai populiarus naujienų portalas. Nieko siaubingo ten ir nepastebėsi o tik sustiprinsi savo turima bias, nes ką ten tik galima pastebėti, tai tik vis įgriūnančias naujienas apie blogus imigrantus, laiminti Trumpą ir panašiai.
Ok, pamačiau. Dėkoju. Tai dabar primink, ko ten taip kvatojai, kai anąkart sakei, kad aš turbūt skaitau Breitbart? Manai būtų geriau, jei labiau sekčiau šaltinius, kurie yra biasinti ad nauseam kritikuoti kiekvieną Trampo žingsnį, ir šlovinti Gretą?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-11 01:50

Vilius wrote:
2020-02-10 23:46
Pats pagalvok, kaip stipriai pasikeitė gyvenimas per vos 30-40 metų. Dar prieš 1-2 kartas žmonės gyveno maždaug taip pat kaip 20 amžiaus pradžioje ar 19-o gale. O dabar vos per 1-2 kartas mes iš esmės disruptinom beveik visas gyvenimo sritis - komunikacijas, ekonomiką, transportą, pramogas, švietimą, šeimos struktūrą, vaikų auklėjimą, moralės vertybes, you name it. Įsivaizduok, koks crazy atrodytų mūsų pasaulis žmogui vos iš kokių 1960-ųjų. O ten gi net nebuvo seni laikai - gi jau žmonės į kosmosą buvo pradėję skraidyti.. Tai va, sakau, gal dabar atėjo laikas truputį pristabdyti su tom permainom, ir leisti, kad visuomenėje nusistovėtų nauja tvarka, naujos tradicijos, socialinės hierarchijos, ir t.t. Ir plius - per tą pertrauką galėtume kažktiek kvestionuoti ir tas naujoves - ar jos tikrai visos pasiteisino? O gal mes tik iš inercijos tęsiame progresą vardan paties progreso?
Pasikeitė, bet jeigu kažkas nori daryti progresą, negi dabar imsim ir drausim? Ypač jeigu kažkokio tiesioginio poveikio dėl kažkokio individo daromo progreso kitiems nėra? Ar čia prasidės Augusto lygio argumentai kaip gėjai griauna jam gyvenimą?
Nežinau, prie ko čia Japonija. Bet Vakaruose tai tikrai ką tik prasiautė mada vertis visokius šūdukus į ausis, nosis, ir dar nežinia kur. Ir aš tai tikrai abiem rankom už šitos mados pabaigą. Balti marškiniai ir kaklaraiščiai, pls.
Oi, auskarai tai čia tik žiedeliai :lol:
enjoy
Gal tik su sąlyga, kad tokiu atveju jie turėtų būti pasiruošę dealinti su socialinėmis tokio rengimosi pasekmėmis. Nes vargu, ar mums pavyks perauklėti likusią visuomenę, kad neduok-die neišsakytų vienos kitos mikroagresijos.
Tai o gal reiktų kiek paauklėti tą likusią visuomenę? Nes tos agresijos toli gražu ne tik netradicines seksualines orientacijas targetina.
Su visu kitu visiškai sutinku.. Priešingai nei tavo perono draugai, kurie tuoj puls tau aiškinti, kad čia ne tavo fucking reikalas, kas ir kaip blokuoja savo mažamečių vaikų lytinę brandą.
Žinok pastebėjau, kad dažnai man sakai jog aš perdedu apie dešiniuosius, bet čia man atrodo kad galima tau tai pritaikyti apie kairiuosius ;)
Ok, pamačiau. Dėkoju. Tai dabar primink, ko ten taip kvatojai, kai anąkart sakei, kad aš turbūt skaitau Breitbart? Manai būtų geriau, jei labiau sekčiau šaltinius, kurie yra biasinti ad nauseam kritikuoti kiekvieną Trampo žingsnį, ir šlovinti Gretą?
Tai pats ir atsakei kodėl juokiausi, tas naujienų portalas yra padarytas ir laikosi vien ant bias. O dar juokingiau, kad prieš tai išvadinai senuką bbc bias
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-12 00:55

Stormas wrote:
2020-02-11 01:50
Pasikeitė, bet jeigu kažkas nori daryti progresą, negi dabar imsim ir drausim? Ypač jeigu kažkokio tiesioginio poveikio dėl kažkokio individo daromo progreso kitiems nėra?
Čia man telieka tik pacituoti sparnuotą Fizikano mintį:
fizikanas wrote:
2019-03-19 15:47
Cia idomi deliuzija, kuria turi liberastai - gyvendami tarp zmoniu, isivaizduoja, kad ne kitu reikalas ka jie daro. Lol.
Kiekvienu atveju reikia žiūrėti atskirai, kokį poveikį ir kam daro tas elgesis, ir ar dėl to verta riboti individo laisves.. O ne sumesti viską į vieną didelę krūvą, ir ant jos užklijuoti etiketę "Fuck off. Nes progresas."
Stormas wrote:
2020-02-11 01:50
Oi, auskarai tai čia tik žiedeliai :lol:
Blet, nu.. Kaip man dabar tai atmatyti atgal?
Stormas wrote:
2020-02-11 01:50
Tai o gal reiktų kiek paauklėti tą likusią visuomenę?
Good luck with that one. Kai įpusėsi perauklėti bent jau Lietuvą, papasakok kaip sekėsi.
Stormas wrote:
2020-02-11 01:50
Tai pats ir atsakei kodėl juokiausi, tas naujienų portalas yra padarytas ir laikosi vien ant bias. O dar juokingiau, kad prieš tai išvadinai senuką bbc bias
Ok, supratau, kad tau BBC biasai mielesni. Man tai jie kiek pabodę jau.. Bet gal čia skonio reikalas, tai neverta ginčytis.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-02-12 08:35

Vilius wrote:
2020-02-12 00:55
Kiekvienu atveju reikia žiūrėti atskirai, kokį poveikį ir kam daro tas elgesis, ir ar dėl to verta riboti individo laisves.. O ne sumesti viską į vieną didelę krūvą, ir ant jos užklijuoti etiketę "Fuck off. Nes progresas."
Šiaip pilnai pakanka "fuck off", likusi dalis skamba kaip teisinimasis, kuris šiuo atveju visiškai nereikalingas.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-13 02:20

Vilius wrote:
2020-02-12 00:55
Kiekvienu atveju reikia žiūrėti atskirai, kokį poveikį ir kam daro tas elgesis, ir ar dėl to verta riboti individo laisves.. O ne sumesti viską į vieną didelę krūvą, ir ant jos užklijuoti etiketę "Fuck off. Nes progresas."
šiaip tai "fuck off. nes laisvė"
bet nežinau, gal dešinysis sparnas kiek kitaip tą laisvę supranta :roll:
Ok, supratau, kad tau BBC biasai mielesni. Man tai jie kiek pabodę jau.. Bet gal čia skonio reikalas, tai neverta ginčytis.
Man jie mielesni nes nededa į pirmą puslapį istorijų kaip furistą užpuolė su peiliu piktas juodaodis Kalės uoste, ir taip sužeidė, kad net tą pačią dieną namo išvarė furistas.
Na bet taip, skonio reikalas matyt :roll:
Post Reply