Augusto moralės sistema vs skeptikai

Naujas temas kurkite čia
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-10 14:37

Lionginas wrote:
2020-03-10 07:42
Augustas wrote:
2020-03-09 16:44
Visų pirma, nepadėtų taško nė per kur. Pvz., iki šiol tebėra rimtų kovotojų prieš abortus (JAV iki šiol vyksta visokie "March for life" ir panašūs renginiai), nors abortai jau seniai legalūs.
su abortais kiek kitaip, nes ten visada galima kelti klausimą dėl vaisiaus teisių ir panašių dalykų. Šita kontroversija tikriausiai egzistuos didesniu ar mažesniu mastu tol kol egzistuos žmonija. Tuo tarpu homosantuokų klausimas kur kas paprastesnis, atsakymas į jį gana akivaizdus, ir problemų dėl įteisinimo nulis - tą jau tu pats įrodei, bandydamas šiame forume jas įvardinti. O ir kitų jas jau įteisinusių šalių pavyzdys rodo, kad įteisinus palaikymas tik didėja.
Tai, kad Tau atrodo nulis problemų, tai nereiškia, kad taip atrodo ir man.
Augustas wrote:
2020-03-09 16:44
Taigi, nėra jokios garantijos, kad ir įteisinus homosantuokas/homopartnerystes nebus panašiai. Antra, tose visuomenėse, kur įteisintos homosantuokos/homopartnerystės, prie to įteisinimo eita tikrai ne forsavimo būdu. Jei būtų forsavimas, ir dauguma žmonių būtų prieš forsuojamą dalyką, tai paprasčiausiai referendumas būtų atšaukęs įteisinimą, ir tiek iš to forsavimo naudos tebūtų.
Nežinau kiekvienos šalies pavyzdžio, bet manau, įteisinimui pilnai pakanka 30%-40% palaikymo.
Tiek tikrai neužtenka, kad būtų galima forsuoti procesą. Manau, kad dar reiktų atitinkamo kiekio abejingų tam dalykui žmonių. Juk jei, pvz., 30 procentų žmonių yra už forsuojamą dalyką, kokie 10-15 proc. yra abejingi tam, kas vyksta, tačiau 55-60 procentų yra prieš, tai, savaime aišku, kad nepavyks įteisinti forsuojamo dalyko nė per kur.
Augustas wrote:
2020-03-09 16:44
Taigi, išvada peršasi tokia, kad forsavimas veikia tik tada, kai dauguma žmonių iš esmės jau ir taip palaiko forsuojamą dalyką. O jei to dalyko nepalaiko dauguma žmonių, tai forsavimas nepadės, o tik dar labiau pablogins socialinę situaciją.
Forsavimas veikia tada, kai dauguma žmonių, tebūnie ir nelabai palaikančių, pradeda suprasti, kad kitų suaugusių žmonių asmeniniai santykiai yra asmeninis jų reikalas.
Čia Tu labai didžiai klysti. Santuoka nėra vien tik dviejų suaugusių žmonių asmeninis reikalas. Tai jau yra viešas reikalas, nes yra tuos "asmeninius" reikalus gan smulkmeniškai reglamentuojantys valstybės įstatymai, dėl santuokų iširimo vyksta teismai ir pan. Tai kodėl čia vien tik asmeninis reikalas, Lionginai? :ax:

Augustas wrote:
2020-03-09 16:44
Išsivarto, Lionginai, išsivarto. Tik iš pradžių išsivarto į galvos smegenų okupaciją, o po to ir į užpakalio okupaciją išsivartyti gali, jei pernelyg žioplas būsi ir politkorekcijos slibino nepamatysi. :ax:
Prie ko čia politkorekcija? Niekas nesiekia tau uždrausti būti nepolitkorektišku. Gali laisvai būti, tai nėra niekaip kriminalizuota. Turi teisę net visišku šunsnukiu būti jei tik nori, įžeidimus irgi esame dekriminalizavę. Kaip ir nematau priežasčių skųstis.
Aha. :thumbsup: Bet čia tik dėl to, kad visuomenės dauguma vis dar pakankamai budri ir neįleidžia to slibino į savo įstatymus. Bet jei būtum, pvz., Kanadoje, tai patirtum visą politkorekcijos jėgą ir jos smagumus.
O politkorekcijos ryšys su homosantuokų įteisinimu tikrai yra ir reiškiasi tuo, kad jei homosantuokos įteisintos, kritikuoti homoseksualaus gyvenimo būdo jau nebegalima. Nes juk įteisinta, vadinasi, geras dalykas. Kaip galima kritikuoti gerą dalyką? :D
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-03-10 15:07

Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
Tai, kad Tau atrodo nulis problemų, tai nereiškia, kad taip atrodo ir man.
Na tavo pavardintos problemos atrodė labai nerimtos, taigi...
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
Tiek tikrai neužtenka, kad būtų galima forsuoti procesą. Manau, kad dar reiktų atitinkamo kiekio abejingų tam dalykui žmonių. Juk jei, pvz., 30 procentų žmonių yra už forsuojamą dalyką, kokie 10-15 proc. yra abejingi tam, kas vyksta, tačiau 55-60 procentų yra prieš, tai, savaime aišku, kad nepavyks įteisinti forsuojamo dalyko nė per kur.
Tai kad dauguma tų "prieš" yra foteliniai, jie piršto nepajudins kad stabdytų procesą. Pabambės prie vakarienės stalo kartą du ir viskas tuo ir pasibaigs. Nes realiai, šities pokyčiai jų niekaip neliečia ir nelies.
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
Čia Tu labai didžiai klysti. Santuoka nėra vien tik dviejų suaugusių žmonių asmeninis reikalas. Tai jau yra viešas reikalas, nes yra tuos "asmeninius" reikalus gan smulkmeniškai reglamentuojantys valstybės įstatymai, dėl santuokų iširimo vyksta teismai ir pan. Tai kodėl čia vien tik asmeninis reikalas, Lionginai? :ax:
Prie ko čia reglamentavimas ir vieši reikalai? Medicinos paslaugos irgi reglamentuojamos, tai dabar kiekvieno asmens hemorojai tampa viešais reikalais? :D Teismai vyksta tik tuomet, jei abi pusės į teismus kreipiasi. Ir tie teismai nebūna vieši, jei pusės to nepageidauja. Nič nieko viešo, kas liestų svetimas nosis, santuokose nėra.
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
Aha. :thumbsup: Bet čia tik dėl to, kad visuomenės dauguma vis dar pakankamai budri ir neįleidžia to slibino į savo įstatymus.
Matėm tą jų budrumą, kai prie televizijos jų susirinko kiek ten? 50? :) Visuomenės daugumai tik teoriškai ne dzin, praktiškai tai max komentarą delfiuose parašys.
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
O politkorekcijos ryšys su homosantuokų įteisinimu tikrai yra ir reiškiasi tuo, kad jei homosantuokos įteisintos, kritikuoti homoseksualaus gyvenimo būdo jau nebegalima. Nes juk įteisinta, vadinasi, geras dalykas. Kaip galima kritikuoti gerą dalyką? :D
Tai ir heteroseksualaus gyvenimo būdo kritikuoti negalima, nes įteisintas? Baik juokinti, žinoma kad galima, kritikuoti viską galima, įskaitant gerus dalykus, ir baik čia tas pasakas sekti.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-10 15:33

Lionginas wrote:
2020-03-10 15:07
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
Tai, kad Tau atrodo nulis problemų, tai nereiškia, kad taip atrodo ir man.
Na tavo pavardintos problemos atrodė labai nerimtos, taigi...
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
Tiek tikrai neužtenka, kad būtų galima forsuoti procesą. Manau, kad dar reiktų atitinkamo kiekio abejingų tam dalykui žmonių. Juk jei, pvz., 30 procentų žmonių yra už forsuojamą dalyką, kokie 10-15 proc. yra abejingi tam, kas vyksta, tačiau 55-60 procentų yra prieš, tai, savaime aišku, kad nepavyks įteisinti forsuojamo dalyko nė per kur.
Tai kad dauguma tų "prieš" yra foteliniai, jie piršto nepajudins kad stabdytų procesą. Pabambės prie vakarienės stalo kartą du ir viskas tuo ir pasibaigs. Nes realiai, šities pokyčiai jų niekaip neliečia ir nelies.
Realiai tai palies visus, nes kaip heterosantuokos paliečia, taip ir tos pačios lyties santuokos paliečia irgi visus. Bet koks įstatymas paliečia visą visuomenę.
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
Čia Tu labai didžiai klysti. Santuoka nėra vien tik dviejų suaugusių žmonių asmeninis reikalas. Tai jau yra viešas reikalas, nes yra tuos "asmeninius" reikalus gan smulkmeniškai reglamentuojantys valstybės įstatymai, dėl santuokų iširimo vyksta teismai ir pan. Tai kodėl čia vien tik asmeninis reikalas, Lionginai? :ax:
Prie ko čia reglamentavimas ir vieši reikalai? Medicinos paslaugos irgi reglamentuojamos, tai dabar kiekvieno asmens hemorojai tampa viešais reikalais? :D
Kiekvieno asmens hemorojus gal ir ne, bet hemorojaus gydymas - taip, tai yra jau viešas reikalas. Be to egzistuoja medicinos paslaptis, t.y., gydytojas informaciją apie kiekvieno žmogaus ligą privalo saugoti nuo pašalinių. O konkrečiai homosantuokų atveju viskas yra vieša. Ar Tu ketini įslaptinti visus homosantuokų atvejus? :ax:
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
Aha. :thumbsup: Bet čia tik dėl to, kad visuomenės dauguma vis dar pakankamai budri ir neįleidžia to slibino į savo įstatymus.
Matėm tą jų budrumą, kai prie televizijos jų susirinko kiek ten? 50? :) Visuomenės daugumai tik teoriškai ne dzin, praktiškai tai max komentarą delfiuose parašys.
Na, gal. O gal ir ne. Viskas priklauso nuo to, kiek daugumos žmonių interesus užgauna dalykai.
Augustas wrote:
2020-03-10 14:37
O politkorekcijos ryšys su homosantuokų įteisinimu tikrai yra ir reiškiasi tuo, kad jei homosantuokos įteisintos, kritikuoti homoseksualaus gyvenimo būdo jau nebegalima. Nes juk įteisinta, vadinasi, geras dalykas. Kaip galima kritikuoti gerą dalyką? :D
Tai ir heteroseksualaus gyvenimo būdo kritikuoti negalima, nes įteisintas? Baik juokinti, žinoma kad galima, kritikuoti viską galima ir baik čia tas pasakas sekti.
Homoseksualai kritikai kažkaip jautresni negu heterai ir siekia apsisaugoti nuo kritikos. Tad visko gali būti. Pvz., krikščionys, atsisakę kepti vestuvinius tortus tos pačios lyties poroms, net JAV (demokratijos tvirtovėje) bandomi gainioti po teismus. Kas tai yra, jei ne politkorekcija?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-11 12:06

V.Putinas tiesiog pataikauja daugumos rusų skoniui, nes nori dar vieną (papildomą) kadenciją likti Rusijos prezidentu. Jam pačiam tais gėjų ir tos pačios lyties santuokų bei Dievo klausimais absoliučiai nusispjauti.

P.S. Bet tai ir straipsnio pavadinimas LRT portale. :D Lyg Rusijoje iki V.Putino dabar siūlomų RF Konstitucijos pataisų buvo galima sudaryti tos pačios lyties santuokas.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-03-11 12:25

Augustas wrote:
2020-03-11 12:06
Jam pačiam tais gėjų ir tos pačios lyties santuokų bei Dievo klausimais absoliučiai nusispjauti.
Iš kur žinai? :)
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-11 14:28

Seianus wrote:
2020-03-11 12:25
Augustas wrote:
2020-03-11 12:06
Jam pačiam tais gėjų ir tos pačios lyties santuokų bei Dievo klausimais absoliučiai nusispjauti.
Iš kur žinai? :)
V.Putinas yra čekistinio mentaliteto žmogus. Tad jam svarbiausia efektyvumas, o ne ideologiniai/filosofiniai/religiniai dalykai. Kaip jam rūpi religiniai dalykai, dar gali parodyti jo požiūris į abortus arba į alkoholį. Rusijos ortodoksų bažnyčia yra griežtai prieš abortus (ir alkoholį), tačiau jis pats apie abortus/alkoholį nė žodžio nesako. Tad...
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-03-12 07:37

Augustas wrote:
2020-03-10 15:33
Homoseksualai kritikai kažkaip jautresni negu heterai ir siekia apsisaugoti nuo kritikos. Tad visko gali būti. Pvz., krikščionys, atsisakę kepti vestuvinius tortus tos pačios lyties poroms, net JAV (demokratijos tvirtovėje) bandomi gainioti po teismus. Kas tai yra, jei ne politkorekcija?
Mes čia ką tik apie teisę kritikuoti kalbėjome, o tu dabar peršokai prie teisės nesuteikti paslaugos. Čia pripažinimas, kad teisės kritikuoti niekas neatima, ar vėl eilinį kartą bandai išsisukti?


P.S. Gainioti kitus po teismus yra kiekvieno piliečio teisė, o visus tortų teismus, kuriuos žinau, laimėjo kepyklos.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-12 14:26

Lionginas wrote:
2020-03-12 07:37
Augustas wrote:
2020-03-10 15:33
Homoseksualai kritikai kažkaip jautresni negu heterai ir siekia apsisaugoti nuo kritikos. Tad visko gali būti. Pvz., krikščionys, atsisakę kepti vestuvinius tortus tos pačios lyties poroms, net JAV (demokratijos tvirtovėje) bandomi gainioti po teismus. Kas tai yra, jei ne politkorekcija?
Mes čia ką tik apie teisę kritikuoti kalbėjome, o tu dabar peršokai prie teisės nesuteikti paslaugos. Čia pripažinimas, kad teisės kritikuoti niekas neatima, ar vėl eilinį kartą bandai išsisukti?
Atsisakymas kepti vestuvinius tortus tos pačios lyties poroms yra kritikos forma, jei dar nesupratai. Plg., konkrečios įmonės prekių/paslaugų boikotas irgi yra kritikos forma, tik tokia labai aštri kritikos forma.
P.S. Gainioti kitus po teismus yra kiekvieno piliečio teisė, o visus tortų teismus, kuriuos žinau, laimėjo kepyklos.
Aha. :D Tik atkreipsiu dėmesį, kad dėl savaime suprantamų dalykų teismuose niekas nesibylinėja.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-03-12 14:49

Augustas wrote:
2020-03-12 14:26
Atsisakymas kepti vestuvinius tortus tos pačios lyties poroms yra kritikos forma, jei dar nesupratai. Plg., konkrečios įmonės prekių/paslaugų boikotas irgi yra kritikos forma, tik tokia labai aštri kritikos forma.
Ai jo, tiesiog išplėsk kritikos sąvoką į tau patogią ir laikyk, kad problema išspręsta.

Žinai, tada ir tavęs kritikuoti negalima, nes tavęs negalima mušti, o mušimas yra labai labai aštri kritikos forma. Fuck you su tokiu diskutavimo stilium.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-12 15:40

Lionginas wrote:
2020-03-12 14:49
Augustas wrote:
2020-03-12 14:26
Atsisakymas kepti vestuvinius tortus tos pačios lyties poroms yra kritikos forma, jei dar nesupratai. Plg., konkrečios įmonės prekių/paslaugų boikotas irgi yra kritikos forma, tik tokia labai aštri kritikos forma.
Ai jo, tiesiog išplėsk kritikos sąvoką į tau patogią ir laikyk, kad problema išspręsta.

Žinai, tada ir tavęs kritikuoti negalima, nes tavęs negalima mušti, o mušimas yra labai labai aštri kritikos forma. Fuck you su tokiu diskutavimo stilium.
O.K., prisipažįstu, kad truputį perdėjau, Lionginai. Atsiprašau.
Bet Tu irgi teisingai pastebėjai. Mušimas irgi yra kritikos forma, tik tokia su fizinės prievartos elementais.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-03-12 19:39

Aš jau supratau, kad ir kokią kvailą mintį tau pametėčiau, tu dėl savo argumento viskam pritarsi, ar tai būtų mušimas=kritika, ar kad žmonės ejakuliacijos metu galvoja apie vaikus, ar kad visi mylintys Jėzų nori su juo sekso. Nežinau, gal tu galvoji, kad tokiu būdu atremi argumentus ir apgini savo poziciją, bet žinok, iš šalies atrodo, kad vardan savo pozicijos aukoji intelektą, kas apie tavo pozicijos apginamumą pasako gana daug.

Man turbūt belieka tave trolinti ir pažiūrėti, po kokiomis nesąmonėmis dar esi linkęs pasirašyti.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-13 13:20

Ačiū, Lionginai, už atvirumą. :) Norėčiau ir aš Tau kai ką atvirai paaiškinti (t'sakant, atvirumas už atvirumą), tik nežinau, ar suprasi tuos mano paaiškinimus.
Lionginas wrote:
2020-03-12 19:39
Aš jau supratau, kad ir kokią kvailą mintį tau pametėčiau, tu dėl savo argumento viskam pritarsi, ar tai būtų mušimas=kritika, ar kad žmonės ejakuliacijos metu galvoja apie vaikus, ar kad visi mylintys Jėzų nori su juo sekso. Nežinau, gal tu galvoji, kad tokiu būdu atremi argumentus ir apgini savo poziciją, bet žinok, iš šalies atrodo, kad vardan savo pozicijos aukoji intelektą, kas apie tavo pozicijos apginamumą pasako gana daug.

Man turbūt belieka tave trolinti ir pažiūrėti, po kokiomis nesąmonėmis dar esi linkęs pasirašyti.
Kad galėtum kažką trolinti, turi bent šiek tiek išmanyti tą sritį, kurioje trolini. Kitaip Tavo trolinimas bus nevykęs. Pvz., aš neišmanau programavimo, todėl, trolindamas Tave programavimo srityje, netyčia galiu pataikyti ir pasakyti teisingų dalykų, klaidingai manydamas, kad tie teisingi dalykai yra nesąmonė. Ką, pvz., darytum Tu, kai aš, mėgindamas patrolinti Tave, pasakyčiau teisingų dalykų, klaidingai manydamas, kad jie yra nesąmonė?
Analogiškoje situacijoje atsiduriu ir aš, kai Tu, mėgindamas mane trolinti krikščionybės srityje (kurioje, pripažinkim tiesą, esi analfabetas), pasakai teisingų dalykų apie krikščionybę, klaidingai manydamas, kad tie teisingi dalykai yra nesąmonės. Aš puikiai suprantu, kad Tu mėgini mane trolinti, kai sakai, pvz., kad visi, mylintys Jėzų, nori su Juo sekso. Bet ką man sakyti, kai žinau, kad seksas iš tikrųjų siekia Jėzaus? Nepritarti Tau, sakyti, kad tai netiesa, t.y., pameluoti, ar visgi patvirtinti, kad Tu (nors ir mėgindamas trolinti) čia pasakei tiesą? :ax:
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-03-13 14:07

Šiaip tai krikščionybės srity analfabetas esi tu, Augustai :)
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-13 14:11

Seianus wrote:
2020-03-13 14:07
Šiaip tai krikščionybės srity analfabetas esi tu, Augustai :)
Tai drąsus teiginys, kurį reiktų pagrįsti. Tamsta Mokytojau, paimkite keletą klaidingų mano teiginių apie krikščionybę ir parodykite, kur jie yra klaidingi.
Last edited by Augustas on 2020-03-13 14:14, edited 1 time in total.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-03-13 14:12

Augustas wrote:
2020-03-13 14:11
Seianus wrote:
2020-03-13 14:07
Šiaip tai krikščionybės srity analfabetas esi tu, Augustai :)
Tai drąsus teiginys, kurį reiktų pagrįsti.
Nes tu apie krikščionybę kalbi vien nesąmones. Ne drąsus teiginys, o praktiškai captain obvious lygio teiginys. Peržiūrėk savo diskusijas krikščionybės tema ir pamatysi, kiek esi nusišnekėjęs ir kiek paskui teko vartytis ir rangytis kaip kirminui.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-03-13 14:16

Seianus wrote:
2020-03-13 14:12
Augustas wrote:
2020-03-13 14:11


Tai drąsus teiginys, kurį reiktų pagrįsti.
Nes tu apie krikščionybę kalbi vien nesąmones. Ne drąsus teiginys, o praktiškai captain obvious lygio teiginys. Peržiūrėk savo diskusijas krikščionybės tema ir pamatysi, kiek esi nusišnekėjęs ir kiek paskui teko vartytis ir rangytis kaip kirminui.
Konkrečiau galima? Su analize, prašyčiau, ir konstruktyvia kritika. :ax:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-03-13 14:17

Augustas wrote:
2020-03-13 13:20
Kad galėtum kažką trolinti, turi bent šiek tiek išmanyti tą sritį, kurioje trolini. Kitaip Tavo trolinimas bus nevykęs. Pvz., aš neišmanau programavimo, todėl, trolindamas Tave programavimo srityje, netyčia galiu pataikyti ir pasakyti teisingų dalykų, klaidingai manydamas, kad tie teisingi dalykai yra nesąmonė. Ką, pvz., darytum Tu, kai aš, mėgindamas patrolinti Tave, pasakyčiau teisingų dalykų, klaidingai manydamas, kad jie yra nesąmonė?
Analogiškoje situacijoje atsiduriu ir aš, kai Tu, mėgindamas mane trolinti krikščionybės srityje (kurioje, pripažinkim tiesą, esi analfabetas), pasakai teisingų dalykų apie krikščionybę, klaidingai manydamas, kad tie teisingi dalykai yra nesąmonės. Aš puikiai suprantu, kad Tu mėgini mane trolinti, kai sakai, pvz., kad visi, mylintys Jėzų, nori su Juo sekso. Bet ką man sakyti, kai žinau, kad seksas iš tikrųjų siekia Jėzaus? Nepritarti Tau, sakyti, kad tai netiesa, t.y., pameluoti, ar visgi patvirtinti, kad Tu (nors ir mėgindamas trolinti) čia pasakei tiesą? :ax:
Aš kur kas mieliau pripažinčiau, kad mano mylima religija kelis kartus keitė doktriną, nei kad pritarčiau kokiam nors kliedesiui apie seksą su Jėzum. Bet tu esi tu, toks jau tavo debatų stiliukas - ginčyti faktus, bet leistis į abejotinos vertės žodyninius svaigalus ale seksas=meilė, mušimas=kritika, autoritarizmas=apolitiškumas, kankinimas adata=siuvimas, teisė į homosantuoką=fizikanas bus išprievartautas ir t.t. Kvailystė visa tai, silpnas diskutavimas, tiesiai šviesiai sakau. Tavo vienintelis nuolat pasikartojantis diskutavimo prijomas - pasakyti, kad du žodžiai iš tikrųjų reiškia vieną ir tą patį. Viskas, daugiau niekaip kitaip diskutuoti tu nemoki. Net apie savo paties religiją iš tavęs girdžiu tik pagyras kiek tu daug mokeisi, bet kai reikalas prieina iki konkrečių dokumentų nagrinėjimo, tai vaizdelis liūdnas. Manau, šitoje srityje esi visiškas feikas.
Post Reply