Pasaulio naujienos

Naujas temas kurkite čia
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-18 00:16

Stormas wrote:
2020-06-17 23:44
TLDR
Čia, žinok, Sam Harris at his finest. Aišku, truputį liūdna, kad jo protingi žodžiai nieko nepakeis - kaip ir begalę kartų kvailių bandos nesulaikė kitų protingų žmonių žodžiai.. Bet vis tik verta paklausyti - bent jau tam, kad galutinai neprarastum vilties dėl žmonijos.

Aš ilgų kalbų dažniausiai klausau, kai dirbu monotoniškus darbus - lyginu rūbus ar ten ką nors paišinėju. Visai malonu, kai rankos daro įprastus veiksmus, o galva gali užsiimti klausymu. Kai būnu neužsiėmęs, aš irgi neturiu tiek kantrybės - vis norisi kažkur eiti ir kažką daryti, o ne "tuščiai sėdėti".
Stormas wrote:
2020-06-17 23:44
bet va 5min video(o ne 2h+), kuris gal atgaivins tavo viltis jog Amerika gali išeiti iš smurto spiralės
Pamiršai įdėti linką.. Bet spėju, kad ten bus tas video, kur protestuotojas išnešė sužeistą priešininką. Aišku, geriau nei tie filmukai apie plešiamas parduotuves.. Bet iki "vilties" tikrai netraukia.

Manau realiai dabar šita smurto banga išsikvėps.. Bet paskui bus kitas pretekstas, ir kita banga, ir taip viskas lėtai bet užtikrintai eskaluosis, kol kažkuri visuomenės sistemos dalis neatlaikys.. ir tada jau kaip sakoma šūdai papuls į ventiliatorių, ir šį kartą for real.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-06-18 00:30

Vilius wrote:
2020-06-18 00:16
Čia, žinok, Sam Harris at his finest. Aišku, truputį liūdna, kad jo protingi žodžiai nieko nepakeis - kaip ir begalę kartų kvailių bandos nesulaikė kitų protingų žmonių žodžiai.. Bet vis tik verta paklausyti - bent jau tam, kad galutinai neprarastum vilties dėl žmonijos.
Po paskutinio tavo siūlyto video man iš tikro kiek baugu klausyti naujus siūlymus, ypač kai jie 2h valandų :)
Aš ilgų kalbų dažniausiai klausau, kai dirbu monotoniškus darbus - lyginu rūbus ar ten ką nors paišinėju. Visai malonu, kai rankos daro įprastus veiksmus, o galva gali užsiimti klausymu. Kai būnu neužsiėmęs, aš irgi neturiu tiek kantrybės - vis norisi kažkur eiti ir kažką daryti, o ne "tuščiai sėdėti".
Aš dažniausiai iš vis nesugebu kažko klausyti nesusikoncentravęs į tai ką klausau(ar žiūriu).
Pamiršai įdėti linką.. Bet spėju, kad ten bus tas video, kur protestuotojas išnešė sužeistą priešininką. Aišku, geriau nei tie filmukai apie plešiamas parduotuves.. Bet iki "vilties" tikrai netraukia.
Oi blem rimtai :D Trumpai tai BLM atvaro į pro Trump rally ir gauna 2min stage:
https://www.youtube.com/watch?v=-mPbw5YMvek
Manau realiai dabar šita smurto banga išsikvėps.. Bet paskui bus kitas pretekstas, ir kita banga, ir taip viskas lėtai bet užtikrintai eskaluosis, kol kažkuri visuomenės sistemos dalis neatlaikys.. ir tada jau kaip sakoma šūdai papuls į ventiliatorių, ir šį kartą for real.
Gan tikėtinas scenarijus.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-06-18 07:01

fizikanas wrote:
2020-06-17 18:10
Lionginas wrote:
2020-06-16 08:57
Tu tiesiog iškėlei papildomas sąlygas, kad draugas prieš žaidimą kažkur įtartinai pasišalina.
Tai tu pats iskelei visas salygas sakydamas, kad tai bus "analogiska sitaucija". As tuo tarpu parodziau, ko truksta, kad situacija butu is ties analogiska.
O tai kas būtent protestų situacijoje atitinka įtartiną draugo pasišalinimą prieš išmetant šešetus? Tie labai įprasti dalykai - protestų organizavimas, finansavimas ir t.t.?
fizikanas wrote:
2020-06-17 18:10
Lionginas wrote:
2020-06-16 08:57
Draugą už tai būtų galima įtarinėti dar prieš metant kauliukus, nes tai aiškiai neįprastas elgesys.
O zinai kas dar sitoj situacijoj keisto, nepaisant draugo elgesio? Tai, kad jam iskrito 2 6tai, kam atsitiktiniu budu iskristi yra gana maza tikimybe. Kodel renkiesi ignoruoti, kai kuriuos faktus ir ju keistuma?
Kiek tai keista galima ginčytis, bet kas liečia statistiką, sutapimas nėra statistiškai reikšmingas ir nerodo didelės tikimybės, kad buvo sukčiauta. Kaip ir protestų atveju, sutapimas nėra statistiškai reikšmingas ir nerodo didelės tikimybės, kad protestų datos parinktos neatsitiktinai.

Užtat labai keista būtų po dviejų kauliukų metimų draugą apkaltinti beveik garantuotu sukčiavimu, nes "kiti variantai iš fantastikos srities".
fizikanas wrote:
2020-06-17 18:10
Lionginas wrote:
2020-06-16 08:57
Bet kas liečia protestus, tu nepateikei nei vieno įtartino dalyko apie juos, nei vieno.
Na isskyrus ta keista sutapima, apie kuri jau minejau. Matai, kitu keistu dalyku as net nenoriu ieskoti, tau reikia suprasti, kad sito vieno uztenka.
Ir aš tau paaiškinau, kodėl sutapimo neišeina laikyti statistiškai reikšmingu. Jei nori, vis tiek gali laikyti, kad šitas sutapimas kažką įrodo, tačiau bent jau neskiesk, kad statistika čia tavo pusėje, kad yra didelė tikimybė, kad sutapimas neatsitiktinis ir t.t. Taip tiesiog nėra, statistiškai tu nieko neįrodei. Atsižvelgiant į tai, kad nepateikei ir jokių kitų argumentų, kodėl protestus reikėtų laikyti organizuotais siekiant paveikti prezidento rinkimų kampaniją, ti šitai sąmokslo teorija jokių įrodymų nėra.
fizikanas wrote:
2020-06-17 18:10
Lionginas wrote:
2020-06-16 08:57
Ryk ir sakyk "ačiū, pone".
Taip ir su mama kalbi?
Su visais kalbu taip kaip jie verti.
fizikanas wrote:
2020-06-17 18:10
Mane stebina tavo pasaulio modelis:
"Protestai organizuojami" - o taip, visi dideli protestai organizuojami.
"Protestai politizuojami" - tai zinoma, viskas politizuojama, net kaukes.
"Protestai organizuojami, kad butu politizuojami" - FUCKING IMPOSSIBLE!
Parodyk, kur aš sakiau, kad impossible. Žinoma, kad įmanoma. Menkai tikėtina tačiau.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-18 21:03

Seianus wrote:
2020-06-16 15:14
JAV profesorius – atvirai: prasidėjo kolektyvinė isterija, nukreipiamas dėmesys nuo tikrųjų juodaodžių problemų

Viso straipsnio neskaičiau, nes kai pamatau straipsnį kur iš esmės su viskuo sutinku ir dėstomi dalykai pavadinkime nėra rocket science, man būna be galo sunku perskaityti nors iki pusės ;)
Dėl kai kurių aštresnių detalių (kad dėl "netinkamo tono" baltieji atleidinėjami iš darbo) nesu tikras, tačiau visumoj, atmetus miglotesnes vietas, jame išsakomos gan subalansuotos mintys, artimos "centro" pažiūroms.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-06-19 08:30

Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
O tai kas būtent protestų situacijoje atitinka įtartiną draugo pasišalinimą prieš išmetant šešetus? Tie labai įprasti dalykai - protestų organizavimas, finansavimas ir t.t.?
Esme cia ne tai, kad itartinai isejo is kambario, o tai, kad tu pats nematei, kaip kauliukai buvo metami, ir ar isvis buvo metami, o ne tiesiog pastatomi, taip, kaip reikia draugui. Analogiskai, tu nematei ir nezinai ka galvoja, kokius tikslus turi ir pagal ka grafika deliojasi protestu organizatoriai.
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
Kiek tai keista galima ginčytis, bet kas liečia statistiką, sutapimas nėra statistiškai reikšmingas ir nerodo didelės tikimybės, kad buvo sukčiauta. Kaip ir protestų atveju, sutapimas nėra statistiškai reikšmingas ir nerodo didelės tikimybės, kad protestų datos parinktos neatsitiktinai.
Kalbi apie ta reiksminguma ir nereiksminguma, tarsi salia tikimybes P, kuria jau apskaiciavom, butu dar kazkoks papildomas kintamasis nusakantis, tos tikimybes reiksminguma. Tikimybe P yra P. Tu neturi jokios privilegijos ignoruoti tikimybes, kurios tau nepatinka.
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
Užtat labai keista būtų po dviejų kauliukų metimų draugą apkaltinti beveik garantuotu sukčiavimu, nes "kiti variantai iš fantastikos srities".
TIkrai ne is fantastikos, 1/36 kartais nutinka, netgi gana daznai (literally karta is 36 bandymu). Bet tai musu neatleidzia nuo pareigos rinktis 35/36 alternatyva, kai tokia turim (zr pavyzdi, kur nezinom ar kauliukai buvo metami ar pastatomi).
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
Ir aš tau paaiškinau, kodėl sutapimo neišeina laikyti statistiškai reikšmingu.
Tikrai nepaaiskinai, tik kazka pametei apie tai, kad neva du data pointai yra mazai. O kiek data pointu pagal tave jau uztenka? Ir ka jei datapointai butu tikslesni? Pvz abu protestai butu ivyke diena pries rinkimus? Ar ir tada neuztektu dvieju data pointu itarti "konspiracijai"?
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
Su visais kalbu taip kaip jie verti.
Ne. Su visais kalbi taip, kiek pats esi vertas.
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
Parodyk, kur aš sakiau, kad impossible. Žinoma, kad įmanoma. Menkai tikėtina tačiau.
Nesakei butent tais zodziais, bet parodei smarkia preferencija tam varaintui, kur taip nevyksta. Ir as netgi galiu gana neblogai ta preferencija apibrezti skaiciais. Tavo isankstinis isitikinimas buvo gerokai didesnis nei 98%, kadangi suzinojimas apie 2% sutapmo tikimybe, tavo tikejimo, atsitiktinumu, nei kiek nepaklibino. Gal papasakosi is kur toks tvirtas isitikinimas?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-19 11:28

Visada smagu pamatyt Lietuvos vardą naujienose. Ypač kaip sektiną pavyzdį: What Lithuania can teach us about grappling with Confederate statues (Washington Post)

Šiaip sutinku su ta dalimi, kad Grūto parkas yra turbūt idealus pavyzdys, kaip reikia sėkmingai dealinti su komplikuotos praeities paveldu - palikti jį prieinama publikai, bet pastatyti į deramą kontekstą.

Bet iš kitos pusės nesu tikras, ar toks modelis tiktų JAV Konfederatų skulptūrų atveju.. Ypač dabartinėje politinėje situacijoje.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-06-19 12:28

fizikanas wrote:
2020-06-19 08:30
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
O tai kas būtent protestų situacijoje atitinka įtartiną draugo pasišalinimą prieš išmetant šešetus? Tie labai įprasti dalykai - protestų organizavimas, finansavimas ir t.t.?
Esme cia ne tai, kad itartinai isejo is kambario, o tai, kad tu pats nematei, kaip kauliukai buvo metami, ir ar isvis buvo metami, o ne tiesiog pastatomi, taip, kaip reikia draugui. Analogiskai, tu nematei ir nezinai ka galvoja, kokius tikslus turi ir pagal ka grafika deliojasi protestu organizatoriai.
Ir tu visų tų dalykų nematei, bet dėl statistiškai nereikšmingo sutapimo manai, kad žinai beveik šimtu procentų.

Plius draugui nereikia išeiti iš kambario, kad sukčiauti kauliukais. Jei kauliukai su svoriais, tai tavo akyse galima juos mesti iš išmesti šeškes. Ir jei draugas išmes šeškes, tu automatiškai manysi, kad būtent taip ir yra - jis sukčiauja, kauliukai su svoriais, nes mažai tikimybė, ir tu nežinai, ar jie su svoriais ar ne? Kaip suprantu, nereikšmingas sutapimas plius nežinojimas yra tvirti argumentai?
fizikanas wrote:
2020-06-19 08:30
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
Kiek tai keista galima ginčytis, bet kas liečia statistiką, sutapimas nėra statistiškai reikšmingas ir nerodo didelės tikimybės, kad buvo sukčiauta. Kaip ir protestų atveju, sutapimas nėra statistiškai reikšmingas ir nerodo didelės tikimybės, kad protestų datos parinktos neatsitiktinai.
Kalbi apie ta reiksminguma ir nereiksminguma, tarsi salia tikimybes P, kuria jau apskaiciavom, butu dar kazkoks papildomas kintamasis nusakantis, tos tikimybes reiksminguma. Tikimybe P yra P. Tu neturi jokios privilegijos ignoruoti tikimybes, kurios tau nepatinka.
Vėl painiojiesi statistikos terminuose. Nėra tokio alyko kaip "tikimybės reikšmingumas". Yra toks dalykas kaip "sutapimo reikšmingumas", kuris yra ne kas kita, kaip tikimybė, kad įvykiai buvo atsitiktiniai. Ir taip, tai yra visai kas kita, nei sutapimo tikimybė, jei įvykiai yra atsitiktiniai.

Čia statistikos pagrindai, reikės dar kartą schoolinti?
fizikanas wrote:
2020-06-19 08:30
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
Užtat labai keista būtų po dviejų kauliukų metimų draugą apkaltinti beveik garantuotu sukčiavimu, nes "kiti variantai iš fantastikos srities".
TIkrai ne is fantastikos, 1/36 kartais nutinka, netgi gana daznai (literally karta is 36 bandymu). Bet tai musu neatleidzia nuo pareigos rinktis 35/36 alternatyva, kai tokia turim (zr pavyzdi, kur nezinom ar kauliukai buvo metami ar pastatomi).
Pareiga atsiranda, kai turime pagrindą manyti, kad sutapimas nėra atsitiktinis. Šiuo atveju nėra pagrindo taip manyti. O kad pripažįsti, jog 1/36 nėra tokia jau maža tikimybė, tai labai džiugu, nes 2,8% ne tiek jau daug skiriasi nuo 2%. Be to, nereikia pamiršti, kad iš tiesų čia darai šiokį tokį P-hackingą, nes pagal savo asmeninius pageidavimus pasirenki, kurių būtent įvykių tikimybes vertinsi. Kai visokie protestai JAV vyksta dažnai, ir rinkimai vyksta dažnai, tai daug šansų, kad kažkas atsitiktinai sutaps.
fizikanas wrote:
2020-06-19 08:30
Lionginas wrote:
2020-06-18 07:01
Ir aš tau paaiškinau, kodėl sutapimo neišeina laikyti statistiškai reikšmingu.
Tikrai nepaaiskinai, tik kazka pametei apie tai, kad neva du data pointai yra mazai. O kiek data pointu pagal tave jau uztenka? Ir ka jei datapointai butu tikslesni? Pvz abu protestai butu ivyke diena pries rinkimus? Ar ir tada neuztektu dvieju data pointu itarti "konspiracijai"?
Na kokie 30 data pointų būtų jau neblogai. Bet manau galima ir su kur kas mažiau išsiversti susikuriant kokią nors savo metodiką, tarkime, įvertinant standartinį nuokrypį. Tai manau bent kauliukų atveju 4-5 metimai leistų reikšmingumą įvertinti patikimiau.
fizikanas wrote:
2020-06-19 08:30
Nesakei butent tais zodziais, bet parodei smarkia preferencija tam varaintui, kur taip nevyksta.
Na taip, bet aš tai pagrindžiau faktais. O faktas tas, kad pusmetis iki rinkimų yra gerokai per anksti, tai neturės jokių pasekmių. Tiesiog tai gana kvailas būdas paveikti rinkimus.
fizikanas wrote:
2020-06-19 08:30
Ir as netgi galiu gana neblogai ta preferencija apibrezti skaiciais. Tavo isankstinis isitikinimas buvo gerokai didesnis nei 98%, kadangi suzinojimas apie 2% sutapmo tikimybe, tavo tikejimo, atsitiktinumu, nei kiek nepaklibino. Gal papasakosi is kur toks tvirtas isitikinimas?
Sutapimas statistiškai nereikšmingas, todėl aš į jį apskritai neatsižvelgiu.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-19 23:42

Jėzau, kas ten per skulptorių šalis pas jus! Antra iš eilės nsujiena apie Lietuvą susijusi su skulptūromis: Lithuania erects sculpture in honor of JD Salinger
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-20 16:57

Stormas wrote:
2020-06-17 23:44
Vilius wrote:
2020-06-16 21:13
Šiaip Sam Harris neseniai dėjo ilgoką, bet labai gerą monologą apie tas riaušes. Rekomenduoju: Can We Pull Back From The Brink?

Tik aš jau esu net labiau pesimistiškas už jį - bijau, kad jau per vėlu Amerikai gražiai išeiti iš šitos smurto spiralės. Per daug jau ten susipriešinimo, per daug pusdurnių valdžioje (ir ne tik Baltuose rūmuose), per daug suklaidintų jaunų žmonių, per daug šautuvų, skolų, tingumo, blogų idėjų, etc..
TLDR

bet va 5min video(o ne 2h+), kuris gal atgaivins tavo viltis jog Amerika gali išeiti iš smurto spiralės
Paklausiau ir aš fone. To monologo antroje pusėje gan neblogai Sam Harris šitą temą pakramtė. Su statistikos duomenimis ir pan. Manau normalūs policininkai ir šiaip realiai su tais dalykais savo darbe ar pan. tiesiogiai susiduriantys žmonės jam dėkingi už kai kurių dalykų paaiškinimus naivesnei publikai ir tam tikro vaizdo nupiešimą.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-06-20 23:26

Svetimas wrote:
2020-06-20 16:57
Paklausiau ir aš fone. To monologo antroje pusėje gan neblogai Sam Harris šitą temą pakramtė. Su statistikos duomenimis ir pan. Manau normalūs policininkai ir šiaip realiai su tais dalykais savo darbe ar pan. tiesiogiai susiduriantys žmonės jam dėkingi už kai kurių dalykų paaiškinimus naivesnei publikai ir tam tikro vaizdo nupiešimą.
gal galėtum paplėtoti kas yra ta naivesnė publika?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-21 15:05

Stormas wrote:
2020-06-20 23:26
gal galėtum paplėtoti kas yra ta naivesnė publika?
Na, pavyzdžiui, kur skaito iš esmės tik straipsnių antraštes arba susidaro vaizdą iš kelių matytų emocingų filmukų internete.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-06-21 16:02

Stormas wrote:
2020-06-20 23:26
gal galėtum paplėtoti kas yra ta naivesnė publika?
Nejaugi nezinai? Cia tie, kurie galvoja kitaip, nei Svetimas ;)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-21 23:07

Nu va, bijau, kad su savo pranašystėmis dėl šaudynių JAV nesuklydau:
Randominės antraštės per pastarąsias 24 val. wrote: Minneapolis Shooting Leaves 1 Dead and 11 Wounded, Police Say
Man taken to hospital with life-threatening injuries after overnight shooting in Crystal
Police enter Seattle cop-free zone after shooting kills a 19-year-old, critically injures a man
Nine people shot at a large gathering in upstate New York
5 hurt in early morning shooting in Texas capital
1 Injured in Shooting at North Riverside Park Mall
Chicago Gun Violence: 9 Dead, at Least 51 Wounded in Weekend Shootings
Second shooting in less than 24 hours as protests continue at Atlanta Wendy's
Multiple gunshot victims reported in Auburn after late-night shooting
Man and woman hospitalized after being shot in Wilmington's Bayard Square neighborhood Sunday morning
Victim seriously injured in far east El Paso shooting
Fatal shooting under investigation in Somerset County
At Least 19 Injured In Over A Dozen Shootings Across NYC In 24 Hours
At least one dead, one seriously hurt following graduation party shooting in Rockledge
Triple shooting near 5th and Center leaves 1 dead, 2 injured
Aišku, ne visos šaudynės dėl politinių motyvų.. Bet bendra anarchijos nuotaika spėju tikrai prie jų prisidejo.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-06-22 01:10

O čia daugiau, mažiau ar tiek pat šaudynių, kiek apskritai būna vidutiniškai tuose regionuose?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-06-22 01:32

Svetimas wrote:
2020-06-21 15:05
Na, pavyzdžiui, kur skaito iš esmės tik straipsnių antraštes arba susidaro vaizdą iš kelių matytų emocingų filmukų internete.
Aš įsivaizduoju, kad tokie žmonės tikrai tokių podcastų neklauso
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2020-06-22 04:19

Vilius wrote:
2020-06-21 23:07
Chicago Gun Violence: 9 Dead, at Least 51 Wounded in Weekend Shootings
Naujausi sio savaitgalio duomenys: 10 ir 56.

Siaip cia eilinis savaitgalis Cikagoje prie vasarisku oru (tarp auku kaip visada keli vaikai is juoduju kvartalo, kaip kad buvo ir si savaitgali, ir visus kitus ankstesnius). Atrodo rezultatyvus tik Europos mastais.

O siaip tas sirsalas su looting ir shootings baigesi per dvi dienas, beliko daugiau maziau taikus BLM protestai ir piketai. Nesmagus palikimas - smulkus bizniai plokstemis uzkaltais langais, panasu, kad dalis ju jau nebeatsigaus, dalis nusiaubtu parduotuveliu savininku patys juodaodziai, bande prasimusti gyvenime...

Kad konfliktas tarp rasiniu ar kokiu politiniu grupiu butu rimtesnis, BLM judejimas turi tureti opozija, o to nera kol kas, bent organizuota forma, nors senu trinciu, be abejo, yra daug. Ta prasme, siuo metu kur ne kur yra niokojami ir verciami paminklai prezidentams ir visokiems kolumbams, bet nera zmoniu, ju grupiu, kurie bandytu tam aktyviai priesintis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-22 09:51

vapula wrote:
2020-06-22 04:19
Siaip cia eilinis savaitgalis Cikagoje prie vasarisku oru (tarp auku kaip visada keli vaikai is juoduju kvartalo, kaip kad buvo ir si savaitgali, ir visus kitus ankstesnius). Atrodo rezultatyvus tik Europos mastais.
Ok. Tau geriau žinot.. Bet spaudoje tie pranešimai tikrai pradėjo mirgėti kur kas dažniau, nei aš pratęs matyti. Gal tiesiog žurnaliūgos labiau atkreipė į tai dėmesį.. Arba gal Googlės algoritmas pamatė, kad aš dažniau spaudau ant tokių naujienų, todėl pradėjo dažniau jas rodyti..
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2020-06-23 03:17

Vilius wrote:
2020-06-22 09:51
Ok. Tau geriau žinot.. Bet spaudoje tie pranešimai tikrai pradėjo mirgėti kur kas dažniau, nei aš pratęs matyti. Gal tiesiog žurnaliūgos labiau atkreipė į tai dėmesį.. Arba gal Googlės algoritmas pamatė, kad aš dažniau spaudau ant tokių naujienų, todėl pradėjo dažniau jas rodyti..
Man apie 2-3 metus uztruko, kol pripratau prie tokio vietinio fenomeno.

Va, tas pats praejes tevo dienos savaitgalis prie labai geru oru, summa summarum:

Chicago saw its highest number of gun violence victims in a single weekend this year with 104 people shot across the city from Friday evening to Monday morning, 14 of them fatally. Five of those killed were minors.

The weekend saw more shooting victims but less fatalities than the last weekend of May, when 85 people were shot, 24 of them fatally — Chicago’s most deadly weekend in years.


https://www.fox32chicago.com/news/104-s ... in-chicago

Beveik trecdalis mirtinai nusautu - vaikai.
Post Reply