Prezidentas Donaldas Trampas

Naujas temas kurkite čia
sovijus
skeptikas
Posts: 608
Joined: 2007-03-24 15:30

2021-02-06 19:17

fizikanas wrote: Nukrypimas i bet kuria puse smerktinas vienodai. Negali tiesiog ignoruoti kazkokiu irodymu, jei jie tau nepatinka.
Kokie įrodymai yra ignoruojami šiuo atveju?
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-02-07 15:25

fizikanas wrote:
2021-02-06 17:15
RB wrote:
2021-02-06 17:12
nei pasiruošęs greičiau mirti nei pripažinti, kad ta teorija gali būti neteisinga.
Ir tai skiriasi nuo kitu samokslo teoriju skleideju kuo?
Tai kaip ten su suklastotais JAV prezidento rinkimų rezultatais? :)
(Žiūrėk, kaip elegantiškai pasukame diskusiją atgal į temą.)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-02-07 16:30

RB wrote:
2021-02-07 15:25
(Žiūrėk, kaip elegantiškai pasukame diskusiją atgal į temą.)
Lionginas klause, kokio rezultato tikiuosi is diskusijos. Tai is tiesu, nieko kito ir nesitikejau, kaip apgailetinas RB dejimas i krumus :D
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-02-07 16:49

fizikanas wrote:
2021-02-06 18:35
Negali tiesiog ignoruoti kazkokiu irodymu, jei jie tau nepatinka.
Ypač kai pats su draugeliais susigalvoji tuos "įrodymus" ir tau jie patinka. Tada gali kitus dar ir durniais išvadinti, kai paprašo konkrečių įrodymų :lol:
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-02-07 17:09

fizikanas wrote:
2021-02-07 16:30
RB wrote:
2021-02-07 15:25
(Žiūrėk, kaip elegantiškai pasukame diskusiją atgal į temą.)
Lionginas klause, kokio rezultato tikiuosi is diskusijos. Tai is tiesu, nieko kito ir nesitikejau, kaip apgailetinas RB dejimas i krumus :D
Mmmm... tai nesulauksime jokio atsakymo, kaip ten įrodymai ar jų nebuvimas pakoregavo tavo požiūrį į šią konkrečią ne konspiracijos teoriją? Na taip, dėjimas į krūmus čia visai tinkamas pavadinimas.
Džiugu, kad turime išsamų ir gerai iliustruotą atsakymą į tavo klausimą apie skirtumus.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-02-07 18:26

Stormas wrote:
2021-02-07 16:49
Ypač kai pats su draugeliais susigalvoji tuos "įrodymus" ir tau jie patinka.
Kokius vaistus geri?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-02-07 18:30

RB wrote:
2021-02-07 17:09
Mmmm... tai nesulauksime jokio atsakymo, kaip ten įrodymai ar jų nebuvimas pakoregavo tavo požiūrį į šią konkrečią ne konspiracijos teoriją?
Kokia dar "ne konspiracijos" teorija? Aisku, kad cia konspiracijos teorija. Tu cia susigalvojes kazkoki fake termina, kad atskirti tau patinkancias konspiracijos teorijas, nuo tau nepatinkanciu. Tai net nebezinau ar cia mes dar rimtai diskutuojam ar jau grynai jumoristiniai svaiciojimai, kur tu suprates, kaip susimovei dar bandai kazkaip juokais nuleisti ir as tam nepriestarauju, nes gi visi turi teise i isejima aukstai pakelta nosim. Bet jei mes cia vis dar rimtai - tai negaliu tau atsakyti i sita klausima, Trumpo rinkimais nesidomiu jau koki menesi.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-02-07 19:00

fizikanas wrote:
2021-02-07 18:30
Bet jei mes cia vis dar rimtai - tai negaliu tau atsakyti i sita klausima, Trumpo rinkimais nesidomiu jau koki menesi.
Būtinai tuoj pat pasikeisk forumo slaptažodį. Kažkas nulaužė tavo prisijungimą ir vakar visą dieną čia rašinėjo apie konspiraciją pavogti rinkimus iš Trumpo, net visokias nuorodas į „Time“ dėliojo...
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-02-07 19:33

RB wrote:
2021-02-07 19:00
Būtinai tuoj pat pasikeisk forumo slaptažodį. Kažkas nulaužė tavo prisijungimą ir vakar visą dieną čia rašinėjo apie konspiraciją pavogti rinkimus iš Trumpo, net visokias nuorodas į „Time“ dėliojo...
Suprantu, kad issipisinet norisi ir labai niezti tam fizikanui kaip nors ikasti, bet nu retardiska galvoti, kad jei aktyviai nesidomiu rinkimais, tai nebeskaitau absoliuciai jokiu naujienu internete. Pasitark su Stormu del vaistu, gal ten koki prasta batcha padave.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-02-07 20:05

fizikanas wrote:
2021-02-07 19:33
Suprantu, kad issipisinet norisi ir labai niezti tam fizikanui kaip nors ikasti, bet nu retardiska galvoti, kad jei aktyviai nesidomiu rinkimais, tai nebeskaitau absoliuciai jokiu naujienu internete. Pasitark su Stormu del vaistu, gal ten koki prasta batcha padave.
Rinkimais nesidomi, bet kokios informacijos apie faktus, kurie nepalankūs tavo konspiracijos teorijai vengi, todėl randi tik straipsnius, kuriuos sugebi pritempti prie tos konspiracijos teorijos, ir aktyviai tokiais straipsniais daliniesi. Taip, tai tikrai visiškai adekvatus ir kritiškas informacijos vertinimas ir tik įrodymais pagrįstas tikėjimas, neignoruojant nepatinkančių faktų, o aš tiesiog išsipisinėju.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-02-08 08:09

fizikanas wrote:
2021-02-06 18:35
Rezultatas butu puikus, jei visiems dalyviams pasidarytu aiskus konseptas, kad nera tik vienos dimensijos lengvatikis/sunkatikis, o yra lengvatikis/sunkatikis naratyvui A, lengvatikis/sunkatikis naratyvui B ir t.t. Ir tas pats asmuo, gali buti tiek lengvatikis, tiek sunkatikis, tuo paciu metu, priklausomai is kurios televizijos ateina teiginys.
Tuomet dar reikes suprasti, kad sunkatikyste pati savaime nera siektinas idealas. Siektinas idealas yra adekvatikyste, kur tiki tiek, kiek turi pagrindo tikejimui ir nei daugiau, nei maziau. Butent nepamirsti, kad nei daugiau, nei maziau. Nukrypimas i bet kuria puse smerktinas vienodai.
Gana aiškus konceptas. Bet yra ir kitas ne mažiau svarbus konceptas, kurį visiems reikia suprasti: jei išdėstyta kokia nors teorija ir paprašyta pateikti įrodymus, tai reikia arba juos pateikti, arba vėliau nesiskųsti, jei esi pavadinamas lengvatinkiu konspiratiku. Dabar gi panašu, kad tu tiesiog stengiesi sau išsiderėti kažkokį imunitetą :)
fizikanas wrote:
2021-02-06 18:35
Negali tiesiog ignoruoti kazkokiu irodymu, jei jie tau nepatinka.
Žinoma gali. Man nepatinka įrodymai, kurie prastai kažką įrodo, todėl juos ignoruoju. Nors ne, tai ne visai tiesa. Jei eina didelė gausa tokių prastų įrodymų, tai po kurio laiko juos pradedu ignoruoti nesigilindamas, nes tiesiog gaila laiko.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-02-08 10:39

Lionginas wrote:
2021-02-08 08:09
arba vėliau nesiskųsti, jei esi pavadinamas lengvatinkiu konspiratiku.
O kas skundziasi? Cia tu projektuoji savo baime, nes tau sitie zodziai turi kazkokia neigiama kanotacija, kuri yra tikslingai isugdyta. Nei lengvatikyste, nei konspiratikyste nera savaime blogi dalykai, o tiesiog neisvengiamos pasaulio pazinimo dalys.
Lionginas wrote:
2021-02-08 08:09
Nors ne, tai ne visai tiesa. Jei eina didelė gausa tokių prastų įrodymų, tai po kurio laiko juos pradedu ignoruoti nesigilindamas, nes tiesiog gaila laiko.
Butent taip ir jauciasi sunkatikyste naratyvui A ir lengvatikyste naratyvui B is vidaus. Pasigavai kelis prastus irodymus naratyvui A (tikslingai tau pateiktus naratyvo B salininku) ir pradejai visus irodymus naratyvui A ignoruoti. Tuo tarpu pamatei kelis gerus irodymus naratyvui B (pacherypikintus tu paciu naratyvo B salininku) ir pradejai nesigilindamas priimti visus naratyvo B irodymus is eiles.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-02-08 12:10

fizikanas wrote:
2021-02-08 10:39
O kas skundziasi? Cia tu projektuoji savo baime, nes tau sitie zodziai turi kazkokia neigiama kanotacija, kuri yra tikslingai isugdyta.
Žinok, man net tikri psichologai su savo diplomais didelio įspūdžio nepalieka, tai tu tik pamėgink įsivaizduoti, ką aš galvoju apie šitas tavo įžvalgas, kurių pastaruoju metu ne tiek jau mažai :roll:
fizikanas wrote:
2021-02-08 10:39
Nei lengvatikyste, nei konspiratikyste nera savaime blogi dalykai, o tiesiog neisvengiamos pasaulio pazinimo dalys.
Tai filosofiškai žiūrint niekas nėra savaime blogai. Užtat rezultatai liūdina.
fizikanas wrote:
2021-02-08 10:39
Butent taip ir jauciasi sunkatikyste naratyvui A ir lengvatikyste naratyvui B is vidaus. Pasigavai kelis prastus irodymus naratyvui A (tikslingai tau pateiktus naratyvo B salininku) ir pradejai visus irodymus naratyvui A ignoruoti. Tuo tarpu pamatei kelis gerus irodymus naratyvui B (pacherypikintus tu paciu naratyvo B salininku) ir pradejai nesigilindamas priimti visus naratyvo B irodymus is eiles.
O štai šitas tavo sukurtas naratyvas, kaip suprantu, yra skirtas galutinai užsicementuoti savo teorijose apie suklasotus rinkimus? Šiaip aš komentavau tavo pateiktus įrodymus, paaiškinau, kodėl man jie atrodo neįtikinami, pateikiau alternatyvius paaiškinimus, kas tuose įrodymuose matoma, bet matau, kad tu esi labiau linkęs ne diskutuoti apie tuos įrodymus, bet užsiimti savo psichologijomis, kas šiaip jau stipriai signalizuoja, kad būtent įrodymai yra tavo silpnoji vieta. Kas toliau? Atsisakysi juos pateikti, ne "jūs vis tiek nenorėsite jų pripažinti" atmazai?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-02-08 12:58

Lionginas wrote:
2021-02-08 12:10
Žinok, man net tikri psichologai su savo diplomais didelio įspūdžio nepalieka, tai tu tik pamėgink įsivaizduoti, ką aš galvoju apie šitas tavo įžvalgas, kurių pastaruoju metu ne tiek jau mažai :roll:
Cia tik elementarus pastebejimai apie akivaizdzius dalykus, kuriems jokio diplomo nereikia. Cia tas pats, kas sakyciau nekisk pirstu i rozete, o tu man sakytum, kad tau net tikri elektrikai ispudzio nedaro, tai ka jau cia as su savo patarimais.
Lionginas wrote:
2021-02-08 12:10
O štai šitas tavo sukurtas naratyvas, kaip suprantu, yra skirtas galutinai užsicementuoti savo teorijose apie suklasotus rinkimus?
Nesuprantu is kur istraukei, kad as noriu uzsicementuoti teorijoje apie suklastotus rinkimus, kai alternatyvi versija, kad Trumpas suklastojo rinkimu klastojima man, nei kiek ne maziau amuzing. Bet tada prisimenu, kad Bidenas su demencija surinko daugiau balsu nei Obama, tuo pat metu, kai Trumpas surinko daugiau balsu, nei laimedamas pries Hillary ir visa fantazija subliuksta.
Lionginas wrote:
2021-02-08 12:10
kas šiaip jau stipriai signalizuoja, kad būtent įrodymai yra tavo silpnoji vieta.
Kiek pamenu ju ir cia rodziau apie 20 valandu, tai nezinau kada spejai visus uzgincyti, bet tikrai ne sitam forume. Nebus, kad tu ten juos tiesiog praignoravai nesigilindamas?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-02-08 13:04

sovijus wrote:
2021-02-06 19:17
Kokie įrodymai yra ignoruojami šiuo atveju?
Paskaityk tema, niekas tau cia 38 lapu nekartos, pavelavusiam.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-02-08 16:35

fizikanas wrote:
2021-02-08 12:58
Lionginas wrote:
2021-02-08 12:10
Žinok, man net tikri psichologai su savo diplomais didelio įspūdžio nepalieka, tai tu tik pamėgink įsivaizduoti, ką aš galvoju apie šitas tavo įžvalgas, kurių pastaruoju metu ne tiek jau mažai :roll:
Cia tik elementarus pastebejimai apie akivaizdzius dalykus, kuriems jokio diplomo nereikia. Cia tas pats, kas sakyciau nekisk pirstu i rozete, o tu man sakytum, kad tau net tikri elektrikai ispudzio nedaro, tai ka jau cia as su savo patarimais.
Aš suprantu, kad tu savo įžvalgų nei kiek nepasiruošęs ginti, bet labai pasiruošęs ginti patarimą nekišti pirštų į rozetę. Užtat ir išmeti eilinę analogiją, kad tik nereikėtų ginti savo mėgėjiškų pseudopsichologinių pezalų.
fizikanas wrote:
2021-02-08 12:58
Lionginas wrote:
2021-02-08 12:10
O štai šitas tavo sukurtas naratyvas, kaip suprantu, yra skirtas galutinai užsicementuoti savo teorijose apie suklasotus rinkimus?
Nesuprantu is kur istraukei, kad as noriu uzsicementuoti teorijoje apie suklastotus rinkimus
Juk ką tik paaiškinau, iš kur ištraukiau. Tu nenori kalbėti apie jokius konkrečius klastojimo įrodymus, ir kitų netikėjimą šita sąmokslo teorija bandai paaiškinti visokiais atmazais - CNN žiūrėjimu ir panašiai. Kai realiai, žmonės tiesiog nemato jokių normalių įrodymų.
fizikanas wrote:
2021-02-08 12:58
kai alternatyvi versija, kad Trumpas suklastojo rinkimu klastojima man, nei kiek ne maziau amuzing. Bet tada prisimenu, kad Bidenas su demencija surinko daugiau balsu nei Obama, tuo pat metu, kai Trumpas surinko daugiau balsu, nei laimedamas pries Hillary ir visa fantazija subliuksta.
Sunku suprasti, kas tau čia amusing. Didelis rinkėjų aktyvumas kažkaip įrodo rinkimų klastojimą?
fizikanas wrote:
2021-02-08 12:58
Lionginas wrote:
2021-02-08 12:10
kas šiaip jau stipriai signalizuoja, kad būtent įrodymai yra tavo silpnoji vieta.
Kiek pamenu ju ir cia rodziau apie 20 valandu, tai nezinau kada spejai visus uzgincyti, bet tikrai ne sitam forume. Nebus, kad tu ten juos tiesiog praignoravai nesigilindamas?
Aš tų video pažiūrėjau daugiau už tave, žinau tai, nes tiek, kiek žiūrėjau, buvo absoliutus šlamštas net pagal tavo standartus. Jei būtum kažką žiūrėjęs ir tu, tai būtum davęs konkrečias minutes, nuo kurių verta žiūrėti. Bet nedavei, nes pats nežiūrėjai ir tų "įrodymų" nežinai ir neturi. Tai čia tas pats, kas pasakyti, kad įrodymų pilna, ir duoti nuodorą į Google - mol, susirask internete pats. Aš asmeniškai manau, kad davei žiūrėti tas 20 valandų puikiai žinodamas, kad ten šlamštas, kurio niekas nežiūrės. Užtat tu galėsi užsidėti feikinį pliusą, kad kažką pateikei, ir vėliau atmazintis, kokie visi kiti negeri. Fuck you su tokiais "įrodymais".
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-02-09 01:13

Lionginas wrote:
2021-02-08 16:35
Aš tų video pažiūrėjau daugiau už tave, žinau tai, nes tiek, kiek žiūrėjau, buvo absoliutus šlamštas net pagal tavo standartus. Jei būtum kažką žiūrėjęs ir tu, tai būtum davęs konkrečias minutes, nuo kurių verta žiūrėti. Bet nedavei, nes pats nežiūrėjai ir tų "įrodymų" nežinai ir neturi. Tai čia tas pats, kas pasakyti, kad įrodymų pilna, ir duoti nuodorą į Google - mol, susirask internete pats. Aš asmeniškai manau, kad davei žiūrėti tas 20 valandų puikiai žinodamas, kad ten šlamštas, kurio niekas nežiūrės. Užtat tu galėsi užsidėti feikinį pliusą, kad kažką pateikei, ir vėliau atmazintis, kokie visi kiti negeri. Fuck you su tokiais "įrodymais".
Jup, aš irgi tų video galimai pažėjau daugiau nei fizikanas :roll:

Na bet galėčiau duoti fizikanui pliusą kad galėtų būti neblogas advokatas, esu ne kartą matęs kaip neturėdamai normalių argumentų jie naudoja mentalinę gimnastiką kurią čia mums ir demonstravo fizikanas - užvertimas "įrodymų" medžiaga kuri nieko nieko neįrodo, pastovus nukrypimas į įrodinėjimus apie kitus dalykus, bandymas pritempt nesusijusias situacijas prie šios ir taip toliau ir panašiai
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-02-09 14:46

Stormas wrote:
2021-02-09 01:13
Na bet galėčiau duoti fizikanui pliusą kad galėtų būti neblogas advokatas, esu ne kartą matęs kaip neturėdamai normalių argumentų jie naudoja mentalinę gimnastiką kurią čia mums ir demonstravo fizikanas - užvertimas "įrodymų" medžiaga kuri nieko nieko neįrodo, pastovus nukrypimas į įrodinėjimus apie kitus dalykus, bandymas pritempt nesusijusias situacijas prie šios ir taip toliau ir panašiai
Tai galima apibūdinti kur kas trumpiau: Chewbacca_defense

Image
Post Reply