Pasaulio naujienos

Naujas temas kurkite čia
Seianus
senbuvis

2021-07-15 16:05

RB wrote:
2021-07-12 13:20
Seianus wrote:
2021-07-12 09:20
Bet po arešto buvo jaučiamas stiprus kontrastas su prieš-areštą, iš leftistų medijos žvaigždės tapo, geriausiu atveju, paminėtu, kad toks egzistuoja ir kuo kaltinamas. Tą turėjau omeny, sakydamas „dingo“.
Prisipažinsiu, kad nelabai sekiau jo veiklą, bet gal kartais tiesiog nebebuvo ką apie jį rašyti? Kai žmogus kelia ieškinius Trump'ui – tai šiokia tokia naujiena. Kai tas žmogus tiesiog dar vieną dieną sėdi areštuotas, skambią antraštę iš to išlaužti gerokai sunkiau.
Aš irgi labai nesekiau, bet iš to kiek dalyvaudavo laidose, kaip svečias, ir kaip ir ką apie jį kalbėdavo, man buvo panašu, kad ruošia jį politikai. Gal net gana aukštai politikai :) Dabar tuo abejoju, nes į politiką besirengiantis eiti žmogus lyg ir neturėtų užsiimti reketavimu bet hm kas čia žino. Bet kuriuo atveju, kažko įdomaus apie jį rašyti ar rodyti nebuvo niekada, tuose ieškiniuose jis tebuvo advokatas, jei gerai pamenu, o jei ir savo vardu kėlė, tai kas iš to, tarsi maža psichų. Nebuvo reikalo daryti iš jo žvaigždę, bet darė. Dabar nebedaro :D
RB
senbuvis

2021-07-16 08:51

Seianus wrote:
2021-07-15 16:05
Aš irgi labai nesekiau, bet iš to kiek dalyvaudavo laidose, kaip svečias, ir kaip ir ką apie jį kalbėdavo, man buvo panašu, kad ruošia jį politikai. (...) Nebuvo reikalo daryti iš jo žvaigždę, bet darė.
Man atrodo, tu truputi neteisingai įsivaizduoji žiniasklaidos verslo modelį. Jie gyvena ne iš to, kad „ruošia kažką politikai“. Žurnalisto darbas nėra surasti perspektyvų būsimą lyderį ir jį išpopuliarinti. Žurnalisto darbas yra atkapstyti skandalingą temą ar žmogų, kuris sudomintų žiūrovą ir pritrauktų jo pinigus ar click'us. Trump'ą ne vien žodžiais, bet ir teismo salėje atakuojantis advokatas šiuos kriterijus atitinka. Teismo laukiantis ir tylintis įtariamasis – ne.
fizikanas
COVID antivakseris

2021-07-16 23:45

Afrikoje prasidejo taikus "Juodos gyvybes svarbios" protestai.
Seianus
senbuvis

2021-07-17 08:16

RB wrote:
2021-07-16 08:51
Žurnalisto darbas yra atkapstyti skandalingą temą ar žmogų, kuris sudomintų žiūrovą ir pritrauktų jo pinigus ar click'us. Trump'ą ne vien žodžiais, bet ir teismo salėje atakuojantis advokatas šiuos kriterijus atitinka. Teismo laukiantis ir tylintis įtariamasis – ne.
Dėkui labai už paaiškinimą, bet aš ir pats žinau, koks yra žurnalisto darbas, ir koks yra paparacio darbas, ir koks yra leftistinio „žurnalisto“ darbas, ir koks yra prostitučių darbas :)
Seianus
senbuvis

2021-08-15 01:18

Meanwhile in Japan:
lrt.lt wrote: Japonijoje merui apkandžiojus atletės olimpinį medalį jai bus išduotas naujas

Nagojoje vykusio pasveikinimo metu šio miesto meras Takashi Kawamura apkandžiojo Japonijos softbolo žaidėjos Miu Goto žaidynėse iškovotą aukso medalį, po to paaiškėjo, kad atletei bus išduotas naujas apdovanojimas.
Svetimas: diskusija apie Afganistaną išskirta į Afganistanas temą
Seianus
senbuvis

2021-08-30 11:57

lrt.lt wrote: Šiaurės Korėja grįžta prie branduolinių ginklų gamybos? Įtariama, kad paleido reaktorių

Branduoliniu ginklu apsiginklavusi Šiaurės Korėja, regis, iš naujo įjungė savo plutonio gamybos reaktorių, teigia Tarptautinė atominės energijos agentūra (TATENA).
Seianus
senbuvis

2021-09-03 06:07

Ars Technica wrote: China bans online gaming for minors except from 8 pm-9 pm Friday to Sunday. Online gaming companies barred from serving under-18s nearly every hour of the week.

China reportedly issued new rules today forbidding minors from playing online video games more than three hours a week, while banning kids from online gaming entirely every Monday to Thursday. While some news reports say the ban applies to all video games, enforcement measures issued by the National Press and Publication Administration (NPPA) primarily target online games and online services related to gaming.
The NPPA claimed the regulation is about "protecting the physical and mental health of minors... and relates to the cultivation of the younger generation in the era of national rejuvenation."
The changes announced today also require online games to "be linked to a state anti-addiction system,"
Mikės Pūkuotuko kraštas kuo toliau, tuo labiau tampa savęs parodija. Gal medaus kokio nusiųsti, kad atsipalaiduotų truputį, apsiramintų.

O buvo laikai, kai kinai pakvietė geimerius prieš Pekino Olimpiadą nešti olimpinę ugnį. Tuomet atrodė, kad eina progresyviu keliu.

Ta state anti-addiction sistema beje nežinau, kaip tiksliai ji veikia, iš kinų aišku nieko gero nesitikiu, bet apskritai, iš principo, gali būti ir teigiamas dalykas. Jei riboja visokius nešvarius žaidimo įmonių psichologinius triukus, lootboxus ir pan., aš nors būdamas už didesnę asmens ir įmonės pasirinkimo laisvę ir mažesnį valdžios kišimąsi, vis tiek nematau kažko labai blogo tokiuose ribojimuose, ypač, kai reikalas liečia nepilnamečius. Kuriuos ne taip sunku pajungti į Skinerio dėžutę.
fizikanas
COVID antivakseris

2021-09-07 10:23

Kuba pirmoji iš pasaulio šalių pradėjo mažų vaikų vakcinaciją nuo koronaviruso.

https://www.delfi.lt/news/daily/world/p ... d=88123753

Ne ne, tikrai ne komunizmas, ne ne :D
Seianus
senbuvis

2021-09-17 10:27

Rugsėjo 14 d. nuo leukemijos mirė vienas mano mėgstamiausių komikų - Norm Macdonald.
Svetimas
administratorius

2021-09-17 21:51

Seianus wrote:
2021-09-17 10:27
Rugsėjo 14 d. nuo leukemijos mirė vienas mano mėgstamiausių komikų - Norm Macdonald.
Kažkodėl netyčia Carl Sagan man priminei.
Post Reply