rusijos karinė invazija į Ukrainą

Naujas temas kurkite čia
Post Reply
ptnxlo
naujokas
Posts: 2
Joined: 2022-03-01 15:08
Contact:

2022-03-01 15:15

Ar jūs galit man paaiškint, kaip įmanoma būti tokiai propagandos užzobintai tautai, kad nesugebėt pamatyt, ką daro tavo šalies prezidentas? Aišku, aš suprantu, kad juos jau 30 metų plauna, bet juk daugiau nei 5000 rusų karių yra nukauti. Negi jie negauna jokios informacijos ir nesugeba nei kiek jos interpretuoti apart "vakarų propaganda"? Galit man paaiškint, kas darosi su pasauliu? Kodėl NATO bent jau neuždaro oro erdės Ukrainoje? Juk didžiausia žala padaroma būtent iš oro.

Ir aišku, kiek būtume išvengę, jeigu kas nors būtų klausę LT, PL, LV, EE ir pradėję tiekti priešlėktuvinius ir prieštankinius ginklus IKI šios kraupios invazijos...

Bet aš tikiu Ukraina. Aš tikiu, kad xuilo nepaeis. Nu negali blogis laimėt, nu bl*t, nu negali.

Image
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-03-01 15:28

ptnxlo wrote:
2022-03-01 15:15
Ar jūs galit man paaiškint, kaip įmanoma būti tokiai propagandos užzobintai tautai, kad nesugebėt pamatyt, ką daro tavo šalies prezidentas? Aišku, aš suprantu, kad juos jau 30 metų plauna, bet juk daugiau nei 5000 rusų karių yra nukauti. Negi jie negauna jokios informacijos ir nesugeba nei kiek jos interpretuoti apart "vakarų propaganda"?
Rusai nėra vienalytė masė:

- Vieni viską žino bet bijo gauti lazdų
- Kiti viską žino bet jiems tas pats (kaip mūsų Egidijus Dragūnas)
- Dar kiti nieko nežino ir labai stengiasi nežinoti, nes baisu
- Dar dar kiti viską žino ir reginiu nuoširdžiai mėgaujasi

Ir t.t. Yra dar tie, kurie lazdų gauti bijo, bet vis tiek eina ir protestuoja. Bet po teisybei esamoje situacijoje tai absoliučiai neadekvatu, nes rusų pastangos turėtų būtų tokios, kad jie bijotų to paties, ko dabar priversti bijoti ukrainiečiai - kulkų ir bombų. Todėl, kol jie rizikuoja tik gauti lazdų, sakau ir sakysiu, kad daro gerokai per mažai. Turėtų prisiimti didesnę riziką ir sutvarkyti savo fiurerį, nes tik jie tai gali padaryti.
ptnxlo wrote:
2022-03-01 15:15
Kodėl NATO bent jau neuždaro oro erdės Ukrainoje? Juk didžiausia žala padaroma būtent iš oro.
Nes tai iš karto reiškia ginkluotą konfrontaciją tarp Rusijos ir NATO. O aš neabejoju, kad Putinas ne tik gali, bet ir ieško preteksto panaudoti bent jau taktinį branduolinį ginklą.
ptnxlo wrote:
2022-03-01 15:15
Ir aišku, kiek būtume išvengę, jeigu kas nors būtų klausę LT, PL, LV, EE ir pradėję tiekti priešlėktuvinius ir prieštankinius ginklus IKI šios kraupios invazijos...
Konkrečiai šie ginklai buvo tiekiami prieš karą. Buvo galima tiekti ir dar kažką stipresnio, bet niekas nesitikėjo dviejų dalykų: kad Ukrainos kariuomenė ilgai išlaikys organizuotą pasipriešinimą ir kad Rusijos kariuomenė bus tokia neįgali. Todėl buvo tiekiami tie ginklai, kurie padėtų partizaniniame kare, o ne greitai taptų karo trofėjum rusams.
Last edited by Lionginas on 2022-03-01 15:50, edited 1 time in total.
ptnxlo
naujokas
Posts: 2
Joined: 2022-03-01 15:08
Contact:

2022-03-01 15:50

Lionginas wrote:
2022-03-01 15:28
Konkrečiai šie ginklai buvo tiekiami prieš karą. Buvo galima tiekti ir dar kažką stipresnio, bet niekas nesitikėjo dviejų dalykų: kad Ukrainos kariuomenė ilgai išlaikys organizuotą pasipriešinimą ir kad Rusijos kariuomenė bus tokia neįgali. Todėl buvo tiekiami tie ginklai, kurie padėtų partizaniniame kare, o ne greitai taptų karo trofėjum rusams.
Bet Afganistane paliko dar ne tiek ginklų ir infrastruktūros. Jeigu bent pusę ar trečdalį to, ką suinvestavo ten, būtų davę Ukrainai, aš labai abejoju ar xuilo būtų mėginęs veržtis.

O dėl branduolinio ginklo panaudojimo - aš abejoju ar jis tam ryžtųsi. Kažkas gerai sakė, kad jeigu jis realiai ruoštųsi tam, tai vadinasi, kad ruoštųsi IIIPK, o jeigu tam ruoštųsi, tai skelbtų visuotinę mobilizaciją, ko dabar nedaro. Jis tiesiog kaip gatvės banditas bando gasdinti. Čia, žinoma, tik mano nuomonė.
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2022-03-01 18:42

Putleris paskelbe aukstesnio lygio parengti del branduoliniu ginklu tik formaliai, blefuodamas. Kazkur skaiciau, kad zvalgyba nera uzfiksavusi jokiu realiu veiksmu, kurie turetu buti igyvendinami tokiu atveju, pvz povandeniniu laivu ar raketiniu sistemu judejimas. Galbut del to nei jav, nei kitos valstybes neperejo pacios i kita parengties lygi.

Nors... Kol ta pati zvalgyba jau pradeda reiksti susirupinima psichine to issigimelio degenerato busena, tai ramiau del to nepasidaro.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-03-01 19:26

ptnxlo wrote:
2022-03-01 15:50
Bet Afganistane paliko dar ne tiek ginklų ir infrastruktūros. Jeigu bent pusę ar trečdalį to, ką suinvestavo ten, būtų davę Ukrainai, aš labai abejoju ar xuilo būtų mėginęs veržtis.
Kaip ir sakiau, niekas nesitikėjo, kad Ukrainos centrinei valdžiai pavyks atsilaikyti ilgiau nei 3 dienas. Visi galvojo apie būsimą partizaninį karą. O tokiame kare iš stambios karinės technikos jokios naudos, ten svarbus mobilumas ir gebėjimas ginklą pernešti ant peties.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2022-03-01 19:28

vapula wrote:
2022-03-01 18:42
Kazkur skaiciau, kad zvalgyba nera uzfiksavusi jokiu realiu veiksmu, kurie turetu buti igyvendinami tokiu atveju, pvz povandeniniu laivu ar raketiniu sistemu judejimas.
Lyg ir užfiksuota, kad atominiai povandeniniai raketnešiai išplaukė iš uostų.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-03-01 19:29

vapula wrote:
2022-03-01 18:42
Putleris paskelbe aukstesnio lygio parengti del branduoliniu ginklu tik formaliai, blefuodamas. Kazkur skaiciau, kad zvalgyba nera uzfiksavusi jokiu realiu veiksmu, kurie turetu buti igyvendinami tokiu atveju, pvz povandeniniu laivu ar raketiniu sistemu judejimas. Galbut del to nei jav, nei kitos valstybes neperejo pacios i kita parengties lygi.
Viskas priklauso nuo to, kaip jis skaičiuoja. Tarkime, nusprendžia susprogdinti branduolinį užtaisą virš Lvovo ir pareikalauja nutraukti karinę pagalbą Ukrainai. Kaip reaguos Vakarai? Užbaigs pasaulį ar atsitrauks? Manau, Putinas skaičiuoja, kad atsitrauks. O jis tuomet paskelbs, kad laimėjo karą prieš NATO.

Esu tikras, kad NATO jau seniai turi planus tokiems scenarijams, ir jie tikriausiai ne tokie, kokių tikisi šitas fiureris, bet manau, kad jis mąsto būtent šitaip. Ir galbūt tokios progos net laukia.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-03-01 19:35

RB wrote:
2022-03-01 19:28
vapula wrote:
2022-03-01 18:42
Kazkur skaiciau, kad zvalgyba nera uzfiksavusi jokiu realiu veiksmu, kurie turetu buti igyvendinami tokiu atveju, pvz povandeniniu laivu ar raketiniu sistemu judejimas.
Lyg ir užfiksuota, kad atominiai povandeniniai raketnešiai išplaukė iš uostų.
Jie visada išplaukę, tiek Rusijos, tiek JAV.
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2022-03-01 19:52

Lionginas wrote:
2022-03-01 19:35
RB wrote:
2022-03-01 19:28


Lyg ir užfiksuota, kad atominiai povandeniniai raketnešiai išplaukė iš uostų.
Jie visada išplaukę, tiek Rusijos, tiek JAV.
As skaiciau apie tai ta pacia diena, kai dekretas buvo priimtas, tai visai gali buti, kad jau kazkas pajudejo ta linkme. Butu idomu koki linka pamatyti apie tai, jei turi.
Last edited by vapula on 2022-03-01 20:14, edited 2 times in total.
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2022-03-01 20:13

Lionginas wrote:
2022-03-01 19:29
Viskas priklauso nuo to, kaip jis skaičiuoja. Tarkime, nusprendžia susprogdinti branduolinį užtaisą virš Lvovo ir pareikalauja nutraukti karinę pagalbą Ukrainai. Kaip reaguos Vakarai? Užbaigs pasaulį ar atsitrauks? Manau, Putinas skaičiuoja, kad atsitrauks. O jis tuomet paskelbs, kad laimėjo karą prieš NATO.

Esu tikras, kad NATO jau seniai turi planus tokiems scenarijams, ir jie tikriausiai ne tokie, kokių tikisi šitas fiureris, bet manau, kad jis mąsto būtent šitaip. Ir galbūt tokios progos net laukia.
Abu suprantame, kad cia tik musu asmenines spekuliacijos, bet as galvoju kitaip.

Nemanau, kad mestu ant kokio Lvovo - kiek rusu gyvena jame? Greiciau rinktusi tuscia plota kur Ukrainoje ar net isvis kokiam poligone pacioje Rusijoje. Net ir antras atvejis butu gan drastiskas zingsnis, juk kada paskutini karta buvo susprogdintas branduolinis uztaisas. Kazkur kazko tikrai galima laukti.

O bendrai del branduolinio karo tarp Rusijos ir NATO esu tokios nuomones, kad jis galimas tik visiskai isprotejus Putinui.

- Net per saltaji kara jis nebuvo panaudotas, net esant didziausioms itampoms. Tai rodo, kad reikia ypatingu salygu jo panaudojimui, kuriu nekilo per pati saltaji kara. Tas salygas apibrezia kiekvienos salies branduolines doktrinos.

- Putinas, saltojo karo zmogus, labai gerai ta suvokia, yra sakes ne karta - nugaletoju nebus. Neimanoma laimeti branduolinio karo dabartinemis technologijomis net tau pirmam smogus visu pajegumu. Rusija butu sunaikinta bet kuriuo atveju. Tai kaip ir nera prasmes jo pradeti. Branduoliniai ginklai - kaip taikos garantas, kuris kol kas veike puikiai tiek metu.

- Ir mazai zinomas faktas. Pries pat pradedant Putinui demonstruoti raumenis, Rusijos iniciatyva buvo ar sutartis pasirasyta, ar memorandumas kazkoks priimtas (neberandu saltinio,) su vakarais del net iprastines ginkluotes nenaudojimo viena pries kita, nes tai pasirasanciuju sutarimu butu beprotybe, kuri baigtusi branduoliniu karu. Kitais zodziais, Rusija vengia tiesiogines karines konfrontacijos su NATO, pati suprasdama, kur tai nuves.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-03-01 21:13

O aš priešingai, manau, kad vien kažkokio ginklo turėjimas kelia jam norą tą ginklą panaudoti. Ir jau yra precedentas - Novičiokas. Naudoti uždraustą cheminį ginklą yra rizikinga ir tiesa sakant visiškai nereikalinga. Bet jis buvo panaudotas, ir ne kartą. Lyg norint pasakyti, kad ir ką bjauraus jis turi, būtinai panaudos.

Ant pliko lauko bombos žinoma nemestų, tai jam būtų parodyti silpnumą. Galbūt mestų ant didelės karių sankaupos. Bet man panašiau, kad mestų ant miesto.
Putinas, saltojo karo zmogus, labai gerai ta suvokia, yra sakes ne karta - nugaletoju nebus
Aš, deja, manau, kad jis tiki galintis tą karą laimėti. T.y., iki pilno apsikeitimo net neprieiti. Tiesiog sunaikinti vieną miestą ir žiūrėti, ar vakarai nuspręs dėl to vieno miesto baigti pasaulį.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2022-03-01 21:22

Lionginas wrote:
2022-03-01 19:35
Jie visada išplaukę, tiek Rusijos, tiek JAV.
Tik dalis – stovėti uoste daug pigiau nei patruliuoti.
Didėjant parengties lygiui, išplaukia daugiau. Konkrečiai šiuo atveju po Putino pareiškimo palydovai užfiksavo, kad iš uosto dingo du raketnešiai, bet dabar nepamu, nei kuris uostas (kažkuris iš šiaurinių), nei kokio konkrečiai modelio laivai.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-03-01 21:35

RB wrote:
2022-03-01 21:22
Lionginas wrote:
2022-03-01 19:35
Jie visada išplaukę, tiek Rusijos, tiek JAV.
Tik dalis – stovėti uoste daug pigiau nei patruliuoti.
Didėjant parengties lygiui, išplaukia daugiau. Konkrečiai šiuo atveju po Putino pareiškimo palydovai užfiksavo, kad iš uosto dingo du raketnešiai, bet dabar nepamu, nei kuris uostas (kažkuris iš šiaurinių), nei kokio konkrečiai modelio laivai.
Na bet kuriuo atveju, po nuostabaus raudonosios armijos pasirodymo aš išvis nustebęs, kad ten kažkas plaukia.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2923
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-03-01 22:21

Šiaip tai yra daugiau variantų, nei „baigti pasaulį“ atsakant į Putino branduolinį ginklą, jei numes vieną ir lauks reakcijos. Kad ir normalus konvencinis karas visais frontais, kurį rusai su savo šūdina armijos parodija neabejotinai pralaimės. Aišku jei ir toliau nuspręs švaistytis branduolinėm raketom, beliks atsakyti tuo pačiu. Bet negi dabar viską jam atiduosim vien todėl, kad grąsina. Šiaip man atrodo visai tikėtina, kad jį nuvers anksčiau, nei panaudos branduolinį ginklą. Juk tarp visų tų generolų turėtų būti nors keli sveikesnio proto.
Bet aš tikiu Ukraina. Aš tikiu, kad xuilo nepaeis. Nu negali blogis laimėt, nu bl*t, nu negali.
Kad nepaeis tai neabejotina, tik įdomu, kokia bus to išraiška. Jei po visko kas norės jungtis prie naujos organizacijos Brotherhood of Steel, rašykit. Tikiuosi, tuo metu copyrigtų laikymosi užtikrinti nebebus įmanoma :lol:

Image
Lionginas wrote: O aš neabejoju, kad Putinas ne tik gali, bet ir ieško preteksto panaudoti bent jau taktinį branduolinį ginklą.
Žiauriai tu jį čia vertini, kodėl taip? Kad psichas tai matau, bet ar tikrai tiek psichas? Net TSRS diktatoriai iki to nepriėjo. Bet jie net ir grąsinimais taip nesišvaistė :/
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-03-01 23:03

Seianus wrote:
2022-03-01 22:21
Šiaip tai yra daugiau variantų, nei „baigti pasaulį“ atsakant į Putino branduolinį ginklą, jei numes vieną ir lauks reakcijos. Kad ir normalus konvencinis karas visais frontais, kurį rusai su savo šūdina armijos parodija neabejotinai pralaimės. Aišku jei ir toliau nuspręs švaistytis branduolinėm raketom, beliks atsakyti tuo pačiu. Bet negi dabar viską jam atiduosim vien todėl, kad grąsina. Šiaip man atrodo visai tikėtina, kad jį nuvers anksčiau, nei panaudos branduolinį ginklą. Juk tarp visų tų generolų turėtų būti nors keli sveikesnio proto.
Kas liečia NATO skaičiavimus, tai aš esu tikras, kad jie jau seniai turi planus, kaip reaguoti į tokią eskalaciją, ir nemanau, kad realiausias planas yra atsitraukimas. Tiesiog kalbu, kokie mano manymu yra Putino skaičiavimai, turint omeny jo kriminalinį mentalitą.

Aš pats manau, kad NATO atsakytų analogiškai, vienu bramduoliniu smūgiu, tik žinoma ne ant miesto, o ant kokios karinės bazės.

Kas liečia generolus, neabejoju, kad yra daug protingesnių. Kurie visi yra pakeičiami į tokius, kuriems nedrebės rankos spaudžiant bet kokius mygtukus. Pilna rusijos armijoje kareivių, kurie iškrauna nevaldomas bombas ant miestų, atsiras ir generolų su ne ką daugiau skurpulų.
Lionginas wrote:O aš neabejoju, kad Putinas ne tik gali, bet ir ieško preteksto panaudoti bent jau taktinį branduolinį ginklą.
Žiauriai tu jį čia vertini, kodėl taip? Kad psichas tai matau, bet ar tikrai tiek psichas? Net TSRS diktatoriai iki to nepriėjo. Bet jie net ir grąsinimais taip nesišvaistė :/
O kiek adekvatus jis tau atrodo sprendžiant iš jo paskutinių kalbų? Nes man atrodo, jis iš tiesų save laiko didžiu geopolitiku, galinčiu laimėti branduolinį karą. Dar pridėk tai, kad yra reikšmingas atotrūkis nuo realybės neturint jokio supratimk apie savo kariuomenės galią, ukrainiečių nusiteikimą jo atžvilgiu ir dar velnias žino ką... Neatmetu nieko.

Ir šiaip, pastebiu, kad tam tikra dalis žmonių, įgijusių didžiulę galią, politinę, finansinę ar kitokią, ilgainiai tampa itin neadekvatūs. Pradeda kalbėti paukščių kalba visokius blėnius, nebesiorientuoja aplinkoje, susikoncentruoja į kažkokias keistas savo teorijas. Senukų Rakauskas, Numavičius, čia lietuviški pavyzdžiai. Manau, kažkur ten kosmose ir pats Putinas. Anksteniems cccp lyderiams pavyko išlkkti daugmaž racionaliems. Buvo ekscentriškų, kaip Chruščiovas, bet nei vienas nebendravo su kosmosu. O Putinas man panašu bendrauja.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2923
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-03-02 00:56

Lionginas wrote:
2022-03-01 23:03
Kas liečia generolus, neabejoju, kad yra daug protingesnių. Kurie visi yra pakeičiami į tokius, kuriems nedrebės rankos spaudžiant bet kokius mygtukus. Pilna rusijos armijoje kareivių, kurie iškrauna nevaldomas bombas ant miestų, atsiras ir generolų su ne ką daugiau skurpulų.
Keist tai keičia, bet ne visada lengva nustatyti, kaip padlaižys elgsis iš tiesų gavęs įsakymą pradėti pasaulio naikinimą. Gal jau dabar į akis visi jam šypsosi ir pritaria kad tikrai spaus visus mygtukus, o už akių rengiamas perversmas, man visai nebūtų netikėta.
O kiek adekvatus jis tau atrodo sprendžiant iš jo paskutinių kalbų? Nes man atrodo, jis iš tiesų save laiko didžiu geopolitiku, galinčiu laimėti branduolinį karą. Dar pridėk tai, kad yra reikšmingas atotrūkis nuo realybės neturint jokio supratimk apie savo kariuomenės galią, ukrainiečių nusiteikimą jo atžvilgiu ir dar velnias žino ką... Neatmetu nieko.
Atrodo visiškai neadekvatus, bet gal čia tik blefas. Tipo aš durnius su branduolinėmis, duokit man kelią. O gal ir iš tiesų pilnai atsiveržęs. Neatmetu abiejų galimybių.
Ir šiaip, pastebiu, kad tam tikra dalis žmonių, įgijusių didžiulę galią, politinę, finansinę ar kitokią, ilgainiai tampa itin neadekvatūs. Pradeda kalbėti paukščių kalba visokius blėnius, nebesiorientuoja aplinkoje, susikoncentruoja į kažkokias keistas savo teorijas.
Faktas kaip blynas. Bet iki šiol visiems pasaulio diktatoriams pavykdavo išlaikyti pakankamai sveiko proto, kad nesišvaistytų branduoliniais grąsinimais. Tai Putinas matyt jau pradėjo šį kelią būdamas geras durnelis ir paskui tik blogėjo.
Kas liečia NATO skaičiavimus, tai aš esu tikras, kad jie jau seniai turi planus, kaip reaguoti į tokią eskalaciją, ir nemanau, kad realiausias planas yra atsitraukimas. Tiesiog kalbu, kokie mano manymu yra Putino skaičiavimai, turint omeny jo kriminalinį mentalitą.

Aš pats manau, kad NATO atsakytų analogiškai, vienu bramduoliniu smūgiu, tik žinoma ne ant miesto, o ant kokios karinės bazės.
Ką NATO yra sugalvoję ir ką NATO darys gali būti du skirtingi dalykai. Kai visokie Putino prostitutės Orbanai pradės kaišioti pagalius į ratus. Dėl Turkijos ir Lenkijos reakcijos irgi nebūčiau tikras. Nors greičiausiai atgalinį smūgį tiesiog duos amerikiečiai, o likusioms NATO šalims beliks pritarti arba nepritarti jam post factum.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2022-03-02 01:28

Lionginas wrote:
2022-03-01 23:03
Kas liečia generolus, neabejoju, kad yra daug protingesnių. Kurie visi yra pakeičiami į tokius, kuriems nedrebės rankos spaudžiant bet kokius mygtukus.
Na, aš įsivaizduoju, kad jei Putinas duos įsakymą panaudoti branduolinį ginklą, o artimiausia jo aplinka su tuo sprendimu nesutiks, tai vargu ar jie tiesiog ramiai atsistatydins ir leisis pakeičiami. Labiau tikėtinas atrodo variantas, kur jie ant lėkštutės atneša Putino galvą „Vakarų partneriams“, paaiškina, kad čia šitas durnius viskuo kaltas buvo, o dabar gal grįžtame prie įprastos situacijos, kur mes toliau apiplėšinėjame savo liaudį, o jūs mums netrukdote.
Lionginas wrote:
2022-03-01 23:03
O kiek adekvatus jis tau atrodo sprendžiant iš jo paskutinių kalbų? Nes man atrodo, jis iš tiesų save laiko didžiu geopolitiku, galinčiu laimėti branduolinį karą. Dar pridėk tai, kad yra reikšmingas atotrūkis nuo realybės neturint jokio supratimk apie savo kariuomenės galią, ukrainiečių nusiteikimą jo atžvilgiu ir dar velnias žino ką... Neatmetu nieko.
Man atrodo, kad čia efektas, panašus į Sovietų Sąjungą, kai viršūnės menkai įsivaizdavo, kiek bloga padėtis šalyje, nes kiekviename hierarchijos lygyje rodikliai buvo vis labiau pagražinami, tuo pat metu patyliukais išvagiant visoms programoms skirtus pinigus.
Nežinau dėl jo adekvatumo, bet vis tik norisi tikėti, kad situacija Rusijoje dar labai toli nuo tokio lygio asmenybės kulto, kad visi klusniai žygiuotų paskui vadą, kad ir ką jis lieptų daryti.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2022-03-02 01:35

Seianus wrote:
2022-03-02 00:56
Ką NATO yra sugalvoję ir ką NATO darys gali būti du skirtingi dalykai. Kai visokie Putino prostitutės Orbanai pradės kaišioti pagalius į ratus. Dėl Turkijos ir Lenkijos reakcijos irgi nebūčiau tikras. Nors greičiausiai atgalinį smūgį tiesiog duos amerikiečiai, o likusioms NATO šalims beliks pritarti arba nepritarti jam post factum.
Tai Lenkija yra turbūt viena agresyviausiai Rusijos atžvilgiu nusiteikusių šalių (ir, kaip patirianti vieną didžiausių pavojų po Baltijos valstybių labiausiai suinteresuota stipria NATO reakcija). Turkija irgi toli gražu nedemonstravo palankumo Rusijos atžvilgiu nuo pat konflikto pradžios.
Post Reply