Ar verta pergyventi, jei su tavimi netinkamai pasielgė kitas

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-21 18:34

Aš tokiais atvejais nesijaudinu. Kaip jaučiatės jūs, panašiose situacijose?

Štai, kad ir čia, forume - mano dėstomų minčių Nomad nesupranta. Dėlto apie jas atsiliepė nepagarbiai ir iškėlė postus, - lyg išmetė į šiukšlyna. O man gaila jo, bet ne savęs. Aš juk netinkamai nepasielgiau. Jis tvirtina, kad aš dėstau nesąmones, užteršiu jomis labai prasmingas diskusijas. Aš situaciją vertinu kitaip. Juk ką kalbu - aš tai suvokiu. Reiškia, nesuvokimo priežastys ne manyje. Aš žinau, kad daugelis šio forumo dalyvių visiškai savarankiškai mano pasisakymus įvertintų panašiai, kaip ir Nomad. Juk čia renkasi skeptikai - panašiai mąstantys. Pagalvokit, nejaugi man dėrėtų tokias mintis dėstyti tiems, kurie jas ir be manęs žino? Kokia ir kam iš to nauda būtų? Ar gi ne teisingas čia auditorijos pasirinkimas?
Gal banaliai nuskambės, bet aš myliu jus ir tokius. Tikiu, kad šios mano dėstomos mintys kažkam padės susigaudyti gyvenime.

Taigi, aš turiu pagrindą nepergyventi.
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2006-01-21 19:14

Užjaučiu tave - man irgi panašiai buvo. Dingdavo ištisi postai ir atvirkščiai, atsirasdavo temos, kurių aš nekūriau. Dar kad nors vertingos ir įdomios, - kur tau...
Norint išvengt žiauraus elgesio man tenka slapstytis ir netgi pakeist lytį.
Bet aš irgi ant jo nepykstu ir jam atleidžiu. Tikiu, kad ir viešpats jam atleis...
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2006-01-21 19:19

Nu, manęs nieks neskriaudė, bet aš irgi :oops: Grynai iš solidarumo :blush:
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-21 20:13

Shiori wrote:Užjaučiu tave - man irgi panašiai buvo. Dingdavo ištisi postai ir atvirkščiai, atsirasdavo temos, kurių aš nekūriau. Dar kad nors vertingos ir įdomios, - kur tau...
Norint išvengt žiauraus elgesio man tenka slapstytis ir netgi pakeist lytį.
Bet aš irgi ant jo nepykstu ir jam atleidžiu. Tikiu, kad ir viešpats jam atleis...
Ačių Shiori. Tik nereikia manęs užjausti. Aš dėl to nei trupučiuko nepergyvenu. Juk reaguoja. Reiškia, kažkiek tai veikia. Aš greito rezultato ir nesitikiu.
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2006-01-21 20:18

Taip, nepykime ant Nomad... :baloon: Visi tie puertorikiečiai tokie... :ax:
Nomad net klaidingai įsitikinęs, kad jis ne iš Puerto Riko, bet juk ką aš kalbu - aš tai suvokiu...
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-21 20:36

Ateonė wrote:Nu, manęs nieks neskriaudė, bet aš irgi :oops: Grynai iš solidarumo :blush:
Panašu, kad ponas pats save nuskriaudei. Nu kam tu dabar tokia tinkama?
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2006-01-21 20:42

o tamsta kam tinkamas?
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2006-01-21 20:43

Srovė wrote:Panašu, kad ponas pats save nuskriaudei. Nu kam tu dabar tokia tinkama?
Šovinistas! :x
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-21 21:05

Ramzajus wrote: Kartais kai prisiverčiu perskaityti kokį ilgesnį Srovės post'ą, pirmiausia ateina mintis, jog aš tą patį būčiau išdėstęs kokius du-tris kartus trumpiau...
Kad du-tris kart trumpiau galima, - tuo neabejoju. Tik ar tą patį, - tai klausimas.
Ramzajus wrote:
Srovė wrote:Juk ką kalbu - aš tai suvokiu. Reiškia, nesuvokimo priežastys ne manyje.
Nu neplaukia ta tavo išvada, neplaukia. :)
Čia galimi trys atvejai. Arba man nepavyksta išreikšti to, ką turiu omeny, arba dėl kažkokių nuostatų to negali priimti oponentas, arba oponentas siekia visai kitų tikslų. Tai, kas priklauso nuo manęs - aš galiu pasitikslinti pats. Tokiu atveju, kai įsitikinu, kad nepadariau klaidos ir galiu daryti tokią išvadą.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-21 21:13

Shiori wrote:o tamsta kam tinkamas?
Prašau atleisti. Apie priverstinius atvejus aš taip niekada neišsireikščiau.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-21 21:16

[a
Last edited by Srovė on 2006-01-21 21:20, edited 1 time in total.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-21 21:18

Azuolas wrote:Taip, nepykime ant Nomad... :baloon: Visi tie puertorikiečiai tokie... :ax:
Nomad net klaidingai įsitikinęs, kad jis ne iš Puerto Riko, bet juk ką aš kalbu - aš tai suvokiu...
Čia nepagavai minties. Juk kalbama visai ne apie pyktį, kalbama apie meilę...
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2006-01-21 21:30

Srovė wrote:
Azuolas wrote:Taip, nepykime ant Nomad... :baloon: Visi tie puertorikiečiai tokie... :ax:
Nomad net klaidingai įsitikinęs, kad jis ne iš Puerto Riko, bet juk ką aš kalbu - aš tai suvokiu...
Čia nepagavai minties. Juk kalbama visai ne apie pyktį, kalbama apie meilę...
Taigi aš parašiau NEpykime, tai apie kokį pyktį aš kalbu? :roll:
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2006-01-21 21:31

Srovė wrote: Juk ką kalbu - aš tai suvokiu. Reiškia, nesuvokimo priežastys ne manyje.
du variantai:
arba nemoki pasakyti to ka nori pasakyti
arba esi "nesuprastas genijus" t.y. galvoji kad esi teisingas nes nesuvoki (neisigilini neperskaitai) pateikiamu kntraargumentu (arba atsakymu).
Aš žinau, kad daugelis šio forumo dalyvių visiškai savarankiškai mano pasisakymus įvertintų panašiai, kaip ir Nomad. Juk čia renkasi skeptikai - panašiai mąstantys.
nesuprask pazodziui bet yra toks posakis: "kai kas nors pasako kad esu kvailys as nusisuku ir nekreipiu demesio kai dar kitas pasako kad as kvailys galiu net isizeisti kad lieku nesuprastas bet kai visi man tai kartoja reikia susiprast kad as gal isties kvailys". tikiuosi suprasi teisingai ir padarysi teisingas isvadas nes cia ne izeist noriu o tik pasakyti kad reiktu bedos ieskoti savy o ne kituose.
Pagalvokit, nejaugi man dėrėtų tokias mintis dėstyti tiems, kurie jas ir be manęs žino? Kokia ir kam iš to nauda būtų? Ar gi ne teisingas čia auditorijos pasirinkimas?
kodel manai kad mes be jusu minciu cia zutumem? kodel tamstos mintys geresnes negu musu?
vienaip ar kitaip tai paspalvina foruma.. siek tiek.
Gal banaliai nuskambės, bet aš myliu jus ir tokius. Tikiu, kad šios mano dėstomos mintys kažkam padės susigaudyti gyvenime.
va toks globejiskas poziuris kai manote jog vienintelis esat teisus ir susigaudes gyvenime nera sveikas. gal deretu pradeti kitaip vertinti save ir aplink esancius negu iskelti savo mastyma auksciau visko ir galvoti kad jus teisus kiti ne.
Taigi, aš turiu pagrindą nepergyventi.
bet is tokiu temu suprantu kad pergyvenate nes antraip nekurtumet ju..
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-22 10:20

Shiori wrote:Užjaučiu tave - man irgi panašiai buvo. Dingdavo ištisi postai ir atvirkščiai, atsirasdavo temos, kurių aš nekūriau. Dar kad nors vertingos ir įdomios, - kur tau...
Norint išvengt žiauraus elgesio man tenka slapstytis ir netgi pakeist lytį.
Bet aš irgi ant jo nepykstu ir jam atleidžiu. Tikiu, kad ir viešpats jam atleis...
Net kažkoks keistas jausmas atsirado širdy, perskaičius shiori žinutę.... :_( Gal tai sąžinė...
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-22 10:21

Azuolas wrote:Taip, nepykime ant Nomad... :baloon: Visi tie puertorikiečiai tokie... :ax:
Nomad net klaidingai įsitikinęs, kad jis ne iš Puerto Riko, bet juk ką aš kalbu - aš tai suvokiu...
aš irgi ant tavęs nepykstu :friends: Tavo žinutės man padeda susiorientuoti gyvenime :hi:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2006-01-23 10:35

Srovė wrote:O man gaila jo, bet ne savęs.
O koks skirtumas kieno gaila, juk tai betkokiu atveju gana stipri neigaima emocija, kuriu kuo maziau tuo visiems linksmeu :)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-23 11:00

Juozas galbūt tuo mėgaujasi, todėl niekaip negali nustoti čia lankytis. Pats sau įsikalbėjęs, jog yra teisus o kiti klysta, dabar jis turi nuolat čia lankytis, idant palaikyti ir stiprinti šį įspūdį. Tai padeda jam rasti vietą gyvenime ir susikurti solidų savivaizdį. Taip pat jis save tikina, kad jo žinutės galbūt "padės kam nors susiorientuoti gyvenime", kas padeda jam pasijausti reikšmingu ir reikalingu kitiems žmonėms.
Nežinau, kaip kitaip paaiškinti, kodėl save gerbiantis žmogus nuolat lankosi forume, kuriame dalis dalyvių su juo nesikalba visai, dalis subtiliai šaiposi užuot rimtai diskutavę, ir kai kurie likę tyčiojasi atviru tekstu.
Post Reply