atsakymai i Jusu klausimus apie Tikejima

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-12-30 22:40

Su visa nuoširdžia pagarba ir užuojauta Angelui - ban.
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2008-12-30 22:54

Ir dievai kartais klysta... juk klysti...žmogiška :lol:
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-12-30 22:57

Spėju, kad čia net Jėzus gautų ban'ą. :mrgreen:
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2008-12-30 23:10

PuolesAngelas999 wrote:...Del Biblijos pasakysiu taip, jeigu Tikite, kad galiu daryti stebuklus, tai Juos darau ne as, o Dievas, atsakymas kelinta Biblijos puslapi yra toks: 456psl Tas tiesa? Nes netikiu, nei as tuo, ka cia rasau, nei Jus.. :? :wacko:
Deja, net ir tada kai parašiau apytikslę tavo padarytą paklaidą (~400), pridėjęs ją prie anksčiau "išburto" skaičiaus negavai teisingo atsakymo - dabar paklaida liko ~10 :) Toliau nebesivargink speliodamas - eksperimentas nepavyko - neįrodei turintis kokių tai antgamtinių galių ar padėjėjų (aka dieviška apvaizda ar elfai su dantukų fėjom) .
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2008-12-30 23:40

Singuliaras wrote:Spėju, kad čia net Jėzus gautų ban'ą. :mrgreen:

Prasuktų fintą su vandens virtimu alumi (patobulintas senasis variantas su vanduo->vynas ), tai jam net modero teisių nepagailėtų :drinks:
Ei, angelas666 ar kaip ten - paskutinis trečias kartas burtams (juk Dievas trejybę myli) - paversk vandenį alumi ir bano negausi :wink:
(ok, čia joke buvo. Gerų naujų, traukiuos iš fleimo.)
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 00:17

Trecias bandymas yra toks, nustokite testuoti, ir atverkite sirdis Jam ir jo Meilei, kuri yra Tikra, ir Dziaugsminga, jeigu kiekvienas sioje Zemeje susimastytumete apie problemas, kurias Gyvendami, ne pagal Biblija sukeliate, tai turetumete atsakymus i Visus klausimus, o dabar taip, jeigu netikite manimi, tai patikekite Zmogumi , kuris gali atsakyti i Visus klausims, jo vardas Christopher Michael Langan, bent pasiskaitykite ir pasigilinkite i Jo teorijas..Sekmes.. :(
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2008-12-31 00:21

tai patikekite Zmogumi , kuris gali atsakyti i Visus klausims, jo vardas Christopher Michael Langan
O aš maniau, kad Jėėėėėzus :lol:
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 01:53

Sveiki, jeigu norite klausimu, galiu uzduoti dar keleta, ar tikite, kad pasaulyje protingiausias Zmogus, gali tiketi i Dieva, vien tam, kad Tiketu? Ir, kaip matote save sioje sviesoje, nuoroda duosiu, http://jp.youtube.com/watch?v=-ak5Lr3qkW0, http://jp.youtube.com/watch?v=6mfbUhs2P ... re=related , http://jp.youtube.com/watch?v=QA0gjyXG5 ... =1&index=2
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2008-12-31 02:10

Tikėti vien tam, kad tikėti ? Tikėti į tikėjimą ? Na, kai kurie PROTINGI ŽMONĖS iš tiesų tiki vardan tikėjimo, nes taip jiems patogiau... bet tai nereiškia, kad tai nors kiek racionalu. :) Tiesiog protingi žmonės geriau moka racionalizuoti savo tikėjimą.

Aš nesu protingas, mano intelektas (nematavau, bet) greičiausiai ne didesnis už vidutinį, tačiau dievu nei kitom fantazijom netikiu. Kam man apgaudinėt save ? Kaip jau sakiau, jei nori, kad žmonės įstotų į tavo klubą "Mums Patinka Būt Debilais" turėsi labiau pasistengti.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

O beje, kas yra protingiausias žmogus pasaulyje ? Jis dar negavo nobelio premijos ? Apeliuoji į autoritetą ? :thumbsdown:

Kiek domėjausi, genijai neretai turi žemą EQ :) (emocinis intelektas). Ir tavo Langanas ne išimtis.
Tad jeigu smegenys rodo gabumus vienoje srityje, tarkim matematikoje ir fizikoje, kitoje sferoje jos smarkiai apvils. :)
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 03:59

Labas rytas, galiu Jums pateikti dar kelis klausimus, jei tikite, kad Tai yra racionalizacija, uzkraukite sito Zmogaus puslapi, ir paskaitykite Jo teorijas, gal Jos Jums nebus tuscia vieta, nes Jis ne vien Tiki, bet ir daro. Nuoroda tokia http://www.iscid.org/christopherlangan.php.Toliau atsakymas i klausima, kodel as negalejau pasakyti, to ko Jus noretumete isgirsti, tai yra uzdrausta, tiem, kad Tiki, kad Gyvenime yra Laisva Valia rinktis, ir daryti pagal save, todel mano Zodziai yra, tik palyginimai. Jei netikite manimi, tai patikekite, tuo, kas yra daroma, pasiskaitykite si puslapi, galite prisijungti ir uzduoti klausimus ir padarykite isvadas, o del 10 000 skaiciu galeciau Juos atsiminti, Jeigu patiketumete, kad Dievas sneka per mane, tas truktu, tik Viena Vieninteli karta, ir butu suprantama Visiems, kaip Apvaizda, nes siuo metu, galiu isiminti maximum 8-9 skaicius pasitreniraves. Tai tiek.. Sekmes :)
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2008-12-31 04:41

O kur atsakymai ? Kol nebus atsakymų, tol nekreipsime dėmesio į naujus "klausimus".

Tu verčiau patikėk, kad Šėtonas šneka per mane, tai aš tau pasakysiu milijoną skaičių po kablelio skaičiaus Pi. :happy: Labanakt.
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2008-12-31 11:18

PuolesAngelas999 wrote:Labas rytas, galiu Jums pateikti dar kelis klausimus, jei tikite, kad Tai yra racionalizacija, uzkraukite sito Zmogaus puslapi, ir paskaitykite Jo teorijas, gal Jos Jums nebus tuscia vieta, nes Jis ne vien Tiki, bet ir daro. Nuoroda tokia http://www.iscid.org/christopherlangan.php.Toliau atsakymas i klausima, kodel as negalejau pasakyti, to ko Jus noretumete isgirsti, tai yra uzdrausta, tiem, kad Tiki, kad Gyvenime yra Laisva Valia rinktis, ir daryti pagal save, todel mano Zodziai yra, tik palyginimai. Jei netikite manimi, tai patikekite, tuo, kas yra daroma, pasiskaitykite si puslapi, galite prisijungti ir uzduoti klausimus ir padarykite isvadas, o del 10 000 skaiciu galeciau Juos atsiminti, Jeigu patiketumete, kad Dievas sneka per mane, tas truktu, tik Viena Vieninteli karta, ir butu suprantama Visiems, kaip Apvaizda, nes siuo metu, galiu isiminti maximum 8-9 skaicius pasitreniraves. Tai tiek.. Sekmes :)
Kiek Jums metų? Ar esate lankęsis pas psichologą?
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 15:04

22, pas psichologa man nereikia, nes zinau, kad vistiek manimi nepatikesite, jeigu sneketi argumentais, tai pasakykite, kaip viskas galejo atsirasti is nieko???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!!!!! jeigu VISATA???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!! yra isitenkanti laike ir erdveje, kuri gali buti tustuma, tada, kada suprantate, kad ne is visko yra viskas, o viskas viskame, ka ir nagrineja si teorija, kuria as esu skaites, ir dar vienas klausimas: Ontologineje plotmeje susikerta dvi tieses, kuria pasirinkote Jus? Atsakymus raskite, nes sitas slegia ir mane, ir Jus, nes noriu sventinio stebuklo, o jeigu Jis ivyktu, butu visiems Gyventi Gera, dar klausimas toks, ar tikite, kad Zmogus, kuris daro ir kuria, tam, kad Zmones matytu Jo darbus, turi tokia puikia galva, tik, tam, kad irodytu, kad viskas yra tustuma, kuri kyla is PAZINIMO???!!!???!!!!???!!!!!!???!!!!!!! Sitie klausimai ir klaustukai, turetu Jums sukelti mintis apie Gyvenimo Prasme, kuria Jus matote, tada, kada -m +m Sitie jausmai yra tikri, nes matematikoje, jais pavaizduota, Meile, kuri yra arba chemija, arba jausmai, kurie yra tikri, ir dar Jeigu aibe yra pilna, tai kodel joje negali isitekti viskas, kas Gyva? Gamtoje tokiu atsakymu ner, kuriuos as Jums atsakiau, bet yra atsakymas toks, jeigu netikite, Tuo, kas yra Sventa, ir Tikites Stebuklu, tai yra menka paguoda Jums, nes tokiu sulaukia, tik tie, kas Tiki, o jeigu patiketumete, kad as Ta galiu ivykdyti, ar butu atsakymas i Jusu klausimus??? Alfa ir Omega, Pradzia ir Pabaiga, isiklausykite i siu Zodziu prasme, nes, per Amzius buvo Viskas, kas yra pradeta, o jeigu, nera to, kas buvo??? Tai, kas yra Gyvenimas...
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 15:27

Tikėti vien tam, kad tikėti ?
Ne Tikejimas yra tada, kada tiki ir darai :) ;)
Tikėti į tikėjimą ? Na, kai kurie PROTINGI ŽMONĖS iš tiesų tiki vardan tikėjimo, nes taip jiems patogiau... bet tai nereiškia, kad tai nors kiek racionalu. Tiesiog protingi žmonės geriau moka racionalizuoti savo tikėjimą.
Jeigu Jums nieko Jo darbai nerodo ir nesako, ka as ir sakiau, kad Tai, nera vien tik racionalizacija, o darbas kuriuo Jis stengiasi parvesti Zmones i Sirdis, kurios yra kietos, nes jausdami, tik emocijas, jauciate tustuma, kuria reikia uzpildyti Meile, kuri yra Tyra :) ;) :thumbsup:

Aš nesu protingas, mano intelektas (nematavau, bet) greičiausiai ne didesnis už vidutinį, tačiau dievu nei kitom fantazijom netikiu. Kam man apgaudinėt save ? Kaip jau sakiau, jei nori, kad žmonės įstotų į tavo klubą "Mums Patinka Būt Debilais" turėsi labiau pasistengti.
Mano intelektas, pagal testa psichiatrineje yra, tik 93, tai klausimas, kaip imanoma toki turint, matyti ir girdeti, tai kas yra Daroma, ir Tiketi Savimi, nes as, Viska, ka darau, gaunu per Ji, o mano liga buvo tokia, Jusu terminai tai vadinama, socialines problemos, kurios Jusu teriminais, reiskia, kad neturejau Gyvenimo ir nemokejau, Jo kurti, bet as Jo nevertinau ir nemaciau, kas yra Tikra, dabar Turiu dar klausima, ar zinote, kas yra atsakymas i klausima kuri as iskeliau apie Nyce??? Jis buvo apsestas, to, kas yra kancia ir skausmas Tiems, kas JUO???! TIKI???!!! nes yra Gyvenimas, kurio Jus nematote, ir yra GYVENIMAS???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!!!!! kuris yra ZVERISKAS, KADA NEMATOTE, TO, KAS YRA Tikra..



O beje, kas yra protingiausias žmogus pasaulyje ? Jis dar negavo nobelio premijos ? Apeliuoji į autoritetą ? Kas yra apeliacija i autoriteta as zinau, bet dar atsakymas toks, kodel Jis, ta daro..??? Protingiausias siuo metu yra, dar vienas Zmogus kuris Gyvenima svaisto skaiciams, o ne Darbams, o Sis Zmogus yra antroje vietoje, pagal testa, kuris Jam nieko nereiskia, jei netikite, parasykite laiska, ir paklauskite, kas Jam yra Vertybes Gyvenime..
Ir dar paklauskite, kas yra PAZINIMAS???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!!!!! kurio SVIESA???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!!!!! Jus matote???
Physicist / Engineer Kim Ung-yong has a verified IQ of 210
Bouncer ( ar tuo tikite???) Christopher Michael Langan has a verified IQ of 195
Kiek domėjausi, genijai neretai turi žemą EQ (emocinis intelektas). Ir tavo Langanas ne išimtis.
Tad jeigu smegenys rodo gabumus vienoje srityje, tarkim matematikoje ir fizikoje, kitoje sferoje jos smarkiai apvils.
Smegenis kurias Jis turi, ir Jo kurybine energija, kuri yra, ne potencija, o Tai, ka matote, ir Tai ka Jauciate, yra tokia, kuria Jus turite suprasti, kaip spektra ir prizme, per kuria Ziurime, taip ir Matome..
Gabumai yra, ne vienoje kurioje nors atskiroje sakoje, ar keliose, bet visose, paskaitykite, jo paneigima, Darwino teorijos , ir isiskaitykite, i Zodzius, kurie Jums negali buti tustuma, nes ten paaiskinta, tai, ka Jus vadinate PAZINIMU???!!!????!!!??????!!!!!!!!???????!!!!!!!!!!
Sekmes, lauksiu dar klausimu, ir patikekite, kad galiu atsakyti i Visus, nes Dievas su Manimi.. :) :wink: :thumbsup:
FooBar
naujokas
Posts: 118
Joined: 2004-12-08 19:06

2008-12-31 16:01

Gal gana teršti eterį su šia morze: "???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!!!!!" ?
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 16:08

Sita morze, Jus jaustumete tada, kada noretumete, ja pamatyti, ne per spektra, o per Prizme, kuri yra atviras Poziuris Jums, pabandykite, bent isijausti, i tuos klaustukus??? ir sauktukus!!! Sekmes.. :guilty:
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2008-12-31 16:23

Man atrodytų labai logiška kartą užbaninus, užbanininti ir vėl. Ar aš čia kažko nepagaunu? :roll:
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 16:28

Kokias taisykles Jusu forume pazeidziau? Jei logiska uzbaninti mane, tai uzbaninkite ir Tuos, kurie mane izeidineja ir niekina :thumbsdown:
Post Reply