Internetiniai marazmų lobynai

Žinote neblogą juokelį? Pasijuokime kartu :)
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2011-02-25 10:06

na akivaizdu,kad esu geresne uz Gabrielius4 :thumbsup:
D3monoid, sorry,tavo postu neskaitau,nesidomiu tavim,todel mano visa pasakyta tiesa gauta is mistiniu galiu plaukiojanciu virs galvos
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2011-02-25 10:33

Reika wrote:na akivaizdu,kad esu geresne uz Gabrielius4
Tau dar reikėtų kelių mąstymo sutrikimų ir tada būtum visiškai tokia kaip jis. :lol:
Šiaip, intuityvaus šūdmaliavimo techniką išlauži labai gerai, panašiai kaip apie turgus slampinėjančios čigonkos. Tik pagalvok kiek daug pasakytum, jei iš tiesų skaitytum mano postus, tada gal netgi apibūdintum būtent mane, o ne statistinį mano amžiaus padarą. :)
Gabrielius4
naujokas
Posts: 3
Joined: 2011-02-23 11:59

2011-02-25 14:38

Manau, kad Manto darbo kolega ponaičiukas Valiukonis (Vilius) galėjo ofise aptarti savo gudrias "antifantazija", nei pilstyti forume ir pulti "taisyti padėtį" dėl pirmojo posto.
Po šiojo replikos paplūsti padlaižio išvedžiojimais nėra originalu: "ne, ne, jūs teisus, tamsta viršininke, aš tik minutėlę pagalvojau...".
Tau tas sliekas su invalidiškai dideliu batų numeriu, be abejo, yra paranojiškai svarbus, bet ne man, ir ne esmė, ar jis - Kondratovas, ar Kontrimas pan. Tikrai nesiimčiau badmiriauti su "technikos laimėjimų" naudojimu, kad dėl vieno Lietuvos parazito nuodugniai aiškintis. Tik idiotas siūlytų atlikinėti jo darbovietės pareigas, taip kaip tai daro jis dėl "Vajezus" - "radau tą raštelį - viskas atlikta". :P
Vilius wrote:
Vajezus wrote:Negi tu manai, kad šizikai turi aiškiaregio savybių?
Ne, bet minutėlę pagalvojau, kad jis pažiūrėjo skeprikas.org domeno whois duomenis, ten rado pavardę "Kontrimavičius", tada pagooglino dar kokių nuotrupų ir sulipdė tą istoriją... Ech ir iš kur tas mano polinkis taip pervertinti žmones? Beje skeptikas.org domeno informacijoje nieko nesako nei apie "Kontrimavičių", nei apie "Matvydą" nei apie "Mantą". Yra kita pavardė, bet, kiek pamenu šio forumo istoriją, ji turėtų būti ne Vajezaus. Žodžiu, pastarasis mūsų teletabis net technikos laimėjimais pasinaudoti nesugeba. O gaila - viena kita google užklausa gerokai pagerintų jų spėjimų tikslumą 8)
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2011-02-25 14:51

Gabrielius4 savotiškai mielas. Lyg pervažiuotas šuniukas, kuris loja žiūrėdamas į sieną. :lol:
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2011-02-25 14:56

Uždėjau mūsų draugui baną. Jo kliedesius paliksiu, idant žmonės baisėtųsi, iki ko priveda tikėjimai nesąmonėmis.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2011-02-25 16:00

:wacko: nieko nesupratau,ka rase paskutiniame poste
User avatar
nnavakas
pradedantis
Posts: 371
Joined: 2007-03-12 17:44
Location: Vilnius

2011-02-25 16:41

Užvažiavo ant D3mono, kuris, G4brieliaus nuomone, bučiavo Vajėzaus batus. Tik retransliuoju... :oops:
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2011-02-25 23:18

nnavakas wrote:Užvažiavo ant D3mono, kuris
Šiaip, ant Viliaus mėgino važiuoti, bet ką jau čia... Veikiausiai jo psichotroninė aura paveikė tavo skaitymo bioritmų čiakras, dabar teks pasitikrinti ar nuo mobilaus telefono vėžiu nesusirgai ir ar genetiškai modifikuotas maistas neišaugino tau čiuptuvų. :lol:
status_quo
pradedantis
Posts: 338
Joined: 2008-07-17 14:09

2011-02-26 12:15

Vajezus wrote:Uždėjau mūsų draugui baną. Jo kliedesius paliksiu, idant žmonės baisėtųsi, iki ko priveda tikėjimai nesąmonėmis.
Vajezau, taigi dabar skūsis, kaip skeptikų inkvizitoriai bijo tiesos ir vienintėlis jų argumentas yra užčiaupti oponentą. Šiaip ir man panoro būti ištirtam :)
Alicija
naujokas
Posts: 1
Joined: 2011-02-26 11:52

2011-02-26 12:17

D3monas wrote:
nnavakas wrote:Užvažiavo ant D3mono, kuris
Šiaip, ant Viliaus mėgino važiuoti, bet ką jau čia... Veikiausiai jo psichotroninė aura paveikė tavo skaitymo bioritmų čiakras, dabar teks pasitikrinti ar nuo mobilaus telefono vėžiu nesusirgai ir ar genetiškai modifikuotas maistas neišaugino tau čiuptuvų. :lol:
Siaip jau varganas tas jusu kriuksejimo Gabrieliaus adresu (ypac - po ismetimo is diskusijos) choras, kurio potekstes turbut tik jums, kaip artimiems pazistamiems (cia tu panele is tos pacios 'Vajezus" organizacijos visiskai issiduodi, kad zinai ta "saviski Viliu"), suprantamos.

Idomu, jog "Viliui" pavardes nustatymas nurodo tikslia charakteristika... Tipo, "atspek, kad Vajezus yra Valdas Adamkus ir visiems viskas bus aisku"... Gal pernelyg jau stambiai ji isivaizduoja...?
Na, "Vilius" yra D.V. gyvena su E. ir ar tas tikslumas butu ji charakterizuojanti nuomone, tiesa..?
Manau, ne... Na, jo ug. - 183cm, bt. nr. 43, jis yra atsargaus charakterio, forume "technologijos.lt" dalyvauja blizzard slapyvardziu, "sloves meais" dirbo B.Amadeus firmoje, o dabar - pas ta M.K. kuris ofise sedi jam is desines ir ji stebi.
Be to, ka parase Gabrielius, pridursiu, jog M.K. ug. 187cm, bt. nr. 46

Viliau, tiems, kurie "domisi technikos laimejimais", del IP apskritai buvo kiles itarimas, kad "Vilius" yra tas pats "Vajezus". Tiek apie tavo aukstinama analize kompiuterio pagalba.

Siulyciau "Vajezus" rimtai pasigydyti, jei jam jo sugalvojama realybe bet kuriuo atveju yra daug teisingesne uz bet kokia kita. Nors siaip ji galima pagirti uz rizikinga veikla... Biznio konkurentams toks jo vaizdinys, koki jis demonstruoja siame forume, butu gardus kasnelis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2011-02-26 12:57

Alicija wrote:Na, "Vilius"
Persistengiate, brangusis, su tomis kabutėmis. Vilius yra tikrasis mano vardas, ir nuotrauka yra tikra. Priešingai nei jūs, neturiu jokio poreikio slėptis po išgalvotais "Gabrieliais" ir "Alicijomis".
Alicija wrote:yra D.V.
Ne. Vilius yra Vilius N. Rezultatas 0 (iš 1 bandymo).
Alicija wrote:gyvena su E.
Ne. Gyvena su A. ir U. Dar yra C. (jei įskaičiuosim ir šunį). 0 (2)
Alicija wrote:jo ug. - 183cm
182, užskaitom. 1 (3)
Alicija wrote:bt. nr. 43
40 arba 41, priklausomai nuo batų. 1 (4)
Alicija wrote:forume "technologijos.lt" dalyvauja blizzard slapyvardziu
Nedalyvauju tame forume. 1 (5)
Alicija wrote:"sloves meais" dirbo B.Amadeus firmoje
Ne. 1 (6)
Alicija wrote:o dabar - pas ta M.K. kuris ofise sedi jam is desines ir ji stebi
Ne. 1 (7)
Alicija wrote:del IP [..] "Vilius" yra tas pats "Vajezus"
Ne. 1 (8)
Sorry, rezultatas apgailėtinas. Iš būrimo gauni 2, gali eit ieškotis kito darbo.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2011-02-26 13:41

bet kodel G4&A kabinejasi prie Vajezaus ir Viliaus? ka jus padaret?m?
o siaip labai smagu skaityti kaip zmogus bando detis kazka zinas, nors is tikruju....ech...Na bent pasitikejimo nestokoja.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2011-03-01 20:03

ccc
naujokas
Posts: 17
Joined: 2011-01-03 18:54

2011-03-02 10:44

D3monas wrote:Prajuokino šiandien.
http://pilietis.delfi.lt/voxpopuli/nauj ... d=42540851
Na, manau, žmogus visai teisingai iškelia potencialią grėsmę. Fizinės galimybės praleisti pamokas panaikinimas daro mokyklą labai panašią į konclagerį. Ar aš kažko nesuprantu?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2011-03-02 12:51

D3monas wrote:Prajuokino šiandien.
http://pilietis.delfi.lt/voxpopuli/nauj ... d=42540851
Patingėjau skaityti visą straipsnį, tai gal ką pikantiško praleidau, tačiau bendrai autorės nerimas man visai suprantamas.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2011-03-02 15:43

D3monas wrote:Prajuokino šiandien.
http://pilietis.delfi.lt/voxpopuli/nauj ... d=42540851
Hmmm:
(...) Tiesa, pakliūti pašaliniams į mokyklą taip pat neįmanoma. Nebent su specialiais leidimais - kortelėmis(...)
Priminė ne per seniausiai įvykusią žmogžudystę bendrabutyje, kuriame akylą budinčiąją pakeitė kortelės: žudikus įsivedė kažkuris kortelę turintis studentas.
Jei nėra budinčiojo, tai tam, kad patektum į mokyklą, kortelės nereikia, užtenka bent iš matymo pažįstamo moksleivio, kuris vos vos "paspaudus" ar tiesiog prikalbinus tave ir praves. Manau, kad šioje situacijoje kortelių automatą lengviau apgaut, nei savo darbą gerai atliekantį žmogų.

apie korteles bendrabučiuose
ccc
naujokas
Posts: 17
Joined: 2011-01-03 18:54

2011-03-02 20:05

Akela wrote: Priminė ne per seniausiai įvykusią žmogžudystę bendrabutyje, kuriame akylą budinčiąją pakeitė kortelės: žudikus įsivedė kažkuris kortelę turintis studentas.
Jei nėra budinčiojo, tai tam, kad patektum į mokyklą, kortelės nereikia, užtenka bent iš matymo pažįstamo moksleivio, kuris vos vos "paspaudus" ar tiesiog prikalbinus tave ir praves. Manau, kad šioje situacijoje kortelių automatą lengviau apgaut, nei savo darbą gerai atliekantį žmogų.

apie korteles bendrabučiuose
Pritarčiau dėl kortelių. Įrengus elektroninius vartus tapo nebeįmanoma įsinešti dviračio - privaloma jį palikti LAUKE esančiame garde, kuris rakinamas mažyte spynele. Dviračių vagystės tapo norma, deja, kaip visuomet, problemą mato tik studentai.
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-03-06 14:30

www.esurasymas.lt įžeidžiančių sistemos komentarų sulaukę lietuviai pasakojo buvę šokiruoti.
„Pildydamas dalį apie šeimyninius santykius nurodžiau, kad gyvenu su tos pačios lyties asmeniu. Tačiau tuo metu lange pasirodė sistemos komentaras: „vienalyčių porų būna labai retai“. Buvau nustebęs, negalėjau patikėti tuo, ką skaitau“, – pasakojo anonimu panoręs likti vieno šalies miestų gyventojas. Jis įsitikinęs, kad tokia sistemos „klaida“ atspindi išankstines jos kūrėjų nuostatas.
Diskriminuojama be priežasties pasijuto ir vilnietė Julija. Laimingai su vyresniu už save sutuoktiniu jau kelerius metus gyvenanti jauna moteris nustebo, kai baigdama pildyti duomenis sulaukė sistemos „priekaišto“ esą sutuoktinių amžiaus skirtumas retai būna per 15 metų.
„E.surašymo sistema diskriminuoja „besusirašančiuosius“. Baigiant surašymą, kai jau reikėjo patvirtinti visus duomenis, išmetė „įspėjimą“ – sutuoktinių amžiaus skirtumas retai būna per 15 metų. Buvau apšalus“, – sakė sostinės gyventoja.
Rimti įžeidimai :lol:
Post Reply