Kaip maitinatės?

Žinote neblogą juokelį? Pasijuokime kartu :)

Kaip maitinatės?

1. Esu vegetaras/veganas.
0
No votes
2. Esu vegetaras/veganas, nes siekiu numesti svorio.
0
No votes
3. Mėginau vegetarizmą/veganizmą, tačiau dabar valgau praktiškai viską.
1
50%
4. Vegetarizmą/veganizmą mėginau siekdama(s) numesti svorio, tačiau dabar valgau viską.
0
No votes
5. Valgau praktiškai viską.
1
50%
 
Total votes: 2
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-21 15:58

Tu sakai, akmeniui reikia suteikti teises. As sakau, jo rimtai? O kuo tu grindi si savo teigini. Tu sakai, o kuo tu grindi zmogaus teises? As sakau, tuo tuo ir tuo. Tada tu sakai, ha bet va sitam zmogui sitas netinka...
Panašiai.Aš sakau ne tai, kad tam žmogui tai netinka, bet klausiu ar tu pasiryžęs tam žmogui kuriam tai netinka atimti teises, nes jos neatitinka tavo išvardytų kriterijų.Greičiausiai ne.Tokiu atveju pačio argumentas tampa „vat seipsau“.
Nezinau kodel pro akis praleidai, viena Viliaus argumenta ginanti tavo pozicija: zmonems gali buti maloniau valgyti kiauliena zinant, kad su ja buvo elgiamasi humaniskai.
Tiesiog nematau ką čia komentuoti.Žmonėms gali būti maloniau valgyti žinant, kad buvo elgiamasi humaniškai, tačiau aš nelaikau to argumentu.Jei man skauda, man visiškai nesvarbu ką kiti mano.Manau su gyvūnais reikia elgtis humaniškai dėl pačių gyvūnų gerovės, o ne dėl to ką koks storulis pamanys.
Man rupi, kad savo moralinius issitikinimus zmones kazkuo gristu
Šiuo atveju empatija ir yra grindimas.Kartais man skauda, aš žinau, kad tai yra nemalonus jausmas, neturiu noro jį sukelti kitiems.Nepakankamai logiška ?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-21 16:36

Rated wrote:
Tu sakai, akmeniui reikia suteikti teises. As sakau, jo rimtai? O kuo tu grindi si savo teigini. Tu sakai, o kuo tu grindi zmogaus teises? As sakau, tuo tuo ir tuo. Tada tu sakai, ha bet va sitam zmogui sitas netinka...
Panašiai.Aš sakau ne tai, kad tam žmogui tai netinka, bet klausiu ar tu pasiryžęs tam žmogui kuriam tai netinka atimti teises, nes jos neatitinka tavo išvardytų kriterijų.Greičiausiai ne.Tokiu atveju pačio argumentas tampa „vat seipsau“.
Pasiryzes, juk pritariu kaikuriu zmogaus teisiu atemimui nusikalteliams. Gal yra ir kitu atveju, nesu pagalvojes apie visus pasaulio atvejus. Bet sio pavyzdzio uztenka irodymui, kad "Greiciausiai ne" - is lubu nusikabinta tavo prielaida. Kuri, beje, net jei butu teisinga, vistiek neirodytu, kad reikia teises suteikti gyvunams, o tik parodytu, kad as kazkam teises suteikiu nepagristai. Tiksliau irodytu reikejima teises suteikti gyvunams, tiek pat, kiek irodytu reikejima teises suteikti akmeniui.
Rated wrote:
Nezinau kodel pro akis praleidai, viena Viliaus argumenta ginanti tavo pozicija: zmonems gali buti maloniau valgyti kiauliena zinant, kad su ja buvo elgiamasi humaniskai.
Tiesiog nematau ką čia komentuoti.Žmonėms gali būti maloniau valgyti žinant, kad buvo elgiamasi humaniškai, tačiau aš nelaikau to argumentu.Jei man skauda, man visiškai nesvarbu ką kiti mano.Manau su gyvūnais reikia elgtis humaniškai dėl pačių gyvūnų gerovės, o ne dėl to ką koks storulis pamanys.
Tai gal tu ne labai megsti gyvunus, o tiesiog labai nemegsti storuliu? Na cia pajuokavimas, bet is tiesu ar as turiu koki objektyvu buda patikrinti, kad tavo motyvas suteikti gyvunams teises nera butent toks?
Rated wrote:
Man rupi, kad savo moralinius issitikinimus zmones kazkuo gristu
Šiuo atveju empatija ir yra grindimas.Kartais man skauda, aš žinau, kad tai yra nemalonus jausmas, neturiu noro jį sukelti kitiems.Nepakankamai logiška ?
Tavo empatija. Na taip suprantama, kad pagrysti savo veiksmams tau uztenka tavo noru. Panasiai, kaip as noreciau Ferrari ir sakyciau, kad valstybe privalo isskirtinai man ja suteikti, na.. nes as jos juk noriu.

Kas gerai man nereiskia, kad gerai kitiems. Ir sakydamas kitiems turiu omeni kitus visuomenes narius i kuria gyvunai, kaip ir akmenys, deja, neieina.
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-21 17:19

Pasiryzes, juk pritariu kaikuriu zmogaus teisiu atemimui nusikalteliams.
Tokiu atveju sutinki jog nieko blogo, žmones neatitinkančius naudingumo kriterijų kartu su gyvūnais nuskersti ir perdirbti į kokius nors produktus ?
Kuri, beje, net jei butu teisinga, vistiek neirodytu, kad reikia teises suteikti gyvunams, o tik parodytu, kad as kazkam teises suteikiu nepagristai.
Teisingai.Greičiausiai tuo noriu pasakyti, kad jei žmonėms suteikiame nepagrįstai, galime nepagrįstai suteikti ir gyvūnams.Iš tiesų ne visai nepagrįstai, o "Uoj, žiūrėkit, vargšas paršiukas!"(patiko man ta citata ©Viliui).
Tavo empatija. Na taip suprantama, kad pagrysti savo veiksmams tau uztenka tavo noru.
Nebūtinai mano, kiekvienas jaučiame skausmą, skausmo buvimą galima įrodyti moksliškai.Taip pat ryžčiausi teigti, kad tai nėra labai teigiama emocija ir jos reikėtų vengti tiek žmogui, tiek kitiems gyvūnams.Taigi išvada būtų stengtis suteikti kiek galima mažiau skausmo.

Taip, tai nėra naudinga, tačiau jei į naudą remiantis tai būtų naudinga paskaičiuoti žmogaus vid, gyvenimo trukmę vietovėje kur gyvena, atlyginimo vidurkį ir už paskaičiuotą sumą parduoti žmogų blogąjam kankintojui kuris badytų anusą variniais durklais pateptais druska.Na tarkim kaip nors slaptai, kad nesužinotų kiti žmonės ir tai nepaveiktų jų darbingumo ir viso kito.
Tai gal tu ne labai megsti gyvunus, o tiesiog labai nemegsti storuliu? Na cia pajuokavimas, bet is tiesu ar as turiu koki objektyvu buda patikrinti, kad tavo motyvas suteikti gyvunams teises nera butent toks?
Na iš tiesų nemėgstu ir storulių(Kažkaip manau dauguma teikia pirmenybę gatvėje matyti gražius ir sveikus žmones), bet ir humaniškai elgiantis su gyvūnais storuliai neišnyks ;D
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2011-04-21 17:50

Rated wrote:Matai RB, tiesiog numirs jie, nes nei grūdų nekulia, nei špinatų nevalgo, nebent į narvą sukišęs šersi kitais gyvūnais, kas daro visą į narvą kišimą beprasmiu.
Na, numirs tai numirs. Sakai, moralu leisti vilkui išžudyti dešimtis, o gal ir šimtus stirnų, kad pats liktų gyvas? Kodėl jo gyvybė vertingesnė nei stirnos?
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-21 18:02

RB wrote:
Rated wrote:Matai RB, tiesiog numirs jie, nes nei grūdų nekulia, nei špinatų nevalgo, nebent į narvą sukišęs šersi kitais gyvūnais, kas daro visą į narvą kišimą beprasmiu.
Na, numirs tai numirs. Sakai, moralu leisti vilkui išžudyti dešimtis, o gal ir šimtus stirnų, kad pats liktų gyvas? Kodėl jo gyvybė vertingesnė nei stirnos?
Nesakau, kad tai moralu, sakau, kad tą vilko žudymą gali sustabdyti tik užlenkęs patį vilką, kadangi jo organizmas nevirškina brokolių.Taip pat iš dalies tai gali pateisinti, kadangi jis neturi pasirinkimo.Na nebent mirti iš bado jei būtų pakankamai protingas ir principingas.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-21 19:14

Rated wrote:
Pasiryzes, juk pritariu kaikuriu zmogaus teisiu atemimui nusikalteliams.
Tokiu atveju sutinki jog nieko blogo, žmones neatitinkančius naudingumo kriterijų kartu su gyvūnais nuskersti ir perdirbti į kokius nors produktus ?
O tie zmones turi seima, giminaiciu, draugu? Jei taip, ar jie su tokiu jo panaudojimu sutinka? Ar jo nebuvima naudingu, net ateityje gali irodyti, bent tokiu lygiu, kaip is taves reikalautu irodyti nusikaltelio kalte, pries ji nuteisiant mirties bausme? Jei taip, kaip ir tuo, darzoves atjungimo nuo aparatu atveju - go for it. Tiesa sekmes randant nors viena toki realu atveji :)
Rated wrote:
Tavo empatija. Na taip suprantama, kad pagrysti savo veiksmams tau uztenka tavo noru.
Nebūtinai mano, kiekvienas jaučiame skausmą, skausmo buvimą galima įrodyti moksliškai.Taip pat ryžčiausi teigti, kad tai nėra labai teigiama emocija ir jos reikėtų vengti tiek žmogui, tiek kitiems gyvūnams.Taigi išvada būtų stengtis suteikti kiek galima mažiau skausmo.
Butinai tavo. Kiti valgo mesa pasigardziuodami kelis kartus i diena ir sazine ju negrauzia. Reiskia sis empatijos jausmas kiaulems yra grynai tavo savybe. Tiesa abejoju, netgi, kad tu pats ji jauti, man atrodo tiesiog issidirbineji.
Rated wrote:Na iš tiesų nemėgstu ir storulių(Kažkaip manau dauguma teikia pirmenybę gatvėje matyti gražius ir sveikus žmones), bet ir humaniškai elgiantis su gyvūnais storuliai neišnyks ;D
Bet mesa jiems bus brangesne, tai va vis siek tiek blogo padarytum tiems ko nemegsti. Manau, kad toks ir yra tikrasis tavo motyvas, del ko gini gyvunu teises.
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-21 19:31

O tie zmones turi seima, giminaiciu, draugu?
Gal paršiukas irgi mano draugas, tik nelabai galiu draugauti su juo, nes jis laikomas nuosavybe.Nesu prieš gyvūnų laikymą nuosavybe, šiaip repliką numečiau ;D
Jei taip, kaip ir tuo, darzoves atjungimo nuo aparatu
Ne, ne nuo aparato, tarkim žmogus laksto, bet yra invalidas protinis, negeba normaliai šnekėti, nesupranta kas yra darbas ir negali to atlikti,nors fiziškai sveikas.Pagal naudingumo idėją reiktų nudėti, kadangi bus tik našta visuomenei.
Butinai tavo.
Tu niekad nejautei skausmo, nesupranti kas tai yra ? Ar galvoji, kad tu jį jauti bet kiti gyvūnai ne ;D
Kiti valgo mesa pasigardziuodami kelis kartus i diena ir sazine ju negrauzia. Reiskia sis empatijos jausmas kiaulems yra grynai tavo savybe.
Aš irgi galiu kotletą valgyti išsišiepęs, ir tuo pačiu turėti empatijos jausmą.XXa 5 deš. šaudė žmonės žydus, manyčiau su empatija taip pat jiems tvarkoje buvo,tiesiog kaip tam vilkui nebuvo pasirinkimo.Žudikai daro tai 4fun turėdami pasirinkimą, manau jiems irgi su empatija gerai, ir supranta, kad aukoms skauda, tiesiog jiems tai nerūpi.
Bet mesa jiems bus brangesne, tai va vis siek tiek blogo padarytum tiems ko nemegsti. Manau, kad toks ir yra tikrasis tavo motyvas, del ko gini gyvunu teises.
Na čia tai išvis jėzaus garbintojų klubo lygio išvados.Visi mano mylimi žmonės valgo mėsą, tad jiems irgi padaryčiau tiek pat blogo.
User avatar
Fotonas
naujokas
Posts: 84
Joined: 2009-03-09 21:46
Location: Klaipėda

2011-04-21 19:44

Rated wrote: Nesakau, kad tai moralu, sakau, kad tą vilko žudymą gali sustabdyti tik užlenkęs patį vilką, kadangi jo organizmas nevirškina brokolių.Taip pat iš dalies tai gali pateisinti, kadangi jis neturi pasirinkimo.
Ne į temą-pasirodo, jog vilkai gali valgyti ir kai kurį augalinį maistą. Šiaip repliką numečiau :lol:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-21 19:52

Rated wrote:
O tie zmones turi seima, giminaiciu, draugu?
Gal paršiukas irgi mano draugas, tik nelabai galiu draugauti su juo, nes jis laikomas nuosavybe.Nesu prieš gyvūnų laikymą nuosavybe, šiaip repliką numečiau ;D
Esu tikras, kad meluoji, kad parsiukas tau draugas. Ir taip, tai galima patikrinti netgi moksliskai, taippat, kaip ir kas jaucia skausma kas ne.
Rated wrote:
Jei taip, kaip ir tuo, darzoves atjungimo nuo aparatu
Ne, ne nuo aparato, tarkim žmogus laksto, bet yra invalidas protinis, negeba normaliai šnekėti, nesupranta kas yra darbas ir negali to atlikti,nors fiziškai sveikas.Pagal naudingumo idėją reiktų nudėti, kadangi bus tik našta visuomenei.
Paryskinau. Isiskaityk bent jau i tai i ka atrasineji.
Rated wrote:
Butinai tavo.
Tu niekad nejautei skausmo, nesupranti kas tai yra ? Ar galvoji, kad tu jį jauti bet kiti gyvūnai ne ;D
Empatijos jausmas tavo. Ar tau tikrai sunku sekti teiginius ar ir cia issidirbineji?
Rated wrote:
Kiti valgo mesa pasigardziuodami kelis kartus i diena ir sazine ju negrauzia. Reiskia sis empatijos jausmas kiaulems yra grynai tavo savybe.
Aš irgi galiu kotletą valgyti išsišiepęs, ir tuo pačiu turėti empatijos jausmą.XXa 5 deš. šaudė žmonės žydus, manyčiau su empatija taip pat jiems tvarkoje buvo,tiesiog kaip tam vilkui nebuvo pasirinkimo.Žudikai daro tai 4fun turėdami pasirinkimą, manau jiems irgi su empatija gerai, ir supranta, kad aukoms skauda, tiesiog jiems tai nerūpi.
Turbut nezinai tada ka reiskia empatijos jausmas. Jei jiems butu su ja gerai, tai jie taip nedarytu, jiems tiesiog nepatiktu taip daryti.
Rated wrote:
Bet mesa jiems bus brangesne, tai va vis siek tiek blogo padarytum tiems ko nemegsti. Manau, kad toks ir yra tikrasis tavo motyvas, del ko gini gyvunu teises.
Na čia tai išvis jėzaus garbintojų klubo lygio išvados.Visi mano mylimi žmonės valgo mėsą, tad jiems irgi padaryčiau tiek pat blogo.
O tai as tureciau tavim patiketi, kad tavo motyvas yra isgelbeti parselius, o ne pakenkti tiems, kuriu pats pripazinai, kad nemegsti? As gal manai, vakar gimes?
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-21 22:18

Paryskinau. Isiskaityk bent jau i tai i ka atrasineji.
Painiai parašiai nesugaudžiau
Empatijos jausmas tavo. Ar tau tikrai sunku sekti teiginius ar ir cia issidirbineji?
Sąvoka greičiausiai susimaišė.Aš empatija suprantu kaip kito situacijos supratimą, nebūtinai pajutimą to pačio ką jis jaučia ar pan
Turbut nezinai tada ka reiskia empatijos jausmas.
Greičiausiai
jiems tiesiog nepatiktu taip daryti.
Ne visada turim galimybių daryti kas patinka
O tai as tureciau tavim patiketi, kad tavo motyvas yra isgelbeti parselius, o ne pakenkti tiems, kuriu pats pripazinai, kad nemegsti? As gal manai, vakar gimes?
Iš to ką šia tema nusišneki tikrai atrodo taip.Kylant mėsos kainai labai panašiai kenčia kišenės tiek storų žmonių tiek ne, tad nelabai tokiu būdu pataikai jiems pakenkti.Ir šiaip nesisteniu jiems kenkti.Daug ko nemėgstu ir tikinčiųjų ir pseudomokslininkų ir šarlatanų, tačiau nesistengiu pakenkti jiems neinu į bažnyčią ir nelakstau be kelnių Jėzaus paveikslą ant užpakalio užsikabinęs :D
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2011-04-21 22:23

Rated wrote:Nesakau, kad tai moralu, sakau, kad tą vilko žudymą gali sustabdyti tik užlenkęs patį vilką, kadangi jo organizmas nevirškina brokolių.Taip pat iš dalies tai gali pateisinti, kadangi jis neturi pasirinkimo.Na nebent mirti iš bado jei būtų pakankamai protingas ir principingas.
Mes nesiūlome žmonėms, kurie žudo kitus, mirti dėl principų. Mes juos sustabdome prievarta. Taigi, belieka sustabdyti vilkus ir neleisti jiems žudyti, kad mirs iš bado – gaila, bet aukoti dėl to stirnas amoralu. Galų gale galime pumpuoti cukraus ir mikroelementų tirpalą intraveniniu būdu. :D
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2011-04-21 22:27

O kaip reikėtų spręsti moralines dilemas su tokiais gyvais padarais, kurie yra nei gyvūnai, nei augalai? :fear:
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-21 22:31

RB wrote:
Rated wrote:Nesakau, kad tai moralu, sakau, kad tą vilko žudymą gali sustabdyti tik užlenkęs patį vilką, kadangi jo organizmas nevirškina brokolių.Taip pat iš dalies tai gali pateisinti, kadangi jis neturi pasirinkimo.Na nebent mirti iš bado jei būtų pakankamai protingas ir principingas.
Mes nesiūlome žmonėms, kurie žudo kitus, mirti dėl principų. Mes juos sustabdome prievarta. Taigi, belieka sustabdyti vilkus ir neleisti jiems žudyti, kad mirs iš bado – gaila, bet aukoti dėl to stirnas amoralu. Galų gale galime pumpuoti cukraus ir mikroelementų tirpalą intraveniniu būdu. :D
Jo greičiausiai geriausias sprendimas būtų pagauti visus vilkus, atskirti skirtingų lyčių gyvūnus, kad nesidaugintų, pumpuoti tirpalą kol sava mirtim užsilenkų ir tada nebūtų kas stirnas galabija.Visgi nemanau ar tai turi perspektyvos, kadangi manau vis atsirastų kitas gyvūnas, kuris užsinorėtų paragauti stirnos ;D
O kaip reikėtų spręsti moralines dilemas su tokiais gyvais padarais, kurie yra nei gyvūnai, nei augalai? :fear:
Pvz? grybais ? Kokių moralinių problemų yra ten, kol kas moralines problemas matau tik ten kur yra centrinės nervų sistemos
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2011-04-21 22:34

D3monas wrote:O kaip reikėtų spręsti moralines dilemas su tokiais gyvais padarais, kurie yra nei gyvūnai, nei augalai? :fear:
Čia tu apie grybus? :) (Parazitiniais visokiais grybeliais galima ir apsikrėsti, va tada tai kai kam gali iškilti moralinė "dilema" - žudyt ar ne? :D )
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-22 07:54

Rated wrote: Iš to ką šia tema nusišneki tikrai atrodo taip.Kylant mėsos kainai labai panašiai kenčia kišenės tiek storų žmonių tiek ne, tad nelabai tokiu būdu pataikai jiems pakenkti.Ir šiaip nesisteniu jiems kenkti.Daug ko nemėgstu ir tikinčiųjų ir pseudomokslininkų ir šarlatanų, tačiau nesistengiu pakenkti jiems neinu į bažnyčią ir nelakstau be kelnių Jėzaus paveikslą ant užpakalio užsikabinęs :D
Bet stori zmones statistiskai daugiau mesos valgo, taigi jiems zala didesne. Ir is kur man zinoti, kad jei butu budas pakenkti krikscionims, prisidengiant, kokia neimanoma pagristi moraline ideja, nesiimtum jo? Speju butum pirmas. Nors zinoma, tai ka tu parasei mane priverte susimastyti. Gal tavo tikslas is tiesu nera pakenkti storuliams. Gal tu visgi nemegsti visu zmoniu.
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-22 10:26

Prigavai, nemėgstu jūsų ir likusių 6.9 milijardo :D

Bet tai pala, kuo blogas argumentas "Uoj, žiūrėkit, vargšas paršiukas!" tuo, kad man vienam jis vagštas, tu žiūri į didžiulės fermos vaizdelį kur gyvena jie savo kūno dydžio dėžėse ir galvoji „yo, viskas normaliai ten jiem, žiūrėk kaip šypsosi jis, oj skanus kotletas bus, oj skanus, einu bulvių košės pasidarysiu jau su salotom“ ;D
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-22 16:41

Rated wrote:Bet tai pala, kuo blogas argumentas "Uoj, žiūrėkit, vargšas paršiukas!"
Kad net neaisku kas juo norima pasakyti, man pavyzdziui pries akis iskarto vaizdas parselio sedincio prie Onos baznycios su apdriskusiu svarku ir salia padeta kepure centams :)

Na ok, tarkim aisku man kas norima juo pasakyti: "kai man skauda man nepatinka, reiskia reikia, kad ir parsiukui neskaudetu". Tai, kad vartoji zodi "reiskia" ten kur logiskai sekantis teiginys savaime neseka, akivaizdu, kad darai tam tikra papildoma prielaida. Kad "reiskia" butu pavartotas teisingai ta prielaida greiciausiai yra: "reikia, kad visi kurie turi centrine nervine sistema nejaustu skausmo".

OK, panasu i normalia prielaida, kuria jeigu vadovausis visi, tai visiems bus gerai. Bet argi? Zinoma, kad ne. Tokia prielaida realybeje nesivadovauja niekas ir taip, manau, tai galima nesunkiai irodyti moksliskai. Is tiesu zmones vadovaujasi prielaida "reikia, kad zmones kurie yra man pakankamai artimi, kad rupetu arba siuo metu yra mano akivaizdoje, nejaustu skausmo". Va ta prielaida, kuria daro dabar jau 7 milijardai zmoniu kiekviena akimirka ir kas istorijoje leido atsirasti civilizacijoms, mokslui, menui, kas leido zmones nusileisti menulyje ir t.t., ir pan.

Jei, tuo tarpu, jos vieta uzimtu prielaida, kuria atseit darai ar kitiems siulai daryti tu:
a) butume isnyke kaip rusis jau gana seniai, kadangi butume sudoroti plesrunu
b) butume susinaikine patys is vidaus, kadangi negaletume bausti nusikalteliu.
c) butume mire is bado, na cia akivaizdu ir taip.
d) gaudytume vilkus, uzdarinetume juos i narvus ir maitintume koselem visokiom.
e) butu tokia nesamone, kad tu net neissivaizduoji.

Tad siulau nustoti skiesti nesamones ir eiti paragauti, kaip skanu yra bifsteksas :) Tik aisku ne siandien, nes juk pasninkas.
Post Reply