Noriu griesciausios kritikos mano Homeless tribe!!!

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Post Reply
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-01-16 22:16

Lionginas wrote:Tai kaip visada - tik pezalai. Visi tie robotai, kompai ir nafta nuo nulio - tik pezalai. Nieko tu nemoki, esi paprastas vidutiniokas su vidutiniškais sugebėjimais. Didis nusivylimas.
Lionginai, baikit įžeidinėt žmogų. Juk Jūs jo tikrai nepažįstat. O gal tai kažkoks biochemijos mokslų daktaras, kuris taip pat turi ir kompiuterių remontininko specialybę (juk žmonės šiais laikais priversti turėti net kelias specialybes kiekvienas)? :mrgreen:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-16 22:31

Augustas wrote:Lionginai, baikit įžeidinėt žmogų. Juk Jūs jo tikrai nepažįstat. O gal tai kažkoks biochemijos mokslų daktaras, kuris taip pat turi ir kompiuterių remontininko specialybę (juk žmonės šiais laikais priversti turėti net kelias specialybes kiekvienas)? :mrgreen:
Visiškai sutinku - šiais laikais labai reikalingi žmonės su skirtingų disciplinų žiniomis. O ir šiaip gebėjimas būti nepriklausomu (nuo paskolų krizių, nuo mikrobangės, nuo feisbuko, nuo daiktų) - geras dalykas. Kaip jau sakiau, žmogus neturi būti buitiškai neįgalus. Bet, šiuo konkrečiu atveju, ar tai būtų mokslų daktaras, ar naftos pramonės guru, jis turi prisiimti atsakomybę už kalbas. Kaip sako rimti vyrai - reikia atsakyti už bazarą. Po viso šito paties nuo nulio pasigamintos kojinės (pradedant avies kirpimu) - minimumas. Robotai dar geriau.
User avatar
nesvarbu
pradedantis
Posts: 164
Joined: 2013-10-21 21:19
Location: Uostamiestis

2014-01-17 12:05

HomelessTribe wrote:... MANO TIKSLAS IS JUSU BETA SUNYS PADARYT ALFA VILKA ...
Tie žodžiai viską pasako. Jam nereikia jokios ten kritikos, jam nereikia jokio ten roboto ar naftos, jam tik reikia pakeisti mus. :lol: :lol: :lol:
Darosi vis įdomiau. Nagi, nagi, kaip ketini mumis keisti, bomže guru. :lol: :lol: :lol:
wdp
naujokas
Posts: 81
Joined: 2007-11-14 15:31

2014-01-17 12:32

Matosi šiek tiek skaitęs 11 klasės organinės chemijos (žino apie grandinių šakotumą) bet apie benzino gamyba pakaitinus celiuliozę nusišneka - to neužtenka dabartiniams varikliams. Iš naftos benzino irgi daug negausi ( arba gautusi labai maža išeiga su tokia distiliacijos frakcija ), be to neįsivaizduoju kaip tu vienas ir dasikastum iki "supuvusios medienos" ( turbūt su kibiru(iš kur) ir virve(iš kur) ? ) ir kaip tu pasigamintum reaktorių gamybai. Kur naudotum viršutines frakcijas - dujas, kur jas laikytum ? Vėėėl pezalai. O kur dar tepalai automobiliams, asfaltas, ir kt.
Bet vistiek ačiū, kad apsilankei, tikrai linksma.
Blyn aš dar lengviau paklausiu : Kur KOKS nors pavyzdys, kad tu KAŽKĄ sugebi ? :D ( tinka virvė ir kibiras vietoj roboto ir CPU )
;)
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-17 16:02

lol jus vis tapati per tapati, raganu medziokle... :D kiek galiu aiskint, jai norit kad toliau burna ausinciau tai darome cia - http://www.reddit.com/r/homelesstribe/ ir angliskai, nes jai jau ausint burna geriau didesniai publikai :]

aciu uz studijas :>, jai kas nors nori liautis buti debilu visada prasom susisiekti! padesiu kuom galesiu!
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-17 16:09

Lionginas wrote:
Augustas wrote:Lionginai, baikit įžeidinėt žmogų. Juk Jūs jo tikrai nepažįstat. O gal tai kažkoks biochemijos mokslų daktaras, kuris taip pat turi ir kompiuterių remontininko specialybę (juk žmonės šiais laikais priversti turėti net kelias specialybes kiekvienas)? :mrgreen:
Visiškai sutinku - šiais laikais labai reikalingi žmonės su skirtingų disciplinų žiniomis. O ir šiaip gebėjimas būti nepriklausomu (nuo paskolų krizių, nuo mikrobangės, nuo feisbuko, nuo daiktų) - geras dalykas. Kaip jau sakiau, žmogus neturi būti buitiškai neįgalus. Bet, šiuo konkrečiu atveju, ar tai būtų mokslų daktaras, ar naftos pramonės guru, jis turi prisiimti atsakomybę už kalbas. Kaip sako rimti vyrai - reikia atsakyti už bazarą. Po viso šito paties nuo nulio pasigamintos kojinės (pradedant avies kirpimu) - minimumas. Robotai dar geriau.
kojinems pagaminti reikia roboto, tu ka galvoji as uz mezgima? robotai(masinos, irankiai, ar net mindcontrolinamas balandis - nesvarbu) yra pats pirmas zingsnis i individualia gamyba. lygiai kaip kompiuteris buvo pirmas zingsnis i viska kas susije su informacija, kai jau buvo kompai tai po to fotikus, kameras, robotus ir kt daryti yra norma..... krc http://www.reddit.com/r/homelesstribe/ ten man bus daugiau motivacijos testi diskusijas.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-17 16:15

Lionginas wrote:Tai kaip visada - tik pezalai. Visi tie robotai, kompai ir nafta nuo nulio - tik pezalai. Nieko tu nemoki, esi paprastas vidutiniokas su vidutiniškais sugebėjimais. Didis nusivylimas.
Cia jau mane matei kaip issigelbejima nuo tavo sudino gyvenimo? lauki kad as kaip jezus per vandeni eiciau ir vandeni i vyna versciau? kitaip nesuprantu kodel nusivylimas?

nori kad as atlikciau visa pionieriaus darba, o tu tik vartoji vaisius? nieko as niekam neduosiu, ir kol neturiu stipriu sajungininku man net pavojinga ka nors demonstruoti, jau turejau daug problemu su policija del paprasciausio deginimo.

AS TIK NORIU IJUNGTI SMEGENYS, zombiai jus :D

subskraib - http://www.reddit.com/r/homelesstribe/
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-01-17 18:08

Na gerai, čia jau viskas aišku.

Ateities kartos tegul pasimoko nekurti skeptikų forume temos "noriu griežčiausios kritikos", jei nėra pakankamai subrendę tą kritiką priimti.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-01-17 19:53

Gal jau laikas?
Ta prasme, tema jau gana ilgai buvo atvira. Gal jau laikas?
Mažų mažiausiai į humoro skiltį. Ar į prie alaus.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-18 09:36

HomelessTribe wrote:nori kad as atlikciau visa pionieriaus darba, o tu tik vartoji vaisius? nieko as niekam neduosiu, ir kol neturiu stipriu sajungininku man net pavojinga ka nors demonstruoti, jau turejau daug problemu su policija del paprasciausio deginimo.
Tu niekam nieko nedemonstruosi, nes jokių robotų tu neturi ir niekada neturėsi. Tu juk nieko nemoki. Esi visiškai priklausomas nuo masinės fabrikų produkcijos.
User avatar
nesvarbu
pradedantis
Posts: 164
Joined: 2013-10-21 21:19
Location: Uostamiestis

2014-01-18 10:10

Lionginas wrote:... Esi visiškai priklausomas nuo masinės fabrikų produkcijos.
Visiškai pritariu. Nuo savęs galiu pridurti, jog visi mes esame priklausomi nuo minėtosios masinės produkcijos. Galų gale ką bomžas veiktų prie konteinerio, jei ten nerastų masinės produkcijos vartojimo šiukšlių???
Skirtumas tik tas, jog vieni tiesiog vartoja, o kiti vartoja, bet apsimeta, jog nea. :lol:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-01-18 10:23

Cia siaip turiu pastebeti, kad bergzdzias reikalas bandyti laimeti diskusija pries benami, kadangi jis taiko klasikine, dar kolkas neiveikta argumentavimo strategija is vaiku darzelio:
- petriuk ar zinai kas yra X?
- jo zinau
- nu kas?
- nesakysiu, nes tada ir tu zinosi.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-01-18 10:27

nesvarbu wrote:Galų gale ką bomžas veiktų prie konteinerio, jei ten nerastų masinės produkcijos vartojimo šiukšlių???
Galų gale iš kur jis gautų konteinerį, jei pastarojo nebūtų paslaugiai pagaminusi (ir tikrai ne nuo nulio) viena ar kita įmonė.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-18 15:22

Ieskau zmogaus filmuoti mano kelia i pasauline slove: http://redd.it/1vir34 <---skelbimas
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-18 15:23

Vilius wrote:Na gerai, čia jau viskas aišku.

Ateities kartos tegul pasimoko nekurti skeptikų forume temos "noriu griežčiausios kritikos", jei nėra pakankamai subrendę tą kritiką priimti.
kokia kritika? "PRODYK, PARODYK, PARODYK!!!" ?????? kur cia kritika?
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-18 15:27

nesvarbu wrote:
Lionginas wrote:... Esi visiškai priklausomas nuo masinės fabrikų produkcijos.
Visiškai pritariu. Nuo savęs galiu pridurti, jog visi mes esame priklausomi nuo minėtosios masinės produkcijos. Galų gale ką bomžas veiktų prie konteinerio, jei ten nerastų masinės produkcijos vartojimo šiukšlių???
Skirtumas tik tas, jog vieni tiesiog vartoja, o kiti vartoja, bet apsimeta, jog nea. :lol:
kada as apsimetu jog nevartoju??? as viska vartoju lol... jai as kada man prireikia kokia vini i kalti paimu po ranka esanti akmeny ir su juom kalu ta vini, reiskia, kad as negaliu mastyti ir kurti plaktuko? ar net nailgun? ar net roboto kuris ta vini from scratch? jai medzioju su ietimi, negaliu mastyti apie sautuva?

JUS PUOLAT MANO ASMENY, KRITIKUOJAT MANO ASMENY, O NE IDEJA lol....
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-18 16:13

HomelessTribe wrote:kada as apsimetu jog nevartoju??? as viska vartoju lol... jai as kada man prireikia kokia vini i kalti paimu po ranka esanti akmeny ir su juom kalu ta vini, reiskia, kad as negaliu mastyti ir kurti plaktuko? ar net nailgun? ar net roboto kuris ta vini from scratch? jai medzioju su ietimi, negaliu mastyti apie sautuva?

JUS PUOLAT MANO ASMENY, KRITIKUOJAT MANO ASMENY, O NE IDEJA lol....
Nes tu savo asmenį išstatai į priekį kaip idėjos pasiteisinimą. Koks to alfa, koks tu gudrus, koks sąžiningas su savimi, kokie tavo robotai, ir t.t. O realiai tai tik epsilon, ir jokių robotų. Ir dar nelabai sąžiningas su savimi, nes idėja tai viską pačiam pasigaminti, o realiai vartoji tik tai, kas iš fabrikų atkeliauja. Reiškia, idėja praktikoje nepasiteisina.
User avatar
nesvarbu
pradedantis
Posts: 164
Joined: 2013-10-21 21:19
Location: Uostamiestis

2014-01-18 17:25

HomelessTribe wrote:... JUS PUOLAT MANO ASMENY, KRITIKUOJAT MANO ASMENY, O NE IDEJA lol....
Reikalas tame, jog idėja yra ne tavo. Nuplagijavai kažkieno be ryšio idėją ir pristatai čia kaip savo sumastytą. :thumbsdown:
Tavo tas puslapis su paveiksliukas tikrai ne originalus. Paveiksliukus paemei is interneto pasigooglines, o benamių genties idėją pasivogei taip pat iš interneto platybių. Nieko nauja. :smoke:
O kas dėl asmens, tai nereikia savęs kelti virš kitų. Tokius, kurie save iškelia virš kitų, žmonės muša, žaloja, traumuoja, tyčiojasi, skandina, apipila pamazgom ... ir taip nuo pat žilos senovės. :ax:
Post Reply