Juokingi pasisakymai iš kitų forumų

Žinote neblogą juokelį? Pasijuokime kartu :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-11-15 19:07

Shiori... :) Tuo sunkoka patikėti, bet patikėk - jie visai rimtai kalba. O šitas veikėjas nemanau kad vaikas, nes kitose žinutėse jis rašo "kai mokiausi mokykloje man buvo svarbu ištempti iki trejeto". Taigi net ir balų sistema senovinė, nes su trejetu naujoviškopje tektų dažnai sėdėti antrus metus. Tam žmogui tikriausiai apie 30 ar daugiau.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2004-11-15 19:26

bet su meile aptaria abudu savo reikala ir vyras nusprendzia.
Čia gi klasikinis "mes pasitarėm ir aš nusprendžiau" :lol: :lol: :lol: Ačiū, Ateonai. Kitą užduotį LNK forume senai planavau daryt kažką iš logikos algebros pradmenų, ir jau matau, kokius tekstus duosiu analizuoti :lol:

(7x: neskaityk šio posto).
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-11-15 19:36

Tokių neformalios logikos pažeidimų galima rasti daugybę. Galiu net padėt :)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2004-11-15 20:21

Ateonas wrote:Tokių neformalios logikos pažeidimų galima rasti daugybę. Galiu net padėt :)
Jei nori, turi laiko ir nedalyvauji ten kitu nicku kaip žaidėjas - apskritai gali prisijungt prie org team'o. Mes dviese nebespėjam, ypač, kai man koliai prasidėjo :(
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-11-15 22:54

Aš vos nepaspringau šitai perskaitęs :lol: jezus.lt - tikras lobis! Tiesa, teisingumo dėlei reikia paminėti, kad šitai parašė trylikametis.
Ar tai gerai [kompiuteris]?Kaip atsitraukti nuo žaidimų?Gal juos visai ištrinti?Ar internetas pagal Dievą yra padugnė?
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-11-16 15:19

jap, 2004 11 16 14:39
juodasikniai istikruju yra blogis bet sitaip skriausti ju negalima . reikia kaip nors subtiliai kad be triuksmo be spaudos be suemimu ir skaudziai
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-11-17 09:08

Marginalas, satira 24 metus gyvenusio Lietuvos, 2004 11 16 23:49
Tai yra tik satira... :-}
Kas yra draugai debiutas? Na tai visiems aisku… O kas yra draugai ideja?.. Ideja yra draugai quasi-uno-fantazija, isreiksta sachmatu partijos mintije…

O kas yra draugai Tikru Tikriausias Lietuvis? Tikru Tikriausias Lietuvis draugai yra….

1. Tikru Tikriausias Lietuvis (sutrumpinta TTL) zino, kad TTL gali buti tik tas, kuriuo tevai, seneliai ir proseneliai TTL yra. Jeigu nors vienas is giminaiciu nera TTL, zmogus yra rusas arba zyds.
TTL zino, kad vien tik 1 punkto salygu neuztenka norintiems vadintis TTL. Papildomai prie 1 punkto turi buti ivykdytos dar sekancios salygos:

Pretendentas i TTL turi nekesti rusus uz Lietuvos politine okupacija ir tremima i sibira. Jeigu jis ju nenekencia, jis yra be abejo rusas arba zyds.
Pretendentas i TTL turi zinoti, kas buvo miskininkai ir jos myleti, gerbti ir dievinti kaip kovotojus uz Lietuvos laisve. Jeigu jis nors viena is situ salygu (gerbti, myleti, dievinti) nevykdo, jis yra neziurint i 1 punkta rusas arba zyds.
TTL myli visur ir visada Kauno Zalgiri. Jeigu jis to nedaro, jis nera TTL! Be abejo jis yra rusas arba zyds!
TTL zino, kad Baltijos Svyturio alus yra pats geriausias pasaulyje. Jeigu kitas TTL taip neskaito, tai jis yra ne TTL. Jis yra neziurint i pirma punkta rusas. Arba zyds.
TTL kategoriskai zino, kad ekzistuoja „Plan Strekoza“. Jeigu kitas pasivadinantis TTL i ta plana netiki, jis nera TTL. Jis yra aisku rusas arba zyds.
TTL kategoriskai zino, jeigu kitas pasivadinantis TTL Delfio komentaruose turi nicka Sergejus, jis yra rusas. Jeigu jis turi kita nicka, jis yra zyds.
TTL kategoriskai zino, kad TTL nesaude zydu. O jeigu ir saude, na ir kas? Tuo labiau, kiti irgi saude, visi saude. Tas kuris kitaip mano, yra pagal TTL provokatorius-NKVDistas! Jis gali buti tik rusas arba zyds.
TTL kategoriskai zino, kad tikri TTL is Lietuvos neisvaziuoja. Tas, kas isvaziavo, nera tikras TTL. Jis yra rusas, Arba zyds. Arba lenks. Jis turi, ten ir pasilikti, kur isvaziavo.
TTL kategoriskai zino, kad visi tremtiniai is Lietuvos buvo tik TTL. TTL niekada netreme TTL. Jos treme tik rusai su zydais. Jeigu vienas norintis vadintis TTL mano kitaip, jis is tikruju nera TTL. Toks typas gali buti tik rusas arba zyds.
TTL zino, kad tikri TTL atstovai yra isrinktoji Kristaus tauta marijos zemeje. O kaip kitaip! Jeigu kitas pasivadinantis TTL taip neskaito, jis nera TTL. Jis yr rusas bedievis. Arba dar baisiau- zyds!
TTL zino, kad tikras TTL niekada nebalsuos uz Darbo partija. Jeigu vienas pasivadinantis TTL balsavo uz Darbo Partija, jis nera TTL. Jis yra rusas. Arba zyds. Neziurint i 1 punkta.
Tikras TTL zino, kad Uzpaskychas yra rusas. Uzpaskychas gali saukti rekti, jis yra lietuvis, ir myli Lietuva. Tikras TTL zino, rusas niekada negali tapti TTL! Tai net juokinga! Jug veikia „Planas Strekoza“!
TTL zino, kad tikras TTL kysio neima. Jeigu TTL pagautas kysio emime, tai reiskia kad , tai yra pasekmes „Plan Strekoza“, (TTL buvo prgirdytas, pinigai pakysti, pokalbiai suklastoti). Ir tai viska aisku suorganizavo rusai. Arba zydai.
Jeigu vizgi pasitaiko TTL, kurie visus reikalavimus TTL vykdo, bet jie del to yra uz koalicija su Darbo Partija, tai tie TTL yra komunistai, ir aisku nera TTL! Jie yra RUSAI! Arba lenkai!
Tikras TTL kategoriskai neigia, esas rusofobas arba antisemitas. Bet zydai vis tiek valdo pasauli, mano TTL Jeigu kitas, net pasivadinantis TTL, mano kad Lietuvoj viespatauja rusofobija ir antisemitizmas, tai jis nera tikras TTL. Jis yra… na aisku rusas! Arba tikru tikriausiai zyds! Be to, veikia „planas Strekoza!“
Tikru tikriausias TTL yra isitikines, kad tokia neteiseta charakteristika TTL, sitas visas komentaras yra „Plano Strekoza“ dalis! Ir ji galejo parasyti tik rusas! Arba zyds!
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2004-11-17 10:27

good one :lol: :lol:
User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-11-17 14:03

Marginalas gana juokingas tik nesupratau ISH KUR?
Temos pavadinimas - pasisakymai ish KITU FORUMU... :shock: :D :shock:
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-11-17 15:01

Chia ish Delfi. Tam tikra prasme tai irgi forumas.
User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-11-17 15:05

URL???
T.y. tema ir poteme?
(Data matau :D )
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-11-17 15:44

User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-11-17 16:01

8) 8) 8)
Eilinis Delfio triukas.
ash net straipsnio TIKSLO nesupratau.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-11-17 16:48

Moshiah wrote: Eilinis Delfio triukas. ash net straipsnio TIKSLO nesupratau.
Ko chia nesuprasti - tokie straipsniai kartas nuo karto pakishami, kad skaitytoju tarpe palaikyti tam tikra isterijos lygi :)
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-11-18 16:17

Prizmeje zhmones irgi geru dalyku sugalvoja kovai su masturbacija:
mano nuomone,nzn bet bent jau mano tokia kad reik susilaikyt kaip bebutu sunku...ir galu gale susiraskit merginair mylek ja nereikes nei lytiniu santykiu nei masturbuotis,bent man taip yra...as myliu jinai mane myli ir man to uztenka
( http://www.prizme.lt/forum/viewthread.p ... 07&page=11 )
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2004-11-18 16:41

Esu girdėjęs apie tokius iš pasakojimų. Ką padarysi, kiekvienas durnius pasirenka savo kelią. Ta proga anekdotas:

Tamsūs viduramžiai. Piemuo eina išpažinties.

- Šventasis tėve.. aš vakar miegojau su mergina. Bet tik miegojau, nieko jai nedariau. Ar tai yra nuodėmė?
minutėlę pamąstęs, kunigas atsako:
- Taip, tai yra nuodėmė. Atgailai sukalbėsi tris šventas marijas ir suvalgysi kupetą šieno.
- Šventasis tėve!! Jūs gal manot, kad aš koks arklys?
- Ne arklys. Asilas tu.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2004-11-23 11:49

11.46 <Orchus> poezija - vienas is pasaulio pazinimo padargu
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2004-11-23 12:07

Nomad wrote:
11.46 <Orchus> poezija - vienas is pasaulio pazinimo padargu
Be konteksto tai pakankamai absurdiškas pasakymas... Bet yra tokia filosofinė/kritinė koncepcija - ontologinė fenomenologija, kuri teigia, kad Būtis pasireiškia per daiktus ir reiškinius. Kalba yra vienas iš būties pasireiškimo būdu. O poezija, anot vieno tos srovės atstovo M.Heideggerio, būdama pirminė patirties artikuliacija, žodinė išraiška, yra priemonė pažinti būtį, o taip pat ir pasaulį.
taigi prisikasti prie Būties galime tyrinėdami žmogų-> kalbą-> poeziją. Tokiu atveju poezija tikrai yra pažinimo įrankis.
Post Reply