N-18. Kiek ir kokių orgazmų per savaitę yra normalu ir gerai?

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2018-08-15 14:15

Lionginas wrote:
2018-08-08 15:29
Incestas yra kultūrinis, o ne biologinis tabu.
Tiesą sakant, neaišku, bet panašu, kad egzistuoja biologinis mechanizmas, blokuojantis potraukį tarp artimų giminių ar kartu augusių asmenų (Westermarck efektas).
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-08-16 13:09

Sejanus wrote:
2018-08-15 01:43
Augustas wrote: Čia yra tiesiog mitas. Jei seksas su konkrečiu žmogumi nepatinka, tai reiškia, kad arba pats seksas iš viso nepatinka (t.y., seksas nepatinka ne tik su konkrečiu partneriu, bet taip pat nepatiks ir su bet kuriuo partneriu), arba yra psichologinės kliūtys, kurios trukdo būtent su šiuo konkrečiu sekso partneriu. Tai pirma.
Galvoju, ar esu matęs šiame forume kada nors dar ką nors taip nusišnekant, ar jau muši rekordus.
Tai čia dar niekai, Sejanau. Jei Tamsta turi laiko, tai aš norėčiau pasiūlyti pasiskaityti vieną temą iš religijos srities (taip, tą pačią, kurioje yra 166 psl.). Va ten tai bedugnė visiška buvo. :D Lyginant su tuo, kas buvo toje temoje, tai čia, sakyčiau, yra aukštumos.
Norėčiau parašyti ką nors konstruktyviau, bet „tu tikriausiai visą gyvenimą praleidai literally vienuolio celėje ir ne tik to nedaręs bet nebendravęs su niekuo kas darę“ gal net dar mažiau konstruktyvu.
Atvirai pasakius, Kazanova, palyginus su tuo, koks buvau savo ateizmo metais, sirgo impotencija. :)
Bet kažkur viduj kirba noras, kad būtum teisus. Ir gebėtum savo teisumu įtikinti kitus. Tiksliau, kitas. Mat naudodamasis IMDB galėčiau paruošti ištisą sąrašą moterų, kurios jei mane išvis pažinotų, tikėtina klaidingai manytų, jog su manimi sekso nenori. Va jei taip pakalbėtum ir įtikintum susitvarkyti savo psichologines kliūtis...
Jokių problemų. Duosiu Tamstai patarimų, kaip kalbėti, ir Tamsta, Sejanau, pats galės pagydyti tas merginas iš tų konkrečių jų problemų, kurios joms trukdytų suprasti, jog seksas su Tamsta bus geras.

P.S.
Jei netiki, paieškojęs internete (kažkaip krito į akį man šis argumentum ad internet argumentas skeptikų forume), manau, rastum užtektinai įvairių moterų pasidalijimų savo patirtimi, kuriuose gana dažnas motyvas yra apie tai, kaip moteris plėšosi tarp jausmų geram ir puikiam savo sutuoktiniui (išskyrus ne itin aistringus lovos reikalus) ir kitam vyrui, dėl kurio rauna stogą (pvz. vėl jį naujai sutikus po išsiskyrimo ar pan.).
Esminis klausimas čia yra tas, kodėl su geru ir puikiu sutuoktiniu reikalai lovoje yra ne itin aistringi. Ir priežasčių tam gali būti daug, bet beveik visos jos yra psichologinio pobūdžio. Pvz., stabmeldystė, magija, New Age'as, neognosticizmas... Tai ir yra tos psichologinės problemos, kurios ir sukelia tas pasekmes, kad jog sutuoktinių santykiai lovoje tampa ne itin aistringi.
...moteris plėšosi tarp jausmų geram ir puikiam savo sutuoktiniui (išskyrus ne itin aistringus lovos reikalus) ir kitam vyrui, dėl kurio rauna stogą (pvz. vėl jį naujai sutikus po išsiskyrimo ar pan.).
O tas (kai kurių) moterų dvilypumas man yra gerai žinomas dar iš ateizmo laikų. :( Gerai, kad jau tada gerai mokėjau keletą kovinių veiksmų, o tai būčiau vaikščiojęs su mėlynėm paakiuose.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-08-16 15:18

Augustas wrote:
2018-08-16 13:09
Esminis klausimas čia yra tas, kodėl su geru ir puikiu sutuoktiniu reikalai lovoje yra ne itin aistringi. Ir priežasčių tam gali būti daug, bet beveik visos jos yra psichologinio pobūdžio. Pvz., stabmeldystė, magija, New Age'as, neognosticizmas... Tai ir yra tos psichologinės problemos, kurios ir sukelia tas pasekmes, kad jog sutuoktinių santykiai lovoje tampa ne itin aistringi.
Net nesu tikras, juokauji čia ar rimtai... Jei visgi rimtai, tai čia tiesiog kolosalus nesiorientavimas situacijoje. Jau galvojau, kad prieš tai buvusi žinutė yra tavo keistumo riba (nes tau ypatinga tema ir pan.), bet čia tai smagiai driokstelėjai pramušdamas dugną.

Jei tik bajeruoji, tai super, spaudžiu dešinę už humoro jausmą.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-08-16 16:36

Lionginas wrote:
2018-08-16 15:18
Augustas wrote:
2018-08-16 13:09
Esminis klausimas čia yra tas, kodėl su geru ir puikiu sutuoktiniu reikalai lovoje yra ne itin aistringi. Ir priežasčių tam gali būti daug, bet beveik visos jos yra psichologinio pobūdžio. Pvz., stabmeldystė, magija, New Age'as, neognosticizmas... Tai ir yra tos psichologinės problemos, kurios ir sukelia tas pasekmes, kad jog sutuoktinių santykiai lovoje tampa ne itin aistringi.
Net nesu tikras, juokauji čia ar rimtai... Jei visgi rimtai, tai čia tiesiog kolosalus nesiorientavimas situacijoje. Jau galvojau, kad prieš tai buvusi žinutė yra tavo keistumo riba (nes tau ypatinga tema ir pan.), bet čia tai smagiai driokstelėjai pramušdamas dugną.

Jei tik bajeruoji, tai super, spaudžiu dešinę už humoro jausmą.
Taip, Lionginai,Tamsta atspėjo, leidau sau Tamstos pacituotoje vietoje truputį pajuokauti. :D
O jei kalbam rimtai, tai aišku, kad žmonės yra skirtingi, jų aistringumas irgi yra skirtingas. Vienam reikia daugiau laiko, kitam reikia mažiau laiko (sužadinti aistringumui), vienus užveda vieni dalykai, kitus - kiti, bet jei sutuoktiniai sugeba tartis tarpusavyje ir susitarti, tai didelių problemų šiuo atveju nekyla. Bent jau man mano ateizmo metais tikrai nekildavo. Tad nesuprantu, kodėl jų turėtų kilti sutuoktiniams. :roll:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-08-17 10:04

Augustas wrote:
2018-08-16 16:36
Tad nesuprantu, kodėl jų turėtų kilti sutuoktiniams. :roll:
Nes kartais (o gal gana dažnai) būna, kad žmogus netraukia ir viskas, tarkis nesitaręs. Žmogus be patirties, galbūt net nematęs savo partnerio nuogo, gali negebėti įvertinti, kiek svarbus jam gyvenime bus seksas. Nes matai, nebūna idealių partnerių, ir partnerio pasirinkimas visuomet yra kompromisų žaidimas. Vieni laidoja sekso malonumus, nes jiems pirmenybe - kitais atžvilgiais idealus, stabilus partneris. Kitiems prioritetas numeris vienas yra intymių santykių kokybė, ir dėl to jie sutinka gyventi nuolatinės krizės būsenoje su nestabiliu partneriu iš pragaro. Kad viskas idealiai atitiktų būna retai. Ir problema čia ta, kad RKB niekaip nenori, kad partneriai prieš santuoką galėtų kažkaip pažinti save ir vienas kitą visais aspektais, ypač srityse, kurias be jokios patirties tiesiog labai sudėtinga įvertinti, ir kurias sunku ištaisyti. Nes jei seksualinės traukos nėra, tai niekaip ji neatsiras, jokios terapijos čia nepadės. Galima gaivinti tai, kas kažkada buvo, bet prigeso, tačiau jeigu nebuvo niekada - nieko ir nebus. Manęs asmeniškai netraukia labai daug žmonių, ir net neįsivaizudoju, ką man būtų galima prikalbėti, kad ta trauka atsirastų.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-17 10:21

O gal geriau žiūrėkime ne į tai, ką Bažnyčia pamokslauja, o į tai, kaip realiai elgiasi jos tarnai.. Ir sprendžiant iš pastarųjų metų skandalų, jiems “normalu” yra slapti orgazmai patiriami su mažais vaikais arba vienuolėmis.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-08-17 10:28

Vilius wrote:
2018-08-17 10:21
O gal geriau žiūrėkime ne į tai, ką Bažnyčia pamokslauja, o į tai, kaip realiai elgiasi jos tarnai.. Ir sprendžiant iš pastarųjų metų skandalų, jiems “normalu” yra slapti orgazmai patiriami su mažais vaikais arba vienuolėmis.
Tai kad ir pastarųjų dienų skandalas Pensilvanijoje, kur 300 kunigų patraukta atsakomybėn už mažamečių tvirkinimą. Tik jaučiu, kad visi tiek priprato, kad anokia čia sensacija.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-17 12:42

Vilius wrote:
2018-08-17 10:21
O gal geriau žiūrėkime ne į tai, ką Bažnyčia pamokslauja, o į tai, kaip realiai elgiasi jos tarnai.. Ir sprendžiant iš pastarųjų metų skandalų, jiems “normalu” yra slapti orgazmai patiriami su mažais vaikais arba vienuolėmis.
Neskeptiška kažkuo tikėti vien todėl, kad vienuolė taip pasakė :)

Aš tai manau neverta žiūrėti nei ką bažnyčia pamokslauja, nei kaip elgiasi jos tarnai (pastaruoju atveju tik reikia žiūrėti tiek kiek reikalauja įstatymai, t.y. aišku prievartavimo ir vaikų tvirkinimo atvejus tirti ir kaltus sodinti).
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-08-17 13:58

Lionginas wrote:
2018-08-17 10:04
Augustas wrote:
2018-08-16 16:36
Tad nesuprantu, kodėl jų turėtų kilti sutuoktiniams. :roll:
Nes kartais (o gal gana dažnai) būna, kad žmogus netraukia ir viskas, tarkis nesitaręs. Žmogus be patirties, galbūt net nematęs savo partnerio nuogo, gali negebėti įvertinti, kiek svarbus jam gyvenime bus seksas. Nes matai, nebūna idealių partnerių, ir partnerio pasirinkimas visuomet yra kompromisų žaidimas. Vieni laidoja sekso malonumus, nes jiems pirmenybe - kitais atžvilgiais idealus, stabilus partneris. Kitiems prioritetas numeris vienas yra intymių santykių kokybė, ir dėl to jie sutinka gyventi nuolatinės krizės būsenoje su nestabiliu partneriu iš pragaro. Kad viskas idealiai atitiktų būna retai.
Su šituo sutinku 100 proc. :thumbsup:
Ir problema čia ta, kad RKB niekaip nenori, kad partneriai prieš santuoką galėtų kažkaip pažinti save ir vienas kitą visais aspektais, ypač srityse, kurias be jokios patirties tiesiog labai sudėtinga įvertinti, ir kurias sunku ištaisyti. Nes jei seksualinės traukos nėra, tai niekaip ji neatsiras, jokios terapijos čia nepadės. Galima gaivinti tai, kas kažkada buvo, bet prigeso, tačiau jeigu nebuvo niekada - nieko ir nebus.
O čia jau prasideda utopija. Lyg išbandymas seksu prieš įsipareigojant ir/ar seksualinės patirties su kitom merginom turėjimas kažkaip lemtų sutuoktinių seksualinę laimę.
Manęs asmeniškai netraukia labai daug žmonių, ir net neįsivaizudoju, ką man būtų galima prikalbėti, kad ta trauka atsirastų.
Manęs irgi netraukia nemažai merginų. Bet klausimas čia yra tas, ar aš turiu išbandyti tai lovoje, kad įsitikinčiau, jog manęs jos netraukia. :roll: O gal aš galiu ir kitais būdais (t.y., nelipdamas pas merginą į lovą) sužinoti, ar mane traukia konkreti mergina, ar ne? :)

P.S.
Vilius wrote:
2018-08-17 10:21
O gal geriau žiūrėkime ne į tai, ką Bažnyčia pamokslauja, o į tai, kaip realiai elgiasi jos tarnai.. Ir sprendžiant iš pastarųjų metų skandalų, jiems “normalu” yra slapti orgazmai patiriami su mažais vaikais arba vienuolėmis.
Seksualinių maniakų yra visur. :( Ir nesuprantu, ko iš jų dar norėti. :roll:
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-08-17 14:20

Sejanus wrote:
2018-08-17 12:42
Vilius wrote:
2018-08-17 10:21
O gal geriau žiūrėkime ne į tai, ką Bažnyčia pamokslauja, o į tai, kaip realiai elgiasi jos tarnai.. Ir sprendžiant iš pastarųjų metų skandalų, jiems “normalu” yra slapti orgazmai patiriami su mažais vaikais arba vienuolėmis.
...

Aš tai manau neverta žiūrėti nei ką bažnyčia pamokslauja, nei kaip elgiasi jos tarnai (pastaruoju atveju tik reikia žiūrėti tiek kiek reikalauja įstatymai, t.y. aišku prievartavimo ir vaikų tvirkinimo atvejus tirti ir kaltus sodinti).
Į tai, ką Bažnyčia pamokslauja, manau, reikėtų bent kažkiek pažiūrėti, nes Bažnyčia turi sukaupusi beveik 2000 metų gyvenimiškos patirties, ir tą patirtį (bent jau tam, kad iš naujo neišradinėtum dviračio) žinoti reikėtų. Kitas klausimas, ar į tą, ko moko Bažnyčia, reikia atsižvelgti savo asmeniniame gyvenime, ar nereikia. Į šį klausimą kiekvienas atsako pats sau savarankiškai. Mane asmeniškai Bažnyčios mokymo laikymasis ištraukė iš gilios krizės, į kurią buvau pakliuvęs per hedonistinę gyvenseną. Todėl asmeniškai aš labai gerbiu Bažnyčios mokymą šioje srityje ir agitpropinu jį visiems, o kas nori sužinoti apie jį daugiau, galiu ir pats plačiau išdėstyti, ir duoti literatūros sąrašą tolesniam pasiskaitymui.
O dėl nusikaltimų, tai Sejanus teisus. Reikia nusikaltimus tirti ir kaltuosius sodinti, nesvarbu, kas tie kaltieji bebūtų.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-08-17 14:22

Augustas wrote:
2018-08-17 13:58
Manęs irgi netraukia nemažai merginų. Bet klausimas čia yra tas, ar aš turiu išbandyti tai lovoje, kad įsitikinčiau, jog manęs jos netraukia. :roll: O gal aš galiu ir kitais būdais (t.y., nelipdamas pas merginą į lovą) sužinoti, ar mane traukia konkreti mergina, ar ne? :)
Aš netikiu, kad skaistuolis šioje srityje galėtų priimti adekvatų sprendimą, nes jis dorai nepažįsta nei savęs, nei savo poreikių. Pavyzdžiui, jis gali nuoširdžiai manyti, kad seksas jam gyvenime nėra ir nebus labai svarbus, ir rinktis partnerį pirmiausia dėl kitų savybių. O po kelerių metų gali pasirodyti, kad yra priešingai, tuomet pradės rastis visokie tretieji.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-17 14:45

Į tai, ką Bažnyčia pamokslauja, manau, reikėtų bent kažkiek pažiūrėti, nes Bažnyčia turi sukaupusi beveik 2000 metų gyvenimiškos patirties
Duok kokių bažnyčios pamokslų, kurie yra padiktuoti patirties. Nebūtina 2k metų, net geriau mažesnės, nes per tiek laiko bet kokia patirtis dažniausiai praranda reikšmę ir tampa nebeaktuali pasikeitusiame pasaulyje.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-08-17 14:52

Lionginas wrote:
2018-08-17 14:22
Augustas wrote:
2018-08-17 13:58
Manęs irgi netraukia nemažai merginų. Bet klausimas čia yra tas, ar aš turiu išbandyti tai lovoje, kad įsitikinčiau, jog manęs jos netraukia. :roll: O gal aš galiu ir kitais būdais (t.y., nelipdamas pas merginą į lovą) sužinoti, ar mane traukia konkreti mergina, ar ne? :)
Aš netikiu, kad skaistuolis šioje srityje galėtų priimti adekvatų sprendimą, nes jis dorai nepažįsta nei savęs, nei savo poreikių.
T'sakant, yra atvirkščiai - skaistuolis kaip tik geriau save ir savo tikruosius poreikius pažįsta, nes jo proto netemdo endorfinai ir kiti svaigalai, pvz., alkoholis.
Pavyzdžiui, jis gali nuoširdžiai manyti, kad seksas jam gyvenime nėra ir nebus labai svarbus, ir rinktis partnerį pirmiausia dėl kitų savybių. O po kelerių metų gali pasirodyti, kad yra priešingai, tuomet pradės rastis visokie tretieji.
Jei skaistuolis nuoširdžiai mano, kad seksas jam gyvenime nesvarbus, tai velniam jam tuoktis iš viso. Tuokiamasi tik dėl to, kad seksas yra svarbus gyvenime. O tie tretieji atsiranda tik dėl nuobodaus seksualinio gyvenimo.
O dėl ko seksualinis gyvenimas su vienu partneriu pasidaro nuobodus? :roll: Galiu pasufleruoti keletą atsakymų, bet norėčiau, kad ir kiti pasakytų savo nuomonę.

P.S.
Į tai, ką Bažnyčia pamokslauja, manau, reikėtų bent kažkiek pažiūrėti, nes Bažnyčia turi sukaupusi beveik 2000 metų gyvenimiškos patirties
Duok kokių bažnyčios pamokslų, kurie yra padiktuoti patirties. Nebūtina 2k metų, net geriau mažesnės, nes per tiek laiko bet kokia patirtis dažniausiai praranda reikšmę ir tampa nebeaktuali pasikeitusiame pasaulyje.
Jokių problemų. Prašom:

https://www.knygos.lt/lt/knygos/seksas- ... okiu-tabu/

Tik galbūt teks paieškoti bibliotekoje, nes knygynuose kažkaip jau nematau tos knygos.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-08-17 15:04

Augustas wrote:
Aš netikiu, kad skaistuolis šioje srityje galėtų priimti adekvatų sprendimą, nes jis dorai nepažįsta nei savęs, nei savo poreikių.
T'sakant, yra atvirkščiai - skaistuolis kaip tik geriau save ir savo tikruosius poreikius pažįsta, nes jo proto netemdo endorfinai ir kiti svaigalai, pvz., alkoholis.
Endorfinai gal ir netemdo, bet patirties trūkumas tai tikrai temdo. Kokį lėktuvą tau labiau patinka pilotuoti, Focke‑Wulf Ta 152 ar Grumman F4F Wildcat?
Jei skaistuolis nuoširdžiai mano, kad seksas jam gyvenime nesvarbus, tai velniam jam tuoktis iš viso. Tuokiamasi tik dėl to, kad seksas yra svarbus gyvenime.
Ne, tuokiamasi dėl labai įvairių priežasčių, ir šiais laikais seksas yra priežasčių sąrašo gale, nes dauguma jį patiria dar prieš santuoką.
O tie tretieji atsiranda tik dėl nuobodaus seksualinio gyvenimo.
Jei partneris netraukia, tai rizika atsirasti tretiesiems gerokai padidėja. Ir mažink tą nuobodulį neažinęs, niekas nepadės, nebent užsidarysi celėje.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-17 15:12

Augustas wrote:
2018-08-17 14:52
Jokių problemų. Prašom:

https://www.knygos.lt/lt/knygos/seksas- ... okiu-tabu/

Tik galbūt teks paieškoti bibliotekoje, nes knygynuose kažkaip jau nematau tos knygos.
Aš prašiau pamokslų pavyzdžių, o ne knygų. Ir dar tokių, kurių allegedly jau nebeįmanoma rasti. Jei manai, kad dėl abejotinos reikšmės diskusijos eisiu į bibliotekas ieškoti random knygos kurioje greičiausiai net nėra ko prašau, sprendžiant iš fakto kad nepavyko pacituoti, esi delusional.
Lionginas wrote: Ne, tuokiamasi dėl labai įvairių priežasčių, ir šiais laikais seksas yra priežasčių sąrašo gale, nes dauguma jį patiria dar prieš santuoką.
Ir taip pat, santuoka niekaip negarantuoja sekso.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2018-08-17 15:29

Augustas wrote:
2018-08-17 14:52
Duok kokių bažnyčios pamokslų, kurie yra padiktuoti patirties.
Jokių problemų. Prašom: https://www.knygos.lt/lt/knygos/seksas- ... okiu-tabu/
Pala, tai tu teigi, kad autorius, kuris yra, cituoju
Ksaverijus Knocas (Ksawery Knotz) yra Mažesniųjų brolių kapucinų ordino (OFM Cap.) kunigas, pastoralinės teologijos daktaras, rekolekcijų vadovas.
turi tiek seksualinės patirties, kad dar ir kitus gali kažko išmokyti?
Man atrodo, aš tikrai nieko neišmanau apie šiuolaikinių vienuolių ordinų nuostatas...
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-08-17 23:55

RB wrote:
2018-08-17 15:29
Ksaverijus Knocas (Ksawery Knotz) yra Mažesniųjų brolių kapucinų ordino (OFM Cap.) kunigas, pastoralinės teologijos daktaras, rekolekcijų vadovas.
turi tiek seksualinės patirties, kad dar ir kitus gali kažko išmokyti?
Man atrodo, aš tikrai nieko neišmanau apie šiuolaikinių vienuolių ordinų nuostatas...
O jei kazkoks daktaras sako nevartoti heroino, tai tu jo neklausysi, jei jis pats nebus turejes heroino patirties?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-08-18 10:15

Sejanus wrote:
2018-08-17 15:12
Augustas wrote:
2018-08-17 14:52
Jokių problemų. Prašom:

https://www.knygos.lt/lt/knygos/seksas- ... okiu-tabu/

Tik galbūt teks paieškoti bibliotekoje, nes knygynuose kažkaip jau nematau tos knygos.
Aš prašiau pamokslų pavyzdžių, o ne knygų. Ir dar tokių, kurių allegedly jau nebeįmanoma rasti. Jei manai, kad dėl abejotinos reikšmės diskusijos eisiu į bibliotekas ieškoti random knygos kurioje greičiausiai net nėra ko prašau, sprendžiant iš fakto kad nepavyko pacituoti, esi delusional.
Sejanau, sorry, bet Tamsta nesuprato, kad ta knyga ir yra pamokslų, kurie iš pradžių buvo pasakyti žodžiu ir paskui užrašyti į minėtą knygą, rinkinys. Savaime aišku, tas pamokslų rinkinys susistemintas, pridėta papildomų nuorodų, citatų iš kitų šaltinių ir t.t., bet tai vis tiek pamokslų rinkinys seksualine tematika. Arba aš blogai supratau, ko Tamsta, Sejanau, prašo. Tada prašyčiau patikslinti.
Lionginas wrote: Ne, tuokiamasi dėl labai įvairių priežasčių, ir šiais laikais seksas yra priežasčių sąrašo gale, nes dauguma jį patiria dar prieš santuoką.
Ir taip pat, santuoka niekaip negarantuoja sekso.
Žiūrau, kad jūs visiškai atbukę nuo šiuolaikinės kultūros esat. Santuoka ir yra seksas, tik įformintas teisės aktų nustatyta tvarka, taigi "legalizuotas", o jei tiksliau, "legitimizuotas" seksas, iš visuomenės moralinių normų pozicijų žiūrint.

P.S.
fizikanas wrote:
2018-08-17 23:55
RB wrote:
2018-08-17 15:29
turi tiek seksualinės patirties, kad dar ir kitus gali kažko išmokyti?
Man atrodo, aš tikrai nieko neišmanau apie šiuolaikinių vienuolių ordinų nuostatas...
O jei kazkoks daktaras sako nevartoti heroino, tai tu jo neklausysi, jei jis pats nebus turejes heroino patirties?
Gera pastaba, Fizikane. :thumbsup: Ačiū Tamstai. Jau norėjau kažką panašaus ir pats parašyti.
Post Reply