LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-03-19 15:23

Nu, Ok. Tarkim, kad jau išsiaiškinom, ką Lionginas norėtų, kad mes - bjaurūs homofobai - pasakytume :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-19 15:28

Vilius wrote:
2019-03-19 15:23
Nu, Ok. Tarkim, kad jau išsiaiškinom, ką Lionginas norėtų, kad mes - bjaurūs homofobai - pasakytume :)
Bet kol nepasakome, jam tenka įsivaizduoti, kad pasakėme.

Panaši situacija, kaip su homofobija vakarų pasaulyje.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-03-19 15:35

Viena iš priežasčių, kodėl dabar reikėtų pagalvoti apie LGBT judėjimo pasiektų rezultatų konsolidaciją, yra lėtai bet užtikrintai kylanti dešinėjimo ir bendro nepasitenkinimo dėl status quo banga. Jei (kai?) ji įgaus pagreitį, gėjams geriau nebūti viso to dešimtmečiais sukaupto pykčio taikinyje.. Ir jiems net nėra geros priežasties ten būti. Gi jie jau pasiekė beveik visko, ko norėjo. Dabar tereikia distancijuotis nuo kitų leftistinių-tolerantinių geradarystės judėjimų, ir pasistengt likti nuošaly, kai šie neišvengiamai sulauks backlašo.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-19 15:35

Seianus wrote:
2019-03-19 15:12
Kad sakyčiau tau kaip tik toks formatas yra įdomus, nes bene vienintelis čia juo užsiimi. Kad ir minėta filmų kritika, aš paprasčiausiai kalbėjau apie tai, kad kova už „lygias“ teises niekada nesibaigia, ir vis išrandama naujų „diskriminacijos“ pavyzdžių, tarp kurių yra, pavyzdžiui, nepakankamas homoseksualių personažų kiekis kūriniuose. O tu tame pradėjai išsiieškoti nežinia ko, mėgini demonstruoti esą man nepatinka filmų kritika, ar bijau filmų personažus reglamentuojančių įstatymų, ar dar balažin kas. Norėtųsi manyti, kad tai buvo elementarus nesusikalbėjimas, bet kad jau pats pripažinai kad čia kažkokį pointą mėgini demonstruoti, tai nebežinau, ką galvoti :)
Žiūrėk, kaip į naudą sau - gavai progą išsamiau išdėstyti savo poziciją. Nes kai pasakai, kad filmuose privaloma rodyti homoseksualias poras, tai patikėk, ne visiems aišku, ką tu turi omeny. Vieni galbūt tai ir supranta kaip kažkokią savicenzūrą ar norą įtikti, o koks nors gražulis tai suprastų kaip literalią kažkieno prievartą statyti filmus pagal tam tikras taisykles. Taigi, rezultatas toks, kad gavai galimybę savo poziciją patikslinti ir galbūt atsiriboti nuo kažkokių nepageidaujamų elementų, ko tau neleido tavo pradinė retorika. Nėra už ką.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-03-19 15:45

Lionginas wrote:
2019-03-19 14:55
Augustas wrote:
2019-03-19 14:50
Žinoma, nemanau, kad homoseksualai nori santuokos dėl to, jog be jos negali mylėtis. Aš žinau, kad jie nori santuokos dėl to, kad nori susilyginti teisėmis su heteroseksualais. Ir viena iš svarbesnių priežasčių, kodėl nenorima, pvz., Lietuvoje bei kitur tų teisių sulyginimo, ir yra tas antras galas. Negi taip sunku suprasti, kas parašyta? :roll:
Tai aš suprantu, kas parašyta, bet nematau tame jokios logikos. Kieno antras galas tau neleidžia suteikti homoseksualams santuokos teisės? Kaip tas galas susijęs su santuokos teise? Ar tai kuo nors panašu, jei aš neleisčiau tuoktis negražiems žmonėms dėl jų negražumo?
Ne, tai nė iš tolo nepanašu į tai, jei Tu neleistum tuoktis negražiems žmonėms. O homoseksualiems žmonėms suteikti teisės tuoktis neleidžia (savaime suprantama) homoseksualių žmonių antras galas.
Augustas wrote:
2019-03-19 14:50
O šis Tavo argumentas yra absoliučiai prieštaringas. Tu prašai mano balso ir sakai, kad tai ne mano reikalas, už ką man balsuoti? :D
Šiaip jau aš neprašau nei tavo nei niekieno kito balso. Tiesiog sakau, kad yra pasaulyje dalykų, kurie nėra tavo reikalas, ir šis yra vienas jų.
Aha, kur gi ne. :D Jei kas nors ko nors manęs prašo, pvz., homoseksualūs žmonės prašo teisės susituokti, tai aš turiu žinoti, kam jie tos teisės prašo. Nebūčiau skeptikas, jei nepaprašyčiau bent kažkokio paaiškinimo, kam jiems to reikia. Nes gal jie nori mane apgauti?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-19 15:47

Vilius wrote:
2019-03-19 15:35
Viena iš priežasčių, kodėl dabar reikėtų pagalvoti apie LGBT judėjimo pasiektų rezultatų konsolidaciją, yra lėtai bet užtikrintai kylanti dešinėjimo ir bendro nepasitenkinimo dėl status quo banga. Jei (kai?) ji įgaus pagreitį, gėjams geriau nebūti viso to dešimtmečiais sukaupto pykčio taikinyje.. Ir jiems net nėra geros priežasties ten būti. Gi jie jau pasiekė beveik visko, ko norėjo. Dabar tereikia distancijuotis nuo kitų leftistinių-tolerantinių geradarystės judėjimų, ir pasistengt likti nuošaly, kai šie neišvengiamai sulauks backlašo.
Sejanus čia kartais išreiškia mintį, kad liberastų siautėjimai gali baigtis nacizmu v2.0, kad reikia atkreipti dėmesį į problemą kol ji nepasidarė reikšminga ir pan. O va tu atvirkščiai, manai, kad smurto protrūkis gali ateiti iš visai kitos pusės :) Taigi panašu, kad konsensuso šioje vietoje nėra, ir kažin, ar kas gali pasakyti, kokios nepasitenkinimo bangos kils ar kiek aukštos jos bus, bet toks nenuspėjamumas juk tipiškas visiems socialiniams reiškiniams. Aš asmeniškai nedrįsčiau teikti jokių rekomendacijų tuo klausimu.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-19 15:47

Lionginas wrote:
2019-03-19 14:24
Šiaip, kaip čia švelniau išsireiškus, čia juk ne tavo sušiktas reikalas, kas dėl kokių tikslų tuokiasi, dėl vaikų gimdymo, dėl meilės ar išskaičiavimo.
Cia idomi deliuzija, kuria turi liberastai - gyvendami tarp zmoniu, isivaizduoja, kad ne kitu reikalas ka jie daro. Lol.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-19 15:50

Vilius wrote: Ir jiems net nėra geros priežasties ten būti.
Yra. Įvertinus, kaip šiuolaikinėje vakarų visuomenėje apsimoka būti laikomu auka, ir kokią didelę gyvenimo pilnatvę daliai LGBTQ+ASDFBBD^=- bendruomenės žmonių suteikia buvimas auka, tai manau nemažai jų meldžiasi naktimis, kad tik atsidurtų po tokia banga. Nes išsigalvoti homofobiją yra all good and fine, bet tikras dalykas nepalyginimai geriau. Ir pelningiau. Šita bobelė surinko apie $100k vien parodžiusi neapykantos sklidiną neaiškios kilmės raštelį. Įsivaizduok kiek būtų surinkusi, jei turėtų sulaužytą nosį ir areštuotą tikrą homofobą.
Sejanus čia kartais išreiškia mintį, kad liberastų siautėjimai gali baigtis nacizmu v2.0, kad reikia atkreipti dėmesį į problemą kol ji nepasidarė reikšminga ir pan.
Gali baigtis ir taip ir taip. Jei į problemą laiku dėmesio neatkreips racionalūs žmonės, viskas gali pasibaigti nacizmu/komunizmu v2.0 su liberastų valdžia, arba nacizmu 2.0 su old school nacių valdžia, jei jie bus vieninteliai, atkreipę į problemą dėmesį ir ėmęsi ją spręsti savais metodais. Man tik pastarasis variantas atrodo kiek mažiau tikėtinas, nes nacių brandas turi beviltiškai neigiamą atspalvį, nežinau jokio kito brando kur net ūsų stilių būtų padaręs nebenešiojamu :D Bet kas žino, gal išeis sėkmingai rebrandintis.
Last edited by Seianus on 2019-03-19 15:55, edited 1 time in total.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-19 15:53

Augustas wrote:
2019-03-19 15:45
Ne, tai nė iš tolo nepanašu į tai, jei Tu neleistum tuoktis negražiems žmonėms. O homoseksualiems žmonėms suteikti teisės tuoktis neleidžia (savaime suprantama) homoseksualių žmonių antras galas.
Tau tai turbūt bus didelė staigmena, bet daugelyje vakarų valstybių teisė tuoktis jiems buvo suteikta, ir antras galas nesutrukdė tam įvykti :)
Augustas wrote:
2019-03-19 15:45
Aha, kur gi ne. :D Jei kas nors ko nors manęs prašo, pvz., homoseksualūs žmonės prašo teisės susituokti, tai aš turiu žinoti, kam jie tos teisės prašo. Nebūčiau skeptikas, jei nepaprašyčiau bent kažkokio paaiškinimo, kam jiems to reikia. Nes gal jie nori mane apgauti?
Tai juk ne kartą yra aiškinta, kam ta teisė reikalinga. O jei negirdėjai, tai juk nesunku padaryti prielaidą, kad dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių ji reikalinga heteroseksualiems (išskyrus vieną priežastį - biologinių vaikų gimdymas).
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-19 15:55

fizikanas wrote:
2019-03-19 15:47
Cia idomi deliuzija, kuria turi liberastai - gyvendami tarp zmoniu, isivaizduoja, kad ne kitu reikalas ka jie daro. Lol.
Juk ne tau daro, o kitam suaugusiam, veiksniam, sutikimą davusiam žmogui. Taigi, ne tavo jobanas reikalas :thumbsup:


Nors šiaip, būtų įdomu iš tavo paties lūpų išgirsti... Tarkime, hipotetinė situacija, du gėjai nori tuoktis iš meilės ar šiaip idėjos. Išdėstyk, kokių interesų ar pretenzijų tu šioje situacijoje turi. Pavaryk.
Last edited by Lionginas on 2019-03-19 16:32, edited 2 times in total.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-19 16:04

Seianus wrote:
2019-03-19 15:50
Gali baigtis ir taip ir taip. Jei į problemą laiku dėmesio neatkreips racionalūs žmonės, viskas gali pasibaigti nacizmu/komunizmu v2.0 su liberastų valdžia, arba nacizmu 2.0 su old school nacių valdžia, jei jie bus vieninteliai, atkreipę į problemą dėmesį ir ėmęsi ją spręsti savais metodais. Man tik pastarasis variantas atrodo kiek mažiau tikėtinas, nes nacių brandas turi beviltiškai neigiamą atspalvį, nežinau jokio kito brando kur net ūsų stilių būtų padaręs nebenešiojamu :D Bet kas žino, gal išeis sėkmingai rebrandintis.
Daug visokių variantų gali būti. Gali būti ir taip, kad kalbės kalbės visi apie tai, kokią grėsmę kelia liberastai, ir nuspręs vieną dieną, kad reikalingas kažkoks racionalus "galutinis sprendimas". Na žinai, kaip su žydais, kuriuos čia minėjai. Daug kas čia galėtų matuotis žydų mantiją - ir tu, ir liberastai, ir krikščionys, ir ateistai. Nes, kaip puikiai pastebėjai, aukos vaidmuo yra patrauklus. Ir ne visuomet žmonės atskiria, kur yra racionalus dėmesio atkreipimas, ir kur yra demonizavimas. Jei tu labai gerai atskiri, tai džiaugiuosi dėl tavęs.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-19 19:29

Lionginas wrote:
2019-03-19 15:55
Juk ne tau daro, o kitam suaugusiam, veiksniam, sutikimą davusiam žmogui.
Ant popieriaus skamba neblogai, bet kazkaip statistiskai dazniausiai, tai buna gal ir suaugusiam, ir gal ir sutikima davusiam, bet tikrai ne vienam ir ne desimciai. O is to paskui seka statistine realybe apie stambiai didesnes uz vidurki visokias ten per kita gala plintancias ligas, nuo kuriu gydosi, velgi statistiskai is mano sumoketu mokesciu. Tai va sitoje vietoje tai jau tampa ir mano jobanu reikalu. Paskui galesim pratesti apie tai, is kieno tuo metu mokamu mokesciu gaus pencija.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-19 19:34

Seianus wrote:
2019-03-19 15:50
nežinau jokio kito brando kur net ūsų stilių būtų padaręs nebenešiojamu :D
Ar tikrai?
Image
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-19 20:48

fizikanas wrote:
2019-03-19 19:29
Ant popieriaus skamba neblogai, bet kazkaip statistiskai dazniausiai, tai buna gal ir suaugusiam, ir gal ir sutikima davusiam, bet tikrai ne vienam ir ne desimciai. O is to paskui seka statistine realybe apie stambiai didesnes uz vidurki visokias ten per kita gala plintancias ligas, nuo kuriu gydosi, velgi statistiskai is mano sumoketu mokesciu. Tai va sitoje vietoje tai jau tampa ir mano jobanu reikalu.
Net jei viskas, ką čia rašai yra tiesa, ir šitas pasipiktinimas teisėtas, kaip tai susiję su teise tuoktis? Ar reikėtų neleisti tuoktis visiems, kurie rizikuoja savo sveikata, pvz., valgo daug saldumynų? Surišk prašau, kokia čia logika?
fizikanas wrote:
2019-03-19 19:29
Paskui galesim pratesti apie tai, is kieno tuo metu mokamu mokesciu gaus pencija.
O kas moka mokesčius už tavo vaikų išsilavinimą, gydymą, saugumą? Ne tu vienas moki, moka ir nenorintys ar negalintys susilaukti vaikų. O tavo vaikas net nėra įpareigotas likti šitoje valstybėje ir mokėti pensijų, išvažiuos užsienin ir mokės pensijas airiams. Tai pakalbėk prašau ir apie šitą neteisybę.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-19 21:21

Lionginas wrote:
2019-03-19 20:48
Net jei viskas, ką čia rašai yra tiesa, ir šitas pasipiktinimas teisėtas, kaip tai susiję su teise tuoktis?
Siek tiek per aplinkui, bet susije. Visi suprantam, kad praktines naudos is tos santuokos nera, jei nezadi ar negali augint vaiku. O kodel jie tada jos sieka, tai priezastis lieka tik viena - tokiu santykiu sunorminimas, iteisinimas, pripazinimas, is ko, kaip is emisiju globalinis atsilimas, isplaukia paties reiskinio skatinimas ir plitimas.
Lionginas wrote:
2019-03-19 20:48
Ne tu vienas moki, moka ir nenorintys ar negalintys susilaukti vaikų.
Bet jie uz tai, is tu uzaugintu vaiku gaus pencijas.
Lionginas wrote:
2019-03-19 20:48
O tavo vaikas net nėra įpareigotas likti šitoje valstybėje ir mokėti pensijų, išvažiuos užsienin ir mokės pensijas airiams.
Zinau, visu problemu vienu sprendimu neisspresim.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-03-19 21:58

fizikanas wrote:
2019-03-19 21:21
Bet jie uz tai, is tu uzaugintu vaiku gaus pencijas.
Aš ir už tai, kad gėjams būtų leidžiama auginti vaikus
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-19 23:03

Stormas wrote:
2019-03-19 21:58
Aš ir už tai, kad gėjams būtų leidžiama auginti vaikus
O zinai, kaip vaikai atsiranda?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-19 23:42

fizikanas wrote:
2019-03-19 19:34
Seianus wrote:
2019-03-19 15:50
nežinau jokio kito brando kur net ūsų stilių būtų padaręs nebenešiojamu :D
Ar tikrai?
Image
Fakju, šis ūsų stilius vis dar nešiojamas o Merkuris yra dievas.
Skirtingai nei tam tikras kitas ūsų stilius :)
Post Reply