Zuokas ar Šimašius?

Naujas temas kurkite čia

Zuokas ar Šimašius?

Remigijus Šimašius
2
33%
Artūras Zuokas
3
50%
neturiu nuomonės, kuris geriau/blogiau
1
17%
 
Total votes: 6
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-03-18 11:23

Seianus wrote:
2019-03-18 09:49
Bet žinoma, jei (grynai hipotetiškai) kas nors šiame forume suabejotų tavo proto sveikumu, vėl (hipotetiškai) pradėtum verksnoti apie ad hominem?
Tai, kad ne vieną kartą tai jau ir esi padaręs. Ir dar vis bandai primesti man savo gležnumą, kad aš dėl to verksnoju :lol:
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-18 12:32

Stormas wrote:
2019-03-18 11:23
Seianus wrote:
2019-03-18 09:49
Bet žinoma, jei (grynai hipotetiškai) kas nors šiame forume suabejotų tavo proto sveikumu, vėl (hipotetiškai) pradėtum verksnoti apie ad hominem?
Tai, kad ne vieną kartą tai jau ir esi padaręs. Ir dar vis bandai primesti man savo gležnumą, kad aš dėl to verksnoju :lol:
Tai tu ir verksnoji. Labiausiai versknoji kai užvažiuoja ant tavęs, ir labiausiai važiuoji ant kitų. Man atrodo yra žodis tokiems žmonėms...
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-03-18 13:12

Seianus wrote:
2019-03-18 12:32
Tai tu ir verksnoji. Labiausiai versknoji kai užvažiuoja ant tavęs, ir labiausiai važiuoji ant kitų. Man atrodo yra žodis tokiems žmonėms...
Siūlau pasižėt į veidrodį, nes vėl projectini. Kad esi nuskriaustas ir gležnus baltas vyras aš jau senai supratau, gali nesikartot.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-18 13:49

Stormas wrote:
2019-03-18 13:12
baltas vyras
O kokios pats spalvos busi?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-18 19:13

Stormas wrote:
2019-03-18 13:12
Seianus wrote:
2019-03-18 12:32
Tai tu ir verksnoji. Labiausiai versknoji kai užvažiuoja ant tavęs, ir labiausiai važiuoji ant kitų. Man atrodo yra žodis tokiems žmonėms...
Siūlau pasižėt į veidrodį, nes vėl projectini. Kad esi nuskriaustas ir gležnus baltas vyras aš jau senai supratau, gali nesikartot.
Kad tu haliucinuoji aš jau seniai supratau, gali nesikartoti :) Visgi dėl ad hominem čia į kelnes darei tu, tai dėmesio savo haliucinacijomis gali nenukreipinėti.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-03-18 21:09

Laimėjo Grb. Šimašius. Kuo jis skiriasi nuo Grb. Zuoko?

- "nemokamas transportas", čia kas? gryžimas į Stalinizmą?

- "stadiono statyba iš biudžeto", čia kas? Konstitucijos draudimo biudžetui dalyvauti komercijoje viešas pasityčiojimas?

- "aerouostas", čia kas? verslo rėmimas iš biudžeto? Konkurencijos įstatymo naglas ignoravimas?

Paaiškinimas: valdžia legaliai gali suteikti tik mokestines nuolaidas komerciniams aktualiems projektams. Nieko daugiau!

:(
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-19 10:41

Gana juokinga, kad buvo daug naivuolių (abiejose barikadų pusėse), kurie manė, kad dėl Šimašiaus apsilankymo gėjų klube rezultatas bus daugmaž apylygis. Bet, nepaisant to, kad toks poelgis buvo keistokas (pvz., dar nemačiau, kad "už šeimą" kovojantys politikai kaip palaikymo ženklą lankytųsi heteroseksualų naktiniuose klubuose, lyg šie kažkaip reprezentuotų visus heteroseksualus), niekam ne paslaptis, kad tai galėjo atbaidyti nebent žemesnio išsilavinimo, žemesnių pajamų žmones. Pabūsiu nelabai politkorektiškas - runkelius. Taip pat, niekam ne paslaptis kad runkeliai Vilnių palieka, kas į užsienį, kas karstuose. Todėl realiai rezultatas neturėtų stebinti, ir keista, kad kažkas tikėjosi kitokio.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-19 11:20

Lionginas wrote:
2019-03-19 10:41
Gana juokinga, kad buvo daug naivuolių (abiejose barikadų pusėse), kurie manė, kad dėl Šimašiaus apsilankymo gėjų klube rezultatas bus daugmaž apylygis. Bet, nepaisant to, kad toks poelgis buvo keistokas (pvz., dar nemačiau, kad "už šeimą" kovojantys politikai kaip palaikymo ženklą lankytųsi heteroseksualų naktiniuose klubuose, lyg šie kažkaip reprezentuotų visus heteroseksualus), niekam ne paslaptis, kad tai galėjo atbaidyti nebent žemesnio išsilavinimo, žemesnių pajamų žmones. Pabūsiu nelabai politkorektiškas - runkelius. Taip pat, niekam ne paslaptis kad runkeliai Vilnių palieka, kas į užsienį, kas karstuose. Todėl realiai rezultatas neturėtų stebinti, ir keista, kad kažkas tikėjosi kitokio.
Padaryti neigiamą įspūdį galėjo daug kam, bet žmonės supranta, kad rinktis reikia iš esamų kandidatų. Ir Šimašiaus apsilankymas gėjų klube, kad ir kokia kvaila PR akcija tai būtų, daugumos žmonių akyse net iš toli nepadarė jo panašiai nepriimtinu, kaip Zuokas.

Jei būtų balsavimas „ar man patinka Šimašius“ ar net „Šimašiaus apsilankymas gėjbary yra jėga, taip/ne?“ galimai rezultatai būtų visai kitokie. Jei Šimašiaus pagrindinis oponentas būtų kas nors kitas, pagal aplinkybes šio failo gal irgi būtų užtekę nusverti svarstyklėms. Bet čia turėtų būti gan išskirtinė situacija manau, nes panašiom PR nesąmonėm užsiima visi kandidatai, vienas gaybarį aplanko, kitas kaimo močiutei malkų užveža, trečias jūroje išsimaudo, jei dėl tokių dalykų nurašytume kandidatus balsuoti tiesiog išvis nebūtų už ką. Beliktų eiti gadinti biuletenius, kaip mėgsta mažvaikiai.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-03-21 00:04

Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose vaikščiojo gana mėgėjiška iš įvairių žiniasklaidos šaltinių surinkta Zuoko-nuodėmių-evangelija.

Iš kart po rinkimų Delfi konferencijoje kalbinamas Zuokas piktinosi prieš jį vykdyta "šmeižto kompanija", "trolių atakomis", "Fake news" socialiniuose tinkluose. Lukas su tuo savo įrašu greičiausiai Zuokui irgi bus tarp tų piktųjų pagrindinių trolių. :)

Nors kai pats Zuokas su savo post-truth politikos stiliaus kalbomis nevengdavo manipuliuoti, iškraipyti informaciją ir negarbingai įgelti savo oponentams (net ir po rinkimų), tai kaip ir nieko tame blogo.

Prie to paties dar vienas Luko įrašas.
Lukas Ramonas wrote: https://www.facebook.com/miauksiadienis ... 3208366378
[+] show hidden text

Vieną paskutinį apie Zuoką.

Zuokas gana jautriai sureagavo į mano praeitą įrašą. Pakomentavo, užblokavo, sukūrė filmuką:

“Tikrai man žmogiškai skauda,” sako Zuokas, sėdėdamas ant VILNIUS ženklo šalia greitkelio. “Tikrai esu nenusipelnęs tokių kaltinimų ir epitetų, kuriuos šiandien matau socialiniuose tinkluose.”

“Kai kažkas perrašo 15-16 metų istoriją, nutylėdamas esmines detales.”

Skamba jautri muzika, Zuokas žiūri tiesiai į kamerą. “Ar jūs norite gyventi mieste, kuriame atimta žmogiška teisė į klaidą?”

Zuokas visiškai teisus.

Rašydamas apie jį, aš nutylėjau daug detalių. Jis įspūdinga asmenybė, visiškai self-made man. Užaugo skurdžiai, nuolatiniame pavojuje, jo tėvas gėrė ir kartais šokdavo ant baltų.

Bet Zuokas sėkmingai baigė mokslus, dirbo karo žurnalistu Abchazijoje, Afganistane, Irake. Tada įkūrė naujienų ir media agentūrą, kūrė reklamas.

Nėra jokios abejonės, kad Zuokas yra protingas, iškalbus, labai charizmatiškas, puikiai bendrauja ir užmezga ryšį su žmonėmis. Pas Zuoką lankėsi: Dalai Lama, Woody Harrelson, Chodorkovskis, Steven Tyler, Jonas Mekas, Jeremy Irons, Adamkus blet.

Vien ką sako jo nenužudomumas. Prastesnis žmogus, turėjęs tiek skandalų kiek turėjo Zuokas, jau seniausiai būtų nurašytas. Jei ne Lietuvoje, tai bent Vilniuje. Zuokas visad grįžta. Ne visada laimi, visada grįžta.

Skaitau aš apie Zuoką, visai susižavėjęs, ir prieinu šitą eilutę: “26-erių uždirbęs pirmąjį milijoną, kai JAV ambasada iš jaunos Zuokų šeimos įsigijo sėkmingą investiciją ‒ būstą šalia Vilnelės.”

Ir, galvoju, o tam kad parduotum namą šalia Vilnelės JAV ambasadai neturėtum prieš tai turėti namo šalia Vilnelės?

Ir taip nuolat. Vos pradedi gilintis į Zuoko biografiją, susidūri su faktais, kurių negali paaiškinti pagal tai, kas guli ant popieriaus. Skaitai visokius nutylėjimus ir mirktelėjimus.

Neįmanoma nenutylėti svarbių faktų apie Zuoką, nes tų faktų nieks nežino. Tikroji Zuoko biografija nėra papasakota.

Klausia Zuokas, negi negalima klysti? Užvakar per 15min debatus su Šimašiumi, Zuokas savo memespeaku sako, “Ten buvo visko, taip neturėtų būti, jeigu kalbame apie šiandieninį supratimą politikos tai faktas.”

Klausia žurnalistė, “Ko jūs nedarytumėt dabar, ką darėte 2003 metais?”

Zuokas deda monologą apie tai, kokie tada buvo blogi oponentai ir užbaigia: “Lygiai tą patį ir šiandien padaryčiau.”

Žurnalistė, “Tai reiškia ne jūsų ten buvo klaidos?”

Zuokas sako, kad jis tiesiog apgynė vilniečių pasitikėjimą, “Veikimas tuo metu buvo brutalus ir ciniškas, ir nesąžiningas, ir negarbingas PRIEŠ RINKĖJŲ VALIĄ.” Žodž, nieko nesigaili.

Reikia suprasti, kad Zuokas yra gerasis moralės samarietis. Pats nėra klydęs, bet klausia - negi negalime leisti žmonėms klysti?

Nuoširdumo level 3000.

Jam yra būdas išeiti į žmogų, ir būdas gana paprastas.

Zuokas turi atskleisti savo visus ryšius su Rubiconu (a.k.a. dabartiniu ICOR su visais City Service ir Axis) ir kitais verslais. Jis turi kaip kišenę savo biografiją išversti į kitą pusę, kad pamatytumėt viską, kas buvo paslėpta.

Jei prireiks, jis turi mokėti baudas ir sėsti.

Ir kai jis savo kaltes atpirks visuomenės teisme ir... emmm teismo teisme, Zuokas gali grįžt. Ir mes jam atleisime.

Ir jei tai Zuokas padarys, niekas jo purvinos biografijos per kitus rinkimus nekels.

Bet kol kas čiuvakas labiau bendradarbiavimo su SEL nei su Rubiconu gailisi.
Minėtasis Zuoko filmukas.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-09-14 16:48

Gal gali, fizikanai, pakomentuoti vieną epizodą? Mane, pamenu, tuomet nustebino tavo keista reakcija, tačiau palikau tai be pakankamo dėmesio. Kodėl tu pradėjai nei iš šio, nei iš to kalbėti apie gayline.lt šioje temoje, kai užrakinau ją priešrinkiminiam tylos laikotarpiui?
fizikanas wrote:Gal foruma laikas pervadinti i gayline.lt?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-09-16 16:58

Svetimas wrote:
2019-09-14 16:48
Gal gali, fizikanai, pakomentuoti vieną epizodą? Mane, pamenu, tuomet nustebino tavo keista reakcija, tačiau palikau tai be pakankamo dėmesio. Kodėl tu pradėjai nei iš šio, nei iš to kalbėti apie gayline.lt šioje temoje, kai užrakinau ją priešrinkiminiam tylos laikotarpiui?
Kapstaisi po praeiti, kaip kokia moteris :D
Post Reply