Šių laikų konservatyvizmas ir tradicinės vertybės

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-21 02:48

Stormas wrote:
2019-03-21 00:35
Gal gali pacituoti tiksliai kur yra tas raginamas sunaikinti kapitalizmą? Nes kaip ir minėjau, kai kuriems amerikiečiams visokie skandinavai yra visiški komunistai, na ar bent jau susidaro toks įspūdis klausant jų "argumentų"
Galiu ir pacitavau, su nuoroda į visą straipsnį. Kaip ir visais ankstesniais panašiais atvejais, tu arba apsimeti nematantis, arba iš tiesų čia kažkoks sutrikimas, kad nematai.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-21 09:58

Seianus wrote:
2019-03-21 02:46
Modernūs komunistai yra šios istorijos plius protinio atsilikimo pasekmė.
Panašu į psichologinį fenomeną, kai žmogus dėl nuosavų feilų yra linkęs kaltinti kitus - tipo, jį išprovokavo, suerzino ir t.t. Bet kai susifeilina kitas, tai čia jau dėl to, kad anas yra kvailas ir protiškai atsilikęs, žodžiu, jo paties kaltė :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-03-21 11:48

Seianus wrote:
2019-03-21 02:48
Galiu ir pacitavau, su nuoroda į visą straipsnį. Kaip ir visais ankstesniais panašiais atvejais, tu arba apsimeti nematantis, arba iš tiesų čia kažkoks sutrikimas, kad nematai.
Šiaip tai tik aš pacitavau ir paklausiau ar čia tas, bet atsakyt ar kažko kito pacituot kur jie ragina sunaikinti kapitalizmą kaip matau negali, tai laikysiu kad tai tavo eilinės fantazijos.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-21 14:27

Lionginas wrote:
2019-03-21 09:58
Seianus wrote:
2019-03-21 02:46
Modernūs komunistai yra šios istorijos plius protinio atsilikimo pasekmė.
Panašu į psichologinį fenomeną, kai žmogus dėl nuosavų feilų yra linkęs kaltinti kitus - tipo, jį išprovokavo, suerzino ir t.t. Bet kai susifeilina kitas, tai čia jau dėl to, kad anas yra kvailas ir protiškai atsilikęs, žodžiu, jo paties kaltė :)
Man nei kiek nepanašu.
Stormas wrote:
2019-03-21 11:48
Šiaip tai tik aš pacitavau ir paklausiau ar čia tas, bet atsakyt ar kažko kito pacituot kur jie ragina sunaikinti kapitalizmą kaip matau negali, tai laikysiu kad tai tavo eilinės fantazijos.
Tai man atrodo jau išsiaiškinome, kad man vienodai šviečia ką tu kur laikysi, nes priedurnių tolerastų nuomonė nėra svarbi jokiu klausimu.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-03-22 11:27

Vilius wrote:
2019-02-14 14:51
Lionginas wrote:
2019-02-14 14:30
Laidojimas kosmose man yra patrauklus variantas, bet...
Aš manau, raketų patikimumas niekad nebus pakankamas..
- teorinė branduolinė fizika seniai išvedė branduolinių reakcijų lygtis, kurių pasekoje gaunami stabilūs produktai (be radiacijos), todėl reikia pinigus nukreipti praktiniams pasiekimams, o ne pilti atliekas visiems ant galvų tiesiogine prasme!

:(
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-23 02:07

Lionginas wrote:
2019-03-19 16:15
Aš pavyzdžiui už savo senelius protingesnis.
Paziuresim ka tavo anukai apie tave snekes. Ai palauk :D
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-28 21:01

Green New Deal senate atmestas rezultatu 57:0
USA today wrote: No senator voted for it; 57 (including all Republicans and a handful of Democrats) voted against it; and the remaining 43 (all Democrats) voted "present" as a protest.
Tikra bėda, kad vietoje to, kad pereitume prie prasmingų diskusijų – koks globalinio atšilimo daromos žalos dydis, kokių priemonių imtis ir kiek tos priemonės kainuos – turime gaišti laiką, atmetinėdami kvailus leftistų dealus.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-28 21:14

Seianus wrote:
2019-03-28 21:01
Tikra bėda, kad vietoje to, kad pereitume prie prasmingų diskusijų – koks globalinio atšilimo daromos žalos dydis, kokių priemonių imtis ir kiek tos priemonės kainuos – turime gaišti laiką, atmetinėdami kvailus leftistų dealus.
Tai jo, dabar, kai tie kvaili pasiūlymai atmesti, dešinieji nebeturi atmazų ir dabar jau tikrai parodys iniciatyvą sprendžiant šias problemas. LOL.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-28 21:18

Lionginas wrote:
2019-03-28 21:14
Seianus wrote:
2019-03-28 21:01
Tikra bėda, kad vietoje to, kad pereitume prie prasmingų diskusijų – koks globalinio atšilimo daromos žalos dydis, kokių priemonių imtis ir kiek tos priemonės kainuos – turime gaišti laiką, atmetinėdami kvailus leftistų dealus.
Tai jo, dabar, kai tie kvaili pasiūlymai atmesti, dešinieji nebeturi atmazų ir dabar jau tikrai parodys iniciatyvą sprendžiant šias problemas. LOL.
Čia buvo vienos tokios kitos žinutės parodija, nereikia jos vertinti ir tuo labiau į ją atsakinėti rimtai.

Bet jei nori rimtai, tai nežinau, gal parodys, gal ne, jei neparodys, bus mažiau blogai už kvailas kairiųjų iniciatyvas, jei parodys, žiūrėsim kokios ir vertinsime pagal jų kokybę.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-29 12:06

Seianus wrote:
2019-03-28 21:18
Bet jei nori rimtai, tai nežinau, gal parodys, gal ne, jei neparodys, bus mažiau blogai už kvailas kairiųjų iniciatyvas, jei parodys, žiūrėsim kokios ir vertinsime pagal jų kokybę.
Greičiausiai nieko jie naprodys. Demokratai, bijau, irgi. O po 30 metų šitos dabartinės kvailos iniciatyvos jau bus nebepakankamos ir atrodys konservatyvokai. Šiaip pakanka senato hearingus pažiūrėti, ir bus labai aišku, kas šiuo metu ten per balvonai ir senienos susirinkę.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-29 14:12

O po 30 metų šitos dabartinės kvailos iniciatyvos jau bus nebepakankamos ir atrodys konservatyvokai.
Leisiu sau ignoruoti doomsday pranašystes, ir balsuočiau už politikus, kurie daro tą patį :) Neišgasdino krikščionys su Dievo pykčiu, neišgasdino homofobai su pasaulio as we know it pabaiga, neišgasdins ir globalinis atšilimas. Turiu pastebėti, kad globalinio atšilimo katastrofa po 30 metų net gi kiek atsilieka nuo Dievo pykčio ir pasaulio pabaigos savo grėsmingumu.

Image

Bet jei labai norisi įtikinėti daryti kažkokias iniciatyvas, pradėk mokytis kiniškai.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-29 15:01

Seianus wrote:
2019-03-29 14:12
Leisiu sau ignoruoti doomsday pranašystes, ir balsuočiau už politikus, kurie daro tą patį :) Neišgasdino krikščionys su Dievo pykčiu, neišgasdino homofobai su pasaulio as we know it pabaiga, neišgasdins ir globalinis atšilimas. Turiu pastebėti, kad globalinio atšilimo katastrofa po 30 metų net gi kiek atsilieka nuo Dievo pykčio ir pasaulio pabaigos savo grėsmingumu.
Tai niekas juk ir nesako, kad negandos užgrius staiga :)
Seianus wrote:
2019-03-29 14:12
Bet jei labai norisi įtikinėti daryti kažkokias iniciatyvas, pradėk mokytis kiniškai.
O kam? Kinai jau dabar daugiau nei dvigubai lenkia JAV pagal energijos gamybą iš atsinaujinančių išteklių, ir sparčiai ją didina. Kitose šalyse šis sektorius jau tampa konkurencingas, o JAV iš esmės lieka prie beviltiškai senstančių technologijų. Neveltui Trumpas žadėjo atgaivinti anglių kasybą, sekantis logiškas žingnis būtų vėl užkurti garo mašinas.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-29 15:34

O kam?
Kiek žinau, kinai sudegina daugiausiai anglies, jei ne fosilinio kuro apskritai. JAV tuo tarpu pagamina daugiausia elektros atominėse elektrinėse (lyginant kiek AE pagamina kitose šalyse).
Tai niekas juk ir nesako, kad negandos užgrius staiga :)
Apibrėžk staiga :D AOC sakė pasaulio pabaiga bus po 12 metų, čia staiga ar ne tavo nuomone? :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-01 08:25

Seianus wrote:
2019-03-29 15:34
Kiek žinau, kinai sudegina daugiausiai anglies, jei ne fosilinio kuro apskritai.
Anglių taip, kinai sudegina daugiausiai pasaulyje. Bet tas kiekis praktiškai nebedidėja, visus naujus energijos poreikius kinai padengia kitaip. Turint omeny, kad anglių kūrenimas kai kur jau tampa mažiau ekonomiškai naudingas už kitus energijos gavybos šaltinius, galimai šitos elektrinės bus uždarinėjamos.

Kalbant apie kitą fosilinį kurą, Kinija beveik nenaudoja gamtinių dujų. JAV, Europa ir Rusija naudoja labai daug.
Seianus wrote:
2019-03-29 15:34
Apibrėžk staiga :D
Staiga būtų 5-10 metų.
Seianus wrote:
2019-03-29 15:34
AOC sakė pasaulio pabaiga bus po 12 metų, čia staiga ar ne tavo nuomone? :)
Negaliu pasigirti, kad labai seku AOC pasisakymus, bet spėju, kad būtent taip ji nesakė :) Pataisyk mane, jei klystu.

12 metų greičiausiai atėjo iš mokslininkų, kad po tiek metų pokyčiai bus nebegrįžtami.

Bet kuriuo atveju, ką bebūtų pasakiusi AOC, medalis už nenuovokumą vienareikšmiškai tenka Donaldui, nes pripažink, idėja gaivinti anglies pramonę yra kažkas tokio...
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-04-01 13:57

Lionginas wrote:
2019-04-01 08:25
Anglių taip, kinai sudegina daugiausiai pasaulyje. Bet tas kiekis praktiškai nebedidėja, visus naujus energijos poreikius kinai padengia kitaip. Turint omeny, kad anglių kūrenimas kai kur jau tampa mažiau ekonomiškai naudingas už kitus energijos gavybos šaltinius, galimai šitos elektrinės bus uždarinėjamos.
Tai kai bus uždarinėjamos ir pakalbėsime :)
Kalbant apie kitą fosilinį kurą, Kinija beveik nenaudoja gamtinių dujų. JAV, Europa ir Rusija naudoja labai daug.
Bet naudoja anglį.

Žodžiu kaip suprantu, problema sudėtinga, įvairios šalys naudoja daug visko, ko verčiau nebenaudotų ir pereitų prie atominės energijos. Kad vien JAV kad ir ženkliai sumažins savo naudojimus, platesniu mastu mažai ką keis, bet jiems patiems greičiausiai kainuos nemažai, bent iš pradžių.

Negaliu pasigirti, kad labai seku AOC pasisakymus, bet spėju, kad būtent taip ji nesakė :) Pataisyk mane, jei klystu.
Tai aš irgi neseku, tausoju savo IQ, bet kai kurie jos pasisakymai labai pagarsėja ir nori nenori išgirsti. Būtent taip ji žinoma nesakė, ji net nemoka lietuviškai. Ji sakė „The world is gonna end in twelve years if we don't address climate change, and your biggest issue is how we're gonna pay for it?“
Bet kuriuo atveju, ką bebūtų pasakiusi AOC, medalis už nenuovokumą vienareikšmiškai tenka Donaldui, nes pripažink, idėja gaivinti anglies pramonę yra kažkas tokio...
Trumpas neabejotinai karts nuo karto papuola į kategoriją draugų, su kuriais priešai tampa nebereikalingi. Tikiuosi, kad anglies pramonės gaivinimas ir pasibaigs tik pakliedėjimu be praktinių žingsnių.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-01 15:31

Seianus wrote:
2019-04-01 13:57
Tai aš irgi neseku, tausoju savo IQ, bet kai kurie jos pasisakymai labai pagarsėja ir nori nenori išgirsti. Būtent taip ji žinoma nesakė, ji net nemoka lietuviškai. Ji sakė „The world is gonna end in twelve years if we don't address climate change, and your biggest issue is how we're gonna pay for it?“
Nežinau kaip tau, man tai gana akivaizdu, kad ji čia ne apie literalią pasaulio pabaigą kalba.
Trumpas neabejotinai karts nuo karto papuola į kategoriją draugų, su kuriais priešai tampa nebereikalingi. Tikiuosi, kad anglies pramonės gaivinimas ir pasibaigs tik pakliedėjimu be praktinių žingsnių.
Be reikalo tikiesi, Trumpas jau nutraukė Clean Power Plan programą, duotas laisvas kelias anglies deginimui.

O ir šiaip, jis bene daugiausiai pažadų ir išpildė kovodamas su gamtosauga: pasitraukimas iš Paryžiaus susitarimo, nutraukti įvairūs emisijų reguliavimai, iki 30-ies metų žemumų kritęs baudžiamumas už taršos pažeidimus... Apie visokias ten smulkmenas kaip stabdomą nykstančių rūšių apsaugą net nekalbu.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-04-01 18:12

Nežinau kaip tau, man tai gana akivaizdu, kad ji čia ne apie literalią pasaulio pabaigą kalba.
Man akivaizdu, kad apie tiesioginę.
Šitas perkeltinių prasmių argumentas man kažkur jau girdėtas beje, gal ir tau teko susidurti kur nors, nežinau, pvz., nagrinėjant panašias nesąmones, aprašytas kokioje nors senovinėje knygoje.
Trumpas jau nutraukė Clean Power Plan programą
pasitraukimas iš Paryžiaus susitarimo, nutraukti įvairūs emisijų reguliavimai, iki 30-ies metų žemumų kritęs baudžiamumas už taršos pažeidimus... Apie visokias ten smulkmenas kaip stabdomą nykstančių rūšių apsaugą net nekalbu.
Per mažai išmanau apie šias programas ir kontekstą, kad galėčiau įvertinti šiuos žingsnius. Nenustebčiau, jei tos programos iš tiesų buvo blogos ir vertos atšaukimo/pasitraukimo. Ypač jei jas rengė visokie kairiųjų isterikai ar komunistiniai demagogai. Kaip daug sykių minėjau, vien todėl, kad problema galimai egzistuoja, nereiškia, kad visi bet kokie susitarimai yra geri ir reikalingi ir JAV (ar Lietuva) turi nekritiškai juos priimti ir dalyvauti.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-04-01 20:03

Seianus wrote:
2019-04-01 18:12
Man akivaizdu, kad apie tiesioginę.
Šitas perkeltinių prasmių argumentas man kažkur jau girdėtas beje, gal ir tau teko susidurti kur nors, nežinau, pvz., nagrinėjant panašias nesąmones, aprašytas kokioje nors senovinėje knygoje.
Tu teisus bendrąja prasme, nes tikrai ne kiekvienas neteisingas teiginys yra perkeltinė prasmė. Tačiau šiuo konkrečiu atveju manau, kad klysti, nes AOC klipe kalba apie tai, kuo valdžioje sėdinčios iškasenos skiriasi nuo jaunimo - pastariesiems klimato kaita yra problema numeris vienas, o "end of the world" yra hiperbolė. Tavo citata yra išimta iš konteksto, klipe ji šito nedėsto kaip teiginio, ji kalba apie tai, ką jaunimas mano.

Nors ką aš čia. Iš tiesų manau, kad viską tu puikiai supranti.
Seianus wrote:
2019-04-01 18:12
Per mažai išmanau apie šias programas ir kontekstą, kad galėčiau įvertinti šiuos žingsnius. Nenustebčiau, jei tos programos iš tiesų buvo blogos ir vertos atšaukimo/pasitraukimo. Ypač jei jas rengė visokie kairiųjų isterikai ar komunistiniai demagogai. Kaip daug sykių minėjau, vien todėl, kad problema galimai egzistuoja, nereiškia, kad visi bet kokie susitarimai yra geri ir reikalingi ir JAV (ar Lietuva) turi nekritiškai juos priimti ir dalyvauti.
Kontekstą galiu nušviesti. Dauguma sprendimų buvo priimta Obamos laikais. O praktiškai visa Obamos prastumta legislatūra buvo priimta tiek demokratų, tiek respublikonų balsais (vienintelė išimtis - Obamacare, ji buvo priimta išimtinai demokratų balsais). Todėl nelabai aišku, kas čia tie kairieji isterikai ar komunistiniai ideologai, jei vien JAV demokratai pagal savo kairumą prilygsta Europos dešiniesiems, apie respublokonus net nekalbu. Na nebent isterikais ir demagogais laikai viską, kas į kairę nuo tea party, tuomet supratu. Būtų gerai, kad patikslintum.
Post Reply